Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 41 άτομα (8 μέλη και 33 επισκέπτες)

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Αν κλείσεις μασάζ με τα πόδια στο στρώμα και την πετάξεις την πουτσα σου απ έξω εξ αρχής θα στην παίξει με τα πόδια αλλά ως εκει.. αν επιμένεις για παραπάνω πολύ, μετά από 2-3 φορές θα φωνάξει την μελαχροινή(σαβούρα κατ εμε) να στον παίξει με τα χέρια. Για μια φορά με τα πόδια αξίζει νομίζω.. κατά τα αλλά οι γκόμενες εκει είναι ένα level κάτω από τα υπόλοιπα(εμφάνιση -μυαλό)! Αυτή και έπρεπε να κάνει καμία πίπα μετά την ποδομαλακια να δεις φράγκο που θα κονομαγε.
Ποια σου τον επαιξε ρε μυστη μου εσενα με τα ποδια?γιατι εγω 2 φορες πηγα και ειναι στα δεν.....
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μια πολύ αδύνατη που είναι εκεί συνήθως
και κάτι άλλες καινούργιες εγώ προσωπικά δεν τις είχα ξαναδεί
Πιτσιρίκες με βυζια
Αυτό συγκρατησα από ονόματα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτό δεν έκλεισε?
μαλλον λες την Αννυ. οι υπόλοιπες, με τα βυζια (!) λενε τιποτα? κατι γεματουλες εννοεις?
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Καλημερα στο νημα Σαββατο πρωι γυρο στιs εντεκα περιοχη σταθμου Μοναστηριου επεσα πανω σε δυο γνωστα κορμι@ .....που περπατουσαν μαζι διπλα διπλα με κατευθηνση για Κρυσταλ ......Κοιταζω καλα η μια θεαρ@ κορμαρα "Η Ιριδα"πολυ ωραιο Casual φορμακι με ανανεομενο λουκ πολυ ωραιο Styling Hair ..... οσο παει γινεται και καλυτερη .....το αλλο κορμι ηταν η Ολιβια αδιαφορη εντελωs για μενα γεματουλα τσουποτη με μεγαλο μπουστο ουτε καν δηλαδη .....Aφορμη ηταν να κλεισω ραντεβου για περασμα το μεσημερακι απο το αγαπημενο μου ιδρυμα με την Ιριδα φυσικα πολυ ωραιο πρωτο μεροs με σωστη πιεση σε επιμερουs σημεια ...και πολυ καλο δευτερο μεροs πολυ καλη διαθεση καλο sosial εντελωs oλογυμνη πανεμορφη κορμαρα πεντακαθαρη πολυ ναζαρια φιλακια χαδαkια ολα ομορφα η κολαρα τηs απιστευτα δυνατη το στηθοs τηs απαιχτο !!! απο τιs kαλυτερεs δυνατεs επιλογεs μου .......Ιριδα "best Krystal"
 
Τελευταία τροποποίηση:

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
181
Like
180
Πόντοι
1
Σας αναρτώ το εβδομαδιαίο πρόγραμμα του ΒΑΝΑ....
Καλημέρα και καλή εβδομάδα σε όλους μας....
 

Συνημμένα

  • received_251187543922541.jpeg
    received_251187543922541.jpeg
    138,4 KB · Εμφανίσεις: 93

pappap

Μέλος
Εγγρ.
3 Απρ 2023
Μηνύματα
26
Like
20
Πόντοι
0
Καλημερα παιδια καινουργιος στο χωρο.. σας διαβαζω καιρο και πραγματικα κανετε καλη δουλεια και θελω και εγω να συνείσφερω με τις δικες μου εμπειριες. Αν και ψαρακας ακομα στο χωρο.. προτιμαω ανεξαρτητους χωρους και οχι τα γνωστα ιδρυματα.. θα ηθελα να ρωτησω εαν εχει κανεις καποια γνωμη για εδω:
 

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Καλημερα στο νημα Σαββατο πρωι γυρο στιs εντεκα περιοχη σταθμου Μοναστηριου επεσα πανω σε δυο γνωστα κορμι@ .....που περπατουσαν μαζι διπλα διπλα με κατευθηνση για Κρυσταλ ......Κοιταζω καλα η μια θεαρ@ κορμαρα "Η Ιριδα"πολυ ωραιο Casual φορμακι με ανανεομενο λουκ πολυ ωραιο Styling Hair ..... οσο παει γινεται και καλυτερη .....το αλλο κορμι ηταν η Ολιβια αδιαφορη εντελωs για μενα γεματουλα τσουποτη με μεγαλο μπουστο ουτε καν δηλαδη .....Aφορμη ηταν να κλεισω ραντεβου για περασμα το μεσημερακι απο το αγαπημενο μου ιδρυμα με την Ιριδα φυσικα πολυ ωραιο πρωτο μεροs με σωστη πιεση σε επιμερουs σημεια ...και πολυ καλο δευτερο μεροs πολυ καλη διαθεση καλο sosial εντελωs oλογυμνη πανεμορφη κορμαρα πεντακαθαρη πολυ ναζαρια φιλακια χαδαkια ολα ομορφα η κολαρα τηs απιστευτα δυνατη το στηθοs τηs απαιχτο !!! απο τιs kαλυτερεs δυνατεs επιλογεs μου .......Ιριδα "best Krystal"
Συμφωνώ 100000000% για Ίριδα το κορμί!
Όπως και για Ολίβια πεταμένα λεφτά
2 φορές έχω περάσει μου αρέσει προσωπικά το σώμα της σαν γνήσιος βυζολαγνος
Αλλάααα δε παλεύεται μέσα
Λες και κάνει αγκαρια και τις 2 φορές νόμιζα θα κοιμηθεί μόνο που δε ξεφυσουσε!
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
566
Πόντοι
81
Γνώμη για body free συναγωνιστές μου ; Βρίσκομαι στην γειτονιά και λέω μήπως αργότερα το τιμήσω !
φίλε πλέον το εν λόγο μαγαζί θα μετακομιση απέναντι στον χώρο που είναι το βενους και θα κάνει κουμάντο ο παλιός γνώριμος ο Σάκης για όσους τον ξέρουν ...........
80 φουλ απο μια Αννα εγω ακόμα τα κλαίω τα λεφτά μου .......
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
566
Πόντοι
81
επικοινωνία με Βανα πριν λιγο η Κριστη δεν ειναι αυτη που οι ποιο πολλοί ξέρουμε άλλα νέα κοπέλα στον κλάδο μασάζ
οποίος πάει ας μας το πει και επίσημα
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
φίλε πλέον το εν λόγο μαγαζί θα μετακομιση απέναντι στον χώρο που είναι το βενους και θα κάνει κουμάντο ο παλιός γνώριμος ο Σάκης για όσους τον ξέρουν ...........
80 φουλ απο μια Αννα εγω ακόμα τα κλαίω τα λεφτά μου .......
Κάνε μια περιγραφή του ρόστερ φίλε μου ....μόνο αυτήν την Άννα έχει
 
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
566
Πόντοι
81
Κάνε μια περιγραφή του ρόστερ φίλε μου ....μόνο αυτήν την Άννα έχει
όταν πήγα ναι με ειπε και για μια άλλη κοπέλα μέσα ότι ήταν άλλα πότε δεν την είδα γιατί όταν μπήκα μου είπε ότι ήταν σε δωμάτιο που όλα είχαν ανοιχτές πόρτες και ήταν άδεια και όταν έφυγα με είπε ότι είχε πάει να πάρει καφέ παπαριες δηλαδή
μουφα σκέτη μακριά
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
φίλε πλέον το εν λόγο μαγαζί θα μετακομιση απέναντι στον χώρο που είναι το βενους και θα κάνει κουμάντο ο παλιός γνώριμος ο Σάκης για όσους τον ξέρουν ...........
80 φουλ απο μια Αννα εγω ακόμα τα κλαίω τα λεφτά μου .......
Σάκη οργανώσου κάποτε είχες καλά κορμιά στην Μαρτίου

Στον τρίαινα απευθύνομαι ξέρει αυτός
:globeos-cigar::globeos-cigar:
 

Πάμε για άλλα

Σπουδαίος
Εγγρ.
27 Ιαν 2016
Μηνύματα
1.450
Κριτικές
36
Like
4.455
Πόντοι
2.846
Σάκη οργανώσου κάποτε είχες καλά κορμιά στην Μαρτίου

Στον τρίαινα απευθύνομαι ξέρει αυτός
:globeos-cigar::globeos-cigar:
Τα καλά κομμάτια παπαλα.
Τώρα μόνο ότι έχουν απομείνει από τα ένδοξα χρόνια.
Που δεν βολεύτηκαν από κάνα αγαπουλη.
Παπουλη.
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
Ένα λεπτό. Έχεις δίκιο,Μαρκέλα δεν έχω δοκιμάσει αλλά θα προτιμούσα να πάω Μαρκέλα ή Ευα16 αντί φραπεδομαγαζου. Η λύση του elegance είναι τίμια έναντι των φραπεδομαγαζων. Στο τέλος προτείνω και ποιά θεωρώ εγώ σωστή τιμολογιακή πολιτική.
Τώρα στα συν που έχουν τα φραπεδομαγαζο και το elegance είναι το ότι ότι ώρα σου καρφώσει ή σου καυλωσει ή βρεις χρόνο, παίρνεις Τηλέφωνο και πας. Στην Μαρκέλα πρέπει να το προγραμματίσεις.
Eυα ποια εννοεις?Απο angels spa?
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
επικοινωνία με Βανα πριν λιγο η Κριστη δεν ειναι αυτη που οι ποιο πολλοί ξέρουμε άλλα νέα κοπέλα στον κλάδο μασάζ
οποίος πάει ας μας το πει και επίσημα
Στο λέω και επίσημα. Απλα ίδιο όνομα. Εμφανίσιμη κοπέλα, αδύνατη, μικρό βυζί, κωλαρακι ωραίο. Μασάζ ανύπαρκτο, εκτόνωση καλουτσικη
 

level1991

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2021
Μηνύματα
437
Κριτικές
7
Like
1.751
Πόντοι
481
+1. και γω 2 φορες πετσετα
Μια φορα σε εμενα οχι στο μασσαζ με τα ποδια αλλα στο κανονικο μου τον χαιδευαν περιφεριακα ισα ισα να καυλωσω αλλα ως εκει.Μετα ετρωγα στοπ.Και πολλες υποσχεσεις.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom