Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 33 άτομα (5 μέλη και 28 επισκέπτες)

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.323
Κριτικές
4
Like
1.465
Πόντοι
216
Νεφέλη: Ωραίο ψηλό μοντελέ κορμί με ωραίο στήθος και κωλαράκι. Με κάποιες παρεμβάσεις στο πρόσωπο, για να μη λέμε μόνο για την Μπέλλα. Καλή στο μασάζ, η καλύτερη στον τρόπο που σε καυλώνει με τα αγγίγματα της και ικανοποιητική στην εκτόνωση.
Και αυτή σαν το ταβάνι έπιασε μούχλα
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201

Vyzouvios

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2023
Μηνύματα
46
Κριτικές
8
Like
462
Πόντοι
300
Λοιπόν επισκέφτηκα και εγώ το elegance να δοκιμάσω την παγκόσμια πρωτοτυπία με το μισό μισό πρόγραμμα! Ξεκινάμε με Σοφία η οποία έχει καυλοφατσα Βυζαρες και πολύ ερωτική φωνή αλλά κάνει αυστηρά μόνο μάσα αρκετά καλό για τέτοιοι είδους μαγαζια! Στην συνέχεια μπαίνει και η Φενια και για κανα λεπτό με τρίβουν παράλληλα ώσπου φεύγει η Σοφία τελείως . Φενια λοιπόν skinny 25 ξανθούλα με καυλοφατσα , συνέχιζε να μου κάνει μασάζ για 2-3 λεπτά μέχρι να γυρίσω να τα πετάξει και αυτή όλα και να αρχίσει ναι καταπληκτική Πίπα ! Με μεράκι η κοπέλα το έχει πολύ το Άθλημα .

Συνολική εμπειρία άνω των προσδοκιών μου , πολύ καλή να πάτε !!
 

sgamaw25

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Λοιπόν επισκέφτηκα και εγώ το elegance να δοκιμάσω την παγκόσμια πρωτοτυπία με το μισό μισό πρόγραμμα! Ξεκινάμε με Σοφία η οποία έχει καυλοφατσα Βυζαρες και πολύ ερωτική φωνή αλλά κάνει αυστηρά μόνο μάσα αρκετά καλό για τέτοιοι είδους μαγαζια! Στην συνέχεια μπαίνει και η Φενια και για κανα λεπτό με τρίβουν παράλληλα ώσπου φεύγει η Σοφία τελείως . Φενια λοιπόν skinny 25 ξανθούλα με καυλοφατσα , συνέχιζε να μου κάνει μασάζ για 2-3 λεπτά μέχρι να γυρίσω να τα πετάξει και αυτή όλα και να αρχίσει ναι καταπληκτική Πίπα ! Με μεράκι η κοπέλα το έχει πολύ το Άθλημα .

Συνολική εμπειρία άνω των προσδοκιών μου , πολύ καλή να πάτε !!
Που βρίσκεται αυτό αδερφέ
Καινούριος εδώ
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Που βρίσκεται αυτό αδερφέ
Καινούριος εδώ
Καινούργιος με 3 χρονια μέλος με 10 μην;
Να αφιερώσεις λίγο χρόνο στο διάβασμα παλαιότερων αναρτήσεων, γράψε καμμία 50αρια μηνύματα με απόψεις και συνεισφορά στο νήμα και μετα θα παίρνεις ότι ζητάς.
Χαρακτηριστικό παράδειγμα της εποχής, εύκολα γρήγορα ανεξοδα και κυρίως χωρίς κόπο!
 
Εγγρ.
26 Φεβ 2023
Μηνύματα
89
Like
205
Πόντοι
20
Πλακώσανε οι μακρυψωλάκηδες να κάνουν το νήμα πουτάνα. Βρε αι στο διάλο οκτάχρονα. Αφήστε μια ενημέρωση της προκοπής πρώτα και μετά ασχοληθείτε με τις μεζούρες.
Μπορούν να κλείσουν κάνα ρίνγκ και να ξιφασκήσουν με τα ψωλία τους. Ο χαμένος είναι αυτός που θα σπάσει τον πούτσο του. Όχι για να δούνε όλοι αυτοί που μαλώνουν δημόσια πώς ειναι να τους σπάνε πούτσους και μπάλες.
 

haris100

Νέο Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2024
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Να ρωτήσω ρε μάγκες προσωπικά δεν έχω πάει ποτέ και το σκέφτομαι υπάρχει καθόλου εχεμύθεια ή είναι σαν το μπουρδέλα που πήγαινα μικρός και περιμένουν 15 άτομα ενώ να γαμίσουν
 

sgamaw25

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαρ 2021
Μηνύματα
15
Like
16
Πόντοι
0
Καινούργιος με 3 χρονια μέλος με 10 μην;
Να αφιερώσεις λίγο χρόνο στο διάβασμα παλαιότερων αναρτήσεων, γράψε καμμία 50αρια μηνύματα με απόψεις και συνεισφορά στο νήμα και μετα θα παίρνεις ότι ζητάς.
Χαρακτηριστικό παράδειγμα της εποχής, εύκολα γρήγορα ανεξοδα και κυρίως χωρίς κόπο!
Ρε φίλε τι βλέπεις τι γράφει εκεί ούτε ποστ δεν μπορούσα να γράψω δεν έμπαινα
Μην είστε toxic χωρίς λόγο
Μια οδό ζήτησα
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
511
Like
977
Πόντοι
86
Ναι φλωρακο μου....
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Και άλλος που πετάγεται σα τη πορδή
Φιλε δεν ξερω τι ηλικια εχεις αλλα οι Γκομενες ΔΕΝ μετρανε το πουλι αλλα το ΠΟΡΤΟΦΟΛΙ και ΤΙ ΟΝΟΜΑ ΕΧΕΙΣ ΣΤΗΝ ΚΟΙΝΩΝΙΑ.
Οποτε κρατα το πουλακι σου και μη μας πρηζεις τοσο .
 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
το οποιο το κολλανε απο σεξουαλικη επαφη Η απο τουαλετα ;
Η γυναίκα είναι πολύ ευαίσθητη στο να επιμολυνθεί από οτιδήποτε αλλά Το μικρόβιο που προκαλεί την κολπίτιδα μεταδίδεται

Στην τελική η τύπισσα είναι φουλ βρωμιάρα και απορώ πως κάποιοι την εκθειάζουν.

Κάποτε άξιζε πάρα πολύ πριν 15 – 16 χρόνια αλλά τώρα πρέπει κάποιος να είναι πολύ απελπισμένος για να πάει μαζί της.

Από τη στιγμή πήγε στο φοίνικα δεν ασχολήθηκα μαζί της γιατί θεωρώ ανήθικο το να γαμιέται κάτω τα παιδιά της
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
511
Like
977
Πόντοι
86
Η γυναίκα είναι πολύ ευαίσθητη στο να επιμολυνθεί από οτιδήποτε αλλά Το μικρόβιο που προκαλεί την κολπίτιδα μεταδίδεται

Στην τελική η τύπισσα είναι φουλ βρωμιάρα και απορώ πως κάποιοι την εκθειάζουν.

Κάποτε άξιζε πάρα πολύ πριν 15 – 16 χρόνια αλλά τώρα πρέπει κάποιος να είναι πολύ απελπισμένος για να πάει μαζί της.

Από τη στιγμή πήγε στο φοίνικα δεν ασχολήθηκα μαζί της γιατί θεωρώ ανήθικο το να γαμιέται κάτω τα παιδιά της
μακρια τοτε-ψαριλα και εμενα μου την σπαει
 

Sicarios

Σεβαστός
Εγγρ.
13 Απρ 2019
Μηνύματα
713
Κριτικές
26
Like
3.475
Πόντοι
1.436
Ρε φίλε τι βλέπεις τι γράφει εκεί ούτε ποστ δεν μπορούσα να γράψω δεν έμπαινα
Μην είστε toxic χωρίς λόγο
Μια οδό ζήτησα
Βας. Ολγας , οπως κατεβαίνεις στο αριστερό πεζοδρόμιο , πριν την Συνδικα δίπλα στο σούπερ μάρκετ , νομίζω Μασούτης . Πάνω αριστερά το κουδούνι , γράφει elegance , απλά πάρε ένα τηλ πιο πριν γιατί ανοίγουν στις 2 μμ και καλό να έχεις κλείσει ραντεβού . Το τηλ θα το βρεις πριν καποια posts, ή νομίζω έχει και παλαιότερο νήμα για το elegance συγκεκριμένα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom