Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 34 άτομα (1 μέλη και 33 επισκέπτες)

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Καλησπέρα συναγωνιστες,
Καμιά πληροφορία για το physis massage therapy που είναι Τσιμισκή;
Παίζει τίποτα η απλό μασάζ;
Ευχαριστώ!
 

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Έχουμε πει πολλές φορές ότι πολλοί άντρες (να το παραφράσω λίγο) σκέφτονται με το κάτω κεφάλι και όχι με το πάνω, αν και διαχωρίζονται σαφώς οι λειτουργίες και οι χρήσεις του καθενός. Εις μάτην...... Ποτέ δεν βρίζω κανέναν αν και μερικές φορές χρειάζεται. Αλλά όχι δεν θα ρίξω το επίπεδό μου.
Αγαπητέ μου, το τονίζω, πρόσεξε δεν θέλω παρεξηγήσεις το τονίζω . Αυτό που ρωτάς ΔΕΝ ΜΟΥ ΣΥΝΈΒΗ ΠΟΤΕ . ΠΟΤΕ.
Αλλά, λέω αλλά , αν μου είχε συμβεί θα στο έλεγα εσένα και μέσω εσού και του site σε όλη την Ελλάδα; Και μετά;
Δεν συνεχίζω... θα σε αφήσω να σκεφτείς και λίγο... έστω και τώρα.
Σχετικά με την κυρία από Relief Center τη Μαρία, στην Αθήνα κάνει συνεδρίες με μια άλλη Ναταλία ή Dina Kara..τώρα από εκεί και πέρα όλοι καταλαβαίνουν ότι τα ταξίδια με αεροπλάνο Αθήνα δεν βγαίνουν εύκολα τα έξοδα με κάτι απλό..η Dina Kara μαζί της προσφέρει και εξτρα
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
295
Like
1.132
Πόντοι
201
Σχετικά με την κυρία από Relief Center τη Μαρία, στην Αθήνα κάνει συνεδρίες με μια άλλη Ναταλία ή Dina Kara..τώρα από εκεί και πέρα όλοι καταλαβαίνουν ότι τα ταξίδια με αεροπλάνο Αθήνα δεν βγαίνουν εύκολα τα έξοδα με κάτι απλό..η Dina Kara μαζί της προσφέρει και εξτρα
Μαλακίες,τις έστειλα για να έρθει σε ξενοδοχείο Αθηνά κ μου είπε ότι δεν πάει σε Hotel...οπότε μόνο η Κάρα αν κανει
 

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Λοιπον,επειδη δεχομαι καποια μυνηματα κατα καιρους και ειδικα οταν ανεβαζω κατι που εκανα με μια κοπελα σε μασσατζιδικο η σε μπουρδελο,εδω πιο συγκεκριμενα μιλαμε για μασσαζ θελω να πω πως σε ηληθιες ερωτησεις του τι εκανες μαζι της και τι οχι δεν θα μπω στον κοπο να απαντησω καν!Δεχομαι οτι το σαιτ υπαρχει για να ανταλασουμε αποψεις και να μιλαμε πανω σε διαφορα θεματα στο μασαζ!Να δεχτω αυτο που ειπαμε οτι η μια ειναι βρωμιαρα,οτι η αλλη σε κολλησε παρασημα,οτι η μια χαιδευει,η αλλη παταει καλα η αλλη ειναι γρια η αλλη ειναι νεα,η μια εχει μεγαλο κρεβατι η αλλη μικρο στο ενα στουντιο ζητανε χαρτια στο αλλο δεν ζητανε κλπ!Αλλα το ξαναλεω αν εσυ που μου στελνεις εισαι βρωμιαρης και απλυτος και μυριζεις απο χιλιομετρα δεν θα εχεις την ιδια συμπεριφορα απο ενα κοριτσι σε σχεση με εναν που ειναι αρωματισμενος και καθαρος!Επειτα δυστυχως η ευτυχως η εμφανιση μετραει κι επειδη μιλαμε για ενα επαγγελμα που εχει μεσα και το σεξουαλικο κομματι αν το μωρο σε γουσταρει θα στα δωσει πιο ευκολα απο καποιον που της ειναι αδιαφορος!Τριτον μετραει πολυ ο τροπος,βλεπεις μεχρι που σε περνει η ιστορια και παιζεις καταλληλα,π.χ. απλωνεις λιγο χερακι σιγα σιγα και βλεπεις σ αφηνει,προχωρας, σε κοβει το διαπραγματευεσαι,μιλας σωστα,οχι σαν αγρικος να την υποτιμας αλλα το βασικοτερο ουτε σαν μαλακας επειδη πληρωνεις πρεπει και να απαιτεις!Εχω τυχει σε μασσατζιδικα η κοπελα να μην τηρει ουτε τα μισα απο τα συμφωνημενα κι εκει ειπα δεν πληρωνω αλλα εχει τυχει να μου φερθουν και υπεροχα και να ριξω δεκα εικοσι γιουρα μπουρμπουρι!Παμε τωρα και στο τελευταιο το κομματι εχει τυχει με 4 κοριτσια απ αυτα που δουλευουν εδω να παρω και το παραπανω ,γαμησι ,πιπα ,ραντεβου εξω η αλλου ενω δεν αναφερεται σε υπηρεσιες τους.Επειδη λοιπον το ανεφερα εδω μεσα εμαθα οτι πηγε φιλος και ειπε οτι εμαθα οτι γαμιεσαι κλπ κλπ κλπ και εκτεθηκα και λαθος μου και βγηκα και χαμενος!Γι αυτο θελω να πω οτι καθε μασσαζ για τον καθενα στο τι πηρε και πως το πηρε εξαρταται απο πολλους παραγοντες που προανεφερα!Ο καθενας σας ναπερναει την πορτα του καθε ιδρυματος εχοντας το νου του τι προσφερει το ιδρυμα και απο εκει και περα αν βλεπει οτι τον παει και οτι το χει να ζηταει και το παραπανω!Εγω απο εδω και στο εξης οταν βλεπω μυνηματα του τυπου-
πως ειναι στην πιπα,-τι ειπες για να σου κατσει -πως ειναι η φαση μαζι της ,τι αλλο κανει κλπ κλπ κλπ δεν θα απανταω και θα μπλοκαρω κι ολας κι αυτον που το στειλε!Η απαντηση σ αυτα ειναι πηγαινε και πληρωσε να μαθεις και αν εισαι και μαγκας παρε και πιο πολλα!Δηλαδη εμενα περιμενεις να σου πω?Τελος παντων καλα να περνατε και κοψτε το σπαμαρισμα και το μασημενο φαι μερικοι εδω μεσα!
Το πρώτο και βασικότερο πράγμα που έπρεπε όχι να μάθεις ,αλλα να ξέρεις πριν την πατήσεις, είναι σε ποίον δίνεις πληροφορίες και τι πληροφορίες δίνεις.....
Για να μην εκθέσεις κάποια κοπέλα/κατάστημα και να μην εκτεθείς εσυ κυρίως.
Προσωπικά για πολύ λίγους θα έβαζα το χέρι μου στη φωτιά, τό ίδιο θέλω να γίνεται και απο την πλευρά των άλλων φίλων απέναντί μου.
Μου έχει ανοίξει πόρτα σε μαγαζί για την ακρίβεια 2 μαγαζιά και δεν τον έχω εκθέσει ούτε πήγα και είπα το και το ασχέτως αν το ενα μαγαζί ήταν ψιλο ελεύθερο και το άλλο πριβέ.......

Προσωπικά ο,τι γράφω είναι μεχρι εκει που θεωρώ πως επιτρεπεται, λεπτομέρειες σε π.μ και με λίγους ανθρώπους που υπολογίζεις ο,τι δεν θα σε εκθεσουν.
 

komarov

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Δεκ 2021
Μηνύματα
606
Like
1.296
Πόντοι
206
Δεν απαντώ φίλε,δεν θέλει πολύ μυαλό αλήθεια
Ενταξει πες οτι δεν το εχω! Δεν νομιζω να προσβαλα κανεναν.. Αν ξερεις λες ενα ΝΑΙ ή ενα ΟΧΙ θα αρκουσε! Οπως βλέπεις δεν προσβαλω ποτε κανεναν εδω μεσα..
 

alladalla

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Απρ 2014
Μηνύματα
336
Κριτικές
11
Like
618
Πόντοι
291

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Είχα πάει εγώ πριν κάνα 2 χρόνια που ήταν σε στενό στην Αιγαίου,όντως είναι τουμπανο,μασάζ αδιαφορο και πετσέτα περιοπής ,δεν έκανε τίποτα απολύτως δυστυχώς
Tουμπανο δεν τη λες προς αποφυγη παραπληροφορησης ειναι μια χοντρη που προσπαθει να αδυνατισει αλλα οκ ξερει να προβαλει τον εαυτο της!Οσον αφορα το παρακατω να ξερετε οτι σιγουρα κανει και εξτρα εκτος του μασαζ αλλα σε ατομα που γνωριζει καλα!Το λεω οχι επειδη ξερω κατι αλλα επειδη πηγα τρεις τεσσερις φορες για μασαζ κανονικο ,δυο εκανα μαζι της και δυο με τη Βασια αν δεν κανω λαθος,καθε φορα ηταν και πιο ανοιχτη,σαν μυδι ενα πραγμα!Απλα κατα τη γνωμη μου δεν υπαρχει περιπτωση να πας μια δυο φορες και να γινει κατι ,θα πρεπει να περασουν σιγουρα καμια δεκαρια!

Μην ξεχναμε και οτι στο ριλιφ πηγαινε και ο πορνοσταθης,μην βγει στη φορα και κανα βιντεακι κι απο εκει!
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
μηπωσ γνωριζει κανασ τσακαλοσ τη απεγινε η Λαουρα απο τον βρωμυλο ζεσι???ευαριστω εκ το προτερων
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.289
Like
8.877
Πόντοι
2.356
μηπωσ γνωριζει κανασ τσακαλοσ τη απεγινε η Λαουρα απο τον βρωμυλο ζεσι???ευαριστω εκ το προτερων
Μεταγραφή σε άλλο πριβε μαγαζί
Την έχεις γνωρίσει η την έχει ακουστά την Λάουρα
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Καλησπέρα συναγωνιστες,!!! Περασμα πριν λιγεs μερεs απο Κρυσταλ με την ΚRYSTI ΠΟΛΥ ωραιο κοριτσι φρεσκο ωραιο σωμα ευγενικη και ευδιαθετη σε ολη την διαρκεια τηs συνεδριαs στο πρωτο μεροs πολυ καλη με καλη πιεση σε επι-μερουs σημεια μεση πλατη αυχενα και στο δευτερο μεροs στα του αγωνα!!!εδωσε καλη εντυπωση με πολυ απαλα αγκιγματα σημειο αναφοραs τα γκαβλοτικα τηs επιφωνηματα εβγαλε το φορεμα τηs μονη τηs μολιs περασε στο δευτερο μεροs το ποιο δυνατο τηs σημειο το σωμα τηs ωραιοs κολοs δεν βιαστηκε καθ'ολου δεν μου εφαγε τον χρονο περασα ωραια θα την ξαναεπιλεξω.
A STAR IS BORN!
 

blbou

Μέλος
Εγγρ.
28 Φεβ 2022
Μηνύματα
11
Κριτικές
3
Like
35
Πόντοι
0
Καλησπερα πρωτο σχολιο και απο εμενα λατρης του καλου μασαζ και εγω :cool2: επισκεψη στο crystal αρκετες κοπελες δεν θυμαμαι ολα τα ονόματα περασα με Νάντια! Καλό μασαζ με διαρκεια και πίεση! 2ο μέρος επίσης καλο!
 

drama4

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2017
Μηνύματα
64
Like
80
Πόντοι
0
Μεταγραφή σε άλλο πριβε μαγαζί
Την έχεις γνωρίσει η την έχει ακουστά την Λάουρα
εχω κανα δυο συνεδριεσ να ουμ μαζι τησ και καλα απο τα μερη μου τα Σερρασ αλλα οχι κατι φοβερο...σα τη μυγα μεσ το γαλα ..
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Πήγα τελικά Κρίσταλ, πρώτη φορά σε μασατζίδικο. Ωραίο χαλαρωτικό μασάζ (βασικά μέτριο το μασάζ αλλά δεν περίμενα κάτι παραπάνω) για κανά 25-30 λεπτά με ελαφριά κουβεντούλα. Μετά με γύρισε και σε πέντε λεπτάκια την τελειώσαμε τη δουλειά.
Γενικά καλή εμπειρία. Το μόνο σχόλιο είναι ότι η πετσέτα δεν μοσχομυρίζει που λέμε οπότε δεν μπορώ να ξέρω αν ήταν χρησιμοποιημένη ή είχα πλυθεί και οι παντόφλες δεν ήταν αυτές οι σφραγισμένες της μιας χρήσης, ήταν κλασικές σαγιονάρες που αμφιβάλλω αν πλαίνονται κι αυτές.
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.311
Κριτικές
4
Like
1.439
Πόντοι
216
Πήγα τελικά Κρίσταλ, πρώτη φορά σε μασατζίδικο. Ωραίο χαλαρωτικό μασάζ (βασικά μέτριο το μασάζ αλλά δεν περίμενα κάτι παραπάνω) για κανά 25-30 λεπτά με ελαφριά κουβεντούλα. Μετά με γύρισε και σε πέντε λεπτάκια την τελειώσαμε τη δουλειά.
Γενικά καλή εμπειρία. Το μόνο σχόλιο είναι ότι η πετσέτα δεν μοσχομυρίζει που λέμε οπότε δεν μπορώ να ξέρω αν ήταν χρησιμοποιημένη ή είχα πλυθεί και οι παντόφλες δεν ήταν αυτές οι σφραγισμένες της μιας χρήσης, ήταν κλασικές σαγιονάρες που αμφιβάλλω αν πλαίνονται κι αυτές.
Εσύ το παγωτό το πλένεις?
 

Pagotatzis

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2021
Μηνύματα
82
Like
153
Πόντοι
0
Εσύ το παγωτό το πλένεις?
Εγώ έκανα ντουζ και πριν και μετά. Και για την πετσέτα που μου έδωσαν για να κάνω ντουζ δεν μπορώ να ξέρω αν ήταν πλυμένη ή όχι γιατί δεν ήταν ούτε σφραγισμένη ούτε μύριζε πληντύριο. Θέλω να πιστεύω όμως ότι ήταν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom