Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Μιας και διάβασα για Angelspa... 2014 ήμουν φαντάρος σχετικά κοντά στο μαγαζί. Σε μια έξοδο μου, παίρνω απόφαση να το επισκεφτω. Δεν είχα καμία εμπειρία απο μασατζίδικα. Μπαίνω μέσα και βλέπω κάτι γυναίκες να φτιάχνουν τα μαλλιά τους. Δεν πτοούμαι. Μπαίνω στο εσωτερικό και εξηγώ οτι θέλω να κάνω ένα μασαζ. Μου αναφέρει τιμές και προγράμματα και κάνω την ερώτηση "κάποιο άλλο είδους μασάζ δεν προσφέρετε?". Η απάντηση αρνητική. Γυρισα στο στρατόπεδο ξενερωμένος. Μετά απο τόσο χρόνια ακόμα δεν έχω καταλάβει αν πήγα σε λάθος μέρος ή αν πήγα στο σωστό και απλά ήμουν ηλίθιος :idiot:. Αλλα ρε συναγωνιστές έτσι λειτουργούσε? Έξω δούλευε κανονικά με γυναίκες και μέσα στο δωμάτιο προσέφερε ερωτικό μασάζ?
Αν μιλάς για το Angels spa της Εύας που τότε ήταν κοντά σε μια τράπεζα πειραιώς στον 5ο όροφο μιας πολυκατοικίας και εγώ ίσως λίγα χρόνια μετά το 2014 πήγα......Ήταν κοντά στο στρατόπεδο Νταλίπη οπότε λογικά για τον ίδιο χώρο λέμε
Πήρα φούλ πρόγραμμα απο την ίδια την Εύα,αλλά όχι τόσο εύκολα.....
Αν δεν είχα σύσταση και εγώ ενα απλό μασάζ θα έκανα.......
Πήγα και πιο αποφασισμένος και έφαγα το κυρίως πιάτο....
Αλλά ομολογώ ο,τι δεν ηταν ελέυθερο, μπατε σκύλοι αλέστε....
 

19jm90

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
42
Πόντοι
0
Αν μιλάς για το Angels spa της Εύας που τότε ήταν κοντά σε μια τράπεζα πειραιώς στον 5ο όροφο μιας πολυκατοικίας και εγώ ίσως λίγα χρόνια μετά το 2014 πήγα......Ήταν κοντά στο στρατόπεδο Νταλίπη οπότε λογικά για τον ίδιο χώρο λέμε
Πήρα φούλ πρόγραμμα απο την ίδια την Εύα,αλλά όχι τόσο εύκολα.....
Αν δεν είχα σύσταση και εγώ ενα απλό μασάζ θα έκανα.......
Πήγα και πιο αποφασισμένος και έφαγα το κυρίως πιάτο....
Αλλά ομολογώ ο,τι δεν ηταν ελέυθερο, μπατε σκύλοι αλέστε....
Όχι , φίλε μου. Μιλάω για αυτό που ήταν Ποσειδώνος και Μαρίνου Αντύπα. Η σχολή πολέμου είναι δίπλα :grin:
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Όχι , φίλε μου. Μιλάω για αυτό που ήταν Ποσειδώνος και Μαρίνου Αντύπα. Η σχολή πολέμου είναι δίπλα :grin:
Τώρα η Εύα Αngels spa είναι κάπου εκει ποσειδωνος και μαρινου αντυπα στον φοινικα......Πρίν χρόνια ήταν κοντα στην αντιστάσεως......Ναι η σχολή πολέμου είναι δίπλα ,όπως και του Νταλίπη.....

Tωρα αν υπάρχει και κανονικό μαγαζί Αngels spa Κέντρο αισθητικής αδυνατίσματος στη Θεσσαλονίκη Angel Hair and Body

Aυτο πάντως φαίνεται κανονικο μαγαζί για κυρίες....
 

19jm90

Μέλος
Εγγρ.
9 Αυγ 2022
Μηνύματα
12
Like
42
Πόντοι
0
Τώρα η Εύα Αngels spa είναι κάπου εκει ποσειδωνος και μαρινου αντυπα στον φοινικα......Πρίν χρόνια ήταν κοντα στην αντιστάσεως......Ναι η σχολή πολέμου είναι δίπλα ,όπως και του Νταλίπη.....

Tωρα αν υπάρχει και κανονικό μαγαζί Αngels spa Κέντρο αισθητικής αδυνατίσματος στη Θεσσαλονίκη Angel Hair and Body

Aυτο πάντως φαίνεται κανονικο μαγαζί για κυρίες....
Ωραία. Παίζει να πήγα στο "κανονικό μαγαζί". Αισθάνομαι περισσότερο ηλίθιος τώρα :headbang:
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
309
Like
1.419
Πόντοι
201
Εγώ πάλι στο κρυστάλ είδα μια Νεφέλη πολύ απεριποίητη. Δεν ξέρω έχει αδυνατίσει πολύ, έχει φουσκώσει τα χείλια, έχει φουσκωσει τα μπράτσα της. Δεν ξέρω ένα πράγμα σαν τραβελι. Μάλλον ήταν κακή μέρα. Κατά τ αλλά είδα Ολίβια ζουμερό νεαρό όμορφο αλλά παλαιότερα που δοκίμασα εμενα δεν μου έκανε το κλικ. Είδα αλλες 2 αδιάφορες Εντελώς που δεν θυμάμαι ονόματα. Μια Πιτσιρικά που μου είπε ότι είναι ειδικευόμενη και η Ίριδα με την οποία πέρασα. Στα 30+20 κλασικό μέτριο πρώτο μέρος και περίεργα αναβαθμισμένο δεύτερο μέρος. Ενώ σε ορμάει και σου δίνει την αίσθηση ότι τελείωσε θα πηδηχτούμε σήμερα εδώ, σε κλάσματα σε βάζει σε παγο και αρχίζει τα μη και τα όχι, μετά ανεβαίνει επάνω σου και τρίβετε και μετά αρχίζει τα μη και μη. Προσωπικά αυτά δεν τα μπορώ, μεγάλωσα.
Θέλω υπηρεσίες όπως του παλιού resort, όπως της Νανσυς αλλά πλέον στην φτωχομάνα ακούγεται σαν όνειρο.
Πες τα ρε φιλε. Οκ ωραια γκομενα. Περασμα προσφατο μαζι της. Γουστα ειναι αυτα οκ. Αλλα τραβελοφερνει ρε μαγκες. Και υφος πολλων καρδιναλίων. Χαραλωστε ρε κοριτσακια της διπλανής πορτας. Τις πουτσες σας πληρωνουμε να μας παίξετε να μας φυγουν τα άγχη να ξελαφρωσουμε. Οσο ωραιες και να στε αμα δεν ειστε κ λιγο θηλυκές γαμησε τα. Μπαινουν μεσα στο δωματιο και εχουν υφος "ελα ειμαι μουναρα, τελειωνε να παρω τα φραγκα". Ιριδα σε μενα τουλάχιστον αρκετα καλο μασαζ. Περασμα πριν καιρο. Στο τελος μου ειπε οτι αφηνει γλυψιμο και δαχτυλο με συν 30+20. Η αλλη σε αφηνει να τη γλυψεις αλλα θα ναι πουτανα αν την καρφωσεις με προφυλαξη. Οτι να ναι. Που πιστευω ετσι της καυλωσε κι αυτης σε αλλον μπορει να πει αλλες τιμες. Τωρα αρχισα να επισκέπτομαι το καταστημα συστηματικά. Η κριστη ειναι μια μελαχρινουλα ,ψηλή;
 

1985kostasthess

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2015
Μηνύματα
121
Κριτικές
1
Like
75
Πόντοι
1
Πες τα ρε φιλε. Οκ ωραια γκομενα. Περασμα προσφατο μαζι της. Γουστα ειναι αυτα οκ. Αλλα τραβελοφερνει ρε μαγκες. Και υφος πολλων καρδιναλίων. Χαραλωστε ρε κοριτσακια της διπλανής πορτας. Τις πουτσες σας πληρωνουμε να μας παίξετε να μας φυγουν τα άγχη να ξελαφρωσουμε. Οσο ωραιες και να στε αμα δεν ειστε κ λιγο θηλυκές γαμησε τα. Μπαινουν μεσα στο δωματιο και εχουν υφος "ελα ειμαι μουναρα, τελειωνε να παρω τα φραγκα". Ιριδα σε μενα τουλάχιστον αρκετα καλο μασαζ. Περασμα πριν καιρο. Στο τελος μου ειπε οτι αφηνει γλυψιμο και δαχτυλο με συν 30+20. Η αλλη σε αφηνει να τη γλυψεις αλλα θα ναι πουτανα αν την καρφωσεις με προφυλαξη. Οτι να ναι. Που πιστευω ετσι της καυλωσε κι αυτης σε αλλον μπορει να πει αλλες τιμες. Τωρα αρχισα να επισκέπτομαι το καταστημα συστηματικά. Η κριστη ειναι μια μελαχρινουλα ,ψηλή;
καστανή , κανονικό ύψος
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
179
Like
176
Πόντοι
1
Χθες ήταν μια πετιπ στο κρυσταλ ονομα Κασσάνδρα....αλλά ήταν σε πρόγραμμα.... ευελπιστώ να αξίζει....θα μάθουμε σήμερα......
 

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Άμα πάτε σήμερα στο Crystal, μην ξεχάσετε να έχετε μαζί σας λουλούδια και γλυκά για να ευχηθείτε χρόνια πολλά στην Ίριδα!
Αντε, τσίπιδες, δώστε κάτι παραπάνω... #not
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Μετά από προβληματισμό αν θα πάω στο κρυσταλ για το σύνηθες πακέτο των 50 € ή για κάτι παραπάνω με την κυρία της αγγελίας , αποφάσισα χθες το απόγευμα , επηρεαζόμενος και από τις τελευταίες κριτικές , να επιλέξω incall με την Ξένια ( επηρεαζόμενος πάλι από παλαιότερες κριτικές και ευχαριστώ αυτούς που τις δημοσίευσαν ) . Η κυρία είναι το απόλυτο vfm , για την διάθεση και την ατμόσφαιρα άνεσης και οικειότητας στην συνεύρεση , αρκεί να μην είσαι πιπινολάτρης του λεπτού κι αδύνατου κορμιού. Για λάτρεις της καμπύλης και της τεχνικής είναι ιδανική. Για να μην παρεξηγηθώ η κυρία δεν έχει ίχνος κυτταρίτιδας και δεν είναι υπέρβαρη. Ο ορισμός του αισθησιακού μασάζ με πολλά παραπάνω από happy ending .
 

gear82

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2021
Μηνύματα
77
Like
102
Πόντοι
0
Ξέρει κανείς ποιες είναι οι κοπέλες που εμφανίζονται στη σελίδα του κρυσταλ στο facebook? Στην πιο πρόσφατη ανακοίνωση?
 

MAGIC(2)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2020
Μηνύματα
33
Like
110
Πόντοι
0
Φουλ , ολοκληρωμένο πρόγραμμα στα 80 € για 45 λεπτά και 100 € για 1 ώρα.
Μετα απο τα τοσα αρνητικα σχολια η αγενεστατη μαλλον εβαλε μυαλο ελπιζω.Ας μην ξεχναει οτι ειναι μια εκδιδομενη και πρεπει να σεβεται τους πελατες που δινουν 100 ευρω σε μια ωρα οταν αλλος βγαζει 30 ευρω το 8ωρο.
οσο και να προσποιειθει το κακο της χαρακτηρα παλι θατον βγαλει αυτο νομιζω.
 

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
όταν λες πολλά παραπάνω από happy ending??

τιμή;
Φουλ , ολοκληρωμένο πρόγραμμα στα 80 € για 45 λεπτά και 100 € για 1 ώρα
Μετα απο τα τοσα αρνητικα σχολια η αγενεστατη μαλλον εβαλε μυαλο ελπιζω.Ας μην ξεχναει οτι ειναι μια εκδιδομενη και πρεπει να σεβεται τους πελατες που δινουν 100 ευρω σε μια ωρα οταν αλλος βγαζει 30 ευρω το 8ωρο.
οσο και να προσποιειθει το κακο της χαρακτηρα παλι θατον βγαλει αυτο νομιζω.
Σίγουρα μιλάμε για την ίδια Ξένια ; Η συμπεριφορά της στην περίπτωση μου ήταν άψογη
 

MAGIC(2)

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2020
Μηνύματα
33
Like
110
Πόντοι
0
Φουλ , ολοκληρωμένο πρόγραμμα στα 80 € για 45 λεπτά και 100 € για 1 ώρα

Σίγουρα μιλάμε για την ίδια Ξένια ; Η συμπεριφορά της στην περίπτωση μου ήταν άψογη
Για την ιδια μιλαμε,μελαχρινη μεγαλο και πεσμενο στηθος, πρωην μασατζου,που κανει συναντησεις στο ρεξ ως συνηθως,και καποιες φορεσ σε airbnb
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041
Συγνώμη αλλά το στήθος της για το μέγεθός του δεν είναι πεσμένο
 

viziaristsontakias

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2022
Μηνύματα
38
Like
132
Πόντοι
0
Καλησπερίζω τους συναγωνιστές. Μετά από κάποια αποχή από τα του αγώνα, επίσκεψη στο κρυσταλ και στη Βάνα. Παραθέτω τις εμπειρίες μου κάτωθι. Ελπίζω να σας διαφωτίσω.
Βάνα: Επίσκεψη προ ολίγων ημερών. Παρούσες Κορίνα, Θεώνη και κάποια ακόμα δεν συγκράτησα όνομα. Από τις κριτικές άλλων συναδέλφων που είχα διαβάσει έκανα πίσω, αλλά αφού πήγα και η κορίνα δε με ξετρέλανε, αποφάσισα να περάσω με τη Θεώνη και ο Θεός βοηθός είπα από μέσα μου. Εγώ θα πω αρκετά καλό πρώτο μέρος, μου αρέσει το χαλαρό και πιο ερωτικό μασάζ, δεν προτιμώ ιδιαίτερα την πίεση. Κακά τα ψέματα οι κορασίδες δεν είναι επαγγελματίες και το κακό δεν αργεί να γίνει είμαστε και σε μια ηλικία.. Οπότε το πρώτο μέρος με άφησε ικανοποιημένο. Τώρα στο δεύτερο μέρος πέταξε το βυζο έξω, με άφησε να της πιπιλίσω τις ρωγες προσπάθησα για παραπάνω αλλά ήταν ανένδοτη. Φτάσαμε μέχρι δαχτυλο με ένα εξτραδακι.Έτσι συνεχίσαμε το χαμουρεμα και με λίγα προστυχολογα ήρθε το τέλος.. Μέτρια απόδοση αλλά θα ξαναπερνούσα μαζί της σιγουρα. Όσο για το ότι μυριζε όπως ανέφερε ο συναγωνιστής πιο πάνω, εγώ δε διαπίστωσα κάτι πέραν του ότι πράγματι είχε αρκετό λάδι πάνω της.
Κρυσταλ: Αφου πλέον δε μπορώ να κρύψω την αδυναμία μου στη Βανέσα, η οποία όλο και ομορφαίνει θα έλεγα, εφ όσων τη ζήτησα και με ενημέρωσαν ότι βρίσκεται σε άδεια, άκουσα το όνομα Κασσάνδρα. Ετσι αποφάσισα να δοκιμάσω την νέα,όπως μου είπαν, άφιξη του ιδρύματος. Αντικρυσα μια κοπελίτσα σαν παιδάκι. Κοντουλα, φάνταζε ανήλικη, ιδιαίτερα αδύνατη, συνηθισμένη θα έλεγα. Πρώτη εντύπωση κάτω του μετρίου. Πεταχτο κωλαράκι, βυζάκι μέτριο. Πρώτο μερος ανύπαρκτο, το κοριτσάκι δεν έχει ιδέα από μασάζ και όπως ανέφερα παραπάνω δε ζητω κάτι τρελό, ενδιαφέρομαι για χαλαρό και ερωτικό μασάζ, δε με αφορά η δύναμη που θα βάλει η κοπέλα. Κάποια στιγμή ανέβηκε στην πλάτη μου και ετριβε το σώμα της πάνω μου, τύπου νουρου μασάζ αλλά έμοιαζε σαν να το είδε μια φορά και απλά προσπάθησε να το εφαρμόσει πάνω μου. Απογοητευμενος λοιπόν, αποφασίζω να μη πτοούμαι και περιμένω την επόμενη κίνηση. Και ακούω "μήπως θέλεις να γυρίσεις;" Γυρνάω και τη βλέπω μόνο με τη στριγκαρα της. Με καβαλάει και αρχίζει να τρίβεται πάνω μου λες και από στιγμή σε στιγμή θα έβαζε το εργαλείο στη θέση του. Λέω αντε πήρε μπρος η γκόμενα. Ξεκινάω κ εγώ μπαλαμούτι και παίδες στα τόσα χρόνια ειλικρινά πρώτη φορά συναντώ κάτι τέτοιο. Η λαδοκορη με σταματά και μου λέει με υφος λάγνο, εεε για αυτό θα χρειαστεί ένα μικρό δωράκι! Να αναφέρω στο σημείο αυτό ότι δεν πήγα να δαχτυλώσω. Μετά από αυτό η σημαία έπεσε.. Έβαλα τα δυνατά μου όμως και κατάφερα να χυσω με φραπέ. Τέλος, φευγοντας δυσαρεστημενος, της δινω το γνωστό 30+20 και μου απαντάει με ύφος "είναι αλλά 20 ευρώ, είπες ότι έρχεσαι καιρό στο μαγαζί άρα ξέρεις τις τιμές". Παγώνω, πληρώνω και φεύγω κύριος. Η γνώμη μου είναι να δίνονται δεύτερες ευκαιρίες σε νέες αφίξεις αλλά αν αυτή έμαθε απο τώρα τα "μικρά δωράκια" σε ένα μήνα θα επέλθει καταστροφή. Δύσκολα θα την ξαναπροτιμήσω.
Επόμενος σταθμός Η περιβόητη Ξένια. Θα ήθελα να δοκιμάσω διαβάζοντας τις αμφιλεγόμενες κριτικές σας. Παρακαλώ οποίο φιλο μπορεί να με διαφωτίσει για τη συγκεκριμένη και το παιχνίδια της να μου στειλει προσωπικό μήνυμα.
Καλησπέρα αδέρφια!
Εις το επανειδειν έως την επόμενη παράθεση εμπειρίας μου και ζητώ συγνώμη για το μακροσκελές κείμενο.
 
Τελευταία τροποποίηση:

wasted

Σεβαστός
Εγγρ.
29 Σεπ 2005
Μηνύματα
191
Like
5.768
Πόντοι
1.041

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom