Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 79 άτομα (6 μέλη και 73 επισκέπτες)

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
καλησπέρα μένω κέντρο Αγίου Δημητρίου κάποια καλή μασέρ με σεχ μαζί γνωρίζετε να μου πείτε ; Και αυτό το Στούντιο Ντάμες τι φάση αξίζει;
Το dames προσφέρει από όλα. Παίρνεις τηλέφωνο, κλείνεις ραντεβού, πηγαίνεις, βλέπεις, αν θες περνάς στο παρασύνθημα και μας ενημερώνεις
 

emounitis

Μέλος
Εγγρ.
7 Ιαν 2013
Μηνύματα
42
Κριτικές
1
Like
106
Πόντοι
0
καλησπέρα μένω κέντρο Αγίου Δημητρίου κάποια καλή μασέρ με σεχ μαζί γνωρίζετε να μου πείτε ; Και αυτό το Στούντιο Ντάμες τι φάση αξίζει;
Σου ζητανε 80 ευρω για 1 ωρα αλλα σου δινουν οτι συμφωνησες σε μιση ωρα. Ετσι ειναι σαν να σου πουλησαν το προιον 160 ευρω την ωρα. Επιχειρηματικά μυαλα .... αν μεινεις 35 λεπτα κανε απλη μεθοδο των τριων....
 
  • Like
Αντιδράσεις: Zois91

NateJohnson

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιουν 2021
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
good evening I live in the center of Agios Dimitrios, some good masseur with sex together, do you know to tell me? And what phase is this Dam

good evening I live in the center of Agios Dimitrios, some good masseur with sex together, do you know to tell me? And what phase is this Dames Studio worth?
In worth your time! However, I suggest that you ask for 30 minutes, at first. They will give you a better value that way. If you like one girl, you might go back to her for an hour. If you are nice to the girls, they will take very good care of you.
 

Zois91

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2019
Μηνύματα
37
Like
16
Πόντοι
0
Ποιο με προτείνετε να πάω σε κάποιο καλό αν ξέρετε πείτε μου
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Πέρασμα τις προάλλες από Ακουα μιας και άνοιξε επιτέλους. Παρούσες Βανέσσα, Ξένια, Ριτα και στο τηλέφωνο μου είπαν για μια Λίζα. Πέρασα με τη Ριτα, που ήταν πολλή καλή όπως πάντα. Πολύ καλό μασάζ για τα δεδομένα τέτοιου είδους μαγαζιού και ωραία εκτόνωση.

απλά ήθελα να ρωτήσω. Αυτή η Λίζα είναι ξανθιά σχετικά ψιλή με ωραίες καμπύλες από όσο είδα. Αξίζει; Την έχει δοκιμάσει κανεις;

ΥΓ επειδή σίγουρα θα μας διαβάζει ο μαγαζάτορας. Αδερφέ στο πίσω δωμάτιο, κάνε κάτι με το ντουζ. Δεν έχει πόρτα και πρέπει να την ξεβουλώσεις λίγο. Ένα ντουζακι κάναμε χάλια γίναμε.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Πέρασμα τις προάλλες από Ακουα μιας και άνοιξε επιτέλους. Παρούσες Βανέσσα, Ξένια, Ριτα και στο τηλέφωνο μου είπαν για μια Λίζα. Πέρασα με τη Ριτα, που ήταν πολλή καλή όπως πάντα. Πολύ καλό μασάζ για τα δεδομένα τέτοιου είδους μαγαζιού και ωραία εκτόνωση.

απλά ήθελα να ρωτήσω. Αυτή η Λίζα είναι ξανθιά σχετικά ψιλή με ωραίες καμπύλες από όσο είδα. Αξίζει; Την έχει δοκιμάσει κανεις;

ΥΓ επειδή σίγουρα θα μας διαβάζει ο μαγαζάτορας. Αδερφέ στο πίσω δωμάτιο, κάνε κάτι με το ντουζ. Δεν έχει πόρτα και πρέπει να την ξεβουλώσεις λίγο. Ένα ντουζακι κάναμε χάλια γίναμε.
Η Λιζα ειναι κοντα 2 χρονια εκει και οντως ομορφουλα με καμπυλες αλλά με αυξητικες τασεις . Στις αρχες είχε πολυ καλο προγραμμα ,ολα μεσα στην βασική τιμη , ομως τους τελευταιους μηνες είναι σαν ολες τις αλλες ,η τιμολογηση στο φουλ, χωρις κατι το ιδιαιτερο. Δυστυχως η Ρενα ηταν σημείο αναφοράς εκει μεσα και οποια συγκριση δεν ευνοεί τις αλλες.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Ηθελα να ξερω αυτην την Ξενια την προτιμάει κανενας , η απλως υπαρχει για να υπαρχει εκει;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
μία φορά, παλιά, έκανα το λάθος να περάσω μαζί της. ξινή. μακριά.
Το ξερω αγαπητε , στο παρελθον ειχα την αντιστοιχη εμπειρια μαζι της , απλα σκωπτικά ρώτησα .....
 

Biseswar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Μαρ 2019
Μηνύματα
219
Κριτικές
4
Like
693
Πόντοι
361
Τώρα με κάνετε δλδ να το σκάσω το 50ρικο τις επόμενες μέρες ε; Θα μου πεις εδώ το έχουμε δώσει στην Ξένια και σε τόσες άλλες ξινές...
 

zakthes

Μέλος
Εγγρ.
15 Σεπ 2009
Μηνύματα
520
Like
476
Πόντοι
26
Έχει δοκιμάσει κανείς μια καινούρια Ράνια στο massagio?
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Τώρα με κάνετε δλδ να το σκάσω το 50ρικο τις επόμενες μέρες ε; Θα μου πεις εδώ το έχουμε δώσει στην Ξένια και σε τόσες άλλες ξινές...
Σιγα μην μεινεις στο πενηνταρικο...??ακριβηνε το σπορ δυστυχως.
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1
Καλησπέρα. Όταν λέτε massagio εννοείτε αυτό?

Αν ναι είναι πριβέ?
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Καλησπέρα. Όταν λέτε massagio εννοείτε αυτό?

Αν ναι είναι πριβέ?

Ναι αυτό είναι
Όχι δεν είναι πριβέ, μόνο τηλ πριν πας
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
Καλησπέρα σε όλους.
Με αυτά που διαβάζω θα με "αναγκασετε" (ανάγκα και θεοί πείθονται) την άλλη φορά που θα επισκεφτώ τα πάτρια εδάφη να κάνω τουρ... Τουλάχιστον στα free γιατί λείπω καιρό και δεν ξέρω ποιος θα βοηθήσει για τα μη-free.

Με τους αγωνιστικούς μου χαιρετισμούς!
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom