Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 28 άτομα (7 μέλη και 21 επισκέπτες)

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.088
Κριτικές
37
Like
6.050
Πόντοι
7.195
επίσκεψη elegancs massaze με σοφία αρκετά καλό μασάζ δεύτερο μέρος φενια αριστουργηματική πίπα με πολλή γλώσσα και βογκητά που μου αρέσουν κόστος 70 . επίσκεψη ελίτ σπα μασάζ με ξένια από αφάνιση δεν λέει η κοπέλα αλλά από μασάζ το καλύτερο που μου έχουν κάνει σε μασατζιδηκο δεύτερο μέρος στελιτσα καταπληκτική πίπα με πολλά ρουφήγματα και τελείωμα πρόσωπο κόστος 60 .
Αξίζει το κόπο για μία πίπα να δώσεις 70 Ευρώ που, κάλλιστα, θα μπορούσες να πας σε ένα studio με τα αντίστοιχα χρήματα και να κάνεις τα πάντα (σεξ)...
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.302
Like
809
Πόντοι
96
Αξίζει το κόπο για μία πίπα να δώσεις 70 Ευρώ που, κάλλιστα, θα μπορούσες να πας σε ένα studio με τα αντίστοιχα χρήματα και να κάνεις τα πάντα (σεξ)...
Aν ρωτάς η απάντηση είναι οχι.
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.302
Like
809
Πόντοι
96
Μεταξύ μας τώρα, το 10άρικο δεν είναι καμία "τρελή" διαφορά"! Συμφέρει να δώσεις 80 και να "πηδήξεις" κιόλας!
και πάλι όμως συγκρίνοντας με τις αντιστοιχες υπηρεσίες των studio τα 80 ευρώ είναι πολλά
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.088
Κριτικές
37
Like
6.050
Πόντοι
7.195
Εγώ που πήγα πάντως έτσι να δω τι φάση ενώ κάνει μπαμ ότι είναι λαδομαγαζο μου το έπαιξαν τρέλα. Και εννοείται φάγαμε πετσέτα. Ενώ ήμουν χαλαρός. Πέρασμα με μια μελαχρινή ψηλουλα καλο σώμα μέτρια φάτσα. Όνομα δε συγκράτησα. Μασάζ χάδι μισή ώρα και μπουλο. Ενώ ρώτησα τι άλλη υπηρεσία υπάρχει μου γέλασε και μου είπε μόνο χαλαρωτικό μασάζ.
Όξω ρε
Όλες τις "μυξοπαρθένες" κάνουν! Δοκίμασε την άλλη φορά που θα πας σ' αυτό το μαγαζί ή στα αντίστοιχα με αυτε΄ς τις συμπεριφορές, να μην φοράς ούτε εσώρουχο αλλά ούτε να έχεις τη πετσέτα επάνω σου. Απλά να είσαι γυμνός με τη...μαλαπέρδα έξω! Είναι ένα πείραμα, να δεις την αντίδρασή τους...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.088
Κριτικές
37
Like
6.050
Πόντοι
7.195
και πάλι όμως συγκρίνοντας με τις αντιστοιχες υπηρεσίες των studio τα 80 ευρώ είναι πολλά
Αυτε΄ς είναι σε γενικές γραμμές, οι τιμές που βρίσκεις στα μασαζτζίδικα! Στα μασαζτζίδικα της Αθήνας υπάρχουν οι ίδιες σχεδόν τιμές αλλά και με ποικιλία προγραμμάτων (π.χ milking table)...
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.088
Κριτικές
37
Like
6.050
Πόντοι
7.195
δεν θα γράψω πολλά μιας και είναι γνωστές σε όλους.

επίσκεψη Κρυσταλ με Κλειώ.... μασάζ για κλάματα, 2ο μέρος για περισσότερα κλάματα... όταν ανοίξει κι εκείνο το στόμα....

επίσκεψη σε elegance, Νταρια, απίστευτο μασάζ, φοβερή πίπα δεν θα τα κλάψεις ποτέ τα λεφτά σου

το πρόβλημα είναι ότι δεν υπάρχουν ούτε πολλές ούτε νέες επιλογές στο χωριό μας.
έτσι ή βαριέσαι να περνάς με τις ίδιες (για εμένα δλδ αξίζει μόνο Νεφέλη - Ντάρια) ή κάνεις καταδρομική με καμία που δεν έχεις περάσει (Κλειώ) και κλαις
Το elegance είναι στη Μενεμένη; Η Ντάρια κάνει full πρόγραμμα (σεξ) ή μόνο πίπα;
 

Akarnan

Μέλος
Εγγρ.
21 Φεβ 2012
Μηνύματα
1.302
Like
809
Πόντοι
96
Αυτε΄ς είναι σε γενικές γραμμές, οι τιμές που βρίσκεις στα μασαζτζίδικα! Στα μασαζτζίδικα της Αθήνας υπάρχουν οι ίδιες σχεδόν τιμές αλλά και με ποικιλία προγραμμάτων (π.χ milking table)...
Υπάρχουν και καλές τιμές στη Θεσσαλονίκη με καλές υπηρεσίες σε μαγαζιά που είναι prive ενώ στην Αθήνα οι αντίστοιχες υπηρεσίες και τιμές ειναι σε free μαγαζιά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Το elegance είναι στη Μενεμένη; Η Ντάρια κάνει full πρόγραμμα (σεξ) ή μόνο πίπα;
Είναι στη Β. Όλγας (με Μαρτίου περίπου) και κάνει μόνο πίπα.
 

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
701
Κριτικές
21
Like
3.401
Πόντοι
1.436
Υπάρχουν και καλές τιμές στη Θεσσαλονίκη με καλές υπηρεσίες σε μαγαζιά που είναι prive ενώ στην Αθήνα οι αντίστοιχες υπηρεσίες και τιμές ειναι σε free μαγαζιά
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Είναι στη Β. Όλγας (με Μαρτίου περίπου) και κάνει μόνο πίπα.
Βασιλίσσης Όλγας 128 δεν είναι;
 
Τελευταία τροποποίηση:

tzim44

Μέλος
Εγγρ.
19 Οκτ 2024
Μηνύματα
4
Like
0
Πόντοι
0
Eίναι ρωσικο άλογο ενισχυμένο πλέον με πυρίτιο στα χείλη και το στήθος. Εχει αντυπωσιακή εμφάνιση αλλά τα 70 ευρώ για μια πίπα σαν αυτή που κάνει τα θεωρώ πολλά. Επίσης θέλει να είναι η κυρίαρχη του παιχνιδιού και αυτό δεν είναι παντα καλό. Για μια φορά καλή είναι. Επίσης η δυνατότητα συννενόησης μαζί της είναι για το πούτσο.
Κατανοητό!!
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
378
Like
1.626
Πόντοι
201
Όλες τις "μυξοπαρθένες" κάνουν! Δοκίμασε την άλλη φορά που θα πας σ' αυτό το μαγαζί ή στα αντίστοιχα με αυτε΄ς τις συμπεριφορές, να μην φοράς ούτε εσώρουχο αλλά ούτε να έχεις τη πετσέτα επάνω σου. Απλά να είσαι γυμνός με τη...μαλαπέρδα έξω! Είναι ένα πείραμα, να δεις την αντίδρασή τους...
Ξανά γύρισες μεγάλε; Νόμιζα μου κρατούσες κακια.
 
  • Like
Αντιδράσεις: dorcel

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
177
Κριτικές
1
Like
412
Πόντοι
21
Εθεαθη γνωστη Ινφλουνσερ σε λαδομαγαζο της πολης! τρεξτε να προλαβετε!
Aπο influencers τελευταία είδα μόνο τον αγαπη μόνο που κυκλοφορεί με τον Ριχαρδο στας Αθήνας και μασαζάρονται στο massagiohammam ΠΡΟΣΟΧΗ μιλάω γι αυτό που είναι στην ΑΘΗΝΑ.
Τώρα απο Θεσσαλονίκη δεν νομίζω οτι παίζει τίποτα.
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.179
Κριτικές
10
Like
6.304
Πόντοι
7.095
Το μόνο που έλειπε ρε gagarin, να μας έβγαζες κανα εστιατόριο ή μπαρ που ταιριάζει κάπως ονοματολογικώς...
ε μα με τις ερωτησεις του καθενος που εχει ολο κι ολο 5-55 ποστ που μονο ρωταει, θα του αξιζε
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom