Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 19 άτομα (3 μέλη και 16 επισκέπτες)

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
escape και εβιτα ειναι το ιδιο . Αναγραφεται σε προηγουμενα post ακριβη διευθυνση στην καλαμαριά .
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
καλημέρα κώστας από θεσσαλονίκη  ,παρατηρώ όπως και πόλις "αλοος" κόσμος το side εδώ και 1 χρόνο αλλα μάλλον τα καλά τα κρατάτε για τον "εαφτουλισας" έτσι νομίζω για τι δεν έχουν γκίνη αναφορές για πολλά μαγαζάκια ...... πχ ευκαρπία,,,
για να μη γινεται αναφορα στο συγκεκριμενο μαγαζι
σημαινει πως δε το ξερουμε η ισως αυτοι που το ξερουν
δε μιλανε γιατι δε μας λες εσυ για το συγκεκριμενο η οποιο
αλλο ξερεις που δεν εχει αναφερθει  : ;)
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
να ρωτησω λιγο,επειδη δεν πολυδιαβαζω πλεον το θρεντ κ δεν ξερω αν εχετε πει κατι,εχει ανοιξει ενα πριβε σπα στο δρομο για περαια μετα την στροφη για επανομη.τι παιζει?
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
να ρωτησω λιγο,επειδη δεν πολυδιαβαζω πλεον το θρεντ κ δεν ξερω αν εχετε πει κατι,εχει ανοιξει ενα πριβε σπα στο δρομο για περαια μετα την στροφη για επανομη.τι παιζει?
Ιδιο με της Κωλετη. Δεν παιζει τιποτα απ'οσο γνωριζω
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
παιζει , παιζει .... ελα μου τωρα τα κονέ να βγουν στην φορα....
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
παει κατιτίς σε FKK SAUNA CLUB του εξωτερικου , φυσικα οχι με τον ιδιο δε αριθμο κοριτσιων , αλλα το παλευει... :thumbsup:
 

mr.bean

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2006
Μηνύματα
1.826
Κριτικές
6
Like
93
Πόντοι
16
θα δειξει με τον καιρο που γρηγορα θα παιξει οπως εξω... ειναι και αυτη -η σεμνα και ταπεινα- εκκλησια που χωνει την μυτη της παντου...
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
θα δειξει με τον καιρο που γρηγορα θα παιξει οπως εξω... ειναι και αυτη -η σεμνα και ταπεινα- εκκλησια που χωνει την μυτη της παντου...
δεν εχει ανοιξει ακομα κ λες θα δειξει?
 

deker

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Σεπ 2008
Μηνύματα
10.598
Like
5
Πόντοι
166
θα μου πει καποιος τι παιζει απο κοπελες?
 

tongue_009

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Μετά από αρκετό καιρό επισκέφτηκα την φίλη μας την Δήμητρα-Έρικα. Την πήρα μαζί με την πιτσιρίκα αυτή την φορά, την Χρύσα. Δεν παίζονται!! Ειδικά η Δήμητρα όσα χρόνια και να περάσουνε, τον πούτσο τον γουστάρει!!!
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Καλσπερα και απο μενα......μπορειτε να μου πειτε το milf στην Παπαφη ποσο εχει το μαλλι?αν γινεται το τηλεφωνο τις pm
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Παιδες μολις γυρισα απο την Β.Ολγας 147.....πηρα τηλεφωνο στις 9 το βραδυ και στις 10 ημουν εκει
Με υποδεχτεικε μια καριολα 40αρα μαυρη η οποια μου εκανε το μασαζ.......δυστηχως παιδια ουτε εκτονωση ουτε τιποτα.....τις της ειπα κανονικα και μου λεει εμεις δεν κανουμε τετοια εδω και κατι μαλακιες.....τεσπα παιδια μακριααααααατα κλαιω τα 60 ευροπουλα
 

geothe

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2008
Μηνύματα
14
Like
0
Πόντοι
0
παει κατιτίς σε FKK SAUNA CLUB του εξωτερικου , φυσικα οχι με τον ιδιο δε αριθμο κοριτσιων , αλλα το παλευει... :thumbsup:

Οποιος δεν έχει πάει Γερμανια δεν μπορει να καταλάβει για τι μιλάς.....

Παιδια μαγαζί με 40-50 κοπέλες μινιμουμ χωρις ρουχαλάκια φυσικά... (FKK) και 2700 τετραγωνικα μετρα με εσωτερικες πισινες σαουνα και οι κοπέλες οπι περισσότερες ερασιτέχνες στο σπορ. Το πρωι άλλη δουλεια και το βαραδάκι το εξτραδακι.... αρε Γερμανία οργάνωση.... αναφέρομαι στο fkk world εξω από την φρανκφούρτη....

Αλλα και τα μασατζίδικα εκει δουλευουν με συστημα....

και η κοπέλα μασαζ γυμνη.... και body to body αν θες....
 

spartans

Μέλος
Εγγρ.
31 Δεκ 2006
Μηνύματα
220
Like
4
Πόντοι
1
Καποιος το τηλεφωνο απο παπαφη σας παρακαλω??
 

tongue_009

Μέλος
Εγγρ.
17 Σεπ 2008
Μηνύματα
92
Like
0
Πόντοι
0
Αυτό που έγραψα χθες για την Δήμητρα δεν ισχύει! Δεν υπάρχουνε τέτοια προγράμματα. Ήθελα απλά να διαφημίσω το μαγαζί. Το μαγαζί είναι πεντακάθαρο και μασάζ....τίποτα άλλο!!!
 

gl

Μέγας
Εγγρ.
6 Ιουλ 2009
Μηνύματα
129.587
Κριτικές
475
Like
497
Πόντοι
4.906
Αυτό που έγραψα χθες για την Δήμητρα δεν ισχύει! Δεν υπάρχουνε τέτοια προγράμματα. Ήθελα απλά να διαφημίσω το μαγαζί. Το μαγαζί είναι πεντακάθαρο και μασάζ....τίποτα άλλο!!!
:jerking:
 

petrosyn

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Ιουλ 2008
Μηνύματα
14.588
Like
0
Πόντοι
166
Αυτό που έγραψα χθες για την Δήμητρα δεν ισχύει! Δεν υπάρχουνε τέτοια προγράμματα. Ήθελα απλά να διαφημίσω το μαγαζί. Το μαγαζί είναι πεντακάθαρο και μασάζ....τίποτα άλλο!!!
Πες απλα οτι δεν μπορεις για καποιο λογο να δωσεις πληροφοριες
 

ollandos3

Μέλος
Εγγρ.
2 Σεπ 2008
Μηνύματα
587
Like
12
Πόντοι
6
για να λες κατι τετοιο, ειμαι σιγουρος οτι σε πρηξανε στα pm's?  :rockon:  :grin:  :cheesy:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom