Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (4 μέλη και 63 επισκέπτες)

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
Κάαλησπερα σε ολους.εχω καιρο να γραψω λογω απουσιας μου στο εξωτερικο.θα σαςβγυρισω χρονια πισω το ξερω.σε εποχες μαγκυς βασιλη ενος μαγαζιου κασσανδρου κλπ κλπ.μου εχουν μεινει στο μυαλο ΜΑΓΚΥ Κ ΑΘΗΝΑ απο μαγκυ μια Ελενη ψηλη μελαχροινη απο αλβανια στο μαγαζι που ηταν κασσανδρου με φοβερη πιπα κ μια μαρια απονβασιλη με σγουρο μαλλι κ φοβερη πιπανεπισης.θυμαμαι ηθελα φουλ αλλα δεν εκανε.Γνωριζει κανεις αν δουλευουν καπου ακομα?αν ναι ακομα κ σε πριβε μαγαζια αν βρισκονται ας μουβστειλει σε προσωπικο μηνυμα μηπως εχω κρατησει καποιες διασυνδεσεις.ετχομαι να ειστε ολοι καλα!!!ειδικα αν καποιος εχει πληροφοριες για την Αθηνα απο μαγκυ ηταν η μεγαλη μου αδυναμια!Σας ευχαριστω κ να περνατε ολοι ομορφα!!!!
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Το αισθησιακή δε νομίζω να το έβαλε Για να ομορφύνει η πρόταση ;)
Το αισθησιακή υπάρχει στην πρώτη αγγελία που όπως είπα είναι μια Μελινα που κανει φραπέ και ίσως τα πάντα. Στη δεύτερη δεν γράφει (δυστυχώς) αισθησιακή.
 

wicked21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2019
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπερα, παρακολουθώ πολλά χρονια το σάιτ ακόμη και πριν αλλάξει layout, μιας και ως τότε 18χρονος νμζω (πλέον 22) ήθελα να μησω για πρώτη φορά και έπρεπε να πάρω την ωμή συμβουλή των θαμώνων αυτών των μαγαζιών (και τελικά απέδωσε καρπούς). Για ακόμη μια φορά ζητάω την βοήθεια σας μην γίνω ρεζίλι γιατί αύριο θα κάνω ένα ταξίδι Θεσσαλονίκη και θέλω να επισκεφτώ ένα μασατζιδικο για πρώτη φορά. Έχω διαβάσει πολλές σελίδες αυτού του section για να μην επαναλαμβάνονται οι ερωτήσεις και απλά θέλω κάποιες επισημάνσεις. Από ότι κατάλαβα στο ντάμες μπορείς να κανεις φουλ προγραμμα. Οι περισσότεροι προτείνετε μισή ώρα την πρώτη φορά γιατί λογικά σε διώχνει νωρίτερα αν πάρεις ώρα και τελειώσεις ?! Ακόμη το προγραμμα ξεκινάει απτην στιγμή που μπεις στο δωμάτιο; Δλδ αν θέλω να κάνω μπάνιο πριν κατσω στο κρεβάτι χάνω χρόνο απτο μασάζ ; Όταν λέτε φραπέ εννοείται πίπα; Δλδ στα απλά μασατζιδικα κάνουν και πίπα και σε αλλά φουλ προγραμμα; Συγνώμη αν οι ερωτήσεις είναι χαζές απλά όντως αυτές τις απορίες έχω. Τέλος επειδή γενικά και λόγο ηλικίας θα ήθελα και αυτή που μου κάνει το μασαζ να είναι μικρή (μαξ 25) έχετε να μου προτείνετε κάτι (φουλ προγραμμα) ; Γιατί δεν είναι και το καλύτερο μου να πηγαίνω να μπαίνω και να φεύγω χωρισ Να κάνω τίποτα. Κάτι για μασατζιο είδα και μια καινούργια απλά δν ξέρω αν κάνει φουλ προγραμμα. Αυτά ευχαριστώ εν των προτέρων όποιον απαντήσει γιατί Θα με βοηθήσει πραγματικά.
 
Τελευταία τροποποίηση:

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.204
Πόντοι
7.095
Παιδιά καλησπερα, παρακολουθώ πολλά χρονια το σάιτ ακόμη και πριν αλλάξει layout, μιας και ως τότε 18χρονος νμζω (πλέον 22) ήθελα να μησω για πρώτη φορά και έπρεπε να πάρω την ωμή συμβουλή των θαμώνων αυτών των μαγαζιών (και τελικά απέδωσε καρπούς). Για ακόμη μια φορά ζητάω την βοήθεια σας μην γίνω ρεζίλι γιατί αύριο θα κάνω ένα ταξίδι Θεσσαλονίκη και θέλω να επισκεφτώ ένα μασατζιδικο για πρώτη φορά. Έχω διαβάσει πολλές σελίδες αυτού του section για να μην επαναλαμβάνονται οι ερωτήσεις και απλά θέλω κάποιες επισημάνσεις. Από ότι κατάλαβα στο ντάμες μπορείς να κανεις φουλ προγραμμα. Οι περισσότεροι προτείνετε μισή ώρα την πρώτη φορά γιατί λογικά σε διώχνει νωρίτερα αν πάρεις ώρα και τελειώσεις ?! Ακόμη το προγραμμα ξεκινάει απτην στιγμή που μπεις στο δωμάτιο; Δλδ αν θέλω να κάνω μπάνιο πριν κατσω στο κρεβάτι χάνω χρόνο απτο μασάζ ; Όταν λέτε φραπέ εννοείται πίπα; Δλδ στα απλά μασατζιδικα κάνουν και πίπα και σε αλλά φουλ προγραμμα; Συγνώμη αν οι ερωτήσεις είναι χαζές απλά όντως αυτές τις απορίες έχω. Τέλος επειδή γενικά και λόγο ηλικίας θα ήθελα και αυτή που μου κάνει το μασαζ να είναι μικρή (μαξ 25) έχετε να μου προτείνετε κάτι (φουλ προγραμμα) ; Γιατί δεν είναι και το καλύτερο μου να πηγαίνω να μπαίνω και να φεύγω χωρισ Να κάνω τίποτα. Κάτι για μασατζιο είδα και μια καινούργια απλά δν ξέρω αν κάνει φουλ προγραμμα. Αυτά ευχαριστώ εν των προτέρων όποιον απαντήσει γιατί Θα με βοηθήσει πραγματικά.
αν δεις αριστερα στην εγγραφη σου, εγινε πριν 2 χρονια...αρα τοτε ησουν 20.
αυτα τα 2 χρονια λοιπον δεν εμφανιστηκες να προσφερεις κατι.
αν δεν εισαι τρολακι, που πιθανον να εισαι, απλα παρακολουθεις και δεν προσφερεις.
πραγματικα δεν βρισκω ουτε ενα λογο να σε βοηθησει καποιος περισσοτερο, περα απο το να σου πει διαβασε 10-15 σελιδες πισω και αποφασισε.
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα! Η Ρίτα από το aqua κάνει τίποτα περισσότερο από εκτόνωση με το χέρι? Ευχαριστώ πολύ!
 

NateJohnson

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Last week, I enjoyed my first visit to Crystal Spa at their new location. I got an amazing massage from Adrianna. Then, she gave me great pleasure with her hands. Oh, her hands! I have not had such skilled hands play with my erection in many, many years. She looked deeply into my eyes, she gave me her tits to suck, she ran her hair all over my body, and she allowed me to rub her pussy through her panties. She got very, very wet for me. I paid her 50 euros, and left a better man than when I went in.
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Πέρασμα τις προάλλες από Ακουα μιας και άνοιξε επιτέλους. Παρούσες Βανέσσα, Ξένια, Ριτα και στο τηλέφωνο μου είπαν για μια Λίζα. Πέρασα με τη Ριτα, που ήταν πολλή καλή όπως πάντα. Πολύ καλό μασάζ για τα δεδομένα τέτοιου είδους μαγαζιού και ωραία εκτόνωση.

απλά ήθελα να ρωτήσω. Αυτή η Λίζα είναι ξανθιά σχετικά ψιλή με ωραίες καμπύλες από όσο είδα. Αξίζει; Την έχει δοκιμάσει κανεις;

ΥΓ επειδή σίγουρα θα μας διαβάζει ο μαγαζάτορας. Αδερφέ στο πίσω δωμάτιο, κάνε κάτι με το ντουζ. Δεν έχει πόρτα και πρέπει να την ξεβουλώσεις λίγο. Ένα ντουζακι κάναμε χάλια γίναμε.
Λίζα ήταν το όνομα ή Λιτσα? Γιατί πήγα με μια κοπέλα ονόματι Λιτσα αν θυμάμαι καλά. Υπέροχη εντύπωση!
 

grentas

Νέο Μέλος
Εγγρ.
13 Μαΐ 2017
Μηνύματα
4
Like
2
Πόντοι
0

Ή


Καλημέρα, θα ήθελα τα φώτα σας αν γνωρίζετε;
Για τη δεύτερη αγγελία είναι η Χριστίνα. Milf ,πολύ καλό μασάζ τελείωμα με φραπέ σε συνάντηση προ 2ετιας
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Παιδιά καλησπερα, παρακολουθώ πολλά χρονια το σάιτ ακόμη και πριν αλλάξει layout, μιας και ως τότε 18χρονος νμζω (πλέον 22) ήθελα να μησω για πρώτη φορά και έπρεπε να πάρω την ωμή συμβουλή των θαμώνων αυτών των μαγαζιών (και τελικά απέδωσε καρπούς). Για ακόμη μια φορά ζητάω την βοήθεια σας μην γίνω ρεζίλι γιατί αύριο θα κάνω ένα ταξίδι Θεσσαλονίκη και θέλω να επισκεφτώ ένα μασατζιδικο για πρώτη φορά. Έχω διαβάσει πολλές σελίδες αυτού του section για να μην επαναλαμβάνονται οι ερωτήσεις και απλά θέλω κάποιες επισημάνσεις. Από ότι κατάλαβα στο ντάμες μπορείς να κανεις φουλ προγραμμα. Οι περισσότεροι προτείνετε μισή ώρα την πρώτη φορά γιατί λογικά σε διώχνει νωρίτερα αν πάρεις ώρα και τελειώσεις ?! Ακόμη το προγραμμα ξεκινάει απτην στιγμή που μπεις στο δωμάτιο; Δλδ αν θέλω να κάνω μπάνιο πριν κατσω στο κρεβάτι χάνω χρόνο απτο μασάζ ; Όταν λέτε φραπέ εννοείται πίπα; Δλδ στα απλά μασατζιδικα κάνουν και πίπα και σε αλλά φουλ προγραμμα; Συγνώμη αν οι ερωτήσεις είναι χαζές απλά όντως αυτές τις απορίες έχω. Τέλος επειδή γενικά και λόγο ηλικίας θα ήθελα και αυτή που μου κάνει το μασαζ να είναι μικρή (μαξ 25) έχετε να μου προτείνετε κάτι (φουλ προγραμμα) ; Γιατί δεν είναι και το καλύτερο μου να πηγαίνω να μπαίνω και να φεύγω χωρισ Να κάνω τίποτα. Κάτι για μασατζιο είδα και μια καινούργια απλά δν ξέρω αν κάνει φουλ προγραμμα. Αυτά ευχαριστώ εν των προτέρων όποιον απαντήσει γιατί Θα με βοηθήσει πραγματικά.
Πήγαινε για κανένα καφέ στην παραλιακή αύριο και άσε το μασάζ αδερφέ.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πέρασμα από Κρίσταλ,ωραίος χώρος και παρούσες η ξανθιά η Φαίδρα και μια άλλη αδύνατη καστανη που ήταν και στο τηλεφωνο. η ξανθιά ήταν κλεισμένη οπότε πέρασμα με αυτήν ,νομίζω Στέλλα.δε μου γέμισε το μάτι απ' την αρχή,δεν είναι του γούστου μου αλλά πέρασα δυστυχώς.εκτος του ότι ειναί γενικά ντεκαβλε το στυλ της ,ήθελε έξτρα για να βγάλει ρούχα γιατί λέει με 50€ εγώ δε τα κάνω αυτα, αν τα κάνουν άλλες δε με ενδιαφέρει.γενικα πολύ τουπε χωρις καν να το δικαιολογεί η εμφάνιση.στο τέλος μια μαλακιά....σκέτη μαλακια.αλλα 50€ δεν εποιασαν τόπο,πάντα εμπιστευόμαστε το ένστικτο και την κάνουμε με ελαφρά.
Η Στέλλα είναι η κλασική γυναίκα με μέτριο προς άσχημο σώμα, που το διαφημίζει ως γαμάτο (βλέπε τουρλωμένο κωλο στις καταχωρίσεις και στα stories στα κοινωνικά δίκτυα). Και με άσχημη προς ειρωνική συμπεριφορά, ζητώντας έξτρα λεφτά για μηδενικές υπηρεσίες . Και νομίζω πως χαλάει την όλη πιο ειλικρινή και σταθερή συμπεριφορά των υπολοίπων κοριτσιών του Crystal, τα οποία τουλάχιστον προσπαθούν.
 

wicked21

Νέο Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2019
Μηνύματα
3
Like
2
Πόντοι
0
Πήγαινε για κανένα καφέ στην παραλιακή αύριο και άσε το μασάζ αδερφέ.
αν δεις αριστερα στην εγγραφη σου, εγινε πριν 2 χρονια...αρα τοτε ησουν 20.
αυτα τα 2 χρονια λοιπον δεν εμφανιστηκες να προσφερεις κατι.
αν δεν εισαι τρολακι, που πιθανον να εισαι, απλα παρακολουθεις και δεν προσφερεις.
πραγματικα δεν βρισκω ουτε ενα λογο να σε βοηθησει καποιος περισσοτερο, περα απο το να σου πει διαβασε 10-15 σελιδες πισω και αποφασισε.
αν δεις αριστερα στην εγγραφη σου, εγινε πριν 2 χρονια...αρα τοτε ησουν 20.
αυτα τα 2 χρονια λοιπον δεν εμφανιστηκες να προσφερεις κατι.
αν δεν εισαι τρολακι, που πιθανον να εισαι, απλα παρακολουθεις και δεν προσφερεις.
πραγματικα δεν βρισκω ουτε ενα λογο να σε βοηθησει καποιος περισσοτερο, περα απο το να σου πει διαβασε 10-15 σελιδες πισω και αποφασισε.
@gagarin Αρχικά η εγγραφή μ έγινε πριν 2 χρονια αλλά στο σάιτ είμαι εδώ και 4 μιας και δν είχα λογαριασμό τότε απλά κοιτούσα γτ όπως είπα ήταν η πρώτη φορά που επισκεπτόμουν ένα τέτοιου είδους μαγαζί. Τι εννοεις να είμαι τρολακι; Τι έχω να κερδίσω είχα κάποιες απορίες και ζήτησα τη βοήθεια κάποιου πιο έμπειρου σε αυτόν τον τομέα μιας και είχα βοηθηθεί και στο παρελθόν. Και επίσης προφανώς δν έχω κάτι να προσφέρω 2 φορές πήγα στην ζωή μου σε μπου μια τότε και μια πρόσφατα μιας και μένω επαρχία και επίσης πάλι καλά τόσο καιρό υπήρχε απασχόληση σε αυτό το κομμάτι και προφανώς αν μπορέσω κάποια στιγμη να ενημερώσω για κάτι θα το κάνω μιας και παρακολουθώ το φόρουμ χρονια και εμένα προσωπικα με έχει βοηθήσει στο παρελθόν άρα γιατί να μην κάνω το ιδιο. γτ τόση καχυποψία ;

@dimitrisl τι έγινε θείο; Φοβασε μην καλομαθουν οΙ μασέρ και μετά τρως πόρτα με την άσχημο φάτσα σου μέχρι και σε επι πληρωμή μλκια; Σε πληροφορω πως ψιλο έχω φετίχ με το μασάζ και το ζητάω συχνά με τις κοπελες που κανω κάτι (συνηθωσ Καταλειγω να κάνω εγώ) απλά ήθελα κάτι εύκολο γρήγορο Από κάποια πιο έμπειρη χωρίς δυσκολίες και μα μου γιατί απλά ήμουν σε αυτή τη φάση. Αλλά καταλαβαίνω την αντίδραση σου και εγώ ίσως κάποια στιγμή νιώσω την ίδια απειλή σε καμία 30αρια χρονια. Τεσπα ακολούθησα την συμβουλη σου τελικά πήγα παραλιακη με μια κοπέλα που γνώρισα στο ινστα απο skg μετά ακολούθησε κάρφωμα στο αυτοκίνητο μου κάτω από ένα κιόσκι στη τριανδρία με ανοιχτό κλιματιστικό (άρα περίπου ήταν σαν να πήγα σε μπου και να πληρώνω απλά βενζίνη αντί για σεξ) αν θες επειδή σε βλέπω ενδιαφέρθηκες για το τι θα κάνω στείλε να σ πω λεπτομέρειες. το μασάζ ήταν μια εναλλακτική σε περιπτωση που δεν καθότανε η φάση (και δεν έχω λόγο να σου πω ψέματα ούτε να αναδειχτω Ανώτερος σου σε ένα ανώνυμο φόρουμ, απλά προσπαθω να σου αποδείξω ποσο άστοχο και Αχρείαστο είναι το σχολιο σου σε κάτι που απλά μπορούσες να πρόσπεράσεις ). με την πρώτη ευκαιρια πάντως θα περάσω σίγουρα από ένα απο όλα αυτά μιας και απτην πολη μου είναι 45 λεπτά. Λαθοσ μου τελικά που ζήτησα βοήθεια εδώ τελικά υπάρχει πολύ κακια λογικά έχει να κάνει με την Θεσσαλονίκη γτ οι αθηναιοι ήταν πιο φιλικοί λόγω ποικιλιασ/πληθώρας. Μάλλον εδώ νομίζετε ότι είναι γκόμενες σας και θα σας τις φάμε. Επισησ Όταν ο @Zois91 για παράδειγμα ρωτησε κάτι σαν αυτό «καλησπέρα μένω κέντρο Αγίου Δημητρίου κάποια καλή μασέρ με σεχ μαζί γνωρίζετε να μου πείτε ; Και αυτό το Στούντιο Ντάμες τι φάση αξίζει;» Του απάντησαν κανονικά παρόλο που δεν έχει προσφέρει τίποτα (5 μηνύματα) στο Φορουμ Και αλλά πολλά τέτοια παραδείγματα ΑΡΑ ξεκάθαρα έχει να κάνει με την ηλικία και το κόμπλεξ. αν δν θες να απαντήσεις σε κάτι απλά προσπερνά το και μην γίνεσαι κομπλεξικός και Σχολιαζεις αλλά δν πειράζει Όλοι έχουν από μια γνώμη, Δεν θα επεκταθώ άλλο πες ότι θες απλά θα κάνω αυτό που περιέγραψα. μπορω Και μόνος μου να ψαχτώ και βέβαια ότι διαβάζω απτούς υπόλοιπους εδώ. καλη συνέχεια
 
Τελευταία τροποποίηση:

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
@gagarin Αρχικά η εγγραφή μ έγινε πριν 2 χρονια αλλά στο σάιτ είμαι εδώ και 4 μιας και δν είχα λογαριασμό τότε απλά κοιτούσα γτ όπως είπα ήταν η πρώτη φορά που επισκεπτόμουν ένα τέτοιου είδους μαγαζί. Τι εννοεις να είμαι τρολακι; Τι έχω να κερδίσω είχα κάποιες απορίες και ζήτησα τη βοήθεια κάποιου πιο έμπειρου σε αυτόν τον τομέα μιας και είχα βοηθηθεί και στο παρελθόν. Και επίσης προφανώς δν έχω κάτι να προσφέρω 2 φορές πήγα στην ζωή μου σε μπου μια τότε και μια πρόσφατα μιας και μένω επαρχία και επίσης πάλι καλά τόσο καιρό υπήρχε απασχόληση σε αυτό το κομμάτι και προφανώς αν μπορέσω κάποια στιγμη να ενημερώσω για κάτι θα το κάνω μιας και παρακολουθώ το φόρουμ χρονια και εμένα προσωπικα με έχει βοηθήσει στο παρελθόν άρα γιατί να μην κάνω το ιδιο. γτ τόση καχυποψία ;

@dimitrisl τι έγινε θείο; Φοβασε μην καλομαθουν οΙ μασέρ και μετά τρως πόρτα με την άσχημο φάτσα σου μέχρι και σε επι πληρωμή μλκια; Σε πληροφορω πως ψιλο έχω φετίχ με το μασάζ και το ζητάω συχνά με τις κοπελες που κανω κάτι (συνηθωσ Καταλειγω να κάνω εγώ) απλά ήθελα κάτι εύκολο γρήγορο Από κάποια πιο έμπειρη χωρίς δυσκολίες και μα μου γιατί απλά ήμουν σε αυτή τη φάση. Αλλά καταλαβαίνω την αντίδραση σου και εγώ ίσως κάποια στιγμή νιώσω την ίδια απειλή σε καμία 30αρια χρονια. Τεσπα ακολούθησα την συμβουλη σου τελικά πήγα παραλιακη με μια κοπέλα που γνώρισα στο ινστα απο skg μετά ακολούθησε κάρφωμα στο αυτοκίνητο μου κάτω από ένα κιόσκι στη τριανδρία με ανοιχτό κλιματιστικό (άρα περίπου ήταν σαν να πήγα σε μπου και να πληρώνω απλά βενζίνη αντί για σεξ) αν θες επειδή σε βλέπω ενδιαφέρθηκες για το τι θα κάνω στείλε να σ πω λεπτομέρειες. το μασάζ ήταν μια εναλλακτική σε περιπτωση που δεν καθότανε η φάση (και δεν έχω λόγο να σου πω ψέματα ούτε να αναδειχτω Ανώτερος σου σε ένα ανώνυμο φόρουμ, απλά προσπαθω να σου αποδείξω ποσο άστοχο και Αχρείαστο είναι το σχολιο σου σε κάτι που απλά μπορούσες να πρόσπεράσεις ). με την πρώτη ευκαιρια πάντως θα περάσω σίγουρα από ένα απο όλα αυτά μιας και απτην πολη μου είναι 45 λεπτά. Λαθοσ μου τελικά που ζήτησα βοήθεια εδώ τελικά υπάρχει πολύ κακια λογικά έχει να κάνει με την Θεσσαλονίκη γτ οι αθηναιοι ήταν πιο φιλικοί λόγω ποικιλιασ/πληθώρας. Μάλλον εδώ νομίζετε ότι είναι γκόμενες σας και θα σας τις φάμε. Επισησ Όταν ο @Zois91 για παράδειγμα ρωτησε κάτι σαν αυτό «καλησπέρα μένω κέντρο Αγίου Δημητρίου κάποια καλή μασέρ με σεχ μαζί γνωρίζετε να μου πείτε ; Και αυτό το Στούντιο Ντάμες τι φάση αξίζει;» Του απάντησαν κανονικά παρόλο που δεν έχει προσφέρει τίποτα (5 μηνύματα) στο Φορουμ Και αλλά πολλά τέτοια παραδείγματα ΑΡΑ ξεκάθαρα έχει να κάνει με την ηλικία και το κόμπλεξ. αν δν θες να απαντήσεις σε κάτι απλά προσπερνά το και μην γίνεσαι κομπλεξικός και Σχολιαζεις αλλά δν πειράζει Όλοι έχουν από μια γνώμη, Δεν θα επεκταθώ άλλο πες ότι θες απλά θα κάνω αυτό που περιέγραψα. μπορω Και μόνος μου να ψαχτώ και βέβαια ότι διαβάζω απτούς υπόλοιπους εδώ. καλη συνέχεια

Άρα η συμβουλή του dimitrisl έπιασε τόπο. Εγώ θα του έλεγα ευχαριστώ και δεν θα τον έκραζα
 

MrJ

Μέλος
Εγγρ.
12 Μαΐ 2021
Μηνύματα
48
Like
63
Πόντοι
0
Παιδιά καλησπερα, παρακολουθώ πολλά χρονια το σάιτ ακόμη και πριν αλλάξει layout, μιας και ως τότε 18χρονος νμζω (πλέον 22) ήθελα να μησω για πρώτη φορά και έπρεπε να πάρω την ωμή συμβουλή των θαμώνων αυτών των μαγαζιών (και τελικά απέδωσε καρπούς). Για ακόμη μια φορά ζητάω την βοήθεια σας μην γίνω ρεζίλι γιατί αύριο θα κάνω ένα ταξίδι Θεσσαλονίκη και θέλω να επισκεφτώ ένα μασατζιδικο για πρώτη φορά. Έχω διαβάσει πολλές σελίδες αυτού του section για να μην επαναλαμβάνονται οι ερωτήσεις και απλά θέλω κάποιες επισημάνσεις. Από ότι κατάλαβα στο ντάμες μπορείς να κανεις φουλ προγραμμα. Οι περισσότεροι προτείνετε μισή ώρα την πρώτη φορά γιατί λογικά σε διώχνει νωρίτερα αν πάρεις ώρα και τελειώσεις ?! Ακόμη το προγραμμα ξεκινάει απτην στιγμή που μπεις στο δωμάτιο; Δλδ αν θέλω να κάνω μπάνιο πριν κατσω στο κρεβάτι χάνω χρόνο απτο μασάζ ; Όταν λέτε φραπέ εννοείται πίπα; Δλδ στα απλά μασατζιδικα κάνουν και πίπα και σε αλλά φουλ προγραμμα; Συγνώμη αν οι ερωτήσεις είναι χαζές απλά όντως αυτές τις απορίες έχω. Τέλος επειδή γενικά και λόγο ηλικίας θα ήθελα και αυτή που μου κάνει το μασαζ να είναι μικρή (μαξ 25) έχετε να μου προτείνετε κάτι (φουλ προγραμμα) ; Γιατί δεν είναι και το καλύτερο μου να πηγαίνω να μπαίνω και να φεύγω χωρισ Να κάνω τίποτα. Κάτι για μασατζιο είδα και μια καινούργια απλά δν ξέρω αν κάνει φουλ προγραμμα. Αυτά ευχαριστώ εν των προτέρων όποιον απαντήσει γιατί Θα με βοηθήσει πραγματικά.
φραπές μάλλον πρέπει να είναι η ευθύγραμμη παλινδρομική κίνηση που κάνει το χέρι της πάνω στο πέος σου... και όταν ακούς για πετσέτα είναι όταν μπαίνεις στο δωμάτιο και μένεις μόνο στο μασάζ (το δεύτερο μου το είπε συνάδελφος :grin::cheesy::2funny::2funny::2funny::2funny:)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
@gagarin Αρχικά η εγγραφή μ έγινε πριν 2 χρονια αλλά στο σάιτ είμαι εδώ και 4 μιας και δν είχα λογαριασμό τότε απλά κοιτούσα γτ όπως είπα ήταν η πρώτη φορά που επισκεπτόμουν ένα τέτοιου είδους μαγαζί. Τι εννοεις να είμαι τρολακι; Τι έχω να κερδίσω είχα κάποιες απορίες και ζήτησα τη βοήθεια κάποιου πιο έμπειρου σε αυτόν τον τομέα μιας και είχα βοηθηθεί και στο παρελθόν. Και επίσης προφανώς δν έχω κάτι να προσφέρω 2 φορές πήγα στην ζωή μου σε μπου μια τότε και μια πρόσφατα μιας και μένω επαρχία και επίσης πάλι καλά τόσο καιρό υπήρχε απασχόληση σε αυτό το κομμάτι και προφανώς αν μπορέσω κάποια στιγμη να ενημερώσω για κάτι θα το κάνω μιας και παρακολουθώ το φόρουμ χρονια και εμένα προσωπικα με έχει βοηθήσει στο παρελθόν άρα γιατί να μην κάνω το ιδιο. γτ τόση καχυποψία ;

@dimitrisl τι έγινε θείο; Φοβασε μην καλομαθουν οΙ μασέρ και μετά τρως πόρτα με την άσχημο φάτσα σου μέχρι και σε επι πληρωμή μλκια; Σε πληροφορω πως ψιλο έχω φετίχ με το μασάζ και το ζητάω συχνά με τις κοπελες που κανω κάτι (συνηθωσ Καταλειγω να κάνω εγώ) απλά ήθελα κάτι εύκολο γρήγορο Από κάποια πιο έμπειρη χωρίς δυσκολίες και μα μου γιατί απλά ήμουν σε αυτή τη φάση. Αλλά καταλαβαίνω την αντίδραση σου και εγώ ίσως κάποια στιγμή νιώσω την ίδια απειλή σε καμία 30αρια χρονια. Τεσπα ακολούθησα την συμβουλη σου τελικά πήγα παραλιακη με μια κοπέλα που γνώρισα στο ινστα απο skg μετά ακολούθησε κάρφωμα στο αυτοκίνητο μου κάτω από ένα κιόσκι στη τριανδρία με ανοιχτό κλιματιστικό (άρα περίπου ήταν σαν να πήγα σε μπου και να πληρώνω απλά βενζίνη αντί για σεξ) αν θες επειδή σε βλέπω ενδιαφέρθηκες για το τι θα κάνω στείλε να σ πω λεπτομέρειες. το μασάζ ήταν μια εναλλακτική σε περιπτωση που δεν καθότανε η φάση (και δεν έχω λόγο να σου πω ψέματα ούτε να αναδειχτω Ανώτερος σου σε ένα ανώνυμο φόρουμ, απλά προσπαθω να σου αποδείξω ποσο άστοχο και Αχρείαστο είναι το σχολιο σου σε κάτι που απλά μπορούσες να πρόσπεράσεις ). με την πρώτη ευκαιρια πάντως θα περάσω σίγουρα από ένα απο όλα αυτά μιας και απτην πολη μου είναι 45 λεπτά. Λαθοσ μου τελικά που ζήτησα βοήθεια εδώ τελικά υπάρχει πολύ κακια λογικά έχει να κάνει με την Θεσσαλονίκη γτ οι αθηναιοι ήταν πιο φιλικοί λόγω ποικιλιασ/πληθώρας. Μάλλον εδώ νομίζετε ότι είναι γκόμενες σας και θα σας τις φάμε. Επισησ Όταν ο @Zois91 για παράδειγμα ρωτησε κάτι σαν αυτό «καλησπέρα μένω κέντρο Αγίου Δημητρίου κάποια καλή μασέρ με σεχ μαζί γνωρίζετε να μου πείτε ; Και αυτό το Στούντιο Ντάμες τι φάση αξίζει;» Του απάντησαν κανονικά παρόλο που δεν έχει προσφέρει τίποτα (5 μηνύματα) στο Φορουμ Και αλλά πολλά τέτοια παραδείγματα ΑΡΑ ξεκάθαρα έχει να κάνει με την ηλικία και το κόμπλεξ. αν δν θες να απαντήσεις σε κάτι απλά προσπερνά το και μην γίνεσαι κομπλεξικός και Σχολιαζεις αλλά δν πειράζει Όλοι έχουν από μια γνώμη, Δεν θα επεκταθώ άλλο πες ότι θες απλά θα κάνω αυτό που περιέγραψα. μπορω Και μόνος μου να ψαχτώ και βέβαια ότι διαβάζω απτούς υπόλοιπους εδώ. καλη συνέχεια
Δεν χρειαζόταν να γράψεις την ιστορία της ζωής σου για να αποδείξεις ότι εκτός από λαλακας, εισαι και χαζός. Που θα με πεις εμένα θείο. Λούλη.
 

Lord_Grim

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιουν 2020
Μηνύματα
75
Κριτικές
1
Like
472
Πόντοι
20
Μαζεμένες κριτικές από Crystal, και ένα recap εμφάνισης/υπηρεσιών.

Νεφέλη : Ψηλή (1,75 περίπου), λεπτό σώμα, 2άρι στήθος , πολύ ωραίος κώλος. Είναι η κοπέλα που εμφανίζεται στα social media του μαγαζιού στο fb. Μασάζ πολύ καλό. Καλή πίεση , καλή τεχνική, δεν κλέβει, αφιερώνει χρόνο. Εκτόνωση πολύ καλή. Έχει ειπωθεί ότι η απόδοση της έχει πέσει κάτι που στη δική μου περίπτωση τουλάχιστον δεν αληθεύει. Συμμετοχική, μένει μόνο με το κάτω εσώρουχο, προσφέρει σώμα/στήθος για παιχνίδι. Συστήνεται, στο τοπ 3 του μαγαζιού για μένα.

Νάντια : Ψηλή (1,73 περίπου), σώμα με καμπύλες. Είχε πάρει κιλά την περίοδο της καραντίνας αλλά έχει αρχίσει και τα χάνει και φαίνεται. Στήθος 3 πολύ ωραίο στην αφή , κώλος το ίδιο. Ενώ το μασάζ της ήταν μέτριο (χαμηλής πίεσης-χάιδεμα) πρόσφατα που πέρασα μαζί της διαπίστωσα ότι έχει βελτιωθεί σημαντικά οπότε θα έλεγα ότι ανέβηκε στο καλό. Εκτόνωση καλή. Και αυτή μένει με το κάτω εσώρουχο, προσφέρει στήθος για παιχνίδι. Από συμμετοχή διαφαίνεται κάποιες φορές μια κακή ηθοποιία (φωνούλες, τυποποιημένες εκφράσεις κτλπ) παρόλα αυτά είναι μία καλή περίπτωση. Ενώ με την Νάντια δεν έχουμε καθόλου χημεία , εμφανισιακά ίσως να είναι και η τοπ του μαγαζιού και έχει ανεβάσει απόδοση , οπότε συστήνεται. Σημείωσή η Νάντια είναι η μοναδική καπέλα από αυτές που έγραψα που μέσα στο δωμάτιο φορούσε μάσκα καθ'όλη τη διάρκεια του session (οι υπόλοιπες δεν φορούσαν καθόλου)

Ανδριάννα : Καινούργια προσθήκη. Και αυτή ψηλή (1,75 περίπου). Νταρντανέ σωματότυπος. 2,5 στήθος με ρόγα που ανταποκρίνεται δεόντως και ωραίος κώλος ανάλογος του σωματότυπου. Ηλικιακά πρέπει να είναι μεγαλύτερη από τις άλλες κοπέλες , γύρω στα 27 θα έλεγα, χωρίς αυτό να αποτελεί αποτρεπτικό παράγοντα τουλάχιστον για εμένα. Πολύ καλό μασάζ, και καλό social χωρίς να ζαλίζει. Γενικά η πρώτη εντύπωση που δίνει είναι ότι κάνει κάποια πράγματα μηχανικά, αν παραβλέψεις όμως αυτήν την πρώτη εντύπωση την ίδια στιγμή διαπιστώνεις ότι τιμάει τις υπηρεσίες της. Καλή εκτόνωση λοιπόν , προσφέρει στήθος για παιχνίδι. Στην αρχή έμεινε με το κάτω ρούχο αλλά εν συνεχεία το έβγαλε και έμεινε με το εσώρουχο. Συμμετοχική και δοτική παρά το λίγο απότομο που βγάζει στην αρχή. Για μένα παίρνει θετικό πρόσημο και έπεται επανεξέταση.

Στέλλα : Μέτριο ανάστημα. 2άρι στήθος με πτωτική τάση. Ωραίος κώλος. Μασάζ δεν γνωρίζει και στο λέει και η ίδια, παρόλα αυτά δέχεται καθοδήγηση το οποίο είναι θετικό. Επειδή δεν γνωρίζει το πρώτο κομμάτι (μασάζ) προχωράει πιο βιαστικά στο δεύτερο ( εκτόνωση). Η αλήθεια είναι ότι πρόσφατα που πέρασα μαζί της φορούσε ένα φόρεμα με εύκολη πρόσβαση οπότε δεν ζήτησα να το βγάλει. Βέβαια δεν το κατέβασε για να προσφέρει στήθος. Εκτόνωση πολύ καλή αν και δίνει την εντύπωση ότι προσπαθεί να ξεπετάξει. Γενική εντύπωση : Η Στέλλα έχει ένα υφάκι- τουπέ , δεν γνωρίζει από μασάζ αλλά για μένα έχει κάλο social και πολύ καλή εκτόνωση, αφήνει πιασίματα ελεύθερα αλλά υπάρχει ένα ερωτηματικό για τα ρούχα. Δεν μου έτυχε να μου ζητήσει extra για κάτι αλλά μαζεύονται πολλά ερωτηματικά οπότε αποκτάει αρνητικό πρόσημο , και έπεται επανεξέταση αν και δουλεύει 2-3 μέρες max την εβδομάδα από ότι έχω καταλάβει.
 

NateJohnson

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Last Saturday, I went to Crystal to see Νεφέλη. It was my first time with her. She is exceptionally beautiful, loving, sweet, caring, and kind. I enjoyed the massage greatly, and she put tiny kisses - or mouth caresses? - all over my body that I will remember for a very long time to come. God bless her for doing amazing work! I would marry a girl like her.
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Η Στέλλα είναι η κλασική γυναίκα με μέτριο προς άσχημο σώμα, που το διαφημίζει ως γαμάτο (βλέπε τουρλωμένο κωλο στις καταχωρίσεις και στα stories στα κοινωνικά δίκτυα). Και με άσχημη προς ειρωνική συμπεριφορά, ζητώντας έξτρα λεφτά για μηδενικές υπηρεσίες . Και νομίζω πως χαλάει την όλη πιο ειλικρινή και σταθερή συμπεριφορά των υπολοίπων κοριτσιών του Crystal, τα οποία τουλάχιστον προσπαθούν.
Πραγματικά δε θα τη διάλεγα ποτέ,έχει τον τύπο φάτσας που αντιπαθω.δυστηχως δεν υπήρχε άλλη διαθέσιμη,πήγα σκαστος. Επιεικως απαράδεκτη,κρίμα γιατί απ' ότι λένε οι συνάδελφοι έχει να δώσει το μαγαζί.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom