Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 21 άτομα (3 μέλη και 18 επισκέπτες)

tsarlatanos77

Μέλος
Εγγρ.
17 Μαΐ 2023
Μηνύματα
174
Like
274
Πόντοι
21
εχει τιποτα καινουργιο στο ελιτ σπα ? σαν μονικα η μαιρη παλαιοτερα
 

sakis7x

Μέλος
Εγγρ.
19 Νοε 2022
Μηνύματα
63
Like
108
Πόντοι
0
Sofuli spa έχει πάρει κανείς κάτι περισσότερο από απλό μασάζ ? Αν θέλετε κ σε μήνυμα
 

Youngster

Μέλος
Εγγρ.
31 Ιαν 2022
Μηνύματα
32
Like
10
Πόντοι
0
Golden spa παίζει τίποτα καλό;
Κάνουν και ολοκληρωμένο;
 

mitsblack

Μέλος
Εγγρ.
7 Μαΐ 2019
Μηνύματα
16
Like
66
Πόντοι
0
στο σημερινο προγραμμα της βανας ειναι και μια Μονικα... γνωριζει κατι καποιος ?
 

Makis_Tsetseroglou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Golden spa παίζει τίποτα καλό;
Κάνουν και ολοκληρωμένο;
Μια φορά πήγα προ διμήνου...μέχρι φραπέ (70€) και η δεσποινίς οπότε πήγαινα να πιάσω έλεγε γαργαλιεμαι...έβγαλε μόνο το πάνω, και μέχρι εκεί ..μέτρια ικανοποίηση, γενική εντύπωση κλαίω τα λεφτά μου και δεν θα ξαναπεράσω...τώρα αν επιμείνεις μπορεί και να είναι αλλιώς ..καλή τύχη όπως και ναχει
 

Nikolas091985

Μέλος
Εγγρ.
20 Αυγ 2016
Μηνύματα
9
Like
4
Πόντοι
0
Ερώτηση:θα βρίσκομαι για τη δεθ στην συμπρωτεύουσα και άκουσα δουλεύει κάπου η πορνοστάρ τόκυο γνωρίζει κάποιος σε ποιο; Ευχαριστώ πολύ!!
 

Mao-Mao4

Μέλος
Εγγρ.
9 Μαρ 2021
Μηνύματα
124
Like
575
Πόντοι
81
Ερώτηση:θα βρίσκομαι για τη δεθ στην συμπρωτεύουσα και άκουσα δουλεύει κάπου η πορνοστάρ τόκυο γνωρίζει κάποιος σε ποιο; Ευχαριστώ πολύ!!
Κανονικα ειναι στο κρυσταλ. Αλλα στο χωριο μας ή "πορνοσταρ" σερβιρει μονο φραπε
 

Coco1980

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Απελπισία..επίσκεψη Golden spa. Υποτίθεται πρόγραμμα 50' το οποίο είναι 35'. Από αυτά έχουμε: μπάνιο και αναμονή 9', μασάζ για κλάματα με λάδι από τα λιντλ, δεν έπαιζε τελείωμα οπότε ζήτησα πίπα το πήγε full speed γιατί ο χρόνος τελειώνει και θα έμπαινε ο επόμενος!!!με το ζόρι που λέμε, cim για να μάθει...
Και το σεντούκι του Μπαρμπαρόσα να είχα δεν ξαναχανω το χρόνο μου για το συγκεκριμένο μέρος.. ελπίζω να βοήθησα.
Η ερώτηση είναι έτσι είναι και τα υπόλοιπα κρυσταλ, λουξουρι; εκεί δεν έχει καν τη πίπα μέσα..
 

KoulisKun

Νέο Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
1
Like
0
Πόντοι
0
Σύντροφη μου, μετα από πολλές επισκέψης σε μασάζ και βλέπω ότι μου αρέσει, μπήκε στις σκέψεις μου να δοκιμάσω και εγώ το κάτι παραπάνω. Ε αυτον το φραπέ πως το ζητάς ;
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.138
Πόντοι
201
Σύντροφη μου, μετα από πολλές επισκέψης σε μασάζ και βλέπω ότι μου αρέσει, μπήκε στις σκέψεις μου να δοκιμάσω και εγώ το κάτι παραπάνω. Ε αυτον το φραπέ πως το ζητάς ;
Πας ζητάς φραπέ με γάλα ελαφρύ..
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom