Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 11 άτομα (1 μέλη και 10 επισκέπτες)

Coco1980

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Γιατί να μην πεις ονόματα; θα τις κόψεις το προξενιό; Γιατί έγραψες τοτε;
Να κάνεις δυσφήμηση το μαγαζί η να προφυλάξεις όλους εμάς από κακες υπηρεσίες;
Περιεγραψα τη πραγματικότητα που έζησα, δεν αρκεί;,που την είδες τη δυσφήμιση; αν κάποιος αμφισβητεί κάτι από αυτά ας μας πει. Επίσης για τα ονόματα αν το αναφέρω θα κάνω δυσφήμιση ναι, θα το διαβάσει η ίδια, οι άλλες και το αφεντικό τους.
 

Paleokostas3

Μέλος
Εγγρ.
18 Αυγ 2020
Μηνύματα
94
Like
202
Πόντοι
20
εγώ πάντως καλά περνάω με κάποιες από εκεί μέσα και με καλές υπηρεσίες
Ελίνα κυτταρίτιδα μέχρι και στην κοιλια.Νικολ κυτταρίτιδα μέχρι το γόνατο.Θεωνη μέχρι και στα μάγουλα.Ναταλια 1 κώλο μισό στρέμμα.Βερονικα κυτταρίτιδα μέχρι και στο λαιμό.Παλια είχες υπερησιες και κορμιά.Ινα Μαγγι Εύα Βερόνικα Ελισάβετ.Και να μην μιλήσουμε για υπηρεσίες.Πας στο κρυσταλ και η Μπέλα πρώην Νατάσσα έχει 50.Παλια στο Βένους 70 για να στα βγάλει όλα επειδή ήταν μόνη στο μαγαζί.70€ για να στον παίξει και να σου γδυθεί αδερφέ.Και πίστεψε με μια από αυτές τις παλιές την έχω πάρει σπίτι μου.Το θέμα είναι ότι πέσαμε σαν υπηρεσίες πλέον.Η ομορφιά είναι υποκειμενική
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
313
Like
1.435
Πόντοι
201

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Καλησπέρα.
Ξέρει κανείς αν το κορίτσια-κορίτσι που έχει η Εύα στο jumbo δίνει υπηρεσίες......?
Από φραπέ μέχρι οτιδήποτε?
Όποιος γνωρίζει αν δεν θέλει εδώ ας στείλει pm.
 
Εγγρ.
16 Απρ 2023
Μηνύματα
512
Like
979
Πόντοι
86
καποια κοπελα με αυτο το σωμα εχει βρει καποιος ; ξανθια εννοειται
 

Συνημμένα

  • 362529089_121695104320080_1783247951754436850_n.jpg
    362529089_121695104320080_1783247951754436850_n.jpg
    66,3 KB · Εμφανίσεις: 83

Clouzo

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
2 Νοε 2022
Μηνύματα
300
Κριτικές
8
Like
1.636
Πόντοι
481
Καλησπέρα.
Ξέρει κανείς αν το κορίτσια-κορίτσι που έχει η Εύα στο jumbo δίνει υπηρεσίες......?
Από φραπέ μέχρι οτιδήποτε?
Όποιος γνωρίζει αν δεν θέλει εδώ ας στείλει pm.
Έχει φέρει κοπέλες ή κοπέλα η Εύα Jumbo στο χώρο της;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Περιεγραψα τη πραγματικότητα που έζησα, δεν αρκεί;,που την είδες τη δυσφήμιση; αν κάποιος αμφισβητεί κάτι από αυτά ας μας πει. Επίσης για τα ονόματα αν το αναφέρω θα κάνω δυσφήμιση ναι, θα το διαβάσει η ίδια, οι άλλες και το αφεντικό τους.
Ακου λοιπον και την δική μου κριτική:
Πηγα λοιπόν σε γνωστό γραφείο και μου προτεινε καποια κοπελα.
Πηγα σε γνωστό ξενοδοχειο και περασα σουπερ! 2 γυρους DMF ,CIF CIM ,OWO, ANAL
Προτίμησα αυτη την ξανθια γιατι οι αλλες ηταν πολυ χαλια και δεν βλεποτανε.
Δεν λεω ονοματα όμως γιατί θα καταλαβουν όλοι οτι γαμιέται ωραία και το αφεντικό θα διώξει τις άλλες.
Να συνεχίσω τις άλλες εμπειρίες μου;
Καλό θα ειναι οι νέοπες του site να ακούτε καποιες καλοπροαίρετες συμβουλές πως να κανετε ενημερώσεις.
Αν μη τι αλλο έχουμε ξοδεψει πολυ χρήμα και πολυ χρόνο, εκμεταλευτείτε το !!!!
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.233
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Μια φορά πήγα προ διμήνου...μέχρι φραπέ (70€) και η δεσποινίς οπότε πήγαινα να πιάσω έλεγε γαργαλιεμαι...έβγαλε μόνο το πάνω, και μέχρι εκεί ..μέτρια ικανοποίηση, γενική εντύπωση κλαίω τα λεφτά μου και δεν θα ξαναπεράσω...τώρα αν επιμείνεις μπορεί και να είναι αλλιώς ..καλή τύχη όπως και ναχει
Αυτο πια να γραφετε κριτική χωρίς να λετε με ποια κανετε με ξεπερναει....
Καλύτερα γραψτε σε κανενα forum για κριτικές εστιατορίων!
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Έχει φέρει κοπέλες ή κοπέλα η Εύα Jumbo στο χώρο της;
Κατά διαστήματα ναι τώρα δεν ξέρω αν έχει κάποια.Μια που είχε πριν κάνα χρόνο περίπου ήταν ότι χειρότερο υπήρχε.Μια που έκανε κάτι γκεστ και στο ντάνες πιο παλιά,κατια αν θυμάμαι.Πατσολα και πολυ άγαρμπη.Ελπίζω αν έφερε κάτι να μην είναι σαν αυτή ξανά.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Καλησπέρα.
Ξέρει κανείς αν το κορίτσια-κορίτσι που έχει η Εύα στο jumbo δίνει υπηρεσίες......?
Από φραπέ μέχρι οτιδήποτε?
Όποιος γνωρίζει αν δεν θέλει εδώ ας στείλει pm.
Εσυ ρε φίλε πως έμαθες ότι έχει κορίτσι;Κι αν έχει γιατί δεν την ρωτάς την ίδια και ρωτάς εμάς;Γενικά η Εύα δεν είναι μπαμπούλας!Αν σου πει ότι κάνει κάνει!
 

Mariosriosmass

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2023
Μηνύματα
3
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους…παρακολουθώ χρόνια το site αλλά όχι τόσο ενεργά..όλο έλεγα θα κάνω εγγραφή και επιτέλους ήρθε η στιγμή.

Να αναφέρω τις δυο τελευταίες φορές που πήγα για μασαζάκι…
Περίπου στης 17 Αυγούστου πήγα ξανά μετά από χρόνια στο Βάνα γιατί το Κρίσταλ ήταν κλειστό.Δεν είχε κάτι το ιδιαίτερο και μπήκα με Θεώνη.
Μασαζάκι μέτριο όπως και η συνέχεια του προγράμματος και αυτή πολύ μέτρια και κρύα.
Δεν πέρασα και τόσο καλά είναι η αλήθεια και μου είχε μείνει στο μυαλό το Κρίσταλ,πήγα στης 19 Αυγούστου και επέλεξα μια ξανθιά περίπου 20 χρόνων μικροκαμωμένο..μασάζ χάδι,έμεινε με εσώρουχο εντάξει κορμάρα,το μόνο που με χάλασε είναι ότι δεν έδωσε φιλια…Δεν θυμάμαι το όνομα της.κατά τα αλλά μια χαρά.
Έχω πάρει πολλές από εκεί μέσα και τώρα είδα την Κασσανδρα.ξέρουμε κάτι για αυτήν ;
Ευχαριστώ και ανυπομονώ να μοιραστώ τις και καινούργιες στιγμές που θα έρθουν.
 

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Εσυ ρε φίλε πως έμαθες ότι έχει κορίτσι;Κι αν έχει γιατί δεν την ρωτάς την ίδια και ρωτάς εμάς;Γενικά η Εύα δεν είναι μπαμπούλας!Αν σου πει ότι κάνει κάνει!

Εσυ ρε φίλε πως έμαθες ότι έχει κορίτσι;Κι αν έχει γιατί δεν την ρωτάς την ίδια και ρωτάς εμάς;Γενικά η Εύα δεν είναι μπαμπούλας!Αν σου πει ότι κάνει κάνει!
Δεν έχεις άδικο.
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
296
Like
1.138
Πόντοι
201
Εσυ ρε φίλε πως έμαθες ότι έχει κορίτσι;Κι αν έχει γιατί δεν την ρωτάς την ίδια και ρωτάς εμάς;Γενικά η Εύα δεν είναι μπαμπούλας!Αν σου πει ότι κάνει κάνει!
Το είδε στο ινστα τις λογικα
 

Mariosriosmass

Νέο Μέλος
Εγγρ.
8 Σεπ 2023
Μηνύματα
3
Like
10
Πόντοι
0
Σήμερα έκανα μια βόλτα ξανά από το Κρίσταλ.Μπήκα με κασσανδρα.Πολύ καλό μασάζ και η συνέχεια άψογη.
 

Makis_Tsetseroglou

Μέλος
Εγγρ.
5 Σεπ 2023
Μηνύματα
14
Like
12
Πόντοι
0
Αυτο πια να γραφετε κριτική χωρίς να λετε με ποια κανετε με ξεπερναει....
Καλύτερα γραψτε σε κανενα forum για κριτικές εστιατορίων!
Έχεις απόλυτο δίκιο συναγωνιστή... πίστεψέ με, πέρασα τόσο ξενερωτα που δεν θυμάμαι καν, για αυτό η έλλειψη ονόματος. Ως νεοπας χρήστης απολογουμαι, ως παλαιός του χώρου πρώτη φορά έκλαψα λεφτά σε ίδρυμα!
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.168
Like
2.054
Πόντοι
456
Πρόσφατο πέρασμα από το Έλεγκανς.
Πείρα τη Νικόλ.
Το σώμα της λίγο πιο γεμάτο από το γούστο μου.
Έχει πολλά τατουάζ από πάνω ως κάτω αλλά πολύ καλή σε αυτό που κάνει.
Το μπάνιο παλιό αλλά σε πολύ καλή κατάσταση.
Η Νικόλ αν και δε τη λες πιτσιρικά σίγουρα ΔΕΝ είναι μεγάλη. 30 παρά τη κόβω.
 

Coco1980

Μέλος
Εγγρ.
3 Σεπ 2023
Μηνύματα
7
Like
8
Πόντοι
0
Ακου λοιπον και την δική μου κριτική:
Πηγα λοιπόν σε γνωστό γραφείο και μου προτεινε καποια κοπελα.
Πηγα σε γνωστό ξενοδοχειο και περασα σουπερ! 2 γυρους DMF ,CIF CIM ,OWO, ANAL
Προτίμησα αυτη την ξανθια γιατι οι αλλες ηταν πολυ χαλια και δεν βλεποτανε.
Δεν λεω ονοματα όμως γιατί θα καταλαβουν όλοι οτι γαμιέται ωραία και το αφεντικό θα διώξει τις άλλες.
Να συνεχίσω τις άλλες εμπειρίες μου;
Καλό θα ειναι οι νέοπες του site να ακούτε καποιες καλοπροαίρετες συμβουλές πως να κανετε ενημερώσεις.
Αν μη τι αλλο έχουμε ξοδεψει πολυ χρήμα και πολυ χρόνο, εκμεταλευτείτε το !!!!
Τόσο κυρηγμα μάλλον παπάς είσαι...μίλησα για το golden spa το οποίο έχει κάπου 5 κοπέλες;όσοι θέλουν να πάνε να πάνε και αν θέλουν ας δώσουν την υποκειμενική κριτική τους. Εγώ στάθηκα στο χρονικό κομμάτι και ότι δεν ήταν vfm για εμένα. Ας κρίνει ο καθένας μόνος του. Αυτά αντίο
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom