Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 67 άτομα (18 μέλη και 49 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
566
Πόντοι
81
Elegance massage : τρόποι επικοινωνίας ??? περιοχη του μαγαζιου ????

ενα Elegance εχει στην Μενεμενη αυτο ειναι ????
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Elegance massage λοιπόν. Πήγα όντως σε καλός ορίζει ένα ομολογουμένως καλοστεκούμενο μεταξύ κατηγορίας milf και granny. Ο χώρος είναι καθαρός κι περιποιημένος. Μασαζοκρέβατο και βουρ για μασάζ με την Σοφια. Η σοφια αναλαμβάνει το μασάζ ωραίο μασάζ αλλά ως εκεί. Δεν με ενδιέφερε και κάτι άλλο. Κατά την διάρκεια ήρθε στο δωμάτιο η Nicole που είχα επιλέξει. Με γύρισε πλευρό και τον ρούφηξε δίχως αύριο. Μπράβο σου κοπέλα μου. Τι να πω. Το είχα ανάγκη.
Η Νικόλ δείχνει ωραίο τυπάκι, δεν φτάνει την εικόνα των κοριτσιών του κρυσταλ αλλά το όλο της πακέτο σε κερδίζει. Τα προγράμματα είναι 30-50χερι -70στομα. Τελευταία φορά που πήγα σε φραπεδομαγαζο ήταν πριν 8 μηνεσ. Για εμένα είναι μια καλή επιλογη για να μην ξαναπάω σε φραπεδομαγαζο γιατί θεωρώ ότι έστω μια πίπα πρέπει να είναι το κατώφλι. αν και πιστεύω ότι το σωστό πρέπει να είναι 50€ πίπα 80€ το φουλ. Αλλά στην φτωχομάνα αυτά είναι ανέκδοτα.
Συνεχίζεται το εμπάργκο.
Κρίμα να μη σκίσουμε τη σοφία
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Elegance massage λοιπόν. Πήγα όντως σε καλός ορίζει ένα ομολογουμένως καλοστεκούμενο μεταξύ κατηγορίας milf και granny. Ο χώρος είναι καθαρός κι περιποιημένος. Μασαζοκρέβατο και βουρ για μασάζ με την Σοφια. Η σοφια αναλαμβάνει το μασάζ ωραίο μασάζ αλλά ως εκεί. Δεν με ενδιέφερε και κάτι άλλο. Κατά την διάρκεια ήρθε στο δωμάτιο η Nicole που είχα επιλέξει. Με γύρισε πλευρό και τον ρούφηξε δίχως αύριο. Μπράβο σου κοπέλα μου. Τι να πω. Το είχα ανάγκη.
Η Νικόλ δείχνει ωραίο τυπάκι, δεν φτάνει την εικόνα των κοριτσιών του κρυσταλ αλλά το όλο της πακέτο σε κερδίζει. Τα προγράμματα είναι 30-50χερι -70στομα. Τελευταία φορά που πήγα σε φραπεδομαγαζο ήταν πριν 8 μηνεσ. Για εμένα είναι μια καλή επιλογη για να μην ξαναπάω σε φραπεδομαγαζο γιατί θεωρώ ότι έστω μια πίπα πρέπει να είναι το κατώφλι. αν και πιστεύω ότι το σωστό πρέπει να είναι 50€ πίπα 80€ το φουλ. Αλλά στην φτωχομάνα αυτά είναι ανέκδοτα.
Συνεχίζεται το εμπάργκο.
Καλησπέρα!
Σύνολικός χρόνος συνεδρίας;
Δεν έγραψες για ντουζ, υποθέτω έχει να κανεις όμως.
Πηρες πιο πριν για να κλεισεις ραντεβού; Ζήτησες να κλείσεις με Νικολ;
 

pirosvestis43

Μέλος
Εγγρ.
6 Απρ 2021
Μηνύματα
128
Like
183
Πόντοι
1
Παίδες ποια έχει τα μεγαλύτερα βυζομπαλα (και κανονικό σώμα όχι χοντρή ) αυτή την περίοδο να πάμε να μας αρμεξει ? (Και να την αρμεξουμε)
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Παντός να γουστάρεται πιπα από αυτή την θείτσα αντί να πατε καμία Εύα ή καμιά μάρκελα για full εξηγεί πολλα για το επίπεδο της Σαλονίκης
Ένα λεπτό. Έχεις δίκιο,Μαρκέλα δεν έχω δοκιμάσει αλλά θα προτιμούσα να πάω Μαρκέλα ή Ευα16 αντί φραπεδομαγαζου. Η λύση του elegance είναι τίμια έναντι των φραπεδομαγαζων. Στο τέλος προτείνω και ποιά θεωρώ εγώ σωστή τιμολογιακή πολιτική.
Τώρα στα συν που έχουν τα φραπεδομαγαζο και το elegance είναι το ότι ότι ώρα σου καρφώσει ή σου καυλωσει ή βρεις χρόνο, παίρνεις Τηλέφωνο και πας. Στην Μαρκέλα πρέπει να το προγραμματίσεις.
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
Καλησπέρα!
Σύνολικός χρόνος συνεδρίας;
Δεν έγραψες για ντουζ, υποθέτω έχει να κανεις όμως.
Πηρες πιο πριν για να κλεισεις ραντεβού; Ζήτησες να κλείσεις με Νικολ;
50 λεπτά περίπου όπως κοίταξα το ρολόι. Ντουζ καθαρότατο εκτός δωματίου με τις γνωστές τροχονομικές διαδικασίες εισόδου και εξόδου από αυτό.
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
50 λεπτά περίπου όπως κοίταξα το ρολόι. Ντουζ καθαρότατο εκτός δωματίου με τις γνωστές τροχονομικές διαδικασίες εισόδου και εξόδου από αυτό.
Πάντως στο Elegance πιο πολύ μαρεσει η Σοφία παρά η gilf
 

kalambekis

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιουλ 2007
Μηνύματα
167
Κριτικές
1
Like
392
Πόντοι
21
ολο αναφορές για την λεγαμενη γίνονται.... εκανε φουλ και ολοι την αναπολείτε?
Όχι απλά Είναι εύκολα ερωτεύσιμη και πολύ ευχάριστη παρουσία. Τώρα άμα είσαι επιρρεπής σε γεροντοκαψουρες τα πράγματα είναι επικίνδυνα.
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Sorry λάθος, το relief στην Καλαμαριά ήθελα να πω...Ζητά
Αν κλείσεις μασάζ με τα πόδια στο στρώμα και την πετάξεις την πουτσα σου απ έξω εξ αρχής θα στην παίξει με τα πόδια αλλά ως εκει.. αν επιμένεις για παραπάνω πολύ, μετά από 2-3 φορές θα φωνάξει την μελαχροινή(σαβούρα κατ εμε) να στον παίξει με τα χέρια. Για μια φορά με τα πόδια αξίζει νομίζω.. κατά τα αλλά οι γκόμενες εκει είναι ένα level κάτω από τα υπόλοιπα(εμφάνιση -μυαλό)! Αυτή και έπρεπε να κάνει καμία πίπα μετά την ποδομαλακια να δεις φράγκο που θα κονομαγε.
 

Stef68

Μέλος
Εγγρ.
13 Απρ 2021
Μηνύματα
57
Κριτικές
1
Like
289
Πόντοι
20
Σωστός ο παίχτης! Αυτό ακριβώς περιέγραφα και εγώ για την Νικολ! Το γεγονός ότι η Τόκιο- Νεφέλη - Ολίβια πχ ή η οποιαδήποτε στο Κρυσταλ δεν σου κάνει πίπες φίλε(εσυ που διαβάζεις το ποστ και απορείς) είναι ότι την πληρώνεις για να στον παίζει μόνο.. αν σταματήσεις να την πληρώνεις να είσαι σίγουρος ότι θα αρχίσει τις πίπες και αυτή με 50€.. & μην πει κανένας καρεκλοκένταυρος ότι προτιμάει μόνο το φραπέ;; Παταγώδη ψευτοανειλικρινεια.. Σταμάτησε 1 μήνα το κρυσταλ, πάνε Νικολ ή όπου άλλου θέλεις και αν δεν κάνει πίπες μέχρι και η Ναντια να μη με λένε Τακ Πολ..
Εγώ σχεδόν το έκοψα και το κρυσταλ κ το λουξουρι που πήγα 2-3 φορές γιατί έχει ένα ωραίο μουνακι αλλά και αυτό τα ίδια αντί να κάνει καμία πίπα κάνει την παρθένα ή την περιοδεύον! Ξυπνάτε Μακεδονομάχοι .. οι Αθηναίοι πως τα χουν δηλαδή! Τα φιλιά μου καυλοπαιδα!!
Πολύ σωστά!! ΟΙ Αθηναίοι φιλοι μας τα κάνουν όλα με το πολύ 80 ευρώ. Εννοείται με 50 η πίπα είναι MUST!!!!!
 

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Λοιπόν
Χαρά massagio
Εξωτερικά για το πουτσο
Χοντρή ψηλή βυζι ταιραστιο.
Το καλύτερο μασάζ που μου έχουν κάνει στη ζωή μου ( και έχω κάνει παραααααα πολλα)
Αξίζει μόνο για το μασάζ παίδες δεν υπάρχει το μασάζ που κάνει.
Και μαλάκια προσπαθεί να τα δώσει όλα όπως συνήθως γίνεται με τις χοντρουλες σε αυτά τα μαγαζιά.
Θα την βάλω στο εβδομαδιαίο πρόγραμμα μόνο για το μασάζ!
Εγγύηση
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Λοιπόν
Χαρά massagio
Εξωτερικά για το πουτσο
Χοντρή ψηλή βυζι ταιραστιο.
Το καλύτερο μασάζ που μου έχουν κάνει στη ζωή μου ( και έχω κάνει παραααααα πολλα)
Αξίζει μόνο για το μασάζ παίδες δεν υπάρχει το μασάζ που κάνει.
Και μαλάκια προσπαθεί να τα δώσει όλα όπως συνήθως γίνεται με τις χοντρουλες σε αυτά τα μαγαζιά.
Θα την βάλω στο εβδομαδιαίο πρόγραμμα μόνο για το μασάζ!
Εγγύηση
Ποιες άλλες κοπελες ήταν διαθέσιμες; Μήπως θυμάσαι;
 

Dimass

Μέλος
Εγγρ.
9 Φεβ 2023
Μηνύματα
16
Like
16
Πόντοι
0
Γνώμη για body free συναγωνιστές μου ; Βρίσκομαι στην γειτονιά και λέω μήπως αργότερα το τιμήσω !
 

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Ποιες άλλες κοπελες ήταν διαθέσιμες; Μήπως θυμάσαι;
Μια πολύ αδύνατη που είναι εκεί συνήθως
και κάτι άλλες καινούργιες εγώ προσωπικά δεν τις είχα ξαναδεί
Πιτσιρίκες με βυζια
Αυτό συγκρατησα από ονόματα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Γνώμη για body free συναγωνιστές μου ; Βρίσκομαι στην γειτονιά και λέω μήπως αργότερα το τιμήσω !
Αυτό δεν έκλεισε?
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Μια πολύ αδύνατη που είναι εκεί συνήθως
και κάτι άλλες καινούργιες εγώ προσωπικά δεν τις είχα ξαναδεί
Πιτσιρίκες με βυζια
Αυτό συγκρατησα από ονόματα
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:


Αυτό δεν έκλεισε?
Από ότι ξέρω φίλε μου ο Νικόλας μαζί με έναν άλλο πήρανε το venus και το έχουν γυρισει σε φουλ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom