Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (4 μέλη και 63 επισκέπτες)

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Στο διπλό πρόγραμμα τί γίνεται ακριβώς? οκ στο πρώτο σε τρίβουν μαζί... στο δεύτερο?
Ουσιαστικα δεν γινεται τιποτα. Και στο πρωτο και στο δευτερο μερος μοιραζεται η δουλεια χωρις καμια εξτρα απολαβη. Στο πρωτο τα κλασσικα , χωρις να αυξανεται ουτε η επιφανεια εργασιας ουτε η ενταση ουτε η ωρα, στο δευτερο τα ιδια, η μια ασχολειται με το οργανο η αλλη σου τριβει το στηθος η κανα ποδι κτλπ. Προσωπικα το θεωρω απατη γιατι αντι να λαμβανεις εσυ κατι εξτρα με την συγκεκριμενη υπηρεσια ουσιαστικα εσυ δεν παιρνεις τιποτα απλα τα κοριτσια ελαχιστοποιουν τη δουλεια τους και μεγιστοποιουν το κερδος, συν οτι αν δεν ξερεις οτι καποιο ντουετο λειτουργει, μπορει να εχουν και προβλημα χημειας τα κοριτσια.
 

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
ΠΛΗΡΩΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ

παιζει να εχω δωσει περισσοτερα απο σενα στο κρυσταλ αβανταδόρε της πούτσας. ραδιοφωνικιες μαγκιες.. τσουτσες.

και ασε τις εξυπναδες "πληρωσε για να μαθεις" γιατί χάνεις το point. Σε αυτό το φόρουμ μπαίνουμε ακριβώς για να μη χρειάζεται να πληρώσουμε για να μάθουμε.
 
Τελευταία τροποποίηση:

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
335
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Ουσιαστικα δεν γινεται τιποτα. Και στο πρωτο και στο δευτερο μερος μοιραζεται η δουλεια χωρις καμια εξτρα απολαβη. Στο πρωτο τα κλασσικα , χωρις να αυξανεται ουτε η επιφανεια εργασιας ουτε η ενταση ουτε η ωρα, στο δευτερο τα ιδια, η μια ασχολειται με το οργανο η αλλη σου τριβει το στηθος η κανα ποδι κτλπ. Προσωπικα το θεωρω απατη γιατι αντι να λαμβανεις εσυ κατι εξτρα με την συγκεκριμενη υπηρεσια ουσιαστικα εσυ δεν παιρνεις τιποτα απλα τα κοριτσια ελαχιστοποιουν τη δουλεια τους και μεγιστοποιουν το κερδος, συν οτι αν δεν ξερεις οτι καποιο ντουετο λειτουργει, μπορει να εχουν και προβλημα χημειας τα κοριτσια.

αυτό ακριβώς φοβόμουν, γιαυτό ρώτησα. Ευχαριστώ!
@skg-κλπ κατάλαβες τώρα πώς απαντάνε; από καραγκιοζιλίκια χορτάσαμε.

ΥΣ. Ήλπιζα να ακουσω οτι παιζει κανενα λεσβιακο :buck2:
 
Τελευταία τροποποίηση:

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Ειρήνη αδέλφια. Από Σεπτέμβριο τα νεύρα σας θα γίνουν κρόσια. Συγκρατηθείτε.
 
  • Like
Αντιδράσεις: gear82

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.204
Πόντοι
7.095
ΠΛΗΡΩΣΕ ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΕΙΣ
Αρχικά, μίλα με σεβασμό στον συνομιλητή σου καθώς δεν είναι ένας από αυτούς που μπαίνουν ρωτάνε και φεύγουν.
Στη συνέχεια, γράφε με μικρά γράμματα, εκτός αν είσαι κανένας 60+ που ποστάρει στο facebook ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.
Αν δε θέλεις να σε ρωτάνε τίποτα, μην ποστάρεις...στην τελική τι περιμένεις να σου πούμε μπράβο που γάμησες? Οι πιο πολλοί εδώ αυτό κάνουμε, γαμάμε επί πληρωμή, σπουδαίο κατόρθωμα.
Τέλος, αυτή η ανόητη υπογραφή στο τέλος με το nickname σου, που την έκανες και στο παλιό προφίλ σου, είναι για γέλια.
Άντε με τον κάθε τραχανά εδώ μέσα.
 
Εγγρ.
8 Φεβ 2020
Μηνύματα
16
Like
39
Πόντοι
0
Επίσκεψη στο νέο ίδρυμα της Εβίτας στην Καραμανλή. Παρούσες 3 κοπέλες, Μαρία Ελληνίδα κοντούλα και χυμώδης, Ξένια μίλφ, και μιά τρίτη που δεν είδα γιατί ηταν απασχολημένη. Χώρος καθαρός. Πέρασμα με Μαρία καθότι μας αρέσουν οι βυζαρούδες. Χρέωση με την ώρα. Η μισή ώρα 50€ all inclusif. Πέρασα καλά και θα ξαναπάω
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Αρχικά, μίλα με σεβασμό στον συνομιλητή σου καθώς δεν είναι ένας από αυτούς που μπαίνουν ρωτάνε και φεύγουν.
Στη συνέχεια, γράφε με μικρά γράμματα, εκτός αν είσαι κανένας 60+ που ποστάρει στο facebook ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.
Αν δε θέλεις να σε ρωτάνε τίποτα, μην ποστάρεις...στην τελική τι περιμένεις να σου πούμε μπράβο που γάμησες? Οι πιο πολλοί εδώ αυτό κάνουμε, γαμάμε επί πληρωμή, σπουδαίο κατόρθωμα.
Τέλος, αυτή η ανόητη υπογραφή στο τέλος με το nickname σου, που την έκανες και στο παλιό προφίλ σου, είναι για γέλια.
Άντε με τον κάθε τραχανά εδώ μέσα. μηλαs εσυ για σεβασμο ρε "ΓΕΛΟΙΕ" που θα κρινειs τον "γραφικο μου χαρακτηρα" στα social media το "Nickname μου" και τιs αυτοαπολογουμενεs εμπειριεs μου στο χωρο........

Αρχικά, μίλα με σεβασμό στον συνομιλητή σου καθώς δεν είναι ένας από αυτούς που μπαίνουν ρωτάνε και φεύγουν.
Στη συνέχεια, γράφε με μικρά γράμματα, εκτός αν είσαι κανένας 60+ που ποστάρει στο facebook ΚΑΛΗΜΕΡΑ ΦΙΛΟΙ ΜΟΥ.
Αν δε θέλεις να σε ρωτάνε τίποτα, μην ποστάρεις...στην τελική τι περιμένεις να σου πούμε μπράβο που γάμησες? Οι πιο πολλοί εδώ αυτό κάνουμε, γαμάμε επί πληρωμή, σπουδαίο κατόρθωμα.
Τέλος, αυτή η ανόητη υπογραφή στο τέλος με το nickname σου, που την έκανες και στο παλιό προφίλ σου, είναι για γέλια.
Άντε με τον κάθε τραχανά εδώ μέσα.
MΙλαs εσυ για σεβασμο ρε "ΓΕΛΟΙΕ" που θα κρινειs τον "γραφικο μου χαρακτηρα" στα social media το "Nickname μου" και τιs αυτοαπολογουμενεs εμπειριεs μου στο χωρο....Ρε αντε πανε και ''γμσ'' με κανενα ομοιο Ανδρικελο .
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
παιζει να εχω δωσει περισσοτερα απο σενα στο κρυσταλ αβανταδόρε της πούτσας. ραδιοφωνικιες μαγκιες.. τσουτσες.

και ασε τις εξυπναδες "πληρωσε για να μαθεις" γιατί χάνεις το point. Σε αυτό το φόρουμ μπαίνουμε ακριβώς για να μη χρειάζεται να πληρώσουμε για να μάθουμε.
Μην κανειs εσυ σε μενα υποδειξειs ρε μικρο ''ανθρωπαριο'' που μιλαs εκτου ασφαλουs κρυμμενοs πισω απο την οθονη του πληκτολογιου σου. εισαι γελοιοs που θα με πειs αβανταδορε ......οταν στεισαμε το forum τo 2007 εσυ κατουρουσεs ακομη καθιστοs . τελειωσαμε τελοs
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.436
Κριτικές
97
Like
12.088
Πόντοι
25.015
Μην κανειs εσυ σε μενα υποδειξειs ρε μικρο ''ανθρωπαριο'' που μιλαs εκτου ασφαλουs κρυμμενοs πισω απο την οθονη του πληκτολογιου σου. εισαι γελοιοs που θα με πειs αβανταδορε ......οταν στεισαμε το forum τo 2007 εσυ κατουρουσεs ακομη καθιστοs . τελειωσαμε τελοs
Για ποιο φορουμ μιλας? για το μπου? τοτε γιατι εισαι εγγραμενος το 2022 και δεν εισαι ουτε καν μοντ.... απορια το εχω.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.204
Πόντοι
7.095
Για ποιο φορουμ μιλας? για το μπου? τοτε γιατι εισαι εγγραμενος το 2022 και δεν εισαι ουτε καν μοντ.... απορια το εχω.
Έλα που ασχολείσαι με τον τραγικό....που το 2007 έστησε το μπου στη φαντασία του. Ούτε καν ξέρει ότι είναι από το 2005, ούτε τι γινόταν πριν τον Αντισθένη.
 

atapos21

Σεβαστός
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
810
Like
6.168
Πόντοι
1.046
Εδώ έλεγε ότι κάνει ραντεβού εκτός δουλειάς.. και σε πμ δεν έδινε παραπάνω ινφος Γ να μη καρφωθεί...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
MΙλαs εσυ για σεβασμο ρε "ΓΕΛΟΙΕ" που θα κρινειs τον "γραφικο μου χαρακτηρα" στα social media το "Nickname μου" και τιs αυτοαπολογουμενεs εμπειριεs μου στο χωρο....Ρε αντε πανε και ''γμσ'' με κανενα ομοιο Ανδρικελο .
Καλησπερα σε όλους. Παλίκαρε, γιατί βρίζεις κ γιατί μιλάς έτσι;
 

HighKlainer

Μέλος
Εγγρ.
27 Μαρ 2022
Μηνύματα
8
Like
10
Πόντοι
0
Μην κανειs εσυ σε μενα υποδειξειs ρε μικρο ''ανθρωπαριο'' που μιλαs εκτου ασφαλουs κρυμμενοs πισω απο την οθονη του πληκτολογιου σου. εισαι γελοιοs που θα με πειs αβανταδορε ......οταν στεισαμε το forum τo 2007 εσυ κατουρουσεs ακομη καθιστοs . τελειωσαμε τελοs
Πρώτη φορά μπαίνω στον κόπο να "μιλήσω" αλλά αυτό το πιθηκοειδές πως μπορεί και μιλάει και δεν τον πετάει κανένας έξω? Βλαχομαγκιά και φωνές και βρισίματα.. Πάγενε ρε βλαχοτραβόλτα παραπέρα.. Έλεος με τον κάθε τίποτα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom