Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 20 άτομα (4 μέλη και 16 επισκέπτες)

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
553
Like
415
Πόντοι
26
Έχω χάσει το τηλέφωνο της Μαρίας – πρώην Λαδάδικα. Κάποιος να μου το στείλει παρακαλώ
Αχ η Μαρία... θυμάμαι έφερνε κάτι κουκλαρες όταν ήταν στην Ανθεων μαζί με τον συνεταίρο της τον Θεόδωρο, και μετα στην Θ.Σοφούλη..
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Αχ η Μαρία... θυμάμαι έφερνε κάτι κουκλαρες όταν ήταν στην Ανθεων μαζί με τον συνεταίρο της τον Θεόδωρο, και μετα στην Θ.Σοφούλη..
Θοδωρος στο ρετιρε..ωραιες εποχες!
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Makis_Tsetseroglou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Αχ η Μαρία... θυμάμαι έφερνε κάτι κουκλαρες όταν ήταν στην Ανθεων μαζί με τον συνεταίρο της τον Θεόδωρο, και μετα στην Θ.Σοφούλη..
Σοφούλη 50 σύντροφε; Αν ναι, και εγώ έχω χάσει τα ίχνη της...κοντά δεκαετία πια...
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Makis_Tsetseroglou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.035
Κριτικές
37
Like
5.881
Πόντοι
7.195
Αναρμοστεs συμπεριφορεs ειπαμε...... δλδ νευρικοτητα υφακι στραβομαρα δλδ ρε φιλε μου απο μερια τηs ... δεν πρεπει να φερονται ετσι ενταξυ πανω στην γκαβλα αν εισαι "αδαηs" και δεν ξερειs πωs kαι τι θελει η καθε κορασιδα kαι ποια ορια εχει η καθε μια ? .....Φυσικα ολα λυνονται με το "χρημα" και οτι δεν λυνεται με ''χρημα'' παλι με το ''χρημα'' λυνεται ......Ενταξυ Το εχω πει πολλεs φορεs οτι πληρωνειs αυτο περνειs .Kαι στην τελικη απορω πωs μερικοι με την ταριφα των 50 θελετε να σαs παρεχουν οι κορασιδεs γκαβλα
Όχι, δε λύνονται με το χρήμα! Προσωπικά, δεν θέλω καμία κορασίδα να μ' "αρμέγει" οικονομικά γιατί πρέπει, σώνει και καλά, να τα "στάξω" για την ομορφιά της! Είναι πολύ εξευτελιστικό να σου λέει +20 να βγάλω φόρεμα ή εσώρουχα, αν τη πεις λίγο πιο βαθιά στη πίπα, θα σου πει δώσε μου ακόμη 30 και η λίστα δεν έχει τελειωμό! Στα μασατζίδικα της Αθήνας, κάνεις μασαζάκι, γαμάς και όχι "φραπεδιές" όπως εδώ, χρόνος μισή ώρα και 60 Ευρώ (το ελάχιστο) και αν περισσέψει καθόλου χρόνος, σου λέει και τα...ζώδια! Φτάνει πια, με τις ελεεινές δικές μας, εδώ!
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Έχετε μεγάλη πλάκα μερικοί… Αν επέτρεπε να την αγγίζετε εκεί δεν θα την χαρακτηρίζατε εσείς οι ίδιοι μη επιτρεπόμενη περιοχή…
Ο σεβασμός είναι μεγάλη λέξη με τεράστιο ειδικό βάρος. Και πρέπει να έχουμε όλοι κάτι κατά νου. Οι γυναίκες είναι εξαιρετικά ευαίσθητες και με το παραμικρό άγγιγμα μπορεί να μολυνθούν.
Στην τελική κανένας δεν υποχρεωμένος να πηγαίνει σε κοπέλες που δεν ικανοποιούν τα θέλω του αλλά και καμιά κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να κάνει παραπάνω από τα προβλεπόμενα αν δεν το θέλει.
Αυτο ελεγα και εγω εχειs πολυ πλακα .........Kαποιοs που εκφραζει γραπτα την αποψη του η την εμπειρια του στο νημα "BOURDELA- MASSAGE" ...να μπορει να μηλαει για τεραστιο ειδικο βαροs kαι επιτρεπομενεs ευαισθητεs περιοχεs δλδ μπαρουφεs !!!......Oταν στο διαταυτα ολα επι χρηματοs kαταρριπτονται .........μαλον ξεχναs oτι βρεισκεσαι σε νημα "BOU" και οι "κορασιδεs" εκδιδονται επι αμοιβηs ΕΧΤRA εκτοs του επιφαινομενου massage παρεχουν εξτρα υπηρεσιεs σεξουαλικου περιεχομενου τυπου {εκτονωσειs kαι απολαυσηs}
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Όχι, δε λύνονται με το χρήμα! Προσωπικά, δεν θέλω καμία κορασίδα να μ' "αρμέγει" οικονομικά γιατί πρέπει, σώνει και καλά, να τα "στάξω" για την ομορφιά της! Είναι πολύ εξευτελιστικό να σου λέει +20 να βγάλω φόρεμα ή εσώρουχα, αν τη πεις λίγο πιο βαθιά στη πίπα, θα σου πει δώσε μου ακόμη 30 και η λίστα δεν έχει τελειωμό! Στα μασατζίδικα της Αθήνας, κάνεις μασαζάκι, γαμάς και όχι "φραπεδιές" όπως εδώ, χρόνος μισή ώρα και 60 Ευρώ (το ελάχιστο) και αν περισσέψει καθόλου χρόνος, σου λέει και τα...ζώδια! Φτάνει πια, με τις ελεεινές δικές μας, εδώ!
Φιλε μου εδω στην SALONIKA Ετσι λειτουργουν τα λαδομαγαζα τι δεν καταλαβαινειs ??? 30ευρο massage + 20 εκτονωση με χειρομαλαξη .....και απο κει και περα πεφτει η συννενοηση και το deal με την κορασιδα .....μη περιμενετε με το ελαχιστο τιμημα των 50 να παρεται υπηρεσιεs kαι εξτρα
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.153
Πόντοι
201
Όλη η φάση εχει να κάνει με προσφορά και ζήτηση. Αν το 30+20+20+20....και πάει λέγοντας κρατάει το μαγαζί φουλ.... αν πέσει λίγο αναδουλειά, πρώτα ανεβένουν οι υπηρεσίες μετά φεύγει η φύρα και τέλος πέφτουν οι τιμές. Είτε πουλάς μπούτια είτε πουλάς κατσαρόλες! Ο νόμος της αγοράς!
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα. Βλέπω τις τελευταίες μια δυο μέρες να γράφετε με αφορμή το σχόλιο ενός συναδέλφου από εδώ μέσα για τις μη επιτρεπόμενες περιοχές μιας λαδοκορης. Εγώ θεωρώ πως όταν πάμε στους εν λόγω χώρους και διαλέγουμε να μπούμε με μια κοπέλα να υπάρχει και ένας σεβασμός απέναντι της. Όπως θα θέλαμε να μας σέβεται αυτή. Κατά δεύτερον με το 30 + 20 είναι η χειρομαλάξη. Αν αφήνει η κάθε κοπέλα τους 5-6-7 την ημέρα που πάνε και από αυτούς μπορεί οι μισοί να είναι βρώμικοι,μπορεί να είναι τελείως άξεστοι, μπορεί το οτιδήποτε να κολλήσει το οτιδήποτε. Μην ξεχνάτε ότι μετά μπορεί να είναι κάποιος από εσάς ή και ακόμα και εγώ και να κολλήσουμε και εμεις οι υπόλοιποι κάτι. Ναι ξέρω πως υπάρχει πάντα ο κίνδυνος στο οτιδήποτε. Εάν αφήνει σε λέει πως θέλει +20 ή +30 όπως γίνεται από όλες στο κρυσταλ. Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας. Αν θέλει κάποιος από εμάς κάτι παραπάνω πχ πίπα μπορεί να πάει στο golden, στο elegans όπου σίγουρα αφήνουν και χέρι στην ευαίσθητη περιοχή πιο εύκολα. Καλώς ή κακώς δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι τιμή. Το ότι κάνουν οι κοπέλες αυτήν την δουλειά δεν σημαίνει πάντα ότι τρελαίνονται κιόλας. Ακόμα και το φουλ υπάρχει στο golden και κάτι ακούγεται για το elegans από κάποιους συναδέλφους. Μπορεί κάποιος να πει είναι η καυλα της στιγμής. Αν δεις ότι δεν θέλει ή δεν επιτρέπει απλά το κόβεις.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Με την αφορμή που διαβάζω περί υγιεινής των κοριτσιών θα συμφωνήσω απόλυτα. Πρέπει να την πάτησα και εγώ από κάποιο ίδρυμα και κόλλησα ουρεοπλασμα και μυκοπλασμα , μεγάλη ταλαιπωρία και στεναχώρια, ειδικά αν κολλήσεις και την γυναίκα σου μετά. Ίσως αυτός είναι και ο λόγος που κάποια κορίτσια εξαφανιζονται μια μερα και ύστερα τις ψάχνουμε, πχ Κρίστι,Φαίδρα κλπ.
Μεγάλη προσοχή στις πετσέτες και στα ντουζ που μπορεί να υπάρχει το οτιδήποτε εκεί πέρα.
Από εδώ και στο εξής αν ξανά πάω , θα έχω δική μου πετσέτα με κάποιον τρόπο, και αν τύχει πίπα στο Γκόλντεν πάντα με προφυλακτικό πλέον για να έχουμε όλα τα κεφάλια μας ήσυχα.
ΥΓ. Περιττό να αναφέρω ότι έχουμε φάει πάνω από 250€ σε γιατρούς και εξετάσεις μέσα σε 1,5-2 μήνες και ακόμα δεν έχουμε ξεμπερδεψει.
 

Lok32

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Σήμερα πήγα στο golden για πρώτη φορά για να δω για τις έξτρα υπηρεσίες που δίνουν. Για μένα απλά ένα ακριβό μπουρδελο. 80 ευρώ για μασάζ και εκτόνωση με στοματικό. Και ήταν ένα 10λεπτο χαδακια στην πλάτη και μετά μια γρήγορη πιπα γιατί σε κοιτάει ποτέ θα τελειώσεις. Χωρίς υπερβολές μαζί με τ ντουζ σε μισή ώρα ήμουν πίσω στο αμάξι. Τραγική Κατάσταση. Ούτε για πλάκα ξανά.
 

Teo92

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2023
Μηνύματα
13
Like
6
Πόντοι
0
εχει κανει outsider η γιατρος μας περυσι καποιοες μερες....λογικα ειναι στοκαρια τα reels,την γιατρουδαρα την βρισκεις στην Ποσειδωνος στο κλασικο ιατριεο και εδω και καιρο
Dose info re bro
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Εάν αφήνει σε λέει πως θέλει +20 ή +30 όπως γίνεται από όλες στο κρυσταλ. Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας. Αν θέλει κάποιος από εμάς κάτι παραπάνω πχ πίπα μπορεί να πάει στο golden, στο elegans όπου σίγουρα αφήνουν και χέρι στην ευαίσθητη περιοχή πιο εύκολα. Καλώς ή κακώς δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι τιμή. Το ότι κάνουν οι κοπέλες αυτήν την δουλειά δεν σημαίνει πάντα ότι τρελαίνονται κιόλας. Ακόμα και το φουλ υπάρχει στο golden και κάτι ακούγεται για το elegans από κάποιους συναδέλφους. Μπορεί κάποιος να πει είναι η καυλα της στιγμής. Αν δεις ότι δεν θέλει ή δεν επιτρέπει απλά το κόβεις.
Εδω μεσα γινεται γενικως μια ανακυκλωση απ τα ιδια πραγματα..η πολη μας λεει δεν εχει μαγαζια να κανουν κατι παραπανω..αφου ρε φιλε σ αρεσει να σε γδυνουν...εχω γραψει κι εγω πιο πισω..οι γκομενες που αφηνουν δαχτυλα στα πετσεταδικα ειναι και οι πιο βρωμικες..τα δαχτυλα ειναι οτι πιο βρωμικο εχουμε πανω μας για να μπουν μεσα σ ενα μουνι ,( σχωρατε με για τα γαλλικα) φαντασου τωρα απο 5 6 διαφορετικους τη μερα..τα πετσεταδικα γενικα τα εχω κοψει..εχω κανει τα παντα σε ολα..κατω απο 100 πιπα δεν προκειτε να παρεις κι αν σου κατσει να την γαμησεις θα πιασεις τα 150..οποτε το φτηνο γινεται ακριβο στο τελος..80ευρω θες για να σου φυσανε τον πουτσο απο αποσταση και για να τους πιασεις το μουνι..30+20+30..προτιμω λοιπον πλεον τα μαγαζια που σου λενε ακριβως τι εχουν ,τι κανει η καθε μια και με τι ποσο..υπαρχουν αρκετα στην πολη μας !!!
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Ακόμα και το φουλ υπάρχει στο golden και κάτι ακούγεται για το elegans από κάποιους συναδέλφους.
Ξεφυγε λιγο η σεριφισσα στο elegance..150 για φουλ μου ειπε τελευταια φορα.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom