Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (2 μέλη και 27 επισκέπτες)

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
727
Κριτικές
21
Like
3.507
Πόντοι
1.436

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
457
Κριτικές
7
Like
1.099
Πόντοι
361
Το massage 4 you έχει 2-3 δυνατά κομμάτια στο site του (για μασάζ κατά οίκον) έχει δοκιμασει κανείς να μας πει αν υπάρχει περίπτωση να προχωράει καμία παραπάνω?
 
  • Like
Αντιδράσεις: Konnn

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
379
Like
1.632
Πόντοι
201

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
950
Like
2.289
Πόντοι
446
Εγώ προσωπικά με την κατάσταση που επικρατεί στα μπουρδέλα άνετα θα τα έδινα για να μου ρουφήξει η Φένια το μεδούλι μέσα από την ουρήθρα. Ακόμα και αν βρεις αξιόλογη ή αξιογάμητη στα μπουρδέλα μπορεί να καταλήξεις σε χειρομάλαξη ή τσιμπούκι οπότε μία η άλλη. Και αυτές που ίσως να αξίζουν στα μπουρδέλα παίζουν από 50€ και πάνω. Έχεις και την περιποίηση του μασάζ.
 

Stainless84

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2024
Μηνύματα
47
Like
96
Πόντοι
0
Χθεσινη καταδρομη στο Κρυσταλ με Ιριδα...Απο θεμα μασαζ και υπηρεσιων παιρνει 8/10 η κοπελα ,ειναι καλη στο μασαζ...και πολυ καυλα στην εκτωνωση!
ΜΕΓΑΛΟ ΑΡΝΗΤΙΚΟ η υγειηνη της κοπελας...καποια στιμγη ετσι πως γυρισε στο 2ο μερος , μου ηρθε μια ΑΠΟΛΥΤΗ κωλιλα και μουνιλα ...Τοσο εντονη παιδες που μου ηρθε αναγουλα και σταματησα την συνεδρια!
Πρωτη φορα εφυγα απο μαγαζι χωρις εκτωνωση! Λιγο προσοχη ρε κοριτσια...Να πλενεστε!
kαταθετω την δικια μου εμπειρια ....Με την Ιριδα του Κρυσταλ εχω περασει αρκετεs φορεs κανει φοβερο μασαζ και ειναι πολυ δοτικη στο δευτερο μεροs ιδιωs αν πεσει και το εχτρα 20ευρο. Eγω παντωs δεν παρατηρησα....κατι αναλογο ουτε μου ηρθαν τουλαχιστον σε μενα ανεπιθυμητεs μηρωδιεs απο την μουναρα τηs και την κολαρα τηs. Eτσι οπωs το περιγραφειs την χαρακτηριζειs ωs σιχαμενη* Απεναντιαs ειναι χαρακτηριστικο και γνωριμο πωs η Ιριδα στο δευτερο μεροs σε καβαλαει απο επανω και αφηνει παιγνιδια και αγκιγματα παντου εγω παιζω μαζι τηs οπωs διχνει και αυτη την εντυπωση οτι γουσταρει ......μετα απο δαχτυλωματα μπροs και πισω δινει γκαβλωτικα αναφιλητα στεναγματα με την...... την γλωσαρα τηs με piercing Με γλυφει σε ολο το σωμα ....Συνηθωs δεχεται να την χυσω σε σταση 69 με αεροπιπ@ ΚΑΙ τελειωμα πανω στα στηθεια τηs ...η σε σταση στα τεσσερα πανω στο μασαζοκρεβατο πισω & πανω στην κολαρα τηs ......η ορθιοs εγω και αυτη γονατισμενη την τελιωνω στα στηθια τηs . Οσο αναφορα τωρα για την καθαριοτητα τηs αξιζει ν" αναφερω πωs οταν μπαινει στο δωματιο κουβαλαει παντα δικο τηs αφρολουτρο με δικια τηs πετσετα και κανει μπανιο παντα μετα την συνεδρια μαs

 

ARIS einai re

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
14 Ιουν 2024
Μηνύματα
950
Like
2.289
Πόντοι
446
kαταθετω την δικια μου εμπειρια ....Με την Ιριδα του Κρυσταλ εχω περασει αρκετεs φορεs κανει φοβερο μασαζ και ειναι πολυ δοτικη στο δευτερο μεροs ιδιωs αν πεσει και το εχτρα 20ευρο. Eγω παντωs δεν παρατηρησα....κατι αναλογο ουτε μου ηρθαν τουλαχιστον σε μενα ανεπιθυμητεs μηρωδιεs απο την μουναρα τηs και την κολαρα τηs. Eτσι οπωs το περιγραφειs την χαρακτηριζειs ωs σιχαμενη* Απεναντιαs ειναι χαρακτηριστικο και γνωριμο πωs η Ιριδα στο δευτερο μεροs σε καβαλαει απο επανω και αφηνει παιγνιδια και αγκιγματα παντου εγω παιζω μαζι τηs οπωs διχνει και αυτη την εντυπωση οτι γουσταρει ......μετα απο δαχτυλωματα μπροs και πισω δινει γκαβλωτικα αναφιλητα στεναγματα με την...... την γλωσαρα τηs με piercing Με γλυφει σε ολο το σωμα ....Συνηθωs δεχεται να την χυσω σε σταση 69 με αεροπιπ@ ΚΑΙ τελειωμα πανω στα στηθεια τηs ...η σε σταση στα τεσσερα πανω στο μασαζοκρεβατο πισω & πανω στην κολαρα τηs ......η ορθιοs εγω και αυτη γονατισμενη την τελιωνω στα στηθια τηs . Οσο αναφορα τωρα για την καθαριοτητα τηs αξιζει ν" αναφερω πωs οταν μπαινει στο δωματιο κουβαλαει παντα δικο τηs αφρολουτρο με δικια τηs πετσετα και κανει μπανιο παντα μετα την συνεδρια μαs

Αυτό είναι παράνοια ρε πούστη μου. Να γλείφει ότι υπάρχει και δεν υπάρχει μέχρι και τα πόμολα αλλά απαγορεύεται να γλείψει την πούτσα. Τι δούλεμα πέφτει; Και αν ισχύουν και αυτά για τα δάχτυλα είναι σαν να λέμε γίνονται όλα ΑΛΛΆ όχι με την πούτσα.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.181
Κριτικές
10
Like
6.352
Πόντοι
7.095
kαταθετω την δικια μου εμπειρια ....Με την Ιριδα του Κρυσταλ εχω περασει αρκετεs φορεs κανει φοβερο μασαζ και ειναι πολυ δοτικη στο δευτερο μεροs ιδιωs αν πεσει και το εχτρα 20ευρο. Eγω παντωs δεν παρατηρησα....κατι αναλογο ουτε μου ηρθαν τουλαχιστον σε μενα ανεπιθυμητεs μηρωδιεs απο την μουναρα τηs και την κολαρα τηs. Eτσι οπωs το περιγραφειs την χαρακτηριζειs ωs σιχαμενη* Απεναντιαs ειναι χαρακτηριστικο και γνωριμο πωs η Ιριδα στο δευτερο μεροs σε καβαλαει απο επανω και αφηνει παιγνιδια και αγκιγματα παντου εγω παιζω μαζι τηs οπωs διχνει και αυτη την εντυπωση οτι γουσταρει ......μετα απο δαχτυλωματα μπροs και πισω δινει γκαβλωτικα αναφιλητα στεναγματα με την...... την γλωσαρα τηs με piercing Με γλυφει σε ολο το σωμα ....Συνηθωs δεχεται να την χυσω σε σταση 69 με αεροπιπ@ ΚΑΙ τελειωμα πανω στα στηθεια τηs ...η σε σταση στα τεσσερα πανω στο μασαζοκρεβατο πισω & πανω στην κολαρα τηs ......η ορθιοs εγω και αυτη γονατισμενη την τελιωνω στα στηθια τηs . Οσο αναφορα τωρα για την καθαριοτητα τηs αξιζει ν" αναφερω πωs οταν μπαινει στο δωματιο κουβαλαει παντα δικο τηs αφρολουτρο με δικια τηs πετσετα και κανει μπανιο παντα μετα την συνεδρια μαs

Λίγο πιο μεγάλη γραμματοσειρά αδελφέ, δε βλέπω καλά
 

Mick7

Μέλος
Εγγρ.
26 Ιαν 2024
Μηνύματα
55
Κριτικές
1
Like
113
Πόντοι
0
Με την ίδια την Εβίτα έχει πάει κανένας που έχει τον χώρο στην Βουλγαρη; Πήγα πρόσφατα και πέρασα με μια τσέχα βυζαρου αλλά η ιδιοκτήτρια με καυλωσε για κάποιον λόγο και ήθελα αρχικά να μάθω αν μπορείς να περάσεις μαζί της και δεύτερον πως είναι στο δωμάτιο.

Όσον αφορά το ραντεβού, έδωσα 100 ευρώ για δύο φορές τελείωμα. Στο ενδιάμεσο ένα μασάζ πολύ μέτριο με λίγες πιέσεις. Η κοπέλα τσέχα με τεράστια βυζια, νομίζω Ελίζα μου συστήθηκε. Στα του αγώνα, πίπα πολύ καλή με dt ικανοποιητικό και πέρασμα από αρχιδια και γύρω περιοχή. Ισπανικό φυσικά μιας και έχει τεράστια φυσικά βυζια. Στο σεξ αρκετά συμμετοχική και αρκετές εναλλαγές στάσεων. Σε 45 λεπτά τελείωσα δύο φορές.

Αυτά, απλώς όποιος μπορεί ας ενημερώσει για την ίδια την ιδιοκτήτρια.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
708
Κριτικές
11
Like
3.258
Πόντοι
736
Με την ίδια την Εβίτα έχει πάει κανένας που έχει τον χώρο στην Βουλγαρη; Πήγα πρόσφατα και πέρασα με μια τσέχα βυζαρου αλλά η ιδιοκτήτρια με καυλωσε για κάποιον λόγο και ήθελα αρχικά να μάθω αν μπορείς να περάσεις μαζί της και δεύτερον πως είναι στο δωμάτιο.

Όσον αφορά το ραντεβού, έδωσα 100 ευρώ για δύο φορές τελείωμα. Στο ενδιάμεσο ένα μασάζ πολύ μέτριο με λίγες πιέσεις. Η κοπέλα τσέχα με τεράστια βυζια, νομίζω Ελίζα μου συστήθηκε. Στα του αγώνα, πίπα πολύ καλή με dt ικανοποιητικό και πέρασμα από αρχιδια και γύρω περιοχή. Ισπανικό φυσικά μιας και έχει τεράστια φυσικά βυζια. Στο σεξ αρκετά συμμετοχική και αρκετές εναλλαγές στάσεων. Σε 45 λεπτά τελείωσα δύο φορές.

Αυτά, απλώς όποιος μπορεί ας ενημερώσει για την ίδια την ιδιοκτήτρια.
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά ρε φίλε είσαι είδωλο! Η Εβίτα έχει γίνει 100 kg. Όταν την πρωτοείδα 2003 ήταν πολύ ωραίο μουνί. Στην ανάληψη στον Θόδωρο. Μετά που πήγε ως υπεύθυνη στον παππού πήγαινα στην Τραπεζούντος στην Πέτρου Συνδίκα και ήθελε Να την γαμάω μόνο κώλο. Είχα να την δω πολλά χρόνια και όταν την είδα πρόσφατα στη νέα Εγνατία σε αυτό που είναι τώρα στεναχωρήθηκα γιατί έχει βάλει 40 kg. Νομίζω ότι αν της μιλήσεις κάτι θα καταφέρεις
 

Papatzhs69

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
10 Μαΐ 2024
Μηνύματα
623
Like
1.840
Πόντοι
206
Περί ορέξεως κολοκυθόπιτα αλλά ρε φίλε είσαι είδωλο! Η Εβίτα έχει γίνει 100 kg. Όταν την πρωτοείδα 2003 ήταν πολύ ωραίο μουνί. Στην ανάληψη στον Θόδωρο. Μετά που πήγε ως υπεύθυνη στον παππού πήγαινα στην Τραπεζούντος στην Πέτρου Συνδίκα και ήθελε Να την γαμάω μόνο κώλο. Είχα να την δω πολλά χρόνια και όταν την είδα πρόσφατα στη νέα Εγνατία σε αυτό που είναι τώρα στεναχωρήθηκα γιατί έχει βάλει 40 kg. Νομίζω ότι αν της μιλήσεις κάτι θα καταφέρεις
εβιτα πας συστημενος;
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
434
Like
1.474
Πόντοι
201
Με την ίδια την Εβίτα έχει πάει κανένας που έχει τον χώρο στην Βουλγαρη; Πήγα πρόσφατα και πέρασα με μια τσέχα βυζαρου αλλά η ιδιοκτήτρια με καυλωσε για κάποιον λόγο και ήθελα αρχικά να μάθω αν μπορείς να περάσεις μαζί της και δεύτερον πως είναι στο δωμάτιο.

Όσον αφορά το ραντεβού, έδωσα 100 ευρώ για δύο φορές τελείωμα. Στο ενδιάμεσο ένα μασάζ πολύ μέτριο με λίγες πιέσεις. Η κοπέλα τσέχα με τεράστια βυζια, νομίζω Ελίζα μου συστήθηκε. Στα του αγώνα, πίπα πολύ καλή με dt ικανοποιητικό και πέρασμα από αρχιδια και γύρω περιοχή. Ισπανικό φυσικά μιας και έχει τεράστια φυσικά βυζια. Στο σεξ αρκετά συμμετοχική και αρκετές εναλλαγές στάσεων. Σε 45 λεπτά τελείωσα δύο φορές.

Αυτά, απλώς όποιος μπορεί ας ενημερώσει για την ίδια την ιδιοκτήτρια.
Φιλε εχεις μεγαλο RESPECT αν σου σηκωθηκε με την Εβιτα τωρα, ειλικρνα!!!
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Με την ίδια την Εβίτα έχει πάει κανένας που έχει τον χώρο στην Βουλγαρη; Πήγα πρόσφατα και πέρασα με μια τσέχα βυζαρου αλλά η ιδιοκτήτρια με καυλωσε για κάποιον λόγο και ήθελα αρχικά να μάθω αν μπορείς να περάσεις μαζί της και δεύτερον πως είναι στο δωμάτιο.

Όσον αφορά το ραντεβού, έδωσα 100 ευρώ για δύο φορές τελείωμα. Στο ενδιάμεσο ένα μασάζ πολύ μέτριο με λίγες πιέσεις. Η κοπέλα τσέχα με τεράστια βυζια, νομίζω Ελίζα μου συστήθηκε. Στα του αγώνα, πίπα πολύ καλή με dt ικανοποιητικό και πέρασμα από αρχιδια και γύρω περιοχή. Ισπανικό φυσικά μιας και έχει τεράστια φυσικά βυζια. Στο σεξ αρκετά συμμετοχική και αρκετές εναλλαγές στάσεων. Σε 45 λεπτά τελείωσα δύο φορές.

Αυτά, απλώς όποιος μπορεί ας ενημερώσει για την ίδια την ιδιοκτήτρια.
file πηγα και εγω εβιτα αλλα δεν ειδα καμια με μεγαλα βυζια. μηπως ειναι καμια καινουρια. τι ωρα πηγες? ρωταω για να μαθω σε ποια βαρδια ειναι η κοπελα
 

new york boy

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουν 2008
Μηνύματα
332
Κριτικές
8
Like
95
Πόντοι
1
Με την ίδια την Εβίτα έχει πάει κανένας που έχει τον χώρο στην Βουλγαρη; Πήγα πρόσφατα και πέρασα με μια τσέχα βυζαρου αλλά η ιδιοκτήτρια με καυλωσε για κάποιον λόγο και ήθελα αρχικά να μάθω αν μπορείς να περάσεις μαζί της και δεύτερον πως είναι στο δωμάτιο.

Όσον αφορά το ραντεβού, έδωσα 100 ευρώ για δύο φορές τελείωμα. Στο ενδιάμεσο ένα μασάζ πολύ μέτριο με λίγες πιέσεις. Η κοπέλα τσέχα με τεράστια βυζια, νομίζω Ελίζα μου συστήθηκε. Στα του αγώνα, πίπα πολύ καλή με dt ικανοποιητικό και πέρασμα από αρχιδια και γύρω περιοχή. Ισπανικό φυσικά μιας και έχει τεράστια φυσικά βυζια. Στο σεξ αρκετά συμμετοχική και αρκετές εναλλαγές στάσεων. Σε 45 λεπτά τελείωσα δύο φορές.

Αυτά, απλώς όποιος μπορεί ας ενημερώσει για την ίδια την ιδιοκτήτρια
mik 7 κανε μας μια χαρη ρε φιλε. παρε την εβιτα ενα τηλ κ ρωτησε την πως λεγανε την κοπελα με τα μεγαλα βυζια που πηρες να μας πει ονομα. ευχαριστω εκ των προτερων!!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.347
Κριτικές
167
Like
27.637
Πόντοι
34.538
mik 7 κανε μας μια χαρη ρε φιλε. παρε την εβιτα ενα τηλ κ ρωτησε την πως λεγανε την κοπελα με τα μεγαλα βυζια που πηρες να μας πει ονομα. ευχαριστω εκ των προτερων!!
Την Τσεχα πες ρε φιλε,θα καταλαβουν.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom