Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 30 άτομα (6 μέλη και 24 επισκέπτες)

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
180
Like
286
Πόντοι
21

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
180
Like
286
Πόντοι
21
Aπ οτι καταλαβα δεν δινουν φουλ σε ολους..οποτε αν σου ειπαν οχι θαναι οχι για σενα..εχουν φουλ παντως..ξαναρωτα λοιπον.
κανω στοματικο με την φαιη αν κανει το λαθος και μου πει ναι τελιωσα αυτο ηταν .
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.035
Κριτικές
37
Like
5.881
Πόντοι
7.195
Μοναστηριου εχει ανοιξει η Μαρια
Ποια είναι η Μαρία στη Μοναστηρίου; Που βρίσκεται; Είναι μόνη της ή έχει και άλλες κοπέλες; Υπάρχει φουλ πρόγραμμα ή μόνο "φραπές";
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Ποια είναι η Μαρία στη Μοναστηρίου; Που βρίσκεται; Είναι μόνη της ή έχει και άλλες κοπέλες; Υπάρχει φουλ πρόγραμμα ή μόνο "φραπές";
Από το 2007 στα μπουρ κ δε μην ξέρεις τελευταία ήταν λαδάδικα Αλλά ήταν ακριβή οπότε δε πήγαινα συχνά πολύ πριβεδε δεχόταν νέους έλεγε γιατί ήταν φουλ πελάτες
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

Firestop46

Μέλος
Εγγρ.
13 Οκτ 2023
Μηνύματα
9
Like
20
Πόντοι
0
Για άγριο ξέσκισμα είναι η Νικόλ από το Relief αλλά δυστηχως παντρεμενη αρνείται γενικά
...Μόνο η κουτοπόνηρη το με τιουμ η Μαρία
Θα συμφωνήσω απολυτα για τη Νικόλ!!!!
 

tzamelin

Μέλος
Εγγρ.
10 Νοε 2010
Μηνύματα
39
Like
76
Πόντοι
0
Παιδια το relief massage στην καλαμαρια ξερει κανενας τι φαση ειναι;;
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
170
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Παιδια το relief massage στην καλαμαρια ξερει κανενας τι φαση ειναι;;

και εκεί πάνω που λές απογειωνόμαστε πάντα έρχεται κάποιος να ρωτήσει απο πού ξεκινάει η αλφαβήτα.

Relief δεν έχω πάει αλλά απ ότι έχω διαβάσει εδώ μέσα υπάρχει μια Νικολ (καμία σχέση με την νικολ του elegance) που πολλοί θέλουν να την πηδήξουν αλλά αυτή δεν το δίνει, κάνει μόνο μασάζ και εκτόνωση με το χέρι. Απο την άλλη αυτή που έχει το relief είναι κουτοπόνηρη και το δίνει αλλά όποτε γουστάρει. Γενικά δεν μου κίνησε την περιέργεια.
 

Addict40

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2022
Μηνύματα
424
Like
1.446
Πόντοι
201
Και πως θα μάθουμε πως θα επικοινωνήσουμε μαζί της;;;
Εγω απαντησα σε εναν παλιο οτι απλα υπαρχει η Μαρια..πιθανως μονο αν εχεις γνωστο που παει θα σου δωσει τηλ για να μπεις.
 

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1
Καλησπερα παιδες. Μετα απο χρονια αποχης λεω να περασω μια βολτα να θυμηθω παλιες καλες εποχες αυριο..
Καμια προταση για κατι καλο?
Το antistress εχει καποια αξιολογη κοπελα?
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.303
Like
8.923
Πόντοι
2.356
Καλησπερα παιδες. Μετα απο χρονια αποχης λεω να περασω μια βολτα να θυμηθω παλιες καλες εποχες αυριο..
Καμια προταση για κατι καλο?
Το antistress εχει καποια αξιολογη κοπελα?
Το αντιστρες έχει μείνει στάσιμο εδώ κ 1/2 χρόνια κ δε βλέπω τον Στέλιο να πολύ ασχολείται
Αν πας ρίξε μία ενημέρωση
 

Χυσεας

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
26 Δεκ 2016
Μηνύματα
1.324
Κριτικές
3
Like
1.290
Πόντοι
216
Καλησπέρα. Βλέπω τις τελευταίες μια δυο μέρες να γράφετε με αφορμή το σχόλιο ενός συναδέλφου από εδώ μέσα για τις μη επιτρεπόμενες περιοχές μιας λαδοκορης. Εγώ θεωρώ πως όταν πάμε στους εν λόγω χώρους και διαλέγουμε να μπούμε με μια κοπέλα να υπάρχει και ένας σεβασμός απέναντι της. Όπως θα θέλαμε να μας σέβεται αυτή. Κατά δεύτερον με το 30 + 20 είναι η χειρομαλάξη. Αν αφήνει η κάθε κοπέλα τους 5-6-7 την ημέρα που πάνε και από αυτούς μπορεί οι μισοί να είναι βρώμικοι,μπορεί να είναι τελείως άξεστοι, μπορεί το οτιδήποτε να κολλήσει το οτιδήποτε. Μην ξεχνάτε ότι μετά μπορεί να είναι κάποιος από εσάς ή και ακόμα και εγώ και να κολλήσουμε και εμεις οι υπόλοιποι κάτι. Ναι ξέρω πως υπάρχει πάντα ο κίνδυνος στο οτιδήποτε. Εάν αφήνει σε λέει πως θέλει +20 ή +30 όπως γίνεται από όλες στο κρυσταλ. Μην κρυβόμαστε πίσω από το δάχτυλο μας. Αν θέλει κάποιος από εμάς κάτι παραπάνω πχ πίπα μπορεί να πάει στο golden, στο elegans όπου σίγουρα αφήνουν και χέρι στην ευαίσθητη περιοχή πιο εύκολα. Καλώς ή κακώς δεν έχουν όλοι οι άνθρωποι τιμή. Το ότι κάνουν οι κοπέλες αυτήν την δουλειά δεν σημαίνει πάντα ότι τρελαίνονται κιόλας. Ακόμα και το φουλ υπάρχει στο golden και κάτι ακούγεται για το elegans από κάποιους συναδέλφους. Μπορεί κάποιος να πει είναι η καυλα της στιγμής. Αν δεις ότι δεν θέλει ή δεν επιτρέπει απλά το κόβεις.
Ποιο κοβειςςςς;
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Κόβεις το μασατζιδικο αν σπαστείς πολύ ή την κοπέλα. Και πας εκεί που ξες ότι θα σε δώσουν το κάτι έξτρα. Για να περνάς καλά. Εγώ πχ δεν πατάω άλλο στο κρυσταλ. Σπάστηκα με μια από εκεί μέσα και μέχρι να φύγει δεν θα πατήσω. Αλλά σιγά μην φύγει. Καριέρα κάνει
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Συμφωνώ με τον προλαλήσαντα .. Crystal τέλος κ γω! Για luxury ούτε λόγος εδώ κ καιρό!! Γενικά είναι μαλακισμενα τα κοριτσάκια, δεν σέβονται τα χρήματα από τον κόπο του καθενως .. όποτε από μένα είναι ΟΧΙ! Βάνα ίσως ξαναπάω αν μου καυλωσει .. μασατζιο XXL ή ΧXS φάση για όποιον του αρέσει ! Χολενει η πόλη .. ζητά ανανέωση όλο κ παραπάνω..
 

adonis4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουν 2009
Μηνύματα
306
Like
1.174
Πόντοι
201
Καλησπέρα σε όλους; Έχουμε ιδέα που έχει εξαφανιστεί η Τόκιο; Την έχει πετύχει κανείς κάπου;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom