Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 96 άτομα (6 μέλη και 90 επισκέπτες)

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Η Στέλλα είναι η κλασική γυναίκα με μέτριο προς άσχημο σώμα, που το διαφημίζει ως γαμάτο (βλέπε τουρλωμένο κωλο στις καταχωρίσεις και στα stories στα κοινωνικά δίκτυα). Και με άσχημη προς ειρωνική συμπεριφορά, ζητώντας έξτρα λεφτά για μηδενικές υπηρεσίες . Και νομίζω πως χαλάει την όλη πιο ειλικρινή και σταθερή συμπεριφορά των υπολοίπων κοριτσιών του Crystal, τα οποία τουλάχιστον προσπαθούν.

Δούλευε σε άλλο μαγαζί πριν πάει στο Crystal?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Όποιος φίλος έχει πάρει την Λίζα από ακούα ας στείλει pm
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Καλησπέρα συνάδελφοι...Το Σάββατο πέρασα από Βάνα.Επελεξα την Ανθή.Απο τα χειρότερα μασάζ εκτόνωση που με έχουν κάνει.Ξυνη ανέκφραστη όσο δεν πάει.Μακρια και αγαπημένοι πλέον
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα συνάδελφοι...Το Σάββατο πέρασα από Βάνα.Επελεξα την Ανθή.Απο τα χειρότερα μασάζ εκτόνωση που με έχουν κάνει.Ξυνη ανέκφραστη όσο δεν πάει.Μακρια και αγαπημένοι πλέον
Είχα κάνει το λάθος να περάσω μαζί της. Σχεδόν ψυχολογικά μου άφησε η συνάντηση μαζί της. Χαλαρά ο,τι χειρότερο ever παγκοσμίως
 

gavarit93

Μέλος
Εγγρ.
28 Ιουλ 2019
Μηνύματα
72
Κριτικές
4
Like
81
Πόντοι
0
Συναγωνιστες καλησπερα...οποιος θυμαται το ευ ζυν στην β.ολγας μπορεί να μου πει αν θυμάται μια ξανθουλα με καρε μαλλι γυρω στα 30 ελληνιδα πριν 5 χρόνια που δουκευε εκει ηταν το κορίτσι της διπλανης πορτας
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Γλυφομούνια σε γνωστό μασατζιδικο που μετακόμισε ακούω. Το λες και ωραία εξέλιξη. Άντε να δούμε κάτ αρχήν αν ισχύει μέχρι που φτάνει και πόσο το μαλλί…!
Μη με ζαλίσετε…. Μου είπε φίλος χωρίς να προσδιορίσει κοπέλα (σωστός). Πρέπει να γίνει έρευνα. Θα θυσιάσω 4 50άρικα να ψάξω την υπόθεση..???
 

Brianp

Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2020
Μηνύματα
23
Like
98
Πόντοι
0
Γλυφομούνια σε γνωστό μασατζιδικο που μετακόμισε ακούω. Το λες και ωραία εξέλιξη. Άντε να δούμε κάτ αρχήν αν ισχύει μέχρι που φτάνει και πόσο το μαλλί…!
Μη με ζαλίσετε…. Μου είπε φίλος χωρίς να προσδιορίσει κοπέλα (σωστός). Πρέπει να γίνει έρευνα. Θα θυσιάσω 4 50άρικα να ψάξω την υπόθεση..???

ΠΑΛΙΚΆΡΙ!!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Δηλαδή θα πληρώσεις για να δεις αν θα σε αφήσουν να κάνεις κάτι που θα ικανοποιήσει κυρίως αυτές;
φυσικα και μπορεί να παίξουν έξτρα, σε όλους μας έχουν τύχει, πιστευω. Και δεν είναι ανάγκη να σε ξέρει η κοπέλα και να έχεις περάσει πολλές φορές μαζί της. Μην σας πω πως καλύτερα να μην την ξέρεις καν και εκεί παίζει το στοιχείο της έκπληξης. Anyway, δεν αμφισβητώ ότι μπορεί να συνέβη. Αλλά αυτό το «μου είπε αλλά δεν μου είπε» κτλ δεν μου πάει
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Δηλαδή θα πληρώσεις για να δεις αν θα σε αφήσουν να κάνεις κάτι που θα ικανοποιήσει κυρίως αυτές;
φυσικα και μπορεί να παίξουν έξτρα, σε όλους μας έχουν τύχει, πιστευω. Και δεν είναι ανάγκη να σε ξέρει η κοπέλα και να έχεις περάσει πολλές φορές μαζί της. Μην σας πω πως καλύτερα να μην την ξέρεις καν και εκεί παίζει το στοιχείο της έκπληξης. Anyway, δεν αμφισβητώ ότι μπορεί να συνέβη. Αλλά αυτό το «μου είπε αλλά δεν μου είπε» κτλ δεν μου πάει
Κανονικά η αιδοιολειχια πρέπει να απαγορευεται δια νομου στις εργαζομενες , αλλα οταν ο κοινος νους απουσιάζει πρέπει να επικρατει η λογική φευ!!!
Σταματηστε να φανταζεστε οτι ειστε πορνοσταρ και προσγειωθειτε στην πραγματικοτητα των καιρων!!,
Παντα καλοπροαιρετα.......
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26
Δηλαδή θα πληρώσεις για να δεις αν θα σε αφήσουν να κάνεις κάτι που θα ικανοποιήσει κυρίως αυτές;
φυσικα και μπορεί να παίξουν έξτρα, σε όλους μας έχουν τύχει, πιστευω. Και δεν είναι ανάγκη να σε ξέρει η κοπέλα και να έχεις περάσει πολλές φορές μαζί της. Μην σας πω πως καλύτερα να μην την ξέρεις καν και εκεί παίζει το στοιχείο της έκπληξης. Anyway, δεν αμφισβητώ ότι μπορεί να συνέβη. Αλλά αυτό το «μου είπε αλλά δεν μου είπε» κτλ δεν μου πάει
69 φιλε, οτι δίνεις παίρνεις :thumbsup:
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Καλησπέρα συνάδελφοι...Το Σάββατο πέρασα από Βάνα.Επελεξα την Ανθή.Απο τα χειρότερα μασάζ εκτόνωση που με έχουν κάνει.Ξυνη ανέκφραστη όσο δεν πάει.Μακρια και αγαπημένοι πλέον
Τελευταία αρκετές κοπέλες είναι αδιάφορες από το βανα σπα!μουγκα στην στρούγκα!!ειδικα στην τελική ευθεία τίποτα πάγο κολώνες ασε κιόλας για να βγάλουν και κάτι πρέπει να το κανείς και κουβέντα!!το Crystal το έχει κανεί σκόνη σ όλα τα επίπεδα!!παρολο αυτά ρε παιδιά στείλτε κανα μήνυμα για τίποτα άλλο καλό αν γνωρίζεται να αλλάξουμε και παραστάσεις και πρόσωπα!!!
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
Τελευταία αρκετές κοπέλες είναι αδιάφορες από το βανα σπα!μουγκα στην στρούγκα!!ειδικα στην τελική ευθεία τίποτα πάγο κολώνες ασε κιόλας για να βγάλουν και κάτι πρέπει να το κανείς και κουβέντα!!το Crystal το έχει κανεί σκόνη σ όλα τα επίπεδα!!παρολο αυτά ρε παιδιά στείλτε κανα μήνυμα για τίποτα άλλο καλό αν γνωρίζεται να αλλάξουμε και παραστάσεις και πρόσωπα!!!
Εγώ δεν καταλαβαίνω Κάτι...Οι κορασίδες βλέπουν τα σχόλια που κάνουμε...Δεν λένε ας αλλάξουμε ρε παιδί μου?Το crystal εκραζε ο κόσμος για τον χώρο και τον αλλάξανε...Αυτές ντουβαρια
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Guys στο luxury βγάζουν κάνα σουτιέν η έστω να χαϊδεύεις ρώγες η στο απέξω μένουμε ?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Τελευταία αρκετές κοπέλες είναι αδιάφορες από το βανα σπα!μουγκα στην στρούγκα!!ειδικα στην τελική ευθεία τίποτα πάγο κολώνες ασε κιόλας για να βγάλουν και κάτι πρέπει να το κανείς και κουβέντα!!το Crystal το έχει κανεί σκόνη σ όλα τα επίπεδα!!παρολο αυτά ρε παιδιά στείλτε κανα μήνυμα για τίποτα άλλο καλό αν γνωρίζεται να αλλάξουμε και παραστάσεις και πρόσωπα!!!
Για πες κανένα όνομα να έχουμε το νου μας. Βλέπω καινούργιες κοπέλες εκεί, δεν αξίζουν;
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Κανονικά η αιδοιολειχια πρέπει να απαγορευεται δια νομου στις εργαζομενες , αλλα οταν ο κοινος νους απουσιάζει πρέπει να επικρατει η λογική φευ!!!
Σταματηστε να φανταζεστε οτι ειστε πορνοσταρ και προσγειωθειτε στην πραγματικοτητα των καιρων!!,
Παντα καλοπροαιρετα.......

Οκ άποψη σεβαστή αλλά σε αυτή τη περίπτωση ο γκουρού Αιδιολειχος πως θα τη παλέψει? ??. Δεν είμαστε πορνοστάρ πελάτες καλοί μονο με εβδομαδιαία παρουσία σε κάποια καταστήματα όποτε δε γουστάρουμε τις διακρίσεις…
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.163
Κριτικές
10
Like
6.204
Πόντοι
7.095
Οκ άποψη σεβαστή αλλά σε αυτή τη περίπτωση ο γκουρού Αιδιολειχος πως θα τη παλέψει? ??. Δεν είμαστε πορνοστάρ πελάτες καλοί μονο με εβδομαδιαία παρουσία σε κάποια καταστήματα όποτε δε γουστάρουμε τις διακρίσεις…
με πρόλαβες...πάνω που θα έγραφα να αλλάξει νικ άμεσα ο ληξίαρχος
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom