Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 27 άτομα (2 μέλη και 25 επισκέπτες)

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
προσπαθησα να παρω τηλ στην μοναστηριου αλλα δεν απανουσε κανεις οποτε κ πηγα στην νανσυ τελικα. εχει ενα ωραιο λεπτο βουλγαρακι, κανει μασαζ γυμνη, μονο με το στρινγκακι, μπορεισ να πιασεισ ελευθερα αλλα αυτη τιποτα ρε γμτ, σου λεει πεξτον μονος σου, εγω απαγορευεται. επιτρεπεται δλδ να στον τριβει στα βυζια αλλα παραπερα τπτ........τριχες κατσαρες
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
προσπαθησα να παρω τηλ στην μοναστηριου αλλα δεν απανουσε κανεις οποτε κ πηγα στην νανσυ τελικα. εχει ενα ωραιο λεπτο βουλγαρακι, κανει μασαζ γυμνη, μονο με το στρινγκακι, μπορεισ να πιασεισ ελευθερα αλλα αυτη τιποτα ρε γμτ, σου λεει πεξτον μονος σου, εγω απαγορευεται. επιτρεπεται δλδ να στον τριβει στα βυζια αλλα παραπερα τπτ........τριχες κατσαρες

Σοβαρα μιλας???? Δεν ξερω το συγκεκριμενο ιδρυμα, αλλα γινεται αυτο??? Δηλαδη... τι??? Φοβουνται μην εισαι στρουμφ και δεν αγγιζουν, αλλα κατα τα αλλα τα βγαζουν ολα και χουφτωνεις κανονικα???? Αυτο δηλ. δεν ειναι παρανομο??? 'Η μηπως αλλωστε το φραπεδακι θεωρειται παρανομο?????? Ελεος ρε γαμωτο..... Μηπως δεν εισαι ακομα "πελατης" και σε ψηνουν μεχρι να κανεις 2-3 ραντεβου και να γνωριστειτε καλυτερα συναδελφε???
Η νανσυ ποια ειπαμε οτι ειναι?
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
πελατης δεν ειμαι ειναι η αληθεια αλλα ετσι ειναι το ψησιμο?????χααχχαχαχαχα
μαλλον γινονται κιαλλα.........νανσυ ειναι στην κασσανδρου 47....παλια παντως δεν γινοταν ουτε αυτο.....πριν κανα χρονο ειχα παει μια φορα κ τοτε δεν επιανες τπτ δεν επιαναν τπτ. τωρα μασαζ στα αρχιδια αλλα οχι φραπεδακι.......αααααα επισης παλια 30 ε εκανε....τωρα 50......
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
πελατης δεν ειμαι ειναι η αληθεια αλλα ετσι ειναι το ψησιμο?????χααχχαχαχαχα
μαλλον γινονται κιαλλα.........νανσυ ειναι στην κασσανδρου 47....παλια παντως δεν γινοταν ουτε αυτο.....πριν κανα χρονο ειχα παει μια φορα κ τοτε δεν επιανες τπτ δεν επιαναν τπτ. τωρα μασαζ στα αρχιδια αλλα οχι φραπεδακι.......αααααα επισης παλια 30 ε εκανε....τωρα 50......


Ε τοτε, μαλλον χρειαζεσαι λιγο καιρο μεχρι να σε γνωρισουν και να ξανοιχτουν... το γνωστο συστημα, δεν εχουν και αδικο προσπαθουν να φυλαχτουν ισως, αλλα δε νομιζω οτι αυτος ειναι ο τροπος..... αν θελουν τα στρουμφ τις μαζευουν...... αλλα εφοσον ειναι στις μεσες τιμες της πολης, αρα παρεχουν και τις αντιστοιχες υπηρεσιες... αν αξιζει τον κοπο, προσπαθησε το λιγο παραπανω, αλλιως εχει και αλλου πορτοκαλιες.... 50 ευρω για μασας και ισα ισα να σε κανουν τουρμπο ειναι πολλα... ΠΑΡΑ ΠΟΛΛΑ...!!!  ;)
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16

καλησπερα κυριοι !

ολα καλα .

εχω κοψει το "αθλημα" και δεν εχω να συνεισφερω στην ενημερωση ...

αααααααν αλλαξει κατι θα ειστε οι πρωτοι που θα το μαθετε ...  ;)

τα λεμε και μεχρι τοτε να υγειαινουμε και να μυοχαλαρωνουμε !

ΥΓ : ελπιζω να μου επιτρεπετε να γραφω καμια χαζομαρα που και που ...  :grin:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
Ποιος μουράτος ηταν αποψε κατα τις 8.00 βραδακι στο resort καλλιδοπουλου σαλονακι αλάργα για παιχνίδι ?????? :s&m_1:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
καλησπερα κυριοι !

ολα καλα .

εχω κοψει το "αθλημα" και δεν εχω να συνεισφερω στην ενημερωση ...

αααααααν αλλαξει κατι θα ειστε οι πρωτοι που θα το μαθετε ...  ;)

τα λεμε και μεχρι τοτε να υγειαινουμε και να μυοχαλαρωνουμε !

ΥΓ : ελπιζω να μου επιτρεπετε να γραφω καμια χαζομαρα που και που ...  :grin:


Μια απο τα ιδια φιλε Ερρικο.... ελπιζω και μενα οι συναδελφοι να μου επιτρεπουν να παρακολουθω και να γραφω απο κατι τις στο thread....... αν παρει και μενα κατι το αυτακι 'η το ματακι μου...... εδω ειμαι!!!!

Καλες μαλαξεις σε ολους......!!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
παιδια μπορει καποιος να δςσει πληροφοριες για βασιλη?το τηλ ειναι σε 049 ο αριθμος απο μοναστηριου και το κουδουνι τι γραφει?

Καλημέρα συνάδελφοι.

Γιατ'ι ρε παληκάρια να σας δώσουμε καιδιεύθυνση και το τι γράφει το κουδούνι? Πάρτε τηλέφωνο και θα σας τα πούνε όλα τα άλλα που ζητάτε. Θα πάτε έτσι στο ξεκάρφωμα χωρίς να προϋγηθεί τηλέφωνο?
Εγώ πάντως ποτέ δεν το έχω κάνει αυτό.
 

f_usm

Μέλος
Εγγρ.
27 Νοε 2007
Μηνύματα
36
Like
2
Πόντοι
0
Καλημέρα σε όλους. Μπορεί κάποιος να δώσει το τηλέφωνο της Εβίτας;
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
Καλημέρα συνάδελφοι.

Γιατ'ι ρε παληκάρια να σας δώσουμε καιδιεύθυνση και το τι γράφει το κουδούνι? Πάρτε τηλέφωνο και θα σας τα πούνε όλα τα άλλα που ζητάτε. Θα πάτε έτσι στο ξεκάρφωμα χωρίς να προϋγηθεί τηλέφωνο?
Εγώ πάντως ποτέ δεν το έχω κάνει αυτό.
καλημερα αγαπητε αβ66.καταρχην αν εχεις διαβασει τις προηγουμενες κριτικες μου νομιζω οτι γινομαι πολυ αναλυτικος για το που βρισκεται καθε μαγαζι...απο εκει και περα πηρα τηλ.τρεις φορες αλλα δεν το σηκωσε!γι αθτο σε ρωτησα για τη διευθυνση.και νομιζω οτι δεν ειναι κατι κακο.απο εκει και περα εγκειται στη δικο μου χειρισμο των πραγματων το αν θα μεινουν απλα στο μασαζ η θα προχωρησουν παρακατω..δε συμφωνεις?ουτε τηλ ζητησα να παρει κανεις για λογαριασμο μου οπςσ μου εχουν ζητησει πολλοι συναδερφοι απο εδω μεσα..αυτα προς το παρον...ευχαριστω που ησουν κατατοπιστικος παντως!αν δεις τις προηγουμενες δημοσιευσεις μου θα καταλαβεις ποσο ευκολα μπορεις και μονο απο τη δημοσιευση να βρεις τα μαγαζια που πηγαινω εγω!τα λεμε μετα απο αλλη μου επισκεψη σε αλλο μαγαζι!
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
γιατι ρε φιλαρακι αν ξερουμε διευθυνση ειναι πιο ευκολο να παμε κ να παιξουμε μπαλα απο το να ρωταμε στο τηλεφωνο κ να φαμε πετσετα. η μηπως κανω λαθος. υποτιθετε ειμαστε εδω για να βοηθαμε ο ενας τον αλλον. αν ειναι ο καθενας να λεει παρε εφημεριδα ψαξε στα τυφλα, παρε τηλ κ ρωτα ειναι κ λιγο μαλακια νομιζω
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Μια γενική ερώτηση, δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ξανά το θέμα.
Μπουρμπουάρ δίνετε στα κορίτσια?

Εγώ πάντως αν είμαι πολύ ευχαριστημένος δίνω και με το παραπάνω.
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Μια γενική ερώτηση, δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ξανά το θέμα.
Μπουρμπουάρ δίνετε στα κορίτσια?

Εγώ πάντως αν είμαι πολύ ευχαριστημένος δίνω και με το παραπάνω.
Αδελφε εδω παλευουμε να ριξουμε τις τιμες και συ δινεις πουρμπουαρ?
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Μια γενική ερώτηση, δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ξανά το θέμα.
Μπουρμπουάρ δίνετε στα κορίτσια?

Εγώ πάντως αν είμαι πολύ ευχαριστημένος δίνω και με το παραπάνω.
καλα κανεις φιλε...αν δεν εισαι ευχαριστημενος;δινουν αυτες μπουρμπουαρ; :think:
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
Μια γενική ερώτηση, δεν ξέρω αν έχει συζητηθεί ξανά το θέμα.
Μπουρμπουάρ δίνετε στα κορίτσια?

Εγώ πάντως αν είμαι πολύ ευχαριστημένος δίνω και με το παραπάνω.


Καλα σου λεει ρε φιλε, ειναι δυνατον να δινεις ΚΑΙ πουρμπουαρ????? Δε λεω, δικο σου θεμα, αλλα ενω πληρωνουμε(προσωπικα πληρωνΑμε) ενα σκασμο Ευρω σε σχεση με τις παρουσιες και τις υπηρεσιες τους, να τους γλυκανουμε και με πουρμπουαρ????? Αντε μετα να πεσουν οι τιμες....

Προσωπικα, το δικο μου "πουρμπουαρ" ηταν να προτιμω τη συγκεκριμενη κοπελα απο την οποια εμεινα ευχαριστημενος απο την εμφανιση (υποκειμενικο) και τις υπηρεσιες της (αντικειμενικο).... και πιστεψε με, με καποιες που το ειχα συζητησει, υπαρχει ανταγωνισμος και παρατηρουν και οι ιδιες μεταξυ τους, οταν γινεις τακτικος πελατης, ποιες προτιμουμε 'η αν καποια θα την ξαναπαρουμε, μου εχει τυχει δε και κοπελα η οποια με καλο τροπο, μου επισημανε οτι προσεξε ποιες επαιρνα και αν την προτιμουσα και οτι θα ηθελε να την προτιμω!!! (Για τα Ευρω φυσικα, οχι για την ομορφια και το φιδισιο κορμι μου απαραιτητα!!!!! :2funny: :2funny:) Και επειδη και αυτες θα ηθελαν να κανουν πολλα ραντεβου, πιστεψε με, το καλυτερο πουρμπουαρ ειναι να προτιμας την ιδια κοπελα, απο την οποια εμεινες ευχαριστημενος... ΚΑΙ ΤΙΠΟΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ!!!
Εκτος, πραγμα που το εχω κανει κατα καιρους, αν θελεις να κανεις καποιες αλλαγες και καποιες κανουριες "γνωριμιες"- δοκιμες!!!  ;)

Φιλικα παντα..... καλες μαλαξεις!!!!!!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Κάποιες το εκτιμούν και την επόμενη φορά η απόδοσή τους είναι πολύ καλύτερη

Οχι όλες βέβαια. Οπότε σε αυτές το κόβω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom