Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (4 μέλη και 15 επισκέπτες)

boobssucker

Μέλος
Εγγρ.
11 Απρ 2009
Μηνύματα
1.071
Κριτικές
1
Like
236
Πόντοι
36
Δεν ξερω μηπως εννοουν την Ευα απο jumbo που κανει guest εκει ..απο στηθος τουμπανο σιλικονατο..ταχει τα χιλιομετρακια της παντως.
βλεπω τα reels Που βγαζουν,και δειχνει μια ξανθια με βυζαρα,οπότε αυτο ρωταω,αν ειναι αυτη.
Οσο για την Ευα Jumbo,απ ο,τι περιεγραψαν συναγωνιστες,ειναι γεματη
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
βλεπω τα reels Που βγαζουν,και δειχνει μια ξανθια με βυζαρα,οπότε αυτο ρωταω,αν ειναι αυτη.
Οσο για την Ευα Jumbo,απ ο,τι περιεγραψαν συναγωνιστες,ειναι γεματη
Κανονική μικρόσωμη με βυζί σιλικόνη
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
βλεπω τα reels Που βγαζουν,και δειχνει μια ξανθια με βυζαρα,οπότε αυτο ρωταω,αν ειναι αυτη.
Οσο για την Ευα Jumbo,απ ο,τι περιεγραψαν συναγωνιστες,ειναι γεματη
Καλα τις ιστοριες με φωτο μην τις παιρνεις και τοσο σοβαρα εκτος αν ειναι βιντεο.. τα πιο πολλα fake ειναι ..κανονικη προς juicy θα την ελεγα αλλα οχι γεματη..παντα ετσι ηταν..εχω καιρο να την δω βεβαια.
 
Τελευταία τροποποίηση:

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Δεν ξερω μηπως εννοουν την Ευα απο jumbo που κανει guest εκει ..απο στηθος τουμπανο σιλικονατο..ταχει τα χιλιομετρακια της παντως.
εχει κανει outsider η γιατρος μας περυσι καποιοες μερες....λογικα ειναι στοκαρια τα reels,την γιατρουδαρα την βρισκεις στην Ποσειδωνος στο κλασικο ιατριεο και εδω και καιρο
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ενημέρωση:
Crystal:
Πέρασμα με Νεφέλη, πεντακάθαρη και ευγενική, α και β μέρος άψογα.
Πέρασμα με Άρτεμη, β μέρος πολύ καλό, το ζει η κοπέλα
Πέρασμα με Ραφαελα, μικρή και άγουρη ακόμα. Αλλά όμορφη και με όμορφο σώμα
Εμφάνιση δεν περιγράφω, είναι γνωστές σε όλους.
Το μαγαζί καθαρό κ φροντισμένο όπως πάντα, με όμορφες παρουσίες

Luxury Μοναστηρίου:
Πέρασμα με Τζένη: Μαύρο μαλλί, αδύνατη, όχι πιασίματα, ευχάριστη συμπεριφορά, δεν έχει ιδέα από μασάζ, προσπαθεί με την εκτόνωση αλλά ακόμα δεν βγάζει κάτι αληθινο
Πέρασμα με Λυδία: όμορφη παρουσία, ίδιο ακριβώς πρόγραμμα με αυτό που έκανε στο άλλο μαγαζί, ήτοι μασάζ προσπαθεί, β μέρος οκ, αλλά δεν αφήνει εξτρα.
Πέρασμα με Μιχαέλα: δεν θα την συνιστούσα, δεν ξέρει μασάζ και μιλάει πολύ. Και εμφανισιακά όχι του γούστου μου
Το μαγαζί είναι άνετο κ με ωραίους χώρους, χρειάζεσαι ενίσχυση προσωπικού.

Massagio:
Πέρασμα με Άννυ: οκ μασάζ κάνει, προσπαθεί. Αλλά β μέρος, γιοκ.
Το μαγαζί θέλει επειγόντως ανανέωση προσωπικού. Βλέπω νέα ονόματα στα stories τους, δεν είδα κάτι αξιόλογο, εκτός αν δεν πέτυχα τα νέα κορίτσια

Οι επισκέψεις έγιναν το προηγούμενο διάστημα 30 ημερών περίπου

Συμπεράσματα, δικά σας
 

kpalios9

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2021
Μηνύματα
57
Like
30
Πόντοι
0
Ενημέρωση:
Crystal:
Πέρασμα με Νεφέλη, πεντακάθαρη και ευγενική, α και β μέρος άψογα.
Πέρασμα με Άρτεμη, β μέρος πολύ καλό, το ζει η κοπέλα
Πέρασμα με Ραφαελα, μικρή και άγουρη ακόμα. Αλλά όμορφη και με όμορφο σώμα
Εμφάνιση δεν περιγράφω, είναι γνωστές σε όλους.
Το μαγαζί καθαρό κ φροντισμένο όπως πάντα, με όμορφες παρουσίες

Luxury Μοναστηρίου:
Πέρασμα με Τζένη: Μαύρο μαλλί, αδύνατη, όχι πιασίματα, ευχάριστη συμπεριφορά, δεν έχει ιδέα από μασάζ, προσπαθεί με την εκτόνωση αλλά ακόμα δεν βγάζει κάτι αληθινο
Πέρασμα με Λυδία: όμορφη παρουσία, ίδιο ακριβώς πρόγραμμα με αυτό που έκανε στο άλλο μαγαζί, ήτοι μασάζ προσπαθεί, β μέρος οκ, αλλά δεν αφήνει εξτρα.
Πέρασμα με Μιχαέλα: δεν θα την συνιστούσα, δεν ξέρει μασάζ και μιλάει πολύ. Και εμφανισιακά όχι του γούστου μου
Το μαγαζί είναι άνετο κ με ωραίους χώρους, χρειάζεσαι ενίσχυση προσωπικού.

Massagio:
Πέρασμα με Άννυ: οκ μασάζ κάνει, προσπαθεί. Αλλά β μέρος, γιοκ.
Το μαγαζί θέλει επειγόντως ανανέωση προσωπικού. Βλέπω νέα ονόματα στα stories τους, δεν είδα κάτι αξιόλογο, εκτός αν δεν πέτυχα τα νέα κορίτσια

Οι επισκέψεις έγιναν το προηγούμενο διάστημα 30 ημερών περίπου

Συμπεράσματα, δικά σας
αψογος.
 

Lok32

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Επειδή είδα τα σχόλια για την Λυδία στο Luxury και μου έκανε εντύπωση. Εγώ προσωπικα πήγαινα Krystal αλλά τελευταία είχα ξενερώσει με κάποιες συμπεριφορές. Είπα την προηγούμενη εβδομάδα να δοκιμάσω luxury και έτυχα στην Λυδία και μου έκανε εντύπωση το ποσό καλή ήταν και τώρα πέφτω από τ σύννεφα για τ σχόλια. Εγω πέρασα απίστευτα με καλή χημεια και πολύ όρεξη στο 2 μέρος. Βεβαια ξέρω ότι όταν πάω για μασάζ δεν περιμένω ούτε πιπες ούτε να γαμησω. Δεν ξέρω μπερδεύομαι μερικές φορές με τα σχόλια. Άλλοι λενε καλά λόγια άλλοι τα χειρότερα. (για όλα τα μασατζιδικα.) αν ξέρει κανένας κάποιο καλό μασατζιδικο που να προσφέρει και παραπάνω υπηρεσίες μπορεί να με ενημερώσει.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Ενημέρωση:
Crystal:
Πέρασμα με Νεφέλη, πεντακάθαρη και ευγενική, α και β μέρος άψογα.
Πέρασμα με Άρτεμη, β μέρος πολύ καλό, το ζει η κοπέλα
Πέρασμα με Ραφαελα, μικρή και άγουρη ακόμα. Αλλά όμορφη και με όμορφο σώμα
Εμφάνιση δεν περιγράφω, είναι γνωστές σε όλους.
Το μαγαζί καθαρό κ φροντισμένο όπως πάντα, με όμορφες παρουσίες

Luxury Μοναστηρίου:
Πέρασμα με Τζένη: Μαύρο μαλλί, αδύνατη, όχι πιασίματα, ευχάριστη συμπεριφορά, δεν έχει ιδέα από μασάζ, προσπαθεί με την εκτόνωση αλλά ακόμα δεν βγάζει κάτι αληθινο
Πέρασμα με Λυδία: όμορφη παρουσία, ίδιο ακριβώς πρόγραμμα με αυτό που έκανε στο άλλο μαγαζί, ήτοι μασάζ προσπαθεί, β μέρος οκ, αλλά δεν αφήνει εξτρα.
Πέρασμα με Μιχαέλα: δεν θα την συνιστούσα, δεν ξέρει μασάζ και μιλάει πολύ. Και εμφανισιακά όχι του γούστου μου
Το μαγαζί είναι άνετο κ με ωραίους χώρους, χρειάζεσαι ενίσχυση προσωπικού.

Massagio:
Πέρασμα με Άννυ: οκ μασάζ κάνει, προσπαθεί. Αλλά β μέρος, γιοκ.
Το μαγαζί θέλει επειγόντως ανανέωση προσωπικού. Βλέπω νέα ονόματα στα stories τους, δεν είδα κάτι αξιόλογο, εκτός αν δεν πέτυχα τα νέα κορίτσια

Οι επισκέψεις έγιναν το προηγούμενο διάστημα 30 ημερών περίπου

Συμπεράσματα, δικά σας
Αν θες δώσε μια μικρή ενημέρωση όσο αφορά την εμφάνιση των υπολοίπων κοριτσιών σε Λουξουρι και Μασατζιο...
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Μαυρο κατευθειαν .....κορασιδεs που εχουν τετιοα αναρμοστη συμπεριφορα .......πρεπει να βγενουν στον "τακο'
Έχετε μεγάλη πλάκα μερικοί… Αν επέτρεπε να την αγγίζετε εκεί δεν θα την χαρακτηρίζατε εσείς οι ίδιοι μη επιτρεπόμενη περιοχή…
Ο σεβασμός είναι μεγάλη λέξη με τεράστιο ειδικό βάρος. Και πρέπει να έχουμε όλοι κάτι κατά νου. Οι γυναίκες είναι εξαιρετικά ευαίσθητες και με το παραμικρό άγγιγμα μπορεί να μολυνθούν.
Στην τελική κανένας δεν υποχρεωμένος να πηγαίνει σε κοπέλες που δεν ικανοποιούν τα θέλω του αλλά και καμιά κοπέλα δεν είναι υποχρεωμένη να κάνει παραπάνω από τα προβλεπόμενα αν δεν το θέλει.
 

Troublemaker_

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
28 Νοε 2017
Μηνύματα
696
Κριτικές
12
Like
3.212
Πόντοι
736
Έχω χάσει το τηλέφωνο της Μαρίας – πρώην Λαδάδικα. Κάποιος να μου το στείλει παρακαλώ
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Αν θες δώσε μια μικρή ενημέρωση όσο αφορά την εμφάνιση των υπολοίπων κοριτσιών σε Λουξουρι και Μασατζιο...
Άννυ massagio, όμορφη αλλά πολύ πολύ πολύ αδύνατη
Μιχαέλα luxury μικρό στήθος, καλουτσικος κωλος, μακρύ μαλλί, κανονικά κιλά, πρόσωπο προτιμώ να μην σχολιάσω, απλα δεν είναι στα γούστα μου, αυτό θα πω μόνο
Λυδία luxury, αδύνατη με κωλαρα, μικρό στήθος, όμορφη, κοντουλα
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Επισκεψη Golden και ξαναπετυχα επιτελους Γιαννα..2ο προγραμμα με το μασαζ πιο πολυ αισθησιακο,πιπα βαθεια με γλυψιμο ολης της περιξ περιοχης, μπολικο πνιξιμο, εγω πιανοντας την κωλαρα της..μου ζητησε εξτρα για να την χυσω στο στομα αλλα δεν..εμεινα στο 80αρι ..

Στην εξοδο ειδα μια ψηλη με βυζαρες τουμπανο ξανθο ονοματι φλωρη..μαζι με το υδρομασαζ που συνηθως κανω περιπου 1ωρα συνολο..5 κοπελες ηταν στο συνολο.
 

Lok32

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
10
Like
24
Πόντοι
0
Επισκεψη Golden και ξαναπετυχα επιτελους Γιαννα..2ο προγραμμα με το μασαζ πιο πολυ αισθησιακο,πιπα βαθεια με γλυψιμο ολης της περιξ περιοχης, μπολικο πνιξιμο, εγω πιανοντας την κωλαρα της..μου ζητησε εξτρα για να την χυσω στο στομα αλλα δεν..εμεινα στο 80αρι ..

Στην εξοδο ειδα μια ψηλη με βυζαρες τουμπανο ξανθο ονοματι φλωρη..μαζι με το υδρομασαζ που συνηθως κανω περιπου 1ωρα συνολο..5 κοπελες ηταν στο συνολο.
Αυτό είναι στην βασ. Όλγας? Στην άλλη άκρη της Θεσσαλονίκης?
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Αυτό είναι στην βασ. Όλγας? Στην άλλη άκρη της Θεσσαλονίκης?
Ολγας 126..αναλογα..αν μενεις ανατολικα οπως εγω ειναι διπλα..αν μενεις δυτικα ναι..κεντροανατολικα ειναι.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom