Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (1 μέλη και 21 επισκέπτες)

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
εγω θα ρωτησω κατι ποιο πικαντικο ... ποιοι ειναι οι 4 μερακληδες που αγκαζαρανε το ανθοκηπιο σημερις απο τις 8 το βραδακι ????   οεεεοοο???? :uglystupid: :think: :think: :think:

αν δεν ηταν κλιστοι οι δρομοι θα ελεγα οτι ειναι κατι παλικαρια απο λαρισσα
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
μπααααα!!!!! πιο κουρασμένοι ακουγονταν...  πιο σα κατω μαλλον. :2funny: :2funny: :2funny: τι ειναι η λαρισα 2 καφεδες δρομος...
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Καλησπέρα

Φίλε Πρόεδρε Γού τα χαιρετίσματα και την αγάπη μου. Να'σαι καλά.

Βούλγαρη και Βασίλη-Smile (Κων.Καραμανλή) έχω πάρα πολύ καιρό να πάω, είτε λόγω περιοχής που δεν βολεύομαι πια, είτε λόγω μη ανακαίνισης περιβάλλοντος και αναφέρομαι στον Βασίλη-Smile πιο συγκεκριμένα (εκτός αν πρόσφατα είχαμε αλλαγές οπότε πάω πάσο) που για μένα παίζει σημαντικό ρόλο.

Ως προς το θέμα των τιμών, πράγματι με χαρά μου διαπιστώνω και γώ ότι ορισμένα μαγαζιά εκλογίκευσαν σε ένα ποσοστό τις τιμές τους όπως πχ την εξάλειψη του υπερβολικού +20€ για το ανευ "σκούφου" καλαμάκι ανεξαρτήτως προγράμματος. Καιρός ήτανε να αρχίζουν να συνειδητοποιούνε τα παράπονα των πελατών, αλλά και την σημασία των σταθερών και πιστών πελατών που είναι οι κύριοι αιμοδότες τους.

Για το έντελβάις σχετικά, τα τρία ηλικίας 20+ super μωρά Κατερίνα (ξανθιά, άρρωστη γαβρίνα), Μένια (μελαχρινή, πολύ ωραίο σώμα πρόσωπο και στήθος), Βίκυ (καστανόξανθη, γλυκιά, το μόνο μείον το μικρό στήθος) είναι άπαικτα... Όσο αφορά την ξανθιά την Δήμητρα ηλικίας επίσης γύρω στα 20+, προχωράει μεν επιλεκτικά στα παραπάνω του φραπέ προγράμματα, αλλά η κοπέλλα είναι υπέρ του δέοντος σχολαστική με την υγιεινή.

Να'στε όλοι καλά και επικροτείτε ή κράζετε άφοβα αφεντικά, μαγαζιά και κοπέλλες. Τα μηνύματα τα παίρνουν πολύ γρήγορα μέσα από το φόρουμ μας και όχι μόνο φυσικά.
 

sdsk09

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2009
Μηνύματα
27
Like
0
Πόντοι
0
Μπορεί να βοηθήσει κάποιος με τηλέφωνο από Βασίλη-Μοναστηρίου ή edelweis;
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Μπορεί να βοηθήσει κάποιος με τηλέφωνο από Βασίλη-Μοναστηρίου ή edelweis;

Δύσκολα...

Μόλις γύρισα από edelweiss με μασαζάκι με πετσετούλα (μόνο). Δεν προχωρούσε άλλο η κοπέλα και το κατάλαβα και από την κουβέντα...
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Δύσκολα...

Μόλις γύρισα από edelweiss με μασαζάκι με πετσετούλα (μόνο). Δεν προχωρούσε άλλο η κοπέλα και το κατάλαβα και από την κουβέντα...

ποια θεραπευτρια προτιμησες φιλε μου ?
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
η νατασα ειναι πολυ εμπειρη θεραπευτρια... ή εχεις ψαρωτική φάτσα ή ειπες κατι΄ :jerking:  :think:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
η νατασα ειναι πολυ εμπειρη θεραπευτρια... ή εχεις ψαρωτική φάτσα ή ειπες κατι΄ :jerking:  :think:
Εχεις φατσα μπατσου?Τι αλλο να πω ρε μεγαλε...μαλλον δεν τους πειθεις.

Βρε γενικά έχω πάει αρκετές φορές... και η Εύα με θυμάται. Τώρα δεν ξέρω αν είπα τίποτα χαζό ή αν έχω φάτσα μπάτσου... πιο πολύ για μπράβος που πάχυνε μοιάζω αλλά τεσπά...

Δεν πειράζει δεν εμ χάλασε. Με πάτησε ένα μασάζ... το φχαριστήθηκα... άλλη φορά το φουλ!
 

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Προσπαθησε να κανεις την ΅Ευα να σε εμπιστευθει,εκει ειναι το παιχνιδι,εγω βασικα πηγα συστημενος απο φιλο και εκανα με την πρωτη φουλ με Νατασσα αλλα και στα αλλα που εχω παει μετα την πρωτη αναγνωριστικη συνηθως μπαινουμε στο ψητο...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Καλά και εγώ συστημένος είχα πάει... οπότε πάντα έτρωγα. Ναι στα άλλα πρώτα αναγνωριστικά αλλά όπως λες μετά την πρώτη κανονικά...
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
επρεπε να παρεις την ευα  :2funny: οποτε θα σε θυμοταν σιγουρα και μετα θα ησουν ανετος με τις υπολοιπες :2funny: :2funny: :2funny:
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
επρεπε να παρεις την ευα  :2funny: οποτε θα σε θυμοταν σιγουρα και μετα θα ησουν ανετος με τις υπολοιπες :2funny: :2funny: :2funny:

Αν σου πω ότι δεν με χαλάει καθόλου... την έβλεπα σήμερα από πίσω και δεν με χαλούσε...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Εσύ υπάλληλε του ΔΘ που ασχολείσαι με άδειες και βλέπεις εδώ μέσα για πληροφορίες...

...να σου καεί το βίντεο ρε!
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Εσύ υπάλληλε του ΔΘ που ασχολείσαι με άδειες και βλέπεις εδώ μέσα για πληροφορίες...

...να σου καεί το βίντεο ρε!
αχαχαχαχαχαχαχαχαααααααααααααα
έχουμε ρουφιάνο?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom