Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 13 άτομα (1 μέλη και 12 επισκέπτες)

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Luxury μοναστηριού ποια κάνει καλή δουλειά σε όλα τα επίπεδα;;
Σήμερα είδα ότι είναι λύδια αρετή νανση ποια να δοκιμάσω;;;
Καλύτερα να κρατήσεις τα λεφτά σου να πάρεις μελομακάρονα κ κουραμπιέδες. Εκτός αν ενδιαφέρεσαι μόνο για μασάζ κ εκτονωση
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
184
Like
184
Πόντοι
1
Καλύτερα να κρατήσεις τα λεφτά σου να πάρεις μελομακάρονα κ κουραμπιέδες. Εκτός αν ενδιαφέρεσαι μόνο για μασάζ κ εκτονωση
Ρωτάω γιατί η Ναταλί όπου είναι εκεί κάνει και κάτι παραπάνω ….
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Kαλησπερα στο νημα .....Περασμα μεs την εβδομαδα απο Κρυσταλ Παρουσεs IRIDA*** ROUBI ARTEMIS ANTRIANA και κανα δυο ακομα που δεν αξιζει καν να αναφερθω .Φυσικα περασμα στο δωματειο τηs απολαυσηs MAZI με την IRIDA*** ....Eνταξυ η κοπελα κορμαρα πολυ ωραια παρουσια με υποδεχθικε πολυ ενθερμα φορουσε αυτο το καταπλυκτικο φορεματακι ντε γκαβλε να το πω ....που βγενει και στα στορυ απολυτos θυλικο με πολυ καλο social πολυ καλο μασαζ ισωs το καλυτερο εκει μεσα .....οσο για το δευτερο μεροs ηταν ανεπαναλυπτο ΜΠΡΑΒΟ κοπελαρα μου εισαι ΑΣΤΕΡΙ***
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Kαλησπερα στο νημα .....Περασμα μεs την εβδομαδα απο Κρυσταλ Παρουσεs IRIDA*** ROUBI ARTEMIS ANTRIANA και κανα δυο ακομα που δεν αξιζει καν να αναφερθω .Φυσικα περασμα στο δωματειο τηs απολαυσηs MAZI με την IRIDA*** ....Eνταξυ η κοπελα κορμαρα πολυ ωραια παρουσια με υποδεχθικε πολυ ενθερμα φορουσε αυτο το καταπλυκτικο φορεματακι ντε γκαβλε να το πω ....που βγενει και στα στορυ απολυτos θυλικο με πολυ καλο social πολυ καλο μασαζ ισωs το καλυτερο εκει μεσα .....οσο για το δευτερο μεροs ηταν ανεπαναλυπτο ΜΠΡΑΒΟ κοπελαρα μου εισαι ΑΣΤΕΡΙ***
Μόνο φραπέ στο δεύτερο να φανταστώ;
 

Svenbali

Μέλος
Εγγρ.
16 Οκτ 2021
Μηνύματα
26
Like
26
Πόντοι
0
Πέρασμα με Λυδία λουξουρι ωραίο μωρό αλλά οπωσ Είπαν και οι σύντροφοι αν πας να ακουμπήσεις σε μη επιτρεπόμενες περιοχές σου την λεει πολύ πολύ άσχημα που θελεισ Να την βρίσεις και να φύγεις. Τελικά στο relief παίζει τίποτα ; Οποίος ξέρει pm
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Πέρασμα με Λυδία λουξουρι ωραίο μωρό αλλά οπωσ Είπαν και οι σύντροφοι αν πας να ακουμπήσεις σε μη επιτρεπόμενες περιοχές σου την λεει πολύ πολύ άσχημα που θελεισ Να την βρίσεις και να φύγεις. Τελικά στο relief παίζει τίποτα ; Οποίος ξέρει pm

Πέρασμα με Λυδία λουξουρι ωραίο μωρό αλλά οπωσ Είπαν και οι σύντροφοι αν πας να ακουμπήσεις σε μη επιτρεπόμενες περιοχές σου την λεει πολύ πολύ άσχημα που θελεισ Να την βρίσεις και να φύγεις. Τελικά στο relief παίζει τίποτα ; Οποίος ξέρει pm
Μαυρο κατευθειαν .....κορασιδεs που εχουν τετιοα αναρμοστη συμπεριφορα .......πρεπει να βγενουν στον "τακο'
 

booooobs

Μέλος
Εγγρ.
9 Απρ 2012
Μηνύματα
83
Κριτικές
1
Like
120
Πόντοι
0
Μαυρο κατευθειαν .....κορασιδεs που εχουν τετιοα αναρμοστη συμπεριφορα .......πρεπει να βγενουν στον "τακο'
Συγγνωμη ρε παιδια αλλα το λεει και η λεξη "ΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΟΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ"... Υπαρχουν αλλου ειδους υπηρεσιες σε αλλους οικους για να ακουμπησεις αυτες τις περιοχες!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Συγγνωμη ρε παιδια αλλα το λεει και η λεξη "ΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΟΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ"... Υπαρχουν αλλου ειδους υπηρεσιες σε αλλους οικους για να ακουμπησεις αυτες τις περιοχες!
Υπάρχουν κοπέλες για τις οποίες μη επιτρεπόμενες περιοχές είναι να τους πιάσεις το χέρι
Μην τρελαθουμε κιόλας, δεν δουλεύουν σε εκκλησία, τα έχουμε ξαναπεί αυτα. Όποια δεν γουστάρει, ας πάει στο hondos να πάρει τα 400€ για 4 ωρη εργασία που γίνεται 6ωρη, και επίσης υπάρχει κ καλός τρόπος να αρνηθείς κάτι. Έλεος.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Συγγνωμη ρε παιδια αλλα το λεει και η λεξη "ΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΟΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ"... Υπαρχουν αλλου ειδους υπηρεσιες σε αλλους οικους για να ακουμπησεις αυτες τις περιοχες!
Οχι εκει θελουν...εκει...εκει που σου λενε οχι..να σ αρμεξουν για να πιασεις γονατο και μετα να ερχεσαι εδω να κλαψουριζεις..
 
Τελευταία τροποποίηση:
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Συγγνωμη ρε παιδια αλλα το λεει και η λεξη "ΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΟΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ"... Υπαρχουν αλλου ειδους υπηρεσιες σε αλλους οικους για να ακουμπησεις αυτες τις περιοχες!

Συγγνωμη ρε παιδια αλλα το λεει και η λεξη "ΜΗ ΕΠΙΤΡΕΠΟΜΕΝΕΣ ΠΕΡΙΟΧΕΣ"... Υπαρχουν αλλου ειδους υπηρεσιες σε αλλους οικους για να ακουμπησεις αυτες τις περιοχες!
Αναρμοστεs συμπεριφορεs ειπαμε...... δλδ νευρικοτητα υφακι στραβομαρα δλδ ρε φιλε μου απο μερια τηs ... δεν πρεπει να φερονται ετσι ενταξυ πανω στην γκαβλα αν εισαι "αδαηs" και δεν ξερειs πωs kαι τι θελει η καθε κορασιδα kαι ποια ορια εχει η καθε μια ? .....Φυσικα ολα λυνονται με το "χρημα" και οτι δεν λυνεται με ''χρημα'' παλι με το ''χρημα'' λυνεται ......Ενταξυ Το εχω πει πολλεs φορεs οτι πληρωνειs αυτο περνειs .Kαι στην τελικη απορω πωs μερικοι με την ταριφα των 50 θελετε να σαs παρεχουν οι κορασιδεs γκαβλα
 
Τελευταία τροποποίηση:

tsagos

Μέλος
Εγγρ.
6 Αυγ 2010
Μηνύματα
25
Like
4
Πόντοι
0
Καλησπερα στην ομαδα.
Προσφατη επισκεψη στο crystal τελη Νοεμβρη και απλα θα ηθελα να πω την κακη εμπειρια που ειχα με Ρουμπινι.
Η κοπελα απλα βαριεται και δεν της αρεσει αυτο που κανει και φαινεται και στο λεει επισης.
Με το ζορι καυλωσα και μου τον επαιξε και εχυσα.
Κοτσανες να πεταει ολη την ωρα ,κακιστο social και ντεμεκ ηχους καυλας και μορφασμους.
Παιδια μακρια ,ειμαι πελατης του μαγαζιου και εχω παει πανω απο 20 φορες.
1000 φορες Νεφελη,Τοκιο,Μπελλα.
Καμια διαφημιση ,απλα προειδοποιηση .
Προσοχη συναγωνιστες ,τουλαχιστον οταν δινουμε το 50ρικο να το τιμανε οι λαδοκορες.
Μην ξεχναμε πως με 60 ευρω Αθηνα εχουμε μασαζ και γαμησι και πιπα και ολα στα 30' ,προγραμματα που παιρνω συνεχως εφοσον ειμαι Αθηνα συχνα.
Να περνατε καλα
καλησπερα.. σε ποια περιοχη ειναι ?? τουμπα?
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.163
Like
2.064
Πόντοι
456
Μιας και βρήκα κάπως χρήματα λέω στη γιορτή μου να πάω για Νούρου σε αυτό στην Αγίου Δημητρίου.

Έχει κανείς να μου δώσει κάποια περιγραφή ; Η κοπέλα λέει η θα φάω φόλα ;
 

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Πανε στην κατηγορια μασαζ με φουλ προγραμμα..εδω ειναι ολοι λατρες του μασαζ
Mετα απο ψαξιμο στο θεμα που εθεσα,σχετικα με λαδοκορη με μεγαλο στηθος ,βρηκα εν ετει 2018 καποιο σχολιο απο συναγωνιστη για Ευα απο το Dammes
Εχει αποψη καποιος?Εμφανιση/στηθος/συμπεριφορα?
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Mετα απο ψαξιμο στο θεμα που εθεσα,σχετικα με λαδοκορη με μεγαλο στηθος ,βρηκα εν ετει 2018 καποιο σχολιο απο συναγωνιστη για Ευα απο το Dammes
Εχει αποψη καποιος?Εμφανιση/στηθος/συμπεριφορα?
Δεν ξερω μηπως εννοουν την Ευα απο jumbo που κανει guest εκει ..απο στηθος τουμπανο σιλικονατο..ταχει τα χιλιομετρακια της παντως.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom