Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 58 άτομα (6 μέλη και 52 επισκέπτες)

demian123

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2013
Μηνύματα
334
Κριτικές
1
Like
1.045
Πόντοι
201
Η αίσθηση που μου έδωσε η πετσέτα ήταν ... Μάλλον χρησιμοποιημένη . Οι πλυμένες και καλά στεγνωμενες πετσέτες είναι πιο σκληρές στην υφή τους. Δεν ξέρω αν δεν πρόλαβε να στεγνώσει αυτή που μου έδωσαν αλλά κάτω από το κρεβάτι είχε μια καθαρή πετσέτα τυλιγμένη κανονικά . Για τον φίλο που ρώτησε για Τόκιο δεν ξέρω τι tattoos έχει μιας και δεν κάναμε μαζί ποτέ.

Πραγματικά υπάρχει κάποιος που να πιστεύει πως υπάρχει μαγαζί που να έχει όντως πλυμμένες πετσέτες;
Αν δουλεύουν ταυτόχρονα 6 κοπέλες και κάνουν 2 ραντεβού την ώρα θέλουμε 12 καθαρές πετσέτες την ώρα. Για να γίνει αυτό, εκτός από 3 πλυντήρια/στεγνωτήρια να δουλευουν νον στοπ, χρειάζεται και οργάνωση.
Να παρακαλάτε να έχουν χρησιμοποιήσει την πετσέτα σας λιγότεροι απο 3.
 

Nicole

Call-Girl
Εγγρ.
17 Απρ 2023
Μηνύματα
533
Like
9.315
Πραγματικά υπάρχει κάποιος που να πιστεύει πως υπάρχει μαγαζί που να έχει όντως πλυμμένες πετσέτες;
Αν δουλεύουν ταυτόχρονα 6 κοπέλες και κάνουν 2 ραντεβού την ώρα θέλουμε 12 καθαρές πετσέτες την ώρα. Για να γίνει αυτό, εκτός από 3 πλυντήρια/στεγνωτήρια να δουλευουν νον στοπ, χρειάζεται και οργάνωση.
Να παρακαλάτε να έχουν χρησιμοποιήσει την πετσέτα σας λιγότεροι απο 3.
Η σημασια στην επιτυχια ενος μαγαζιου στο χωρο του μασαζ ειναι κυριως η καθαριοτητα.. κ αυτο δε φενεται μονο στις πετσετες αλλα κ στην γενικη εικονα κ του χωρου αλλα κ των κοριτσιων.. φυσικα κ υπαρχουν πλυντηρια στεγνωτηρια π δουλευουν ασταματητα αλλα κυριως οπως ειπες χρειαζεται οργανωση. Οι πετσετες μετα απο καθε χρηση μπαινουν για πλυσιμο κ δεν πρεπει να βγουν εαν δεν ειναι πληρως στεγνες,αφρατες κ να μοσχομυριζουν αλλα κ οι παντοφλες δινονται σε σακουλακια μιας κ ειναι μιας χρησης κ ανοιγονται μονο απο εσας. Οποτε θα διαφωνησω εμπειρικα μιλωντας .. κ για να το πω πολυ απλα η καθαριοτητα σας μας αφορα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Η σημασια στην επιτυχια ενος μαγαζιου στο χωρο του μασαζ ειναι κυριως η καθαριοτητα.. κ αυτο δε φενεται μονο στις πετσετες αλλα κ στην γενικη εικονα κ του χωρου αλλα κ των κοριτσιων.. φυσικα κ υπαρχουν πλυντηρια στεγνωτηρια π δουλευουν ασταματητα αλλα κυριως οπως ειπες χρειαζεται οργανωση. Οι πετσετες μετα απο καθε χρηση μπαινουν για πλυσιμο κ δεν πρεπει να βγουν εαν δεν ειναι πληρως στεγνες,αφρατες κ να μοσχομυριζουν αλλα κ οι παντοφλες δινονται σε σακουλακια μιας κ ειναι μιας χρησης κ ανοιγονται μονο απο εσας. Οποτε θα διαφωνησω εμπειρικα μιλωντας .. κ για να το πω πολυ απλα η καθαριοτητα σας μας αφορα.
Πολύ καλά τα λες, έτσι είναι και έτσι ΠΡΕΠΕΙ να είναι. Έλα όμως που στην πόλη μας, οι κανονες πάνε περίπατο με δική μας ανοχή...
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Πολύ καλά τα λες, έτσι είναι και έτσι ΠΡΕΠΕΙ να είναι. Έλα όμως που στην πόλη μας, οι κανονες πάνε περίπατο με δική μας ανοχή...
Σωστός ο χυστης... Ολοι μας φταίμε για όλη την κατάσταση σε αυτή τη πόλη... Και ενημερωτικα... Οποίος πιστεύει ότι στα μασατζιδικα (κρύσταλ μασατζιο Λουξουρι κτλπ) δεν παίζουν παραπάνω υπηρεσίες... Ας κάτσει σπίτι του να βλέπει στρουμφακια.... :wink::wink::wink::wink::wink::wink:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095
Σωστός ο χυστης... Ολοι μας φταίμε για όλη την κατάσταση σε αυτή τη πόλη... Και ενημερωτικα... Οποίος πιστεύει ότι στα μασατζιδικα (κρύσταλ μασατζιο Λουξουρι κτλπ) δεν παίζουν παραπάνω υπηρεσίες... Ας κάτσει σπίτι του να βλέπει στρουμφακια.... :wink::wink::wink::wink::wink::wink:
Παιχταρά μου, επειδή εγώ δεν έχω πάει σε κανένα από αυτά κι επειδή είμαι πολύ γέρος για να βλέπω στρουμφάκια, θέλεις να μας ανοίξεις τα μάτια?
Δε με νοιάζει ούτε σε ποιο από τα ιδρύματα, ούτε με ποια λαδοκόρη (μην την κάψουμε όπως λέτε και ορισμένοι) αλλά θέλεις να μας πεις πχ ενδεικτικές τιμές?
Γιατί όταν φτάνουμε σε αυτά τα μαγαζιά, στα προχωρημένα ρε αδερφέ, να δίνουμε 60-70-80 για μια μαλαπέρδα ή μια πίπα, με συνήθως μέτριες κοπέλες (πχ άκουα), στα άλλα με τις πιο δροσερές υπάρξεις, με πόσα γαμάς?
Αν γαμάς πχ με τιμοκατάλογο που έχει το βανεσάκι (ως πρώην λαδοκόρη τέτοιων ιδρυμάτων) σημαίνει ότι γαμάς με τιμή city tour και βάλε. Οπότε, δεν είναι και τόσο value for money. Θες λοιπόν να μας πεις την εμπειρία σου από τιμές κτλ, χωρίς εμένα προσωπικά να με νοιάζει με ποια και σε ποιο μαγαζί.
Ελπίζω να μη μας αρχίσεις κι εσύ, όπως άλλος σε άλλο νήμα, εγώ είμαι και όμορφος και γυμνασμένος κτλ....δώσε ίνφο και για εμάς τους άσχημους.
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Παιχταρά μου, επειδή εγώ δεν έχω πάει σε κανένα από αυτά κι επειδή είμαι πολύ γέρος για να βλέπω στρουμφάκια, θέλεις να μας ανοίξεις τα μάτια?
Δε με νοιάζει ούτε σε ποιο από τα ιδρύματα, ούτε με ποια λαδοκόρη (μην την κάψουμε όπως λέτε και ορισμένοι) αλλά θέλεις να μας πεις πχ ενδεικτικές τιμές?
Γιατί όταν φτάνουμε σε αυτά τα μαγαζιά, στα προχωρημένα ρε αδερφέ, να δίνουμε 60-70-80 για μια μαλαπέρδα ή μια πίπα, με συνήθως μέτριες κοπέλες (πχ άκουα), στα άλλα με τις πιο δροσερές υπάρξεις, με πόσα γαμάς?
Αν γαμάς πχ με τιμοκατάλογο που έχει το βανεσάκι (ως πρώην λαδοκόρη τέτοιων ιδρυμάτων) σημαίνει ότι γαμάς με τιμή city tour και βάλε. Οπότε, δεν είναι και τόσο value for money. Θες λοιπόν να μας πεις την εμπειρία σου από τιμές κτλ, χωρίς εμένα προσωπικά να με νοιάζει με ποια και σε ποιο μαγαζί.
Ελπίζω να μη μας αρχίσεις κι εσύ, όπως άλλος σε άλλο νήμα, εγώ είμαι και όμορφος και γυμνασμένος κτλ....δώσε ίνφο και για εμάς τους άσχημους.
δες μπολεκ και λολεκ η κανενα μικρο σπιτι στο λιβαδι....δεν μπορω να κανω κατι αλλο:buck2::buck2::buck2::buck2::buck2::buck2:
 

gagarin

Ανώτερος
Εγγρ.
2 Αυγ 2007
Μηνύματα
2.153
Κριτικές
10
Like
6.116
Πόντοι
7.095

GTOwizard

Μέλος
Εγγρ.
1 Απρ 2023
Μηνύματα
121
Like
481
Πόντοι
21
Παιχταρά μου, επειδή εγώ δεν έχω πάει σε κανένα από αυτά κι επειδή είμαι πολύ γέρος για να βλέπω στρουμφάκια, θέλεις να μας ανοίξεις τα μάτια?
Δε με νοιάζει ούτε σε ποιο από τα ιδρύματα, ούτε με ποια λαδοκόρη (μην την κάψουμε όπως λέτε και ορισμένοι) αλλά θέλεις να μας πεις πχ ενδεικτικές τιμές?
Γιατί όταν φτάνουμε σε αυτά τα μαγαζιά, στα προχωρημένα ρε αδερφέ, να δίνουμε 60-70-80 για μια μαλαπέρδα ή μια πίπα, με συνήθως μέτριες κοπέλες (πχ άκουα), στα άλλα με τις πιο δροσερές υπάρξεις, με πόσα γαμάς?
Αν γαμάς πχ με τιμοκατάλογο που έχει το βανεσάκι (ως πρώην λαδοκόρη τέτοιων ιδρυμάτων) σημαίνει ότι γαμάς με τιμή city tour και βάλε. Οπότε, δεν είναι και τόσο value for money. Θες λοιπόν να μας πεις την εμπειρία σου από τιμές κτλ, χωρίς εμένα προσωπικά να με νοιάζει με ποια και σε ποιο μαγαζί.
Ελπίζω να μη μας αρχίσεις κι εσύ, όπως άλλος σε άλλο νήμα, εγώ είμαι και όμορφος και γυμνασμένος κτλ....δώσε ίνφο και για εμάς τους άσχημους.
Με το βανεσακι τι παίζει;
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
663
Like
1.008
Πόντοι
206
IMG_20230516_101531.jpg
 

iosiff

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαΐ 2023
Μηνύματα
210
Like
356
Πόντοι
21
Με μια Αθηνα που ηταν μασαζιο ξερει κανεις αν δουλευει πουθενα αλλου?
 

dbaba

Σπουδαίος
Εγγρ.
16 Νοε 2010
Μηνύματα
959
Κριτικές
52
Like
2.555
Πόντοι
2.480
Κρατάτε ρε την αποχή ή μόνος έμεινα. Πάμε να μετρηθούμε?
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.133
Κριτικές
166
Like
26.953
Πόντοι
34.538
Η σημασια στην επιτυχια ενος μαγαζιου στο χωρο του μασαζ ειναι κυριως η καθαριοτητα.. κ αυτο δε φενεται μονο στις πετσετες αλλα κ στην γενικη εικονα κ του χωρου αλλα κ των κοριτσιων.. φυσικα κ υπαρχουν πλυντηρια στεγνωτηρια π δουλευουν ασταματητα αλλα κυριως οπως ειπες χρειαζεται οργανωση. Οι πετσετες μετα απο καθε χρηση μπαινουν για πλυσιμο κ δεν πρεπει να βγουν εαν δεν ειναι πληρως στεγνες,αφρατες κ να μοσχομυριζουν αλλα κ οι παντοφλες δινονται σε σακουλακια μιας κ ειναι μιας χρησης κ ανοιγονται μονο απο εσας. Οποτε θα διαφωνησω εμπειρικα μιλωντας .. κ για να το πω πολυ απλα η καθαριοτητα σας μας αφορα.
Δλδ αν ερθει πελατης και δεν εχει μεινει καθαρη πετσετα,
δεν θα τον ανακουφισετε????
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.003
Κριτικές
37
Like
5.728
Πόντοι
5.595
Κρατάτε ρε την αποχή ή μόνος έμεινα. Πάμε να μετρηθούμε?
Μαζί θα ρίξουμε το τείχος της κοροϊδίας των ελαιοτριβείων! 7 μήνες και συνεχίζω ακάθεκτος...Προτιμώ πλέον τα studios! Μόνο στην Αθήνα, επίσκεψη στα μασαζτζίδικα, για πραγματικές υπηρεσίες και το πιο σημαντικό, τα χρήματα που δίνεις να πιάνουν τόπο (value for money)...
 

Crixus

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2019
Μηνύματα
345
Κριτικές
1
Like
1.149
Πόντοι
201
Σωστός ο χυστης... Ολοι μας φταίμε για όλη την κατάσταση σε αυτή τη πόλη... Και ενημερωτικα... Οποίος πιστεύει ότι στα μασατζιδικα (κρύσταλ μασατζιο Λουξουρι κτλπ) δεν παίζουν παραπάνω υπηρεσίες... Ας κάτσει σπίτι του να βλέπει στρουμφακια.... :wink::wink::wink::wink::wink::wink:
Σε γνωστό λαδομάγαζο, μετά απο παρότρυνση προς τη λαδοκόρη που αναφέρεται πολύ συχνά εδώ μέσα, να μου κάνει κάτι περισσότερο απο τα συνηθισμένα, μου είπε "δεν το επιτρέπει το μαγαζί", παρ`ολα αυτά μου τον έπιασε και τον φίλησε ευλαβικά, με εκτίμηση και σεβασμό! :rockon::rockon::rockon:
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom