Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 23 άτομα (1 μέλη και 22 επισκέπτες)

AGNIUS

Μέλος
Εγγρ.
5 Οκτ 2007
Μηνύματα
6.278
Like
43
Πόντοι
66
Ένας υπάλληλος του Δήμου, ήξερε πάρα πολλά για τα μασάζ... μα πάρα πολλά... άρα ή είναι γραμμένος ή ρουφ!
Μπορει να ειναι μπουρδελιαρης ρε συ,γιατι σωνει και καλα ρουφ ο ανθρωπος?
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Δεν τον άκουσες να μιλάει τον τύπο γι' αυτό...
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Το VCR, το DVD και ο αποκωδικοποιητής για να μην μπορεί να βλέπει ψηφιακά τα ιδιωτικά κανάλια...
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Καλημερα συναγωνιστες.Ενημερωση απο Αμπελοκηπους.Πηγα για χαλαρωση,τελικα μονο καφεδακι γιατι επρεπε να φυγω βιαστικα.Ανανεωση προσωπικου,λιγα προλαβα να δω,μια κοντουλα δεν θυμαμαι ονομα φαινοταν πολλα υποσχομενη.
Μοναστηριου πηρα επιτελους Μαριαννα και επαθα πλακα.Η κοπελα το γουσταρει αυτο που κανει η τουλαχιστον ετσι φαινεται
Κορυφαιο προγραμμα.Αισθανεσαι λες και ειναι γκομενα σου που της λες και της κανεις οτι γουσταρεις.Αν και δεν συνηθιζω να παιρνω milf τελικα αποδειχτηκε πολυ καλη επιλογη.Φευγοντας ειδα και νεα αφιξη,κορυφαια εμφανιση,πιτσιρικα που δεν την εχει παρει το γερικο ματι μου αλλου.Αν δοκιμασει κανεις παρακαλω να ενημερωσει
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Και για καποιους φιλους που εχω συστησει,παρακαλω να μας ενημερωνετε μετα γιατι κι εγω δεν εχω δοκιμασει ολες τις κοπελες.
Ευχαριστω
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
Βρε γενικά έχω πάει αρκετές φορές... και η Εύα με θυμάται. Τώρα δεν ξέρω αν είπα τίποτα χαζό ή αν έχω φάτσα μπάτσου... πιο πολύ για μπράβος που πάχυνε μοιάζω αλλά τεσπά...

Δεν πειράζει δεν εμ χάλασε. Με πάτησε ένα μασάζ... το φχαριστήθηκα... άλλη φορά το φουλ!

αδερφουλι τι φορουσες ;
 

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
Καλημερα συναγωνιστες.Ενημερωση απο Αμπελοκηπους.Πηγα για χαλαρωση,τελικα μονο καφεδακι γιατι επρεπε να φυγω βιαστικα.Ανανεωση προσωπικου,λιγα προλαβα να δω,μια κοντουλα δεν θυμαμαι ονομα φαινοταν πολλα υποσχομενη.
Μοναστηριου πηρα επιτελους Μαριαννα και επαθα πλακα.Η κοπελα το γουσταρει αυτο που κανει η τουλαχιστον ετσι φαινεται
Κορυφαιο προγραμμα.Αισθανεσαι λες και ειναι γκομενα σου που της λες και της κανεις οτι γουσταρεις.Αν και δεν συνηθιζω να παιρνω milf τελικα αποδειχτηκε πολυ καλη επιλογη.Φευγοντας ειδα και νεα αφιξη,κορυφαια εμφανιση,πιτσιρικα που δεν την εχει παρει το γερικο ματι μου αλλου.Αν δοκιμασει κανεις παρακαλω να ενημερωσει

έχεις 33 ποστ από τα οποία τα 35 είναι για Μοναστηρίου...για ξεκάρφωμα πετάς και κάτι για άλλο μαγαζί(Αμπελόκηποι)
έκανες διαφήμιση 1,2,100 φορές...φτάνει πλέον
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Αυτο ειλικρινα δεν το περιμενα και αναφερομαι σε εσενα palermo.Ειμαι απο τους ελαχιστους εδω μεσα που ανταλασσω πληροφοριες και σε pm για οπου ξερω και πηγαινω.Ανθρωποι σαν εσενα ομως με κανουν οπως και παλιοτερα να μην ξαναγραψω το παραμικρο.Οσον αφορα το ποιον μου θα παρακαλεσω φιλους που εχω ανταλλαξει πληροφοριες και εχουμε μιλησει και στο τηλ οχι να με υπερασπιστουν,απλα να με επιβεβαιωσουν.Να εισαι καλα παντως
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Το τελευταιο που χρειαζομαστε εδω μεσα ειναι η φαγωμαρα μεταξυ μας. Γιατι ρε παίδες ??? :think: :think: :think:

αλλωστε ολοι μας και ειναι λογικο να εχουμε προσωπικες προτιμήσεις σε καποια ιδρυματα ,είτε λόγω συμπεριφοράς -χημείας- αναμεσα σε μας και τα αφεντικα και κοριτσια, είτε οτι βαλει ο νους σας.service περιοχή που μας βολευει κλπ. Και φυσικο ειναι ο καθενας μας να ποσταρει λιγοτερο ή περισσοτερο απο εκεινα που επισκεφτεται πιο πολυ... :rockon:
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Εχεις δικιο φιλε μου αλλα δεν το ξεκινησα εγω.Ειλικρινα στενοχωρηθηκα γιατι δεν ειχα ποτε τετοιο πραγμα στο μυαλο μου.Ηλυση ειναι απλη πλεον.Δεν ξαναγραφω τιποτα και ολοι χαρουμενοι κι ευτυχισμενοι
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
ουτε λυση ειναι να μην γραφεις τιποτα. ΔΕΝ ειναι εφημεριδα να διαβαζεις μονο... :tickedoff:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom