Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 4 άτομα (0 μέλη και 4 επισκέπτες)

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Α και για να παρηγορηθούν κάπως "οι νέοι" του αθλήματος σας λέω πως πρόσφατα έφαγα πόρτα σε μασατζίδικο.
:2funny: :2funny: :2funny: κ συ??

γιατι εφαγε κ ενας γνωστος μου πορτα  εκει :2funny: :2funny:

πλακα πλακα το μασαζο :knockinb: εγινε πλεον ειδος πολυτελειας



 

mindthess

Μέλος
Εγγρ.
2 Ιαν 2007
Μηνύματα
146
Like
0
Πόντοι
1
Μια ερωτηση εχω ρε συναδελφοι...Εκει στην Νανσυ ειναι δυνατον καπιος να παει και δευτερη φορα απο την στιγμη που εχει δει το ποσο χαλια ειναι το ντουζ...Απλα ειναι επικυνδινο για την υγεια. Μας δουλευει η φιλη μας..Περνει να φραγκακια αλλα καμια ανακαινηση δεν κανει.Τουλαχιστον τους κανονες υγιεινης. Ελεος.Ασε που απο κοπελα ου δουλευε εμαθα οτι εχει καμερες...θ αμου πειτε η πρωτη ειναι??? Απλα στο θεμα υγειας πρεπει να ειμαστε πιο αυστηροι.Εχουμε παιδια και οικογενεια.Δεν ειναι να κολαμε κατι...Νανσυ,,,,το νου σου.κανε κατι
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
Γεια σας κύριοι, θέλω την άποψή σας για το ποια κοπέλα κάνει καλή κωλογλυφάδα κ γενικά της αρέσει να ασχολείτε με την γύρω περιοχή...δοκίμασα Ιόλη στην Μαριάννα αλλά δεν τρελάθηκα.Περιμένω γνώμες...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.888
Κριτικές
31
Like
733
Πόντοι
4.535
σας λέω πως πρόσφατα έφαγα πόρτα σε μασατζίδικο.

Καλό ντοκιμαντέρ House... Θέλεις να σου κάνω κονέ πουθενά???  :2funny: :2funny: :2funny:

Ασε που απο κοπελα ου δουλευε εμαθα οτι εχει καμερες...θ αμου πειτε η πρωτη ειναι???

Δίκιο έχεις για τους κανόνες υγιεινής... αλλά οι κάμερες φαίνονται στα δωμάτια αν προσέξεις καλά... Πάντως ναι το ντουζ είναι παγίδα θανάτου... άσε που την τελευταία φορά στούκαρα στο θερμοσίφωνα!
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
Για τον φίλο που μου έστειλε πμ του απαντάω μέσα απο εδώ οτι το μαγαζί της Μαριάννας είναι εύκολα προσβάσιμο κ δεν είναι πριβέ, τηλέφωνο βρίσκει εύκολα αν το ψάξει λίγο. Την ποιότητα σε γενικές γραμμές την χαρακτηρίζω μέτρια όσο αφορά την εμφάνιση των κοριτσιών- μεγαλοκοπέλων. Εγώ είχα εμπειρία με Ιόλη, μασάζ μέτριο κ  :pipa2:  καλή χωρίς όμως να με εντυπωσιάσει.
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Γεια σας κύριοι, θέλω την άποψή σας για το ποια κοπέλα κάνει καλή κωλογλυφάδα κ γενικά της αρέσει να ασχολείτε με την γύρω περιοχή...δοκίμασα Ιόλη στην Μαριάννα αλλά δεν τρελάθηκα.Περιμένω γνώμες...

πηγαινε απο κωλετη μια βολτα ... θα σε λουστραρουν για τα καλα ...  :kissass: μεχρι κ αιμορροιδες στρώνουν...  :2funny:
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.300
Like
8.919
Πόντοι
2.356
Καλό ντοκιμαντέρ House... Θέλεις να σου κάνω κονέ πουθενά???   :2funny: :2funny: :2funny:

Δίκιο έχεις για τους κανόνες υγιεινής... αλλά οι κάμερες φαίνονται στα δωμάτια αν προσέξεις καλά... Πάντως ναι το ντουζ είναι παγίδα θανάτου... άσε που την τελευταία φορά στούκαρα στο θερμοσίφωνα!
κανονες υγιεινης

καμερες

στουκαρισματα

κ ακομα πατε σ αυτο το κωλ....ίο ???  :headbang: :headbang:
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
πηγαινε απο κωλετη μια βολτα ... θα σε λουστραρουν για τα καλα ...  :kissass: μεχρι κ αιμορροιδες στρώνουν...  :2funny:

mr Bean στο βασίλη πήγαινα παλιά όταν ήταν μοναστηρίου ακόμη κ επέλεγα πάντα Μαρία γιατί ήταν κορυφή κ στο μασάζ, μετά έχασα τα ίχνη του,αν έχεις εσύ ή κάποιος άλλος το τηλ. ευχαριστώ προκαταβολικά.Επίσης ποια κοπέλα μου προτείνεις για γυάλισμα ?  :kissass2:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
mr Bean στο βασίλη πήγαινα παλιά όταν ήταν μοναστηρίου ακόμη κ επέλεγα πάντα Μαρία γιατί ήταν κορυφή κ στο μασάζ, μετά έχασα τα ίχνη του,αν έχεις εσύ ή κάποιος άλλος το τηλ. ευχαριστώ προκαταβολικά.Επίσης ποια κοπέλα μου προτείνεις για γυάλισμα ?  :kissass2:

σχεδον ολες ειναι εκπαιδευμενες εκει γι αυτο. Παρε Λενα , Νορα και αν εχει κεφια και η Δαναη
 

darkabio

Μέλος
Εγγρ.
6 Σεπ 2008
Μηνύματα
85
Like
4
Πόντοι
0
σχεδον ολες ειναι εκπαιδευμενες εκει γι αυτο. Παρε Λενα , Νορα και αν εχει κεφια και η Δαναη

Ευχαριστώ mr. θα πάω κ θα ενημερώσω, απλά αν μπορείς στείλε μου το τηλ. του Βασίλη σε πμ γιατί δεν το έχω πια...Thanks
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Ευχαριστώ mr. θα πάω κ θα ενημερώσω, απλά αν μπορείς στείλε μου το τηλ. του Βασίλη σε πμ γιατί δεν το έχω πια...Thanks


Βασιλης 6979 528128 Ευα 6975 636006 καποιος απο τους 2 θα απαντησει
 

CELTIK13

Νέο Μέλος
Εγγρ.
11 Φεβ 2012
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Θέλω να μάθω πληροφορίες για το μασατζιδικο μαριανα στο ιποκρατιο εμαθα ειναι ελλινιδες .. απο εμφανηση και ηλικια πως πανε? απο μασαζ δυνατο? οποιος εχει παει ας με ενημεωσει...
 

peter6969

Μέλος
Εγγρ.
17 Απρ 2008
Μηνύματα
1.664
Κριτικές
5
Like
699
Πόντοι
96
βασιλης και ευα ειναι με συστασεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom