Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 18 άτομα (3 μέλη και 15 επισκέπτες)

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Ολοι εδώ μέσα προσφέρουμε και παίρνουμε
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Και τι έγινε ρε παιδιά άμα τον είδατε? Μη το κάνετε θέμα
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Μην είναι και παντρεμένος ο άνθρωπος και βγει καμμιά βρώμα.
 

bullet73

Μέλος
Εγγρ.
21 Οκτ 2006
Μηνύματα
428
Like
29
Πόντοι
1
δεν λεω αλλες λεπτομεριες απλα αν ειναι αυτος που ειδα ξερω γιατι εκανε μονο μασαζ
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Αστο ρε φίλε. Ξέχνα το. Κάνε καμμιά ενημέρωση να ανοίξουμε τα ματάκια μας
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Μωρή κουτσομπόλα και συ αμέσως να μάθεις
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Τουλάχιστον δείχνεις τα πραγματικά σου αισθήματα

:2funny: :2funny: :2funny:
 

xasapis_me_@@@

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Αυτο ειλικρινα δεν το περιμενα και αναφερομαι σε εσενα palermo.Ειμαι απο τους ελαχιστους εδω μεσα που ανταλασσω πληροφοριες και σε pm για οπου ξερω και πηγαινω.Ανθρωποι σαν εσενα ομως με κανουν οπως και παλιοτερα να μην ξαναγραψω το παραμικρο.Οσον αφορα το ποιον μου θα παρακαλεσω φιλους που εχω ανταλλαξει πληροφοριες και εχουμε μιλησει και στο τηλ οχι να με υπερασπιστουν,απλα να με επιβεβαιωσουν.Να εισαι καλα παντως

Εγω παντως εχω ανταλαξει πληροφοριες και για μασαζ αλλα και για call-girl,οι οποιες δεν αφορουσαν μονο το ιδρυμα της μοναστηριου,που στο φιναλε μονο καλα λογια εχω να πω και εγω...Και επειδη θα το διαβασω στανταρ,δεν ειμαι τοσο νεο μελος,απλα αλλαξα nickname...
 

analsexlover696969

Μέλος
Εγγρ.
29 Μαρ 2009
Μηνύματα
70
Like
0
Πόντοι
0
ελα ηρθε και η υποστηριξη..ποιος να ειναι αραγε? :jerking:φαντασου σε τι σημειο εχουν ερθει τα μαγαζια,οχι ολα, για να ψαρευουν πελατες απο δω,,
 

xasapis_me_@@@

Μέλος
Εγγρ.
28 Σεπ 2009
Μηνύματα
19
Like
0
Πόντοι
0
Αδελφε ρωτα τον ΑΒ66 και μερικους ακομη για το αν ειμαι υποστηριξη...απλα επειδη μενω και κινουμαι δυτικα πηγαινω σε τρια συγκεκριμενα μαγαζια,με τους ιδιοκτητες-τριες των οποιων διατηρω καποιες επαφες...Δεν γραφω για να απολογηθω...και μη κοιτας τα ποσταρισματα,κοιτα την ημερομηνια εγγραφης...
 

babatsikos

Μέλος
Εγγρ.
10 Σεπ 2007
Μηνύματα
83
Like
0
Πόντοι
0
πες τα ρε χασαπη, απο εξυπναδες και καχυποψιες αλλο τπτ....την καχυποψια σας, αν σας παιρνει, βγαλτε την στα μαγαζια, οχι σε συναδελφους που πραγματι εχουν δωσει δειγματα γραφης σε πολλους εδω μεσα!agxxx keep postin'
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16


ελεος ρε παιδια ! ο agxxx δεν ειναι διαφημιστης/βαλτος κανενος ...  :headbang:

μακαρι ολοι να εδιναν πληροφοριες τοσο ευκολα .
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.884
Κριτικές
31
Like
721
Πόντοι
4.535
Καλά ρε παιδιά θέμα δεν είναι ποιος είναι πιο παλιός ή ενημέρωσε πιο πολύ ή ποιος την έχει μακρύτερη ή ποιος κατουράει πιο μακριά... αν και θα είχε πλάκα να μαζευτούμε τα μέλη του σάιτ και να κάνουμε δοκιμές...

Σκοπός όλων μας είναι να ενημερωνόμαστε και να ενημερώνουμε για τον χώρο του μασάζ. Τα νέα και τα παλιά πρόσωπα, τους χώρους, υπηρεσίες και όλα. Εντάξει μέσα στα πλαίσια των διαπροσωπικών σχέσεων και ειδικότερα όταν αυτές γίνονται μέσα από ένα φόρουμ λογικό είναι ότι θα υπάρχουν παρεξηγήσεις και αντεγκλίσεις. Ακόμα και εγώ έχω εμπλακεί σε παρεξήγηση την οποία ξεκίνησα από λάθος μου...

Ας τα αφήσουμε αυτά και ας πούμε κανά νέο από τον χώρο...

ελεος ρε παιδια ! ο agxxx δεν ειναι διαφημιστης/βαλτος κανενος ...  :headbang:

μακαρι ολοι να εδιναν πληροφοριες τοσο ευκολα .

Καλώς τον... άλλος ένας που δίνει πληροφορίες... ή αλλιώς πληροφοριοδότης!
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

μεγαλη συζητηση φιλε μου ... ας μην την κανουμε τωρα ...
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Αδελφε ρωτα τον ΑΒ66 και μερικους ακομη για το αν ειμαι υποστηριξη...απλα επειδη μενω και κινουμαι δυτικα πηγαινω σε τρια συγκεκριμενα μαγαζια,με τους ιδιοκτητες-τριες των οποιων διατηρω καποιες επαφες...Δεν γραφω για να απολογηθω...και μη κοιτας τα ποσταρισματα,κοιτα την ημερομηνια εγγραφης...

Οντως ο χασάπης είναι πρώτο παληκάρι και πολύ ξηγημένο. Και ξέρω και τα μαγαζιά που πηγαίνει.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom