Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 90 άτομα (5 μέλη και 85 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλησπέρα σε όλους.
Με αυτά που διαβάζω θα με "αναγκασετε" (ανάγκα και θεοί πείθονται) την άλλη φορά που θα επισκεφτώ τα πάτρια εδάφη να κάνω τουρ... Τουλάχιστον στα free γιατί λείπω καιρό και δεν ξέρω ποιος θα βοηθήσει για τα μη-free.

Με τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!
Μωρέ τι μας λες πού δε ξέρεις ποιος :cheesy:
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.437
Κριτικές
97
Like
12.101
Πόντοι
25.015
Καλησπέρα σε όλους.
Με αυτά που διαβάζω θα με "αναγκασετε" (ανάγκα και θεοί πείθονται) την άλλη φορά που θα επισκεφτώ τα πάτρια εδάφη να κάνω τουρ... Τουλάχιστον στα free γιατί λείπω καιρό και δεν ξέρω ποιος θα βοηθήσει για τα μη-free.

Με τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!
καλως τον φιλο. που χαθηκες εσυ βρε?
 

MagMas

Μέλος
Εγγρ.
10 Αυγ 2015
Μηνύματα
68
Like
154
Πόντοι
0
Σε πολλά διαφωνούμε εδώ μέσα στο Forum. Σε ενα όμως συμφωνούμε όλοι όσοι έχουμε περάσει από το Aqua, ότι η Ξένια είναι o ορισμός της ξινής!
Αν μπορούσε θα προσέθετε ο Μπαμπινιώτης το όνομά της στο αντίστοιχο λήμμα στο λεξικό του... Ο πιο ξινός φραπές ever
 

Pegme

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιουν 2017
Μηνύματα
133
Like
100
Πόντοι
1
Υπαρχει καποια που να κανει αυταρχικο μασαζ? Ειχα ακουσει για Γιωτα βανα σπα, ειναι ακομα εκει?
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0

Ή


Καλημέρα, θα ήθελα τα φώτα σας αν γνωρίζετε;
 
Εγγρ.
21 Σεπ 2017
Μηνύματα
348
Κριτικές
1
Like
254
Πόντοι
21
Καλημέρα. Υπάρχει περίπτωση με το υπάρχων υλικό που έχει το aqua να πάρεις κάτι περισσότερο από μασάζ και εκτόνωση?
 

Thalios(2)

Μέλος
Εγγρ.
12 Φεβ 2021
Μηνύματα
26
Like
30
Πόντοι
0
Πέρασμα από Κρίσταλ,ωραίος χώρος και παρούσες η ξανθιά η Φαίδρα και μια άλλη αδύνατη καστανη που ήταν και στο τηλεφωνο. η ξανθιά ήταν κλεισμένη οπότε πέρασμα με αυτήν ,νομίζω Στέλλα.δε μου γέμισε το μάτι απ' την αρχή,δεν είναι του γούστου μου αλλά πέρασα δυστυχώς.εκτος του ότι ειναί γενικά ντεκαβλε το στυλ της ,ήθελε έξτρα για να βγάλει ρούχα γιατί λέει με 50€ εγώ δε τα κάνω αυτα, αν τα κάνουν άλλες δε με ενδιαφέρει.γενικα πολύ τουπε χωρις καν να το δικαιολογεί η εμφάνιση.στο τέλος μια μαλακιά....σκέτη μαλακια.αλλα 50€ δεν εποιασαν τόπο,πάντα εμπιστευόμαστε το ένστικτο και την κάνουμε με ελαφρά.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
Μωρέ τι μας λες πού δε ξέρεις ποιος :cheesy:
Δεν ήξερα ότι είσαι ενεργός!
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

καλως τον φιλο. που χαθηκες εσυ βρε?
Μόνιμα πλέον στο εξωτερικό... Βρίσκω μερικές ευκαιρίες εδώ αλλά κρατάω απόθεμα για την πατρίδα!
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Πέρασμα από Κρίσταλ,ωραίος χώρος και παρούσες η ξανθιά η Φαίδρα και μια άλλη αδύνατη καστανη που ήταν και στο τηλεφωνο. η ξανθιά ήταν κλεισμένη οπότε πέρασμα με αυτήν ,νομίζω Στέλλα.δε μου γέμισε το μάτι απ' την αρχή,δεν είναι του γούστου μου αλλά πέρασα δυστυχώς.εκτος του ότι ειναί γενικά ντεκαβλε το στυλ της ,ήθελε έξτρα για να βγάλει ρούχα γιατί λέει με 50€ εγώ δε τα κάνω αυτα, αν τα κάνουν άλλες δε με ενδιαφέρει.γενικα πολύ τουπε χωρις καν να το δικαιολογεί η εμφάνιση.στο τέλος μια μαλακιά....σκέτη μαλακια.αλλα 50€ δεν εποιασαν τόπο,πάντα εμπιστευόμαστε το ένστικτο και την κάνουμε με ελαφρά.
Αδερφέ η καλύτερη απάντηση που μπορείς να δώσεις εκείνη την στιγμή είναι ότι δεν αξίζει και αυτή τα 30 ευρω για απλό χαιδεμα γιατί μασάζ δεν το λες...Απλά εκείνη την στιγμή κερδίζει η καύλα και συνεχίζεις...Αν πεις σε ευχαριστώ πολύ δεν θέλω σηκώνεσαι και φεύγεις πετάς και τα 30 ευρώ και στα αρχιδια σου... Τουλάχιστον φεύγεις με το κεφάλι ψηλά και άσε την κορασίδα να το παίζει κυρία...Οι περισσότερες πλέον τον παίζουν κυρίες...Στο χωριό μου αυτές τις λέμε χθεσινές πουτανες σημερινές κυρίες...Βρε ουστ
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361

Ή


Καλημέρα, θα ήθελα τα φώτα σας αν γνωρίζετε;
Η πρώτη αγγελία είναι κοντά στην Αριστοτελους με Εγνατία. Συστήνεται ως Μελινα. Κοντουλα μιλφ με λίγα παραπάνω κιλάκια αλλά ωραία μοιρασμένα πάνω στο σωμα της. Μην περιμένετε καμία τοπ μουναρα, η γειτόνισα σας είναι με ωραίο και μεγάλο κωλο, αλλά μικρό βυζι. Το προγραμμα είναι 50€ με τίμιο μασάζ και εκτόνωση. Μου είχε υποσχεθεί στο επόμενο ραντεβού για φουλ, αλλά λογω της καραντίνας δεν πήγα και όταν άνοιξαν τα αλλα μαγαζιά ξεχάστηκα και δεν την επισκέφτηκα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Brianp

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361

Ή


Καλημέρα, θα ήθελα τα φώτα σας αν γνωρίζετε;
Για τη δεύτερη αγγελία δεν ξέρω κάτι, αλλά ήθελα την γνώμη των εμπειροτερων. Μου φαίνεται για κανονικό μασάζ με τόσες πολλές πληροφορίες, αλλά ποτε δεν ξέρεις
 
  • Like
Αντιδράσεις: Brianp

masazomanis

Μέλος
Εγγρ.
4 Μαρ 2017
Μηνύματα
940
Like
404
Πόντοι
26
νταμες αλλαξε χωρο παιδια? επισκεψη σε ακουα περασμα με ριτα ...εγγυηση τοσα χρονια μετα. αναπολω μαγκυ αχ.....
 

averkios

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2008
Μηνύματα
412
Like
63
Πόντοι
1
Καλημέρα,παιδιά ποια είναι η νέα διεύθυνση του Ζέσι;και επίσης στο Bodyfree είναι σε στιλ ζέσι ή πριβέ;Ευχαριστώ
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα.
Ρωτάω επειδή είμαι για λίγο καιρό στην πόλη μας και θα φύγω σε 5 μέρες.

Παλαιότερα (πριν κάνα δυο χρόνια) είχα περάσει από βάνα διότι δεν ήξερα αλλά, αλλά δεν μ άρεσαν πολύ τα κορίτσια, επίσης το καλοκαίρι του 20 πέρασα από λουξουρι με Μαριάννα τότε, πολύ καλή.

Θέλω ένα μασατζιδικο που έχει τον φραπέ( δεν θέλω παραπάνω), αλλά να έχει εμφανισημες κοπέλες μέχρι τα 35 ας είναι και πιο μικρές, και ευχάριστες.

Ποιος θέλει να μου δώσει τα φώτα του; ας μου στείλει και προσωπικό μήνυμα αν δεν θέλει να το πει εδώ.

Ευχαριστώ συναγωνιστες
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Καλημέρα,παιδιά ποια είναι η νέα διεύθυνση του Ζέσι;και επίσης στο Bodyfree είναι σε στιλ ζέσι ή πριβέ;Ευχαριστώ
Οταν σταματήσει θα το μάθουμε όλοι γιατί άκουσα ότι πάλι άλλαξε ούτε τροχόσπιτο να ήταν
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.204
Πόντοι
7.095
Bodyfree free οπως κι ο τιτλος του
 

anitus100

Μέλος
Εγγρ.
25 Ιαν 2010
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0

Ή


Καλημέρα, θα ήθελα τα φώτα σας αν γνωρίζετε;
νομιζω οτι η 2η ειναι και νοσηλευρια και φυσιοθεραπευτρια. δεν ξερω αν κανει φραπε
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.067
Πόντοι
34.538
Για να τσιμπησουν εξυπνοι σαν και σενα....
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Humax

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom