Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 7 άτομα (0 μέλη και 7 επισκέπτες)

House of Fun

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
30 Ιαν 2009
Μηνύματα
36.816
Κριτικές
5
Like
44
Πόντοι
366
Δε με βλέπω να πηγαίνω πουθενα.
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Για νέους που έρχονται πρώτη φορά σε επαφή με τον χώρο,
άλλες δύο λύσεις  για μασάζ και  :fuck1: είναι:

-το "Χάνι" στην οδό Γραβιάς που αναφέρθηκε πρόσφατα με μικρές ξένες που κατά βάση  :knockinb:

- το Ρηλάξ, στην Κ.Καραμνλή  έχει Αγγελία.

Όλα αυτά τα "ιδρύματα" δεν θέλουν συστάσεις.

Αλλά η γνώμη μου είναι ότι η αυτή που ανέφερα πιο πάνω είναι καλύτερη.

Υ.Γ. Για να μην κάνω διαφήμιση μόνο σε αυτά τα 3, αν κάποιος συνα :knockinb:, θέλει να βοηθήσει, ας αναφέρει και άλλα μασαζο :fuck2: που πας χωρίς συστάσεις.

οπως και Νανσυ-παπαφη....κ εκει χωρις συστασεις.....
 

Nikos gia trans

Μέλος
Εγγρ.
1 Φεβ 2012
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
η μενια ειχα ακουσει οτι δουλευε σε δικο της χωρο αλλα δεν εχω τηλεφωνο ρε γαμωτο. θεικο μωρο και περνουσα τελεια μαζι της. αντε να γυρισει παλι να την ξαναδουμε.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Tην δοκίμασες House of Fun  και την διαφημίζεις? Τι λέει?
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
καλησπερα μαγκες.. ξερει κανεις τι παιζει σε ενα "κεντρο ευεξιας" στην οδο ευζωνων;;
 

principe

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2010
Μηνύματα
54
Κριτικές
1
Like
24
Πόντοι
0
Ησυχία, τάξη και ασφάλεια και ΜΟΝΟ ΜΑΣΑΖ.
ευχαριστω πολυ φιλε.. γιατι εχθες πηγαμε με εναν φιλο καπως αργα για το καταστημα περιπου 20:30 (21:00 κλεινει) κ πετυχαμε την ξανθουλα που ειχε ενα υφος καπως πονηρο αλλα μας ειπε οτι δεν προλαβαιναμε για μασαζ λογο το οτι ηταν αργα κ μου εκανε εντυπωση οτι στο γραφειο που ειχε μεσα καθοταν ενας μπαρμπας σαν νταβατζης οποτε δεν μου φανηκε κ πολυ αθωο σαν καταστημα... ευχαριστω παντως για την ενημερωση..
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Όχι... ερώτηση κάνει αν την έχει πάρει κανένας!
sorry δεν το κατάλαβα, dokimazo.
Αλλά στο forum, call girl Thessaloniki,
λένε ότι η αγγελία είναι γραφείο που στέλενει ότι και όποια να 'ναι.
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
sorry δεν το κατάλαβα, dokimazo.
Αλλά στο forum, call girl Thessaloniki,
λένε ότι η αγγελία είναι γραφείο που στέλενει ότι και όποια να 'ναι.

Έχω προσέξει το τηλέφωνο σε πολλές αγγελίες. Λόγω των πολλών που διάβασα εδώ μέσα δεν αξιώθηκα να πάρω τηλ... Πες το φόβο, πες το τσιγκουνιά! Απλά η φωτό της κοπέλας μοιάζει αληθινή... Μοιάζει... Κάποιας κοπέλας είναι αλλά δεν ξέρουμε αν θα σου έρθει αυτή...
 

Gabriel11

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
η μενια ειχα ακουσει οτι δουλευε σε δικο της χωρο αλλα δεν εχω τηλεφωνο ρε γαμωτο. θεικο μωρο και περνουσα τελεια μαζι της. αντε να γυρισει παλι να την ξαναδουμε.
Ετσι δυστυχως κανουν ολες . Μαζευουν καμια 20αρια δικα τους ατομα και βολευονται μια χαρα ,σε δικους τους  χωρους , διχως το  νταβατζιλικι του μαγαζιου .  Και αν παρολο  που  ησουν σταθερος  της  πελατης δεν ειχες παρει τηλ. , αντε να  την  βρεις τωρα . Επιστρεφουν μονο οταν σταματησει η ανανεωση του πελατολογειου , εκτος αν  στο  μεταξυ  βρεθει και κανενας  γαμπρος , οποτε  τις  χανουμε  οπιστικα . Και δεν ειναι  μονο η  Μενια , που και εγω  την  πηγαινα . Βικυ - Μονικα , Χρυσα και ποσες αλλες .
 

Gabriel11

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Στα Λαδάδικα τι κοπέλες έχει, ασ μας πει κάποιος που πήγε πρόσφατα.Η Λένα είναι στην Κωλέτη? Ψήνομαι για Λένα ή την εξαιρετική Νόρα.
Αρχηγε  σε καλωσορισω για την  επανοδο . Η απουσια σου αξεπερστη . Για τα  Λαδαδικα το παν  ειναι  ο  χωρος . Απο κοπελες  ειχα  παρει και  τις  δυο φορες  που πηγα τη  γνωστη  Ναταλι(πρωην  Κωλεττη ). Οχι το  κατι  αλλο  αλλα αξιζει . Για Κωλεττη  δεν  ξερω , θα  παω  απο βδομαδα και  θα ενημερωσω .
 

Leopard80

Μέλος
Εγγρ.
24 Μαΐ 2011
Μηνύματα
204
Like
136
Πόντοι
1
Αρχηγε  σε καλωσορισω για την  επανοδο . Η απουσια σου αξεπερστη . Για τα  Λαδαδικα το παν  ειναι  ο  χωρος . Απο κοπελες  ειχα  παρει και   τις  δυο φορες  που πηγα τη  γνωστη  Ναταλι(πρωην  Κωλεττη ). Οχι το  κατι  αλλο  αλλα αξιζει . Για Κωλεττη  δεν  ξερω , θα  παω  απο βδομαδα και  θα ενημερωσω .
Νάταλι από Κωλέττη ?Μήπως είναι μια Ρωσίδα μελαχρινή με γαλάζια μάτια γύρω στα 25 μέτριο ύψος?Σαν Έυα συστηνόταν...
 

Gabriel11

Μέλος
Εγγρ.
23 Μαΐ 2010
Μηνύματα
145
Like
0
Πόντοι
1
Νάταλι από Κωλέττη ?Μήπως είναι μια Ρωσίδα μελαχρινή με γαλάζια μάτια γύρω στα 25 μέτριο ύψος?Σαν Έυα συστηνόταν...
Ευα , ψηλη , γυρω  στα 25 , πανω απο 1,72 ,γαλαζια ματια , μακρια μαλλια , απο Ν. Ρωσια  , μεχρι το καλοκαιρι Κωλεττη , μετα Εντελβαις . Δεν ξερω αν ειναι  ακομα εκει .
Ναταλι , σχετικα  κοντουλα , με πιασιματα ,πανω  απο 30 , Ρωσογεωργιανη απο Καυκασο ,μελαχρινη , αρκετα  ναζιαρα ,μεχρι το φθινοπωρο  στη  Κωλεττη . Τωρα Λαδαδικα . Καλες  παρουσιες  και  οι δυο . 
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.318
Κριτικές
4
Like
1.461
Πόντοι
216
η Λένα κάνει γλυφοκωλι?
 

jojos1

Μέλος
Εγγρ.
29 Απρ 2011
Μηνύματα
73
Κριτικές
2
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους.....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom