Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 31 άτομα (6 μέλη και 25 επισκέπτες)

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Ηθελα να πω οτι για elegance spa οταν ειχα παει πετυχα 4 μεσα.Μια μεγαλη σε ηληκια που μου ειπαν οτι κανει μονο μασσαζ,δεν τη δοκιμασα.Η γνωστη νικολ που στον ρουφαει σαν φλογερα,μια ακομα ψηλη χοντρη μελαχροινη 45αρα δεν θυμαμαμαι ονομα που κανει νομιζω οτι και η νικολ και ηταν και μια Ρωσσιδαρα κοντη αλλα ωραιο μουνακι.Αυτη μου φανηκε σαν υπευθυνη αλλα ηταν η καλυτερα απο ολες εκει μεσα.Οταν ρωτησα αν κανει κατι αυτη απεφυγαν να μ απαντησουν κι ετσι πηρα νικολ.Εχει κανεις καμια πληροφορια παραπανω?
 

Morfeas38

Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2022
Μηνύματα
138
Like
231
Πόντοι
21
Καλημερα παιδια καινουργιος στο χωρο.. σας διαβαζω καιρο και πραγματικα κανετε καλη δουλεια και θελω και εγω να συνείσφερω με τις δικες μου εμπειριες. Αν και ψαρακας ακομα στο χωρο.. προτιμαω ανεξαρτητους χωρους και οχι τα γνωστα ιδρυματα.. θα ηθελα να ρωτησω εαν εχει κανεις καποια γνωμη για εδω:
Νικολέτα στον Εύοσμος θυμάμαι τελευταια
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλημερα παιδια καινουργιος στο χωρο.. σας διαβαζω καιρο και πραγματικα κανετε καλη δουλεια και θελω και εγω να συνείσφερω με τις δικες μου εμπειριες. Αν και ψαρακας ακομα στο χωρο.. προτιμαω ανεξαρτητους χωρους και οχι τα γνωστα ιδρυματα.. θα ηθελα να ρωτησω εαν εχει κανεις καποια γνωμη για εδω:
kαλημερα η γνωστη σε ολουs vivi παλια στο ΚΡΥΣΤΑΛ μετα στο λουξουρι ευοσμο μετα στα σπιτακια κανονικη ηεροδουλη ....μετα ιδιωτευσε με το πραγματικο τηs ονομα τηs Nikoλετα Κουκουγιαννη και κανει φουλ με 80 -100 ευρο
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
επικοινωνία με Βανα πριν λιγο η Κριστη δεν ειναι αυτη που οι ποιο πολλοί ξέρουμε άλλα νέα κοπέλα στον κλάδο μασάζ
οποίος πάει ας μας το πει και επίσημα
Απλη συνονιμια το τσεκαρισα και εγω Δεν συγκρινεται η ΚΡΙΣΤΥ ηταν μονο μια !!!στο Κρυσταλ και δεν ....ξανα.....
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μια φορα σε εμενα οχι στο μασσαζ με τα ποδια αλλα στο κανονικο μου τον χαιδευαν περιφεριακα ισα ισα να καυλωσω αλλα ως εκει.Μετα ετρωγα στοπ.Και πολλες υποσχεσεις.
γυρω γυρω ολοι, ε?
Χ και αυτό το μαγαζι λοιπον. οταν μπουνε στο θεμα, τα λεμε...
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
566
Πόντοι
81
Μια φορα σε εμενα οχι στο μασσαζ με τα ποδια αλλα στο κανονικο μου τον χαιδευαν περιφεριακα ισα ισα να καυλωσω αλλα ως εκει.Μετα ετρωγα στοπ.Και πολλες υποσχεσεις.
μάλλον είναι το σύστημα τέτοιο για να σε έχουν πελάτη .......
από την στιγμή που μπαίνεις γυμνός μέσα σε έναν τέτοιο χώρο πρέπει να καταλάβουν ότι ο πελάτης περιμένει κάτι παραπάνω !!!!!!!
αν δεν έχουν στο μενού τους εκτόνωση ας σε δώσουν εσώρουχο μιας χρήσεως να μην περιμένεις και εσύ το κάτι παραπάνω .
και καλό θα ήταν να τους το λέμε και εμείς αυτό όταν μας λένε ξάπλωσε γυμνός οτι ειναι υποχρεωμένοι να μας δίνουν μια χρήσεως εσώρουχα αλλιώς θα περιμένουμε κατι παραπάνω και οχι μόνο υποσχέσεις που απο την μια γλιτώνουν τα έξοδα του ρούχου και από την άλλη σε κρατάνε με την όρεξη για μια ακόμα προσπάθεια
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
0C77082E-6EFC-49F3-89C8-1F5E7D7ED259.png

Καλησπέρα. Επειδή προσπαθώ να επικοινωνήσω με την τυπισσα υπάρχει κάποιος που να έχει έμπειρα μαζί της ;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Μια φορα σε εμενα οχι στο μασσαζ με τα ποδια αλλα στο κανονικο μου τον χαιδευαν περιφεριακα ισα ισα να καυλωσω αλλα ως εκει.Μετα ετρωγα στοπ.Και πολλες υποσχεσεις.
Τα έχουμε γράψει πολλές φορές , αλλά δεν ακούνε τι να τους κάνουμε?
Οταν μειωθεί η ουρά , θα αρχίσουν τα εχτρα!
Εξυπνα φερθείτε ρεεεεε!!!!
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
γυρω γυρω ολοι, ε?
Χ και αυτό το μαγαζι λοιπον. οταν μπουνε στο θεμα, τα λεμε...
Οπως τα λες χαιδεμα γυρω γυρω,υπονουμενα καθε φορα για την επομενη και στο τελος τιποτα.Μια φορα μου ειπε κι ολας μπορεις να πας και να τελειωσεις μονος σου στο μπανιο.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Stef68

kavler

Μέλος
Εγγρ.
2 Απρ 2009
Μηνύματα
231
Like
32
Πόντοι
1
Έχουμε εικόνα και άποψή για Αλεξανδρα από Luxury spa?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Πολύ γεμάτη για εμένα δεν αξίζει
 

MAGOYLIS

Μέλος
Εγγρ.
7 Σεπ 2011
Μηνύματα
588
Κριτικές
6
Like
116
Πόντοι
6
Σάκη οργανώσου κάποτε είχες καλά κορμιά στην Μαρτίου

Στον τρίαινα απευθύνομαι ξέρει αυτός
:globeos-cigar::globeos-cigar:
Παλιές καλές εποχές.... Τον χάσαμε τον σάκη και ελπίζω να ξανα φέρει τέτοια κομμάτια όπως τότε!!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom