Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 22 άτομα (3 μέλη και 19 επισκέπτες)

palermo

Μέγας
Εγγρ.
18 Φεβ 2006
Μηνύματα
11.883
Κριτικές
140
Like
426
Πόντοι
3.595
μη γράφετε μαλακίες και ανακρίβειες...

έτσι και το Χοντος σέντερ είναι σαν FKK...
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
στο spa prive υπάρχουν πριβέ χώροι με σάουνα, τζακούζι μεγάλο και χαμάμ και χωράει αρκετά άτομα. Λογικά μέχρι 5-6. Πηγαίνεις εκεί και κάνεις ότι θες για όση ώρα το κλείσεις. Μάλλον αυτό εννοεί ο συνάδελφος.

Το θέμα είναι αν παίζει τίποτε άλλο όταν σου κάνουνε μασάζ. Πάντως τελευταία είχα πάει με την γυναίκα μου 1 ώρα στην σουίτα αυτή και φεύγοντας στη ρεσεψιόν ήταν ένα πολύ καλό μουνάκι, από αυτές που κάνουνε μασάζ με την ποδιά, και με κάρφωνε με τα μάτια για αρκετή ώρα. Και καθόταν προκλητικά. Αλλά δυστυχώς δεν μπορούσα να μιλήσω.

Αν ξέρει κάποιος ας ενημερώσει
 

agxxx

Μέλος
Εγγρ.
11 Μαρ 2008
Μηνύματα
210
Like
0
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες.
Επειδη λογω φορτου εργασιας δεν προλαβαινω να απαντησω σε πμ που με ρωτατε θα ενημερωσω απο εδω
Ο Βασιλης στη Μοναστηριου εχει ανοιξει παλι.Κοπελες η Μαρια που ολοι γνωρισαμε και αγαπησαμε,η Αννα επισης και μια νεα αφιξη μια μαυρουλα ολα τα λεφτα απο εμφανιση τουλαχιστον γιατι 2 φορες που πηγα ειχε κλεισμενα ραντεβου
Επειδη θα ξαναπαω σε κανα μηνα παλι λογω απουσιας μου οποιος τη δοκιμασει ας ενημερωσει
Το τηλ ειναι το παλιο τελειωνει σε 049
Να ειστε παντα καλα
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
γεια σας συναδερφοι!αναφορα απο εγνατια 136 κοντα στην καμαρα 3 οροφος ινστιτουτο αισθητικης.τηλ:δυο τρια ενα μηδεν-δυο οκτω τρια τεσσερα δυο τρια.τρεις κοπελες οι δυο αδιαφορες και η μια ονοματι νατασσα απο ρωσια μπλε ματια καστανο μαλλι καλο σωμα σφιχτο με λιγα παραπανω κιλα για μενα...ομως απο προγραμμα μονο :cum: δεν παιζει σε καμμια περιπτωση  :pipa2: και  :knockinb:
τιμη¨50 ευρω...ρε παιδια τςρα που το σκεφτομαι να ανοιξω κι εγω ενα μαγαζακι να ερχεστε να σας την παιζω μονο και να βγαζω κανα 500αρικο τη μερα?
μη φοβαστε!θα κανω καλη δουλεια αφου σαν αντρας θα ξερω τα αδυνατα σημεια σας!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Κοκκινοφωτούλη    πονηρούλη..........
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
γεια σας συναδερφοι!αναφορα απο εγνατια 136 κοντα στην καμαρα 3 οροφος ινστιτουτο αισθητικης.τηλ:δυο τρια ενα μηδεν-δυο οκτω τρια τεσσερα δυο τρια.τρεις κοπελες οι δυο αδιαφορες και η μια ονοματι νατασσα απο ρωσια μπλε ματια καστανο μαλλι καλο σωμα σφιχτο με λιγα παραπανω κιλα για μενα...ομως απο προγραμμα μονο :cum: δεν παιζει σε καμμια περιπτωση  :pipa2: και  :knockinb:
τιμη¨50 ευρω...ρε παιδια τςρα που το σκεφτομαι να ανοιξω κι εγω ενα μαγαζακι να ερχεστε να σας την παιζω μονο και να βγαζω κανα 500αρικο τη μερα?
μη φοβαστε!θα κανω καλη δουλεια αφου σαν αντρας θα ξερω τα αδυνατα σημεια σας!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing: :dancing:
μαυρος εισαι; :think:
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
Κοκκινοφωτούλη    πονηρούλη..........
φιλε αβ δεν το ανοιγουμε παρεα?θα πανε καλα οι δουλειες!!!!!!μιας κι εσενα εμπειρο σε βρισκω!!! :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny:α!εχεις πληροφοριες για πεσοντων το μασατζιδικο?αν θες στειλε π.μ
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Δε μου λες? θα κάνεις και αποτρίχωση? Να μπορούμε να χουφτώνουμε.....
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
Καλησπερα συναγωνιστες.
Επειδη λογω φορτου εργασιας δεν προλαβαινω να απαντησω σε πμ που με ρωτατε θα ενημερωσω απο εδω
Ο Βασιλης στη Μοναστηριου εχει ανοιξει παλι.Κοπελες η Μαρια που ολοι γνωρισαμε και αγαπησαμε,η Αννα επισης και μια νεα αφιξη μια μαυρουλα ολα τα λεφτα απο εμφανιση τουλαχιστον γιατι 2 φορες που πηγα ειχε κλεισμενα ραντεβου
Επειδη θα ξαναπαω σε κανα μηνα παλι λογω απουσιας μου οποιος τη δοκιμασει ας ενημερωσει
Το τηλ ειναι το παλιο τελειωνει σε 049
Να ειστε παντα καλα
γεια σου φιλε!ευχαριστουμε για ενημερωση!επειδη θα παω πρωτη φορα πιστευεις αξιζει να παρω τη μαρια?εχει φουλ προγραμμα?
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
παιδες μηπως μπορει καποιοσ το τηλ απο μοναστηριου????
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
γεια σου φιλε!ευχαριστουμε για ενημερωση!επειδη θα παω πρωτη φορα πιστευεις αξιζει να παρω τη μαρια?εχει φουλ προγραμμα?

Μαρία μόνο  :bigdick: τέτοιο. Δεν παίζει τίποτε άλλο. Μόνο σε εκλεκτούς  :pipa2: αλλά τους διαλέγει αυτή.
Είναι όμως τρομερή γκόμενα. ΅Εμένα μου βγάζει απίστευτη καύλα. Και ΤΕΛΕΙΟ μασάζ για αυτούς που θέλουν μασάζ πραγματικό. Αν δεν σας ενδιαφέρει το μασάζ και θέλεις απλά χάιδεμα άστο καλύτερα.
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
παιδια μπορει καποιος να δςσει πληροφοριες για βασιλη?το τηλ ειναι σε 049 ο αριθμος απο μοναστηριου και το κουδουνι τι γραφει?
 

eldonate@

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που έγραψα χθες για την Δήμητρα δεν ισχύει! Δεν υπάρχουνε τέτοια προγράμματα. Ήθελα απλά να διαφημίσω το μαγαζί. Το μαγαζί είναι πεντακάθαρο και μασάζ....τίποτα άλλο!!!
:2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :2funny: :headbang: :headbang: :headbang:
 

eldonate@

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2008
Μηνύματα
67
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από αρκετό καιρό επισκέφτηκα την φίλη μας την Δήμητρα-Έρικα. Την πήρα μαζί με την πιτσιρίκα αυτή την φορά, την Χρύσα. Δεν παίζονται!! Ειδικά η Δήμητρα όσα χρόνια και να περάσουνε, τον πούτσο τον γουστάρει!!!
Ναι ναι η δημητρα ειναι πολυ σεμνη γυναικα δεν κανει τετοια πραγματα.... :uglystupid:
 

Ric Flair

Μέλος
Εγγρ.
30 Απρ 2008
Μηνύματα
2.511
Like
0
Πόντοι
16
Αυτό που έγραψα χθες για την Δήμητρα δεν ισχύει! Δεν υπάρχουνε τέτοια προγράμματα. Ήθελα απλά να διαφημίσω το μαγαζί. Το μαγαζί είναι πεντακάθαρο και μασάζ....τίποτα άλλο!!!

καποιος εφαγε παντοφλα ...  :s&m_1:

ελατε κυρια Δημητρα , μη το μαλωνετε το παιδι  :s&m_3: ... ολοι ξερουμε οτι δεν γινονται τετοια πραματα ...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom