Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 3 άτομα (0 μέλη και 3 επισκέπτες)

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Θέλω να μάθω πληροφορίες για το μασατζιδικο μαριανα στο ιποκρατιο εμαθα ειναι ελλινιδες .. απο εμφανηση και ηλικια πως πανε? απο μασαζ δυνατο? οποιος εχει παει ας με ενημεωσει...

Φίλε μου έχουν γραφτει τόσα για το συγκρκριμένο μαγαζί.Απορώ αφού είσαι και νέος δεν κοιτάς κάποιες σελίδες πίσω?Προφανώς όχι έτσι ώστε σε δουλειά να βρισκόμαστε...Λέω εγώ τώρα...
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
μετα απο αρκετο διαβασμα και μη εχοντας συστασεις για τα ιδρυματα που δεν ειναι free και ενω ειχα σκοπο να επισκευτω body free μετα απο αναφορα συναδελφου (με χαλασαν τα μασαζοκρεβατα το100ρικο  η ξεπετα και η αλλαγη των ονοματων)αποφασισα να επισκευτω Μαριαννα.χωρος με ωραιο γουστο καθαρος και η Μ εξυπηρετικη.μετα απο παρελαση των 4 κοριτσιων (δεν ηταν η ΗΡΩ ) μου γυαλισε η Ελινα αλλα σκεφτομενος την προτροπη του συναδελφου dbaba οτι σου χτυπησει στο ματι μη το προτιμησεις αποφασισα να παρω τη μικρη Αφροδιτη.τσιμπουκι μετριο γαμισι υποφερτο συμπεριφορα καλη συστηνεται για GFS καταστασεις θελει μετα το περας της εργασιας ενισχυτικη απο τη Μ .για την ηλικια της εχει αρκετη κοιλιτσα και κυταριτιδα                                                                             ΥΓ.για να μπεις στο κλαμπ των συστημενων ποσο καιρο πρεπει να κανεις αγροτικο
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
.......                                              ΥΓ.για να μπεις στο κλαμπ των συστημενων ποσο καιρο πρεπει να κανεις αγροτικο
:2funny: :2funny: :2funny:
Αντε βρε ! ! ! Με το καλό, μετά και ειδικότητα..........  :2funny:
Ποιά ενδιαφέρεσε να πάρεις για να σου πούμε αν υπάρχει ανοικτή θέση σε μασαζο :knockinb:?

Καλημέρες σε όλους ! ! !
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
:2funny: :2funny: :2funny:
Αντε βρε ! ! ! Με το καλό, μετά και ειδικότητα..........  :2funny:
Ποιά ενδιαφέρεσε να πάρεις για να σου πούμε αν υπάρχει ανοικτή θέση σε μασαζο :knockinb:?

Καλημέρες σε όλους ! ! !
για κωλλετη ενδιαφερομαι αλλα δεν εχω τηλ και συστασεις
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
για κωλλετη ενδιαφερομαι αλλα δεν εχω τηλ και συστασεις
Βασικά δεν έχεις ακόμα άδεια εξάσκισης επαγγέλματος και τελειωμένο Αγροτικό, φίλε ! ! !

Μετά μην ξεχνάς, πρέπει να πας και φαντάρος, 9 μήνες, 9 μήνες.
Πήγαινε τώρα πριν αυξηθεί η θητεία, να τελειώνεις ! ! !

Πότε με το καλό φεύγεις?
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
Βασικά δεν έχεις ακόμα άδεια εξάσκισης επαγγέλματος και τελειωμένο Αγροτικό, φίλε ! ! !

Μετά μην ξεχνάς, πρέπει να πας και φαντάρος, 9 μήνες, 9 μήνες.
Πήγαινε τώρα πριν αυξηθεί η θητεία, να τελειώνεις ! ! !

Πότε με το καλό φεύγεις?
στρατιωτικο εκανα εχω και τα παρασιμα κορνιζαρισμενα .το αγροτικο και η προυπηρεσια στα σιτουρια προσμετρανε στο χρονο
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
στρατιωτικο εκανα εχω και τα παρασιμα κορνιζαρισμενα .το αγροτικο και η προυπηρεσια στα σιτουρια προσμετρανε στο χρονο
Δώσε στοιχεία για την προηπηρεσία στου στα ct

 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
Tην ξαδέλφη μου πάντως που τελέίωσε ΤΕΙ και μετά έκανε μεπαπτυχιακό στην Αγγλία, δεν της δίνουν το επίδομα Μεταπτυχιακού.
Τώρα πάει Α.Π.Θ. να πάρει και πτυχίο από Α.Ε.Ι.
Να σε στείλω μαζί της?
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
Δώσε στοιχεία για την προηπηρεσία στου στα ct
διαβασε τις κριτικες μου.απο τις πιο μπαζολες ηταν η ευα(σαντρα) και αυτη που με απογηωσε ηταν η παρις απο LT για τις παλιες πριν γινω ενεργω μελος του σαιτ δεν υπαρχουν κριτκες και ντο κουμεντα.οσο για τη ξαδελφουλα σου τι να πω ζουμε σε κρατος αδικιας παντως εαν εχει τα προσοντα (τα πανεπιστημιακα ενοοω)θα τα εκτιμησω και θα τα αναδειξω γιατι πρεπει σε αυτο το κρατος οι αξιοι πρεπει να αναδυκνειονται.
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
διαβασε τις κριτικες μου.απο τις πιο μπαζολες ηταν η ευα(σαντρα) και αυτη που με απογηωσε ηταν η παρις απο LT για τις παλιες πριν γινω ενεργω μελος του σαιτ δεν υπαρχουν κριτκες και ντο κουμεντα.οσο για τη ξαδελφουλα σου τι να πω ζουμε σε κρατος αδικιας παντως εαν εχει τα προσοντα (τα πανεπιστημιακα ενοοω)θα τα εκτιμησω και θα τα αναδειξω γιατι πρεπει σε αυτο το κρατος οι αξιοι πρεπει να αναδυκνειονται.
Η Emi η Ρωσίδα έλεγε, ξέρεις?
Καμιά καλή αυτην την εποχή παίζει?
 

miraz2000

Μέλος
Εγγρ.
24 Φεβ 2011
Μηνύματα
160
Κριτικές
7
Like
20
Πόντοι
1
Η Emi η Ρωσίδα έλεγε, ξέρεις?
Καμιά καλή αυτην την εποχή παίζει?
δεν τη ξερω οσο για αυτη την εποχη πολυ αναβροχια ουτε καν χαλαζι και τα λεφτα ειναι πολλα Αρη μεχρι και το Αφροδιτη σταματησε να φερνει. ανεβαινει η Λωρην για λιγες μερες ειναι αξιολογο μουνι και θα περασεις καλα αλλα τα 300 γιουρο (μεσα και ο κωλος) για μενα ειναι πολλα αυτη την εποχη εαν σου περισευουν κλεισε ραντεβου γιατι εχει ουρα.παρεπιπτοντως κανενα μασατζιδικο στο Ουντινε υπαρχει
 

alkinos32

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Απρ 2010
Μηνύματα
23.433
Κριτικές
14
Like
105
Πόντοι
376
δεν τη ξερω οσο για αυτη την εποχη πολυ αναβροχια ουτε καν χαλαζι και τα λεφτα ειναι πολλα Αρη μεχρι και το Αφροδιτη σταματησε να φερνει. ανεβαινει η Λωρην για λιγες μερες ειναι αξιολογο μουνι και θα περασεις καλα αλλα τα 300 γιουρο (μεσα και ο κωλος) για μενα ειναι πολλα αυτη την εποχη εαν σου περισευουν κλεισε ραντεβου γιατι εχει ουρα.παρεπιπτοντως κανενα μασατζιδικο στο Ουντινε υπαρχει

Μπά ! ! ! Άλλαξε ομάδα .....
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom