Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 29 άτομα (7 μέλη και 22 επισκέπτες)

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
633
Κριτικές
21
Like
3.100
Πόντοι
1.436
Τώρα γράφτηκε οριστικά ΒΛΑΚΑ. Επίσης πως είστε τόσο σίγουροι ότι δε θα ξανάρθει? Εγώ που μίλησα με Τζούλια τη ιδιοκτήτρια λόγω Ντόρου μπορεί να γυρίσει αργότερα με άλλο ψευδώνυμο. Οπότε άμα δε ξέρεις μη ξαναπεταχτεις ζώο
Χαλάρωσε τζιτζιφιόγκο, κάνεις επίθεση χωρίς λόγο σε ένα μέλος με κορυφαία συνεισφορά σε πολλά νήματα που δίνει πληροφορίες και μιλάει πάντα ευγενικά, σε αντίθεση με εσένα που κάνεις συνεχώς μανούρες εδώ μέσα με πολλά μέλη.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Χαλάρωσε τζιτζιφιόγκο, κάνεις επίθεση χωρίς λόγο σε ένα μέλος με κορυφαία συνεισφορά σε πολλά νήματα που δίνει πληροφορίες και μιλάει πάντα ευγενικά, σε αντίθεση με εσένα που κάνεις συνεχώς μανούρες εδώ μέσα με πολλά μέλη.
Εσύ γιατί πετάχτηκες σα τη πορδή? Είπες και εσύ να πεις τη μαλάκια σου
 

Freddoespresso

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2021
Μηνύματα
162
Like
386
Πόντοι
21

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
5
Like
12.853
Πόντοι
3.786
Καλησπέρα.. επειδή σκοπεύω να ανέβω Θεσσαλονίκη θέλω να ρωτήσω για ένα club Casablanca μου μου βγαίνει διαφήμιση στο fb...τι ακριβώς παίζει εκεί... Ευχαριστώ
Αυτό είναι το κατάλληλο νήμα για να πληροφορηθείς φίλε:

 
  • Like
Αντιδράσεις: Dimis

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Φίλε, σορρυ που επεμβαίνω
Αλλά γιατί βρίζεις συνέχεια και μιλάς άσχημα;
Να μη με ειρωνεύονται να είμαι κύριος απέναντι τους...
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

@antisthenis Έχουμε έναν στραβοστόμη εδώ πέρα που κάνει συνεχώς μανούρες. Αν δεν ισιάξει το στόμα του να το βάλουμε στην μόρσα;
Κατουρα και λιγο...μικρούλη...
 

Axortagos133

Νέο Μέλος
Εγγρ.
24 Ιαν 2024
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα λαέ. Ερώτηση. Το μπάνιο, στο Κρίσταλ τουλάχιστον, είναι απαραίτητο; Αν μπανιαριστώ πριν πάω, πάλι θα με βάλουν να κάνω; Δεν υπάρχει θέμα υγιεινής, ειδικά με τις πετσέτες;
Επίσης να ρωτήσω αν στο Massagio, που βολεύει περισσότερο ως προς τη τοποθεσία, αν έχει καμία αξιόλογη περίπτωση κορασιδας αυτό το διάστημα.
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
154
Like
404
Πόντοι
21
Παίδες τι νόημα έχει να βριζόμαστε.
Μήπως να ηρεμήσουμε λίγο;
Έχουμε νεύρα από αλλού και ξεσπάμε εδώ νομίζω. Ξεχνάμε ίσως ότι εδώ ακριβώς για αυτό βρισκόμααστε. ΓΙα να χαλαρώνουμε!
ΕΙΡΗΝΗ ΗΜΙΝ!
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.337
Πόντοι
446
Να μη με ειρωνεύονται να είμαι κύριος απέναντι τους..
Φαντάζομαι δεν είσαι κανένας πιτσιρικάς, βρίζεις κόσμο και ξεκινάς παρεξηγήσεις από το μηδέν. Δίχως να σε ενοχλήσουν ξεκινάς και βρίζεις τον @John_282 που ο άνθρωπος είναι από τους πιο ευγενικούς όχι στο νήμα αλλά σε όλο το bou, με όμορφα δομημένα και τεκμηριωμένα ποστς, συνεχιζεις με τον @Freddoespresso που επίσης προσφέρει με επίπεδο σε αρκετά νήματα δίχως αντιδικίες. Όλοι μπορούμε να μιλήσουμε άσχημα αλλά επιλέγουμε να μην το κάνουμε από σεβασμό στον εαυτό μας και στους υπόλοιπους συναδέλφους. Λίγο self respect είναι καλό.
 

John_282

Μέγας
Εγγρ.
26 Οκτ 2021
Μηνύματα
4.182
Κριτικές
5
Like
12.853
Πόντοι
3.786

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Φαντάζομαι δεν είσαι κανένας πιτσιρικάς, βρίζεις κόσμο και ξεκινάς παρεξηγήσεις από το μηδέν. Δίχως να σε ενοχλήσουν ξεκινάς και βρίζεις τον @John_282 που ο άνθρωπος είναι από τους πιο ευγενικούς όχι στο νήμα αλλά σε όλο το bou, με όμορφα δομημένα και τεκμηριωμένα ποστς, συνεχιζεις με τον @Freddoespresso που επίσης προσφέρει με επίπεδο σε αρκετά νήματα δίχως αντιδικίες. Όλοι μπορούμε να μιλήσουμε άσχημα αλλά επιλέγουμε να μην το κάνουμε από σεβασμό στον εαυτό μας και στους υπόλοιπους συναδέλφους. Λίγο self respect είναι καλό.
Ακουσε να δεις..εγώ δεν ειρωνεύτηκα κανέναν αυτόι ξεκίνησαν. Οπότε Βλάκα καλό είναι να ξέρεις από την αρχή τα πράγματα και μετά να αμολας τη βλακεία σου
 

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.337
Πόντοι
446
Ακουσε να δεις..εγώ δεν ειρωνεύτηκα κανέναν αυτόι ξεκίνησαν. Οπότε Βλάκα καλό είναι να ξέρεις από την αρχή τα πράγματα και μετά να αμολας τη βλακεία σου
Είσαι απλά παιδί ακόμα , δεν γνωρίζω άμα είσαι στο κορμί, αλλά στο μυαλό σίγουρα. Το όταν βρίζεις κάποιον δίχως να σε βρίζει δεν σε κάνει πιο φουσκωτό ή πιο γαμαω.
 

Mistis29

Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2024
Μηνύματα
44
Like
373
Πόντοι
20
Ακουσε να δεις..εγώ δεν ειρωνεύτηκα κανέναν αυτόι ξεκίνησαν. Οπότε Βλάκα καλό είναι να ξέρεις από την αρχή τα πράγματα και μετά να αμολας τη βλακεία σου
Εγώ προσωπικά σου έκανα αναφορά, καθώς είσαι αγενής και επιθετικός χωρίς λόγο σε όλους. Για να χαλαρώνουμε μπαίνουμε φαντάζομαι όλοι εδώ, ώστε να ξεφεύγουμε από τα άγχη της καθημερινότητας και το τρέξιμο της δουλειάς. Γίνεσαι εριστικός.
Αντε, βρίσε και εμένα τώρα.
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
154
Like
404
Πόντοι
21
Αν ο αναγνώστης του μέλλοντος πέσει τυχαία στις τελευταίες 10 σελίδες θα πιστέψει ότι βριζόμασταν σε όλες τις 3110 σελίδες του θρεντ.
Ρε παίδες! Χαλαρώστε. Φιλικά πάντα.
Καλό βράδυ από εμενα!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Mythical Zoan

Σεβαστός
Εγγρ.
14 Ιουν 2022
Μηνύματα
633
Κριτικές
21
Like
3.100
Πόντοι
1.436

Συνημμένα

  • DA0476E5-8E08-4954-8319-5FB1DA030FBA.jpeg
    DA0476E5-8E08-4954-8319-5FB1DA030FBA.jpeg
    23,7 KB · Εμφανίσεις: 26

Dimis

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
803
Like
4.337
Πόντοι
446
Ούτε το να το πετάς τη μαλάκια σου σε κάνει πιο έξυπνο
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Θα προτιμούσα να κάνω σεξ με τη μανούλα σου...θα ήτανε πιο χαλαρωτικό
Συνεχίζεις να προκαλείς ασυστολα, το πληκτρολόγιο νομίζεις είναι οι δικέφαλοι σου? Εκτίθεσαι ανεπανόρθωτα. Μου λες ότι λέω μαλακίες αλλά δεν δικαιολογείς γιατι θεωρείς ότι λέω μαλακίες. Δεν θέλω να σπαμαρω στο νήμα και προσπαθώ να κρατήσω σε χαμηλούς τόνους τις απαντήσεις μου, και συνεχίζεις εντελώς αλόγιστα να βρίζεις κόσμο που δεν γνωρίζεις. Βρίζεις μάνες χωρίς να γνωρίζεις καν εάν είναι εν ζωή η τι ιστορία έχει αυτός ο γιος για την μητέρα του. Ότι και να σου πω θα είναι λίγο.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom