Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (0 μέλη και 13 επισκέπτες)

Aristarxos dj

Ανώτερος
Εγγρ.
13 Ιουν 2021
Μηνύματα
7.394
Like
21.001
Πόντοι
5.956
.............

Σίγουρα βγάζουν πολλά. Απλά πολλές φορές αναρωτήθηκα αν γουστάρει ένα κοριτσάκι να τρίβει έναν σαραντάρη η πενηντάρη με κοιλιά η πχ άσχημο κ να χαμουρευεται μαζί με τον κάθε άσχετο πιάνοντας τις πουτσες του κόσμου. τι σκέφτεται όταν πάει σπίτι να κοιμηθεί η να κάνει σεξ με τον δικό της. πιθανόν να γουστάρουν όπως λέει ο φιλος
Υπάρχουν κι άλλοι που κάνουν δουλειές που δε γουστάρουν, αλλά βγάζουν καλά λεφτά και συνεχίζουν αμείωτα ( π.χ. βοθροκαθαριστες - άκουσα παλιά κόβουν πολύ χαρτί..)
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.154
Κριτικές
10
Like
6.128
Πόντοι
7.095
This afternoon, I visited Krystal. I had a session with Nepheli and Chrissy together, and it was spectacular! That is surely the best 80 euros I've ever spent.
Yesterday, I went to a tavern, I ordered sikotakia, pantsetakia, loukanikakia, patates me tiri, tzatziki, paprika, mpougiournti. I also drunk 2 bottles of vasiliki retsina. Later, magazatoras brought me the glikaki. Super manga.
The best 25 euros I have ever spent.
 

Wandererwonder

Σεβαστός
Εγγρ.
10 Νοε 2019
Μηνύματα
902
Κριτικές
18
Like
3.091
Πόντοι
1.436
Το αντιμετωπίζουν ως δουλειά - επάγγελμα
υπαρχουν και τα cg που για λιγα περισσοτερα λεφτα κανουν ολο το πακετο και προσφερουν κανονικο σεξ και οχι απλως μαλακια
αναρωτούνται καποιοι γιατι η τοκυο τα εδινε ολα στην αθηνα ενω εδω δε κανει σχεδον τπτ....το ερωτημα ειναι ομως γιατι να εκανε κατι παραπανω εδω αφου μια χαρα συντηρηται ετσι αυτη η κατασταση
εγω συνεχιζω να πιστευω οτι τα μασαζ στη θεσσαλονικη ειναι κοροϊδία και μεχρι στιγμης δεν εχει καταφερει καποιος να με πεισει για το αντιθετο
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
This afternoon, I visited Krystal. I had a session with Nepheli and Chrissy together, and it was spectacular! That is surely the best 80 euros I've ever spent.
Για όσους δε κατάλαβαν το παλικάρι είπε
Σήμερα τη απόγευμα, επισκέφτηκε τη Κρίσταλ Είχα μια συνεδρία :bigdick:με το Νεφέλη :jade: και το Chrissy:tits2: μαζί, και ήταν θεαματική! Αυτά είναι σίγουρα τα καλύτερα 80 ευρώ που έχω ξοδέψει ποτέ σε μαλακίες :wanker:
 

19jm90

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
42
Πόντοι
0
Πέρασμα χθες από luxury. Έκλεισα κανονικά ραντεβού τηλεφωνικά και πήγα στην ώρα μου. Παρούσες δυο κοπέλες (δε συγκράτησα ονόματα) . Με τη μια δε θα έμπαινα ποτέ για εκτόνωση, οπότε επέλεξα την άλλη. Μπαίνω στο δωμάτιο, κάνω μπάνιο και ενώ περιμένω την κοπέλα, μπαίνει μέσα και μου λέει ότι ήρθε κάποιος άλλος πελάτης που είχε μαζί της ραντεβού και αν επιθυμώ να περάσει η άλλη κοπέλα ή να φύγω. Επειδή είχα ήδη κάνει μπάνιο θεώρησα σωστό να μείνω. Μπήκε η άλλη κοπέλα , έκανα ένα απλό μασάζ και έφυγα. Σε καμία περίπτωση δεν κατηγορώ την κοπέλα, αντιθέτως μου έκανε μασάζ πολύ καλύτερο από αυτό που περίμενα. Δεν μπορώ να πω ότι τα κλαίω τα 30 ευρώ, απλά πήγα με άλλο σκοπό. Η συμπεριφορά του μαγαζιού δε μου άρεσε καθόλου και ας απολογήθηκαν μέσω της αρχικής κοπέλας. Προφανώς εμφανίστηκε κάποιος καλός πελάτης όποτε μου έριξαν άκυρο και ας είχα κάνει ήδη την επιλογή μου. Δεν ξέρω αν συνηθίζεται αυτό καθώς δεν είμαι του χώρου, εγώ πάντως δε θα ξαναεπισκεφτώ το συγκεκριμένο κατάστημα.
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Yesterday, I went to a tavern, I ordered sikotakia, pantsetakia, loukanikakia, patates me tiri, tzatziki, paprika, mpougiournti. I also drunk 2 bottles of vasiliki retsina. Later, magazatoras brought me the glikaki. Super manga.
The best 25 euros I have ever spent.
Very cheap for greek tavern, maybe magazatoras give you oti eixe gia petama!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πέρασμα χθες από luxury. Έκλεισα κανονικά ραντεβού τηλεφωνικά και πήγα στην ώρα μου. Παρούσες δυο κοπέλες (δε συγκράτησα ονόματα) . Με τη μια δε θα έμπαινα ποτέ για εκτόνωση, οπότε επέλεξα την άλλη. Μπαίνω στο δωμάτιο, κάνω μπάνιο και ενώ περιμένω την κοπέλα, μπαίνει μέσα και μου λέει ότι ήρθε κάποιος άλλος πελάτης που είχε μαζί της ραντεβού και αν επιθυμώ να περάσει η άλλη κοπέλα ή να φύγω. Επειδή είχα ήδη κάνει μπάνιο θεώρησα σωστό να μείνω. Μπήκε η άλλη κοπέλα , έκανα ένα απλό μασάζ και έφυγα. Σε καμία περίπτωση δεν κατηγορώ την κοπέλα, αντιθέτως μου έκανε μασάζ πολύ καλύτερο από αυτό που περίμενα. Δεν μπορώ να πω ότι τα κλαίω τα 30 ευρώ, απλά πήγα με άλλο σκοπό. Η συμπεριφορά του μαγαζιού δε μου άρεσε καθόλου και ας απολογήθηκαν μέσω της αρχικής κοπέλας. Προφανώς εμφανίστηκε κάποιος καλός πελάτης όποτε μου έριξαν άκυρο και ας είχα κάνει ήδη την επιλογή μου. Δεν ξέρω αν συνηθίζεται αυτό καθώς δεν είμαι του χώρου, εγώ πάντως δε θα ξαναεπισκεφτώ το συγκεκριμένο κατάστημα.
Προφανώς θα έγινε μπέρδεμα με τα ραντεβού. Πρώτη φορά το ακούω και ελπίζω να μην μου συμβεί
 

19jm90

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
42
Πόντοι
0
Προφανώς θα έγινε μπέρδεμα με τα ραντεβού. Πρώτη φορά το ακούω και ελπίζω να μην μου συμβεί
Το καταλαβαίνω. Μπορεί όντως να πρόκειται για μπέρδεμα. Απλά δεν μπορούσα να μην εκφράσω την καχυποψία και τη δυσαρέσκεια μου για το περιστατικό.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Πέρασμα χθες από luxury. Έκλεισα κανονικά ραντεβού τηλεφωνικά και πήγα στην ώρα μου. Παρούσες δυο κοπέλες (δε συγκράτησα ονόματα) . Με τη μια δε θα έμπαινα ποτέ για εκτόνωση, οπότε επέλεξα την άλλη. Μπαίνω στο δωμάτιο, κάνω μπάνιο και ενώ περιμένω την κοπέλα, μπαίνει μέσα και μου λέει ότι ήρθε κάποιος άλλος πελάτης που είχε μαζί της ραντεβού και αν επιθυμώ να περάσει η άλλη κοπέλα ή να φύγω. Επειδή είχα ήδη κάνει μπάνιο θεώρησα σωστό να μείνω. Μπήκε η άλλη κοπέλα , έκανα ένα απλό μασάζ και έφυγα. Σε καμία περίπτωση δεν κατηγορώ την κοπέλα, αντιθέτως μου έκανε μασάζ πολύ καλύτερο από αυτό που περίμενα. Δεν μπορώ να πω ότι τα κλαίω τα 30 ευρώ, απλά πήγα με άλλο σκοπό. Η συμπεριφορά του μαγαζιού δε μου άρεσε καθόλου και ας απολογήθηκαν μέσω της αρχικής κοπέλας. Προφανώς εμφανίστηκε κάποιος καλός πελάτης όποτε μου έριξαν άκυρο και ας είχα κάνει ήδη την επιλογή μου. Δεν ξέρω αν συνηθίζεται αυτό καθώς δεν είμαι του χώρου, εγώ πάντως δε θα ξαναεπισκεφτώ το συγκεκριμένο κατάστημα.
Κ μόνο πού σε είπε την άλλη η ΦΥΓΕ έπρεπε να φύγεις τρέχοντας τουλάχιστον έτσι θα έκανα εγώ
 

19jm90

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
42
Πόντοι
0
Κ μόνο πού σε είπε την άλλη η ΦΥΓΕ έπρεπε να φύγεις τρέχοντας τουλάχιστον έτσι θα έκανα εγώ
Με ευγενικό τρόπο μου το είπε η κοπέλα. Αγενής δεν ήταν. Μου έδωσε την επιλογή να φύγω. Αλλά σημασία έχει η ουσία. Επίσης όταν βγήκα να πληρώσω δεν άκουσα καμία απολογία από την ίδια την υπεύθυνη.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Με ευγενικό τρόπο μου το είπε η κοπέλα. Αγενής δεν ήταν. Μου έδωσε την επιλογή να φύγω. Αλλά σημασία έχει η ουσία. Επίσης όταν βγήκα να πληρώσω δεν άκουσα καμία απολογία από την ίδια την υπεύθυνη.
Όλες οι κοπέλες εκεί είναι ευγενικές. Ας ελπίσουμε να ήταν η κακιά στιγμή. Δεν θυμάσαι ονόματα;
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
498
Like
1.135
Πόντοι
201
Yesterday, I went to a tavern, I ordered sikotakia, pantsetakia, loukanikakia, patates me tiri, tzatziki, paprika, mpougiournti. I also drunk 2 bottles of vasiliki retsina. Later, magazatoras brought me the glikaki. Super manga.
The best 25 euros I have ever spent.
One of the same.....Yesterday we went to the village......We had a great time with my kouniados.......We ordered suvlaki and bifteki from magazatorissa and we ate them with patates, tyrosalata (which was more kafteri than the usual) and beer....We also took some food to our home with us amalahei na'oum.....
The best free meal I had in years.........
 

19jm90

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
42
Πόντοι
0
Όλες οι κοπέλες εκεί είναι ευγενικές. Ας ελπίσουμε να ήταν η κακιά στιγμή. Δεν θυμάσαι ονόματα;
Δυστυχώς όχι. Η πρώτη κοπέλα ήταν μια αδύνατη, ξανθιά. Η δεύτερη ήταν μια γεμάτη.
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Παιδιά καλησπέρα και καλή εβδομάδα.
Τρόπος επικοινωνίας με Εύα που είναι στα Jumbo, μετά τα Δικαστήρια;;;
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.911
Πόντοι
2.356
Παιδιά καλησπέρα και καλή εβδομάδα.
Τρόπος επικοινωνίας με Εύα που είναι στα Jumbo, μετά τα Δικαστήρια;;;
Κάτι μπέρδεψες μάλλον
Αν λες την Εύα στο angel spa είναι στο άλλο το jumbo ανατολικά
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Ναι ε;;; Κατάλαβα... Ευχαριστώ.
Πλην των μπουρδέλων να υποθέσω τέτοια ώρα δεν έχει κάτι άλλο προς τα εδώ σωστά;
Εννοώ για κάρφωμα
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
217
Like
154
Πόντοι
1
Παιδιά καλησπέρα και καλή εβδομάδα.
Τρόπος επικοινωνίας με Εύα που είναι στα Jumbo, μετά τα Δικαστήρια;;;
Σαλατα τα εκανες...
Η ευα που ψάχνεις μετα τα δικαστηρια σίγουρα θα δουλεύει σε καποιο studio.. Εσυ μαλλον αναζητας την Ευα απο την αντιπερα οχθη....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom