Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 9 άτομα (0 μέλη και 9 επισκέπτες)

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Εγώ σου λέω γούστα είναι. Η Έλενα πάει μέχρι φραπέ... Πάνε και περιμένουμε ενημέρωση!


Φίλε Πάνου. Η γκομενα γεννήθηκε τσαντισμένη. Με το ρολόι στο χέρι μη με χαιδευεις μη τριβεις τα βυζιά μου σε πόση ώρα θες να χυσεις και τέτοια πράγματα. Βεβαίως το παίζει καλά αλλα δεν αξίζει νομίζω.  Αν θες μασάζ και χερογλύκανο πανε και χτυπα την ελένα τη θεία στη Μαριάννα. Καλο μασάζ δυνατό 40€ η ώρα και όχι το μισάωρο και χεράκι αξιώσεων. Και ντύνεται καλύτερα και δε βρωμάει. Διαφορά μόνο ότι η χοντρή στη νάνσυ το κάνει γυμνοστηθη ενώ στη Μαριάννα το πρώτο πρόγραμμα είναι ντυμένη. Αν είσαι μαγγας εσύ τώρα γδυστην.
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Καλημέρα σε όλους.

dbaba δώσε περιγραφή για την "ξανθιά κόλαση" , ηλικία?
Θ


Με κάθε επιφύλαξη επειδή δε την είδα face to face αλλα πλάτη φευγαλέα. Μάλλον ήταν το μουνάκι που δούλευε παλιά μαζι με τη χοντρό Ελένη. Είχε σώμα φωτιά απο τα ποιό καλό στημένα βυζάκια έκανε τότε και αυτή μόνο φραπέ αλλα επέτρεπε το nipples fucking και τον  έτριβες στη κατακαυλωμενη ρόγα της χύνοντάς την κιόλας. Αυτή πρέπει να είναι αλλα επαναλαμβάνω δεν είμαι σίγουρος. Ίσως αυτή θα ήθελα να είναι. Ας τσεκάρει κάποιος γιατι εγω δύσκολα θα ξανά πάρω Νάνσυ.


Άσχετο αλλα μιας και το έφερε η κουβέντα για χεράτες λύσεις. Η καλύτερη μαλακια ever έπαιζε σε ένα στενάκι πριν τη ΔΕΗ επι της Αγίου Δημητρίου νομίζω σούτσου στο δεύτερο όροφο μιας παλαιάς οικοδομής. Ήταν μια μαυρομάλλα απτή Χαλκίδα που έκανε τέλειο μασάζ και το καλύτερο φραπε της ζωής μου. Είχα πάει καμιά δεκαριά φορές και μετα εξαφανίστηκε. Α ρε πουστη τι θυμήθηκα τώρα. Μου σηκώθηκε. Καλημέρα σας.
 

tsakist

Μέλος
Εγγρ.
3 Δεκ 2011
Μηνύματα
56
Like
0
Πόντοι
0
Πρός Μάριο Πάνου
Ξέχνα την ελένη από χειροπρακτική νάνσυ...τρώει τα λεφτά του κοσμάκη και δεν κανει τίποτα....αν θές κάτι οικονομικό και καλό τράβα αγ.πάντων στο body and face.....με την Έλλη αυτή κοντούλα αλλά με μπαλκόνια......σε ξετινάζει.....γουστάρει ότι κάνει
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.557
Πόντοι
2.480
Πρός Μάριο Πάνου
Ξέχνα την ελένη από χειροπρακτική νάνσυ...τρώει τα λεφτά του κοσμάκη και δεν κανει τίποτα....αν θές κάτι οικονομικό και καλό τράβα αγ.πάντων στο body and face.....με την Έλλη αυτή κοντούλα αλλά με μπαλκόνια......σε ξετινάζει.....γουστάρει ότι κάνει

Γιατρέ στείλε pm για αυτη τη περίπτωση δεν Έχω και εγώ στοιχεία και τηλ. Και κανε και μια περιγραφή μη μας αφήνεις ετσι
 

jojos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2011
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Τις καλησπέρες μου......
 

radiohead

Μέλος
Εγγρ.
2 Δεκ 2005
Μηνύματα
134
Like
35
Πόντοι
1
Χαιρεται!
Στο AVIS ποιες ειναι? εχει τπτ καλο?
 

ggiorrggoss

Μέλος
Εγγρ.
8 Νοε 2011
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα.στη αγκελια τησ nacy λεει για καπια Σοφια.γνοριζει κανης τιποτα?
 

RAMBO69

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2012
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
γεια χαρα.στη αγκελια τησ nacy λεει για καπια Σοφια.γνοριζει κανης τιποτα?
εχει γίνει αναφορά σε προηγούμενες σελίδες στο φορουμ διάβασε της σταμάτησε για ενα διαστημα τώρα ξανάρχισε είναι καλή περίπτωση
 

RAMBO69

Μέλος
Εγγρ.
12 Ιαν 2012
Μηνύματα
29
Like
0
Πόντοι
0
Πρός Μάριο Πάνου
Ξέχνα την ελένη από χειροπρακτική νάνσυ...τρώει τα λεφτά του κοσμάκη και δεν κανει τίποτα....αν θές κάτι οικονομικό και καλό τράβα αγ.πάντων στο body and face.....με την Έλλη αυτή κοντούλα αλλά με μπαλκόνια......σε ξετινάζει.....γουστάρει ότι κάνει
εχει αγγελια αυτή η περίπτωση
 

Nikos gia trans

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
καποιο τηλεφωνο επικοινωνιας απο ελλη αγιων παντων κανεις?
 

Robyman82

Μέλος
Εγγρ.
7 Οκτ 2011
Μηνύματα
264
Like
72
Πόντοι
1
Το Σάββατο επισκέφτηκα Νάνσυ.
Πήγα καρφί για Σοφία και δεν το μετάνιωσα. Ευχαριστώ τον Alkino για το τελευταίο του post με την περιγραφή της..

Ο χώρος άθλιος μεν, το μπάνιο δεν το συζητάω, αλλά ευτυχώς είχε καυτό νερό και αφρόλουτρο για τα περαιτέρω.

Η Σοφία έβαψε τα μαλλιά της σε απόχρωση ανοιχτού κόκκινου και το σώμα της πολύ καλό για ττην ηλικία της που εγώ την κάνω περίπου 38. Πεσμένο βυζί 2αράκι και ούτε ίχνος κυταρρίτιδας με ύψος στο 1.80!

Μασαζάκι μέτριο, και  :pipa2: μόνο με καπότα. Ωραίες στάσεις στο μικρό μασαζοκρέβατο και πολύ καλή συμμετοχή δείχνοντας να το απολαμβάνει. Αφήνει τα πιασίματα κατα τη διάρκεια του μασσάζ, αλλα όχι μπατσάκια στον κώλο. Διάρκεια όλα μαζί χωρίς το μπάνιο, 25 λεπτα,κάτι που με πείραξε για τα 80 € που έσκασα.
Πέρασα πολύ καλά μαζί της και είχαμε καλή επικοινωνία στο  :fuck2:
40-60-80 τα προγράμματα. Ήταν και η Ελένη η μελαχρινή αφρατούλα που κάνει μόνο την ''χειροπρακτική''.  Την Σοφία πλέον την βρίσκουμε μόνο τα Σάββατα.

Νομίζω οτι τα είπα όλα..

Εύχομαι να καλυτερέψουν οι οικονομικές συνθήκες και να μπορούμε να απολαμβάνουμε τις υπηρεσίες των κοριτσιών.
 

heland13

Μέλος
Εγγρ.
25 Νοε 2011
Μηνύματα
313
Κριτικές
5
Like
16
Πόντοι
1
Καλημέρα παίδες! Επειδη ανεβαινω Σαλόνικα για δουλειες μες την εβδομαδα εχει κανεις να μου προτείνει καμοια για massage στο ξενοδοχειο που θα μενω? Δεν εχω δει καμοια αγγελια για κατ' οικον massage με φραπεδια  :pipa2: στα μέρη σας. Δεκτά και PMs

Thanks in advance
 

jojos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2011
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26



Άσχετο αλλα μιας και το έφερε η κουβέντα για χεράτες λύσεις. Η καλύτερη μαλακια ever έπαιζε σε ένα στενάκι πριν τη ΔΕΗ επι της Αγίου Δημητρίου νομίζω σούτσου στο δεύτερο όροφο μιας παλαιάς οικοδομής. Ήταν μια μαυρομάλλα απτή Χαλκίδα που έκανε τέλειο μασάζ και το καλύτερο φραπε της ζωής μου. Είχα πάει καμιά δεκαριά φορές και μετα εξαφανίστηκε. Α ρε πουστη τι θυμήθηκα τώρα. Μου σηκώθηκε. Καλημέρα σας.
[/quote]

Την καλημερα μου..
Για την Μαρια λες,μονο που ηταν απο Λαμια και οχι απο Χαλκιδα...
Α ρε τι μου θυμησες... :pipa2:  :pipa2:  :pipa2:
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Πουτάνες υπάρχουν, λεφτά δεν υπάρχουν.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Α και για να παρηγορηθούν κάπως "οι νέοι" του αθλήματος σας λέω πως πρόσφατα έφαγα πόρτα σε μασατζίδικο.
 

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Καλή βδομάδα μαν και σ όλους.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom