Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 86 άτομα (5 μέλη και 81 επισκέπτες)

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Επειδή διαβάζω νεαρούς ( και ουχι μόνον) μασαζομάχους να αναρωτιούνται συνεχώς, αν η τάδε , η η δείνα παίρνει δουλεία στο σπίτι η αν προχωρεί περαιτέρω, παρακάτω παραθέτω μερικά tips προς διαφύλαξη χρόνου και χρημάτων:

1. Οι λαδοκόρες είναι όλες έμπειρες, αματούρι ειναι ΜΟΝΟ την πρώτη φορά.
2. Καμμιά δεν σας αγάπησε ξαφνικά , ουτε σας γούσταρε ξαφνικά για να σας παραδοθεί αμαχητί.
3. Εστε βέβαιοι οτι όλα οσα είπατε( εμπιστευτικά) κατα την διάρκεια της συνεδρίας τα συζητάνε μεταξύ τους στο κουζινακι και πολλάκις τα χλευάζουν.
4. Το 90% * εχω περίοδο την άλλη φορά* είναι ψέματα.
5. Αν σας ενδιαφέρει καθόλου το μασαζ, συνήθως είναι αντιστρόφως ανάλογο της εμφάνισης.
6. Οι λαδοκόρες ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ τον πελάτη και δεν επιλέγονται( με τεχνικες που δεν ειναι της παρούσης)
7. Οι λαδοκόρες (όλες μα όλες) διαχρονικά προχωρούν περαιτέρω, με οποιον θέλουν , όταν το θέλουν, όπου θέλουν και κυρίως με ότι ποσό θέλουν την παρούσα στιγμή.
8. Ολες οι τιμολογήσεις των υπηρεσιών τους ΔΕΝ είναι ποτε ίδιες για όλους (βλεπε 6 και 7 ανωτέρω)
9. Το μασαζ και οι υπηρεσίες που προσφέρονται συν αυτώ , ειναι ΔΟΥΛΕΙΑ και οχι ΣΧΕΣΗ.
10. Αν παρ΄ ελπίδα ( βλεπε 7) ανταλλάξατε κινητό (οχι social media) απαντήσει στην κλήση και δεν κανονίσεις άμεσα ραντεβού με την πρώτη, αλλαξε στόχο, πιο εύκολα θα γαμησεις σε μπαράκι παρα την συγκεκριμένη.
11. ( Για τους ποιο μυημένους) Αγαπητοί μου, στο κόστος θα πρέπει να συνυπολογιστεί το φαγητό, το ταξί, οι κάρτες κινητής, τα ξέχασα να παρω λεφτα μαζί μου, το έχασα το πορτοφόλι μου, η λαϊκή κλπ κλπ κλπ.

Συνεχίζεται, μπορεί και οχι!!!







9
 

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Επειδή διαβάζω νεαρούς ( και ουχι μόνον) μασαζομάχους να αναρωτιούνται συνεχώς, αν η τάδε , η η δείνα παίρνει δουλεία στο σπίτι η αν προχωρεί περαιτέρω, παρακάτω παραθέτω μερικά tips προς διαφύλαξη χρόνου και χρημάτων:

1. Οι λαδοκόρες είναι όλες έμπειρες, αματούρι ειναι ΜΟΝΟ την πρώτη φορά.
2. Καμμιά δεν σας αγάπησε ξαφνικά , ουτε σας γούσταρε ξαφνικά για να σας παραδοθεί αμαχητί.
3. Εστε βέβαιοι οτι όλα οσα είπατε( εμπιστευτικά) κατα την διάρκεια της συνεδρίας τα συζητάνε μεταξύ τους στο κουζινακι και πολλάκις τα χλευάζουν.
4. Το 90% * εχω περίοδο την άλλη φορά* είναι ψέματα.
5. Αν σας ενδιαφέρει καθόλου το μασαζ, συνήθως είναι αντιστρόφως ανάλογο της εμφάνισης.
6. Οι λαδοκόρες ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ τον πελάτη και δεν επιλέγονται( με τεχνικες που δεν ειναι της παρούσης)
7. Οι λαδοκόρες (όλες μα όλες) διαχρονικά προχωρούν περαιτέρω, με οποιον θέλουν , όταν το θέλουν, όπου θέλουν και κυρίως με ότι ποσό θέλουν την παρούσα στιγμή.
8. Ολες οι τιμολογήσεις των υπηρεσιών τους ΔΕΝ είναι ποτε ίδιες για όλους (βλεπε 6 και 7 ανωτέρω)
9. Το μασαζ και οι υπηρεσίες που προσφέρονται συν αυτώ , ειναι ΔΟΥΛΕΙΑ και οχι ΣΧΕΣΗ.
10. Αν παρ΄ ελπίδα ( βλεπε 7) ανταλλάξατε κινητό (οχι social media) απαντήσει στην κλήση και δεν κανονίσεις άμεσα ραντεβού με την πρώτη, αλλαξε στόχο, πιο εύκολα θα γαμησεις σε μπαράκι παρα την συγκεκριμένη.
11. ( Για τους ποιο μυημένους) Αγαπητοί μου, στο κόστος θα πρέπει να συνυπολογιστεί το φαγητό, το ταξί, οι κάρτες κινητής, τα ξέχασα να παρω λεφτα μαζί μου, το έχασα το πορτοφόλι μου, η λαϊκή κλπ κλπ κλπ.

Συνεχίζεται, μπορεί και οχι!!!







9

Για το νο6

6. Οι λαδοκόρες ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ τον πελάτη και δεν επιλέγονται( με τεχνικες που δεν ειναι της παρούσης)

θα ήθελα 2-3 σχόλια αν είναι εύκολο γιατί μου κίνησες πολύ την περιέργεια και το ενδιαφέρον
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
περασμα απο αντιστρεσ.δυο μικρα ρωσακια απο αθηνα,αλεξια κ βασιλικη.πηρα την δευτερη κ περασα καλα.θα κατσουν καμια εβδομαδα.
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Πες καμιά λεπτομέρεια αρχηγέ μου...φιλιά? δύναμη? συμ/χή? εμφάνιση? ύψοπαιχτη.φιλια απλοχερα.συμετοχη απλοχερη.εμφανιση ρωσικια.κοντα στα 23 24.βυζακι κοντα στο 2.και με το σπατουλαρισμα χειμαρος.η βασσιλικη.και αλεξια μια απο τα ιδια στην εμφανιση με λιγα παιασιματακια.και για Α κοντα στα 50 με 55.τα μελε.γουσρα ειναι αυτα.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GALLAS

Dimitrisss(2)

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Αυγ 2020
Μηνύματα
166
Κριτικές
5
Like
572
Πόντοι
301
Κόστος συνάντησης? Κ που βρίσκετε το εν λόγο μαγαζί? Ευχαριστω
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
451
Like
472
Πόντοι
21
Μεγάλη γάτα ο DJ. Respect και σφάξιμο με το βαμβάκι. Τη βόλτα σας αγαπητέ αγενή
Αχ φίλε !!!! (το εννοώ το φίλε). Σ΄ ευχαριστώ. Τώρα είδα τη δημοσίευσή σου. Χάθηκα. Το κάνω συχνά αλλά τώρα....
21-4-2021 εμβολιάζομαι. 29-4-2021 βγαίνει θετικό το PCR. Καταλαβαίνεις τώρα τι έπαθα; Ψυχολογικά, γιατί ΕΥΤΥΧΩΣ την έβγαλα τελείως ελαφριά. Πολύ λίγο πυρετό δυο μέρες και κάτι πονοκεφάλους. ΄Ομως φίλε και γενικά όλοι οι φιλοι εδώ (ξέρετε ποιοι είστε εσείς) η αγωνία είχε φτάσει στο κατακόρυφο. ΄Ενας γνωστός επί 7 μέρες δεν είχε τίποτα και την όγδοη το πρωί ξύπνησε με δύσπνοια, μέχρι το βράδυ είχε διασωληνωθεί στο ΠΑΠΑΓΕΩΡΓΙΟΥ και σε τρεις μέρες πέθανε....... κι εγώ αυτό το ήξερα...... Καταλαβαίνεται τώρα; με αυτόν το διάλο δε μπορεις να είσαι σίγουρος για τίποτα.
Όμως οι γιατροί είναι σίγουροι για μένα. Η πρώτη δόση του εμβολίου που αναπτύσσει το maximum των αντισωμάτων στις 14 μέρες, έστωκαι μετά από 8 μέρες με είχε εφοδιάσει με ικανοποιητικό βαθμό αντισωμάτων. Και 90% ήταν η σωτηρία μου. ΕΜΒΟΛΙΟ και πάλι ΕΜΒΟΛΙΟ. Τι; τα ξέρετε αυτά; Καλώς. Αλλά δεν πειράζει, ξαναδιαβάστε τα. Και μη μου βγει κανένας "αρνητής" εδώ γιατί θα πλακωθούμε.
Τα φιλιά μου (μη φοβάστε, πλέον δε μεταδίδω τον ιό).
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
451
Like
472
Πόντοι
21
Τίποτα ιδιαίτερο δε θέλει....όπως το είπες σύντροφε...ευγένεια τύχη και χημεία...τίποτε άλλο.....Υπάρχουν μεν κοπέλες που θεωρούν εντελώς μαλακία να βρεθούν με πελάτη και τους σνομπάρουν...αλλά και κοπέλες που δεν είναι κομπλεξικές και περνάνε καλά κι αυτές μέσα και έξω από τα μαγαζιά.....Σας το λέει ο αρχαίος που κάτι παραπάνω ξέρει.......Πρώτη μου επίσκεψη σε μασάζ Φεβρουάριος 1989.............Κάπου προς την Εθν.Αμύνης ήταν.......δε θυμάμαι ακριβώς.....
Έλα ρε ALEX, κόψε κάτι... Χτύπα προσοχή...παρουσιάσου κανονικά και μείνε εκεί μέχρι να σου πω ,ημιανάπαυση.
Πρώτη επίσκεψη σε κωλόμπαρο (ποτό, χαμούρεμα, άντε και λίγη ρογίτσα γλύψιμο , μετά το ν οστό ποτό) τον Δεκέμβριο του 1971. Ναι. Ναι. Όπως μπαίνεις στη Βενιζέλου από την παραλιακή, δεύτερο ή τρίτο μαγαζί δεξιά, ημιόροφος.
Ημί..ανάφση !!!! (τουτέστιν : Ημίαναπαυση) τώρα.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
451
Like
472
Πόντοι
21
Σε μένα έκατσε η μπίλια δλδ; Εγώ όταν πήγα, την είδα, και λέω από μέσα μου «τι ωραίο μουνι ρε πούστη μου». Όταν ξάπλωσαμε μου έκανε μια πίπα καλουτσικη και όταν πήγα να προχωρήσω στα ενδότερα, μου έσκασε το παραμύθι ότι είχε περίοδο ...
Από τότε μαύρο στην καρχια. Μάλιστα μου είχε στείλει και απειλητικό μήνυμα στο Viber η άλλη καρχια η χοντρουλα που το έπαιζε τσατσα, γιατί είχα κάνει κριτική και την έθαψα, αλλά την γαμωσταυρισα και εκεί τελείωσε το θέμα.
"...
αλλά την γαμωσταυρισα και εκεί τελείωσε το θέμα..."
Αμάν τί λόγια είναι αυτά; αφού είσαι σοβαρό και καλό παιδί. Πες γρήγορα ... ήμαρτον.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
"...
αλλά την γαμωσταυρισα και εκεί τελείωσε το θέμα..."
Αμάν τί λόγια είναι αυτά; αφού είσαι σοβαρό και καλό παιδί. Πες γρήγορα ... ήμαρτον.
Κακός με τους κακούς και αγγελος με τους αγγέλους
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Επειδή διαβάζω νεαρούς ( και ουχι μόνον) μασαζομάχους να αναρωτιούνται συνεχώς, αν η τάδε , η η δείνα παίρνει δουλεία στο σπίτι η αν προχωρεί περαιτέρω, παρακάτω παραθέτω μερικά tips προς διαφύλαξη χρόνου και χρημάτων:

1. Οι λαδοκόρες είναι όλες έμπειρες, αματούρι ειναι ΜΟΝΟ την πρώτη φορά.
2. Καμμιά δεν σας αγάπησε ξαφνικά , ουτε σας γούσταρε ξαφνικά για να σας παραδοθεί αμαχητί.
3. Εστε βέβαιοι οτι όλα οσα είπατε( εμπιστευτικά) κατα την διάρκεια της συνεδρίας τα συζητάνε μεταξύ τους στο κουζινακι και πολλάκις τα χλευάζουν.
4. Το 90% * εχω περίοδο την άλλη φορά* είναι ψέματα.
5. Αν σας ενδιαφέρει καθόλου το μασαζ, συνήθως είναι αντιστρόφως ανάλογο της εμφάνισης.
6. Οι λαδοκόρες ΕΠΙΛΕΓΟΥΝ τον πελάτη και δεν επιλέγονται( με τεχνικες που δεν ειναι της παρούσης)
7. Οι λαδοκόρες (όλες μα όλες) διαχρονικά προχωρούν περαιτέρω, με οποιον θέλουν , όταν το θέλουν, όπου θέλουν και κυρίως με ότι ποσό θέλουν την παρούσα στιγμή.
8. Ολες οι τιμολογήσεις των υπηρεσιών τους ΔΕΝ είναι ποτε ίδιες για όλους (βλεπε 6 και 7 ανωτέρω)
9. Το μασαζ και οι υπηρεσίες που προσφέρονται συν αυτώ , ειναι ΔΟΥΛΕΙΑ και οχι ΣΧΕΣΗ.
10. Αν παρ΄ ελπίδα ( βλεπε 7) ανταλλάξατε κινητό (οχι social media) απαντήσει στην κλήση και δεν κανονίσεις άμεσα ραντεβού με την πρώτη, αλλαξε στόχο, πιο εύκολα θα γαμησεις σε μπαράκι παρα την συγκεκριμένη.
11. ( Για τους ποιο μυημένους) Αγαπητοί μου, στο κόστος θα πρέπει να συνυπολογιστεί το φαγητό, το ταξί, οι κάρτες κινητής, τα ξέχασα να παρω λεφτα μαζί μου, το έχασα το πορτοφόλι μου, η λαϊκή κλπ κλπ κλπ.

Συνεχίζεται, μπορεί και οχι!!!







9
Κλίνω ευλαβικά το γόνυ στη μεταλαμπάδευση της γνώσης και της σοφιας σας. Συμφωνώ δε μαζί σας ακόμη και στις τελείες.
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
451
Like
472
Πόντοι
21
Μαγκες, μετα απο πολυ καιρο αποφασισα να επισκεφτω τη Νατασσα στο venus spa. Αφου μπηκα μεσα στο δωματιο και κανονισαμε το προγραμμα μετα το μασαζ εμεινε ολογυμνη και με αφησε να χαιδεψω τις σιλικονατες βυζαρες τις οποιες οι ρωγες ειχανε γινει πετρα απο τη καυλα. Επισης με αφησε να της χαιδεψω το μουνακι και να της βαλω και δαχτυλακι. Ητανε πεντακαθαρη. Και μετα απο πολυ ωρα συννεοηθηκαμε για κατοικο επισκεψη. Οποιος θελει λεπτομερειες ας μου στειλει inbox
Φίλε καλησπέρα. Ναι θέλω λεπτομέρειες αλλά επειδή, δυστυχώς δε μπορώ να βρω πως στέλνουμε προσωπικά μηνύματα στο νέο site, σε παρακαλώ στείλε μου εσύ.
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.437
Κριτικές
97
Like
12.101
Πόντοι
25.015
(μη φοβάστε, πλέον δε μεταδίδω τον ιό).
Σοβαρα τωρα ε ? εκανες το εμβολιο και τωρα δεν μεταδιδεις. ..

Μαλιστα.
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Υπάρχει nuru στη Θεσσαλονίκη?
Ω ρε τι σου κανει το google: https://www.massage-thessaloniki.net/
 

giorgioSS7

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2010
Μηνύματα
148
Like
90
Πόντοι
1

championagain79

Μέλος
Εγγρ.
26 Σεπ 2018
Μηνύματα
710
Κριτικές
1
Like
973
Πόντοι
86
Στη Θεσσαλονίκη κάτι τέτοιο ΔΕΝ παίζει. Τουλάχιστον όχι στα ελεύθερα μαγαζιά.
Στα κλειστού κύκλου, δε γνωρίζω.
 

ΛΗΞΙΑΡΧΟΣ...

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
2 Μαΐ 2016
Μηνύματα
6.035
Κριτικές
39
Like
15.339
Πόντοι
24.346
Στη Θεσσαλονίκη κάτι τέτοιο ΔΕΝ παίζει. Τουλάχιστον όχι στα ελεύθερα μαγαζιά.
Στα κλειστού κύκλου, δε γνωρίζω.
Ούτε στα πριβέ.. Καλά - καλά μασαζ δεν ξέρουν να κάνουν, θα προσφέρουν και Nuru ???,,
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom