Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 45 άτομα (8 μέλη και 37 επισκέπτες)

luca

Μέλος
Εγγρ.
7 Νοε 2006
Μηνύματα
142
Κριτικές
1
Like
60
Πόντοι
1
25A7761A-86E9-47D2-B10A-0466ECB84822.png

Εγώ στο viber κλείνω ραντεβού
Εγω παλι , ψάχνω στο Viber με όνομα , με τηλέφωνο …. Τίποτα δεν μου βγάζει. Τι διάολο ? Το έκλεισαν ?
 

nikolas ispik

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2023
Μηνύματα
7
Like
26
Πόντοι
0
Γεια σας.επισκεψη στην Εύα στο Jumbo.ενα πρν κέντρο αισθητικής υπουργείο.απο μασάζ τίποτα μόνο λίγο χάδι. Στο δεύτερο μέρος ανέβηκε από επάνω στο μασαζοκρεβατο. Το οποίο ετριζε και λέω δεν υπάρχει κάτι άλλο που να μην κάνει θόρυβο.τελικα την ξάπλωσα στο κρεβάτι στο κάτω μέρος του κρεβατιού .και άρχισα.σε κάποια στιγμή έκανα το λάθος να μπω στο κ.λ. και λέω sorry δεν το ήθελε.λεει αν θέλεις συνέχισε.τξν σφυροκοπούσα κανένα δεκάλεπτο με τέταρτο. την είδα ότι την άρεσε πολύ. Το επόμενο ραντεβού την είπα σε ξενοδοχείο αν μπορεί.θα δούμε.λεει αν θα είσαι σαν σήμερα μανάρι φυσικά.θα υπάρχει ενημέρωση
 

Kounel@

Ανώτερος
Εγγρ.
7 Οκτ 2016
Μηνύματα
339
Κριτικές
50
Like
3.111
Πόντοι
7.191
Μου την λες;;;
Έχω άκρη και μαθενω το πρόγραμμα....
Εάν δεν σε αρέσει μην
Όχι φίλε μου δεν στην λέω χαλάρωσε λίγο
Κ αφού έχεις κ άκρες δώσε καμμία πληροφορία ποια κοπέλα να προτιμήσουμε αν είναι
 

cheef4

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2013
Μηνύματα
218
Like
154
Πόντοι
1
Καλημερα παιδια καινουργιος στο χωρο.. σας διαβαζω καιρο και πραγματικα κανετε καλη δουλεια και θελω και εγω να συνείσφερω με τις δικες μου εμπειριες. Αν και ψαρακας ακομα στο χωρο.. προτιμαω ανεξαρτητους χωρους και οχι τα γνωστα ιδρυματα.. θα ηθελα να ρωτησω εαν εχει κανεις καποια γνωμη για εδω:
Ναι φιλε εχουμε αναφερθει κατα καιρους.. Μονη δουλευει η κοπελα δεν ειναι μασατζιδικο στο σπιτι της το κανει σε ενα κρεβάτι μασαζ.. Κανει πιπες τα καταπίνει ολα μασαζ... Κοροιδεμα.. Στα αρνητικα δεν σε αφηνει για ντουζ και εχει λιγακι τα ψυχολογικα της.. Περιοχή κέντρο προς Αγίου Δημητρίου κοντα..
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Κανείς όμως δεν το ανεβάζει...για μάθει ο κόσμος εδώ....
τι ν ανεβασουμε ρε μυστη τα μπαζα τις Βανας?μια Θεωνη ηταν και αυτη........αντε αν το εδινε και η Βανα θα ηταν τιμιο

παρεπιπτοντως δεν θελει καμια ακρη στελνεις μεσεντζερ και σου στελνουν φωτο......για να μην νιωθουν κάποιοι οτι εχουν προνόμια
 
Τελευταία τροποποίηση:

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
τι ν ανεβασουμε ρε μυστη τα μπαζα τις Βανας?μια Θεωνη ηταν και αυτη........αντε αν το εδινε και η Βανα θα ηταν τιμιο

παρεπιπτοντως δεν θελει καμια ακρη στελνεις μεσεντζερ και σου στελνουν φωτο......για να μην νιωθουν κάποιοι οτι εχουν προνόμια
Να μάθει ο κόσμος αν θα διαλέξει τη μία χοντρή η την άλλη χοντρή
Εγώ λέω Βάνα αφού δε βρίσκεις χαιρι με τα μπάζα που έχεις
Γιατί γκαυλα μου δε το δίνεις εσύ καλύτερα έχεις φουσκώσει και το βυζο, κέρδος θα έχεις άκου με
 
  • Like
Αντιδράσεις: tefras

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Ναι φιλε εχουμε αναφερθει κατα καιρους.. Μονη δουλευει η κοπελα δεν ειναι μασατζιδικο στο σπιτι της το κανει σε ενα κρεβάτι μασαζ.. Κανει πιπες τα καταπίνει ολα μασαζ... Κοροιδεμα.. Στα αρνητικα δεν σε αφηνει για ντουζ και εχει λιγακι τα ψυχολογικα της.. Περιοχή κέντρο προς Αγίου Δημητρίου κοντα..
Για τα χοντρά είναι γαμησε τα
η γκόμενά και value vor money
Όταν τη ζήτησα κωλο μου έκανε λίγο τη δύσκολη αλλά τον έδωσε καλοδουλεμενος. Αλλά κατέβασε λίγο τις τιμές ρε κούκλα στο μπουρδελο σε παίρναμε με 40
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

pappap

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Όλοι ψαχνομαστε, και ψάχνουμε να βρούμε μια κοπέλα σε όλα αυτά τα μαγαζιά, η οποία θα ξεχωρίζει σαν την μυγα μέσα στο γάλα με τις υπηρεσίες που θα παρέχει. Καμία δεν φτάνει εκεί, συνεπώς το καλύτερο που έχουμε να κάνουμε είναι αποχή, υπομονή και αναμονη. Γιατί αλλιώς καταλήγουμε να είμαστε πελάτες σε μαγαζια που δεν μας ικανοποιούν. Άποψή μου.
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
566
Πόντοι
81
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206

Stef68

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
289
Πόντοι
20
Οπως τα λες χαιδεμα γυρω γυρω,υπονουμενα καθε φορα για την επομενη και στο τελος τιποτα.Μια φορα μου ειπε κι ολας μπορεις να πας και να τελειωσεις μονος σου στο μπανιο.
Δεν ξέρω αν πρέπει να γελάσω ή να κλάψω......
 

Sukatimukati

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2023
Μηνύματα
66
Like
246
Πόντοι
20
Ποιος έχει να προτείνει κάποια από luxury ; Γιατί δεν έχω ιδέα από κει μάγκες δεύτερη φορά
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Οπως τα λες χαιδεμα γυρω γυρω,υπονουμενα καθε φορα για την επομενη και στο τελος τιποτα.Μια φορα μου ειπε κι ολας μπορεις να πας και να τελειωσεις μονος σου στο μπανιο.
Πάλι καλά που δεν σου είπε να πας να τελειώσεις στο μπαλκόνι. Τι είναι αυτά ρεεεεεε...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom