Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 17 άτομα (2 μέλη και 15 επισκέπτες)

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
νομιζω προτιμωντας καποια συγκεκριμενη κοπελα περνας κ καλυτερα με τον καιρο.......σε προσεχει λιγο παραπανω......εχει τυχει ομως να παραγνωριστω με καποια κ να γινεται χειροτερη με τον καιρο.......λες κ πληρωνε αυτη....χαχαχαχαχαχαχα.......
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
10  και μπορεί και 20 (αν με περιποιηθεί κατάλληλα)
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
[glow=red,2,300]νομιζω προτιμωντας καποια συγκεκριμενη κοπελα περνας κ καλυτερα με τον καιρο.......σε προσεχει λιγο παραπανω..[/glow]....[glow=red,2,300]εχει τυχει ομως να παραγνωριστω με καποια κ να γινεται χειροτερη με τον καιρο.......λες κ πληρωνε αυτη....χαχαχαχαχαχαχα.......[/glow]

1. +1000 ετσι ειναι ΣΥΝΗΘΩΣ.

2. Αν δεν το καταλαβαινει μονη της, το καταλαβαινει μολις την κανουμε για... "αλλες πορτοκαλιες"....!!!!
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
ετσι παει φιλαρακι......εχει τυχει βεβεα να μην επιλεξω δευτερη φορα την ιδια κοπελα κ μου θυμωσε κιολας..........αν ειναι δυνατον........λες κ ειναι συμφωνημενο σε ενα μαγαζι να περνεις την ιδια κοπελα παντα........
 

maximos555

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
9.044
Like
0
Πόντοι
66
ετσι παει φιλαρακι......εχει τυχει βεβεα να μην επιλεξω δευτερη φορα την ιδια κοπελα κ μου θυμωσε κιολας..........αν ειναι δυνατον........λες κ ειναι συμφωνημενο σε ενα μαγαζι να περνεις την ιδια κοπελα παντα........


Ενταξει, εξαρταται ΠΩΣ θα σου θυμωσει.... εμενα μου ετυχε να μου "την πει" ΔΙΑΚΡΙΤΙΚΑ και ΝΑΖΙΑΡΙΚΑ,οχι οτι ψαρωσα βεβαια και τις επομενες 3-4 φορες που την πηρα σερι ηταν ΣΟΥΠΕΡ μεσα  :knockinb:...... ηταν και καλο πιπινακι να πω την αμαρτια μου!!!!  :rockon: :rockon:
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
εγω δεν την γουσταρα ουτε την πρωτη φορα που την πηρα, μυριζε, δεν εκανε καλο καλαμακι.......χαλι η εμπειρια δλδ....κ σπαστικε ρε φιλε........ειχε μια ξινιλα στα μουτρα αλλο πραγμα.......η φαση με το ναζιαρικο που ειπες εσυ οκ........αλλα αυτη ηταν αστα να πανε απο αντιδραση
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
ερωτηστ....η μαρια η ψηλη απο βαρδαρη- καλιδοπουλου.......τραγουδαει καπου αυτον τον καιρο? μια φορα μονο την πετυχα κ ειχα περασει σουπερ θυμαμαι.....
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
ερωτηστ....η μαρια η ψηλη απο βαρδαρη- καλιδοπουλου.......τραγουδαει καπου αυτον τον καιρο? μια φορα μονο την πετυχα κ ειχα περασει σουπερ θυμαμαι.....
Νομιζα πως ειναι ακομα στο Βαρδαρη. Πολυ πολυβολο η γκόμενα. Πολύ ζουμί
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
μπορει κ να ναι δεν ξερω....εκει δεν εχω παει ποτε, ουτε εχω τηλ κ τετοια.......για να ρωτησω....παντως οντως ειναι σουπερ το κοριτσι.......ισως παρω καλιδοπουλου να ρωτησω......αφου εινα οι ιδιοι θα μου πουν λογικα
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
petrosyn εισαι σουπερ ρε φιλε......πολυ ξυγα.....ευχαριστω.......
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
O petrosyn είναι από τα καλά παιδιά. Από αυτόν είχα το πρώτο μου τηλέφωνο και μετά δικτυώθηκα σιγά σιγά. Και έχουμε μέλλον ακόμη.
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
παιδια καλησπερα. παιζει καμια κοπελα με μεγαλα :tits: για μυοχαλαρωσει? αν ναι οπιος θελει μπωρει να με ενημερωσει η εστω να μου στειλει pm ευχαριστω.
 

kokkinofotoulis

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2007
Μηνύματα
118
Like
18
Πόντοι
1
παιδια καλησπερα. παιζει καμια κοπελα με μεγαλα :tits: για μυοχαλαρωσει? αν ναι οπιος θελει μπωρει να με ενημερωσει η εστω να μου στειλει pm ευχαριστω.
tania file moy apo eya..alla exw kairo na paw kai den kserw an douleuei akoma...
 

stofos

Μέλος
Εγγρ.
20 Δεκ 2005
Μηνύματα
228
Like
8
Πόντοι
1
Την καλησπέρα μου.

Ενημέρωση από επισκέψεις σε Εύα-Έντελβάϊς και Καλλιδοπούλου.

Η Εύα έφερε δύο καστανομελαχρινά μικρόσωμα νεαρά ρουμανάκια τα οποία δεν μου έκαναν κλίκ για να τα γνωρίσω παραπάνω... Επίσης ήτανε μια ψηλή ξανθιά μετρίας εμφάνισης που προχωράει μέχρι κλαρίνο και η γεματούλα μελαχρινή με γλυκό πρόσωπο και μεγάλο στήθος η Σίσσυ. Επέλεξα την Σίσσυ. Εντυπώσεις αρνητικές. Μασάζ μέτριο και στο φούλ πολύ προσποιητή. Γενικά απογοητεύτηκα από την επίσκεψή μου στης Εύας. Επίσης η Τάνια έχει σταματήσει από το μαγαζί.

Από μέτωπο Καλλιδοπούλου τώρα προσωπικά έχω μείνει πολύ ευχαριστημένος από την milf την Σοφία. Μελαχρινή, ηλικία γύρω στα 40, σχετικά αδύνατη, μέτριο πρόσωπο, πολύ καλό μασάζ, όχι ξεπέτα και γενικά βγάζει πολύ γκάβλα. Αρνητικό της σημείο ότι έχει μικρό στήθος, αλλά το αντισταθμίζει και παραπάνω όλο το υπόλοιπο πρόγραμμά της. Επιπλέον πολύ ωραίο το μελαχρινό look της νεαρής Λένας η οποία επίσης αξίζει. Γενικά νομίζω ότι αυτήν την περίοδο το team της Καλλιδοπούλου είναι αρκετά δυνατό.

Η ψηλή η Μαρία παίζει κανονικά στον Βαρδάρη.

Από Εβίτας δυστυχώς δεν έχω προσωπική πρόσφατη εμπειρία καθ'ότι δυστυχώς δεν με βολεύει η περιοχή του μαγαζιού.

Καλό σ/κ & καλές μυοχαλαρώσεις σε όλους μας
 

giopaneli

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιουλ 2007
Μηνύματα
353
Like
0
Πόντοι
1
μολις γυρισα απο μοναστηριου.....με τις πιο θετικες εντυπωσεις λεμε........το μασαζ γινεται σε κρεβατι κανονικο....κατι πολυ σουπερ κατα την γνωμη μου........ο βασιλης πολυ καλος επαγγελματιας.......κ η Μαρια απλα ολα μα ολα τα λεφτα......μιλαμε για 1 ωρα μασαζ.......το καλυτερο μαγαζι κατα την γνωμη μου στην πολη.......για μενα.....αν δεν αρχισουν οι υπολοιποι να δουλευουν ετσι....ας τα κλεισουν καλυτερα....
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Εγω παιδες μολις γυρισα απο Παπαφη Νασια.....πολυ καλη....πολυ καθαρη το δωματιο ειναι πενταστερο..δεν βιαζεται και μαλακιες....ξηγηθηκε φραπεδακι και με το πιε κιολας με τον 50 ευρο.....πολυ καλη......μου ειπε την επομενη θα φαω...ειχε τους Ρωσους και δεν μπορουσα να φαω!Σε ευχαριστω kiri77
 

kiri77

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
731
Κριτικές
1
Like
8
Πόντοι
6
Εγω παιδες μολις γυρισα απο Παπαφη Νασια.....πολυ καλη....πολυ καθαρη το δωματιο ειναι πενταστερο..δεν βιαζεται και μαλακιες....ξηγηθηκε φραπεδακι και με το πιε κιολας με τον 50 ευρο.....πολυ καλη......μου ειπε την επομενη θα φαω...ειχε τους Ρωσους και δεν μπορουσα να φαω!Σε ευχαριστω kiri77

παρακαλω....πηγες μια φορα και σου ειπε ετσι?εχω παει πολλες φορες και δεν μου εκανε ποτε την προτασει.αξιος αδελφε!!!
 

AB66

Μέλος
Εγγρ.
18 Απρ 2008
Μηνύματα
2.054
Like
359
Πόντοι
36
Εγω παιδες μολις γυρισα απο Παπαφη Νασια.....πολυ καλη....πολυ καθαρη το δωματιο ειναι πενταστερο..δεν βιαζεται και μαλακιες....ξηγηθηκε φραπεδακι και με το πιε κιολας με τον 50 ευρο.....πολυ καλη......μου ειπε την επομενη θα φαω...ειχε τους Ρωσους και δεν μπορουσα να φαω!Σε ευχαριστω kiri77

Λίγο δύσκολο να σου το είπε. Εγώ έχω πάει πολλές φορές (περίπου 10) και μόνο μία φορά έκανε καλαμάκι, χωρίς βέβαια, αλλά για φουλ μου έχει πει όχι. Εσύ με την πρώτη φορά καλαμάκι και μετά φουλ, μάλλον πρέπει να είσαι κανένας παίδαρος. Συγχαρητήρια πάντως. Οσο για τον χώρο και την καθαριότητα όντως είναι πολύ μπροστά σε αυτό.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom