Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 37 άτομα (9 μέλη και 28 επισκέπτες)

DavaG

Μέλος
Εγγρ.
13 Ιαν 2023
Μηνύματα
5
Like
2
Πόντοι
0
Η Λυδία από κρυσταλ μοναστηριού τι απέγινε ρε παιδιά; Ξέρουμε που μπορούμε να την βρούμε; Επικοινώνησα με κρύσταλ αλλά μου είπαν έχει σταματήσει από εκεί. Ξέρει κανείς αν σταμάτησε γενικά η αν άλλαξε στέκι;
 

Zizou43

Μέλος
Εγγρ.
4 Απρ 2023
Μηνύματα
5
Like
4
Πόντοι
0
Πέρασμα με Νικολ από elegance. Υπέροχο βυζι. Υπέροχη πίπα. Τελείωμα στο στήθος. Ότι το καλύτερο
πολλα τα καλα σχολια για αυτην....

Φυγε μακρια .....ουτε καν μπορει να ειναι και 100κιλα
καλησπέρα, έχει μεγάλα βυζια; Ηλικια;
 
Τελευταία τροποποίηση:

assasertzis

Μέλος
Εγγρ.
30 Μαρ 2011
Μηνύματα
131
Like
157
Πόντοι
1

Astatoss

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2021
Μηνύματα
9
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα κυριοι. Περα απο Relief που αναφερθηκε ειδη προηγουμενα, μπορει να προτινει κανεις μασαζ με ποδια με εξτρα υπηρεσιες (η και οχι) που να αξιζει? Επισης θα εκτιμουσα καποια προταση κοπελας για massagio. Ευχαριστω εκ των προτερω!
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Η Λυδία από κρυσταλ μοναστηριού τι απέγινε ρε παιδιά; Ξέρουμε που μπορούμε να την βρούμε; Επικοινώνησα με κρύσταλ αλλά μου είπαν έχει σταματήσει από εκεί. Ξέρει κανείς αν σταμάτησε γενικά η αν άλλαξε στέκι;
Είχε Λυδία το crustal;;;
 

Marcel212

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
27
Like
8
Πόντοι
0
Γεια σας.επισκεψη στην Εύα στο Jumbo.ενα πρν κέντρο αισθητικής υπουργείο.απο μασάζ τίποτα μόνο λίγο χάδι. Στο δεύτερο μέρος ανέβηκε από επάνω στο μασαζοκρεβατο. Το οποίο ετριζε και λέω δεν υπάρχει κάτι άλλο που να μην κάνει θόρυβο.τελικα την ξάπλωσα στο κρεβάτι στο κάτω μέρος του κρεβατιού .και άρχισα.σε κάποια στιγμή έκανα το λάθος να μπω στο κ.λ. και λέω sorry δεν το ήθελε.λεει αν θέλεις συνέχισε.τξν σφυροκοπούσα κανένα δεκάλεπτο με τέταρτο. την είδα ότι την άρεσε πολύ. Το επόμενο ραντεβού την είπα σε ξενοδοχείο αν μπορεί.θα δούμε.λεει αν θα είσαι σαν σήμερα μανάρι φυσικά.θα υπάρχει ενημέρωση
Γεια σας.επισκεψη στην Εύα στο Jumbo.ενα πρν κέντρο αισθητικής υπουργείο.απο μασάζ τίποτα μόνο λίγο χάδι. Στο δεύτερο μέρος ανέβηκε από επάνω στο μασαζοκρεβατο. Το οποίο ετριζε και λέω δεν υπάρχει κάτι άλλο που να μην κάνει θόρυβο.τελικα την ξάπλωσα στο κρεβάτι στο κάτω μέρος του κρεβατιού .και άρχισα.σε κάποια στιγμή έκανα το λάθος να μπω στο κ.λ. και λέω sorry δεν το ήθελε.λεει αν θέλεις συνέχισε.τξν σφυροκοπούσα κανένα δεκάλεπτο με τέταρτο. την είδα ότι την άρεσε πολύ. Το επόμενο ραντεβού την είπα σε ξενοδοχείο αν μπορεί.θα δούμε.λεει αν θα είσαι σαν σήμερα μανάρι φυσικά.θα υπάρχει ενημέρωση
Έχεις τηλεφωνώ ;;
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
378
Πόντοι
21
Έχουμε ενημερώσει για την εν λόγω
 

greggreg24

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
21 Νοε 2017
Μηνύματα
449
Κριτικές
7
Like
1.069
Πόντοι
361
Καλημερα παιδια καινουργιος στο χωρο.. σας διαβαζω καιρο και πραγματικα κανετε καλη δουλεια και θελω και εγω να συνείσφερω με τις δικες μου εμπειριες. Αν και ψαρακας ακομα στο χωρο.. προτιμαω ανεξαρτητους χωρους και οχι τα γνωστα ιδρυματα.. θα ηθελα να ρωτησω εαν εχει κανεις καποια γνωμη για εδω:
30 απλό μασάζ 50 τα περεταιτω την ρωτάω αν κάνει στοματικό ή σεξ ή μόνο εκτόνωση μου λέει δεν τα λένε αυτά από το τηλέφωνο, της λέω πες μου απλά ένα ναι η ένα όχι, μου λεει δεν τα λέμε από το τηλ εάν.Δηλαδη εάν παω από εκεί την ρωτήσω μου πει όχι και φυγω θα φταίω εγώ μετά??
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
30 απλό μασάζ 50 τα περεταιτω την ρωτάω αν κάνει στοματικό ή σεξ ή μόνο εκτόνωση μου λέει δεν τα λένε αυτά από το τηλέφωνο, της λέω πες μου απλά ένα ναι η ένα όχι, μου λεει δεν τα λέμε από το τηλ εάν.Δηλαδη εάν παω από εκεί την ρωτήσω μου πει όχι και φυγω θα φταίω εγώ μετά??
Στη φωτο και στο στησιμο πως την κόβεις φίλε να κανει μονο χαλαρωτικό;
Απο την άλλη πολύ καλά σου απάντησε τι ήθελες να σου πεί;
Σε μπουρδέλο να πάρεις τηλέφωνο θα σου πουν περάστε να σας ενημερώσουμε απο κοντα!
Καλή διασκεδαση περιμένουμε ενημέρωση....
 

dokimazo

Μέγας
Εγγρ.
26 Μαρ 2008
Μηνύματα
3.886
Κριτικές
31
Like
727
Πόντοι
4.535
30 απλό μασάζ 50 τα περεταιτω την ρωτάω αν κάνει στοματικό ή σεξ ή μόνο εκτόνωση μου λέει δεν τα λένε αυτά από το τηλέφωνο, της λέω πες μου απλά ένα ναι η ένα όχι, μου λεει δεν τα λέμε από το τηλ εάν.Δηλαδη εάν παω από εκεί την ρωτήσω μου πει όχι και φυγω θα φταίω εγώ μετά??
Μόνο τα τατού που είδα με έφτιαξες... Θα πάω και θα σου πω.
Ακόμα να πας κάπου εσύ
Την άλλη φορά σε πρότεινα 3 καμία δε σ άρεσε η φτιάχνεσαι μόνο να ρωτάς
Τι ρωτάς και εσύ?
Πήγα μην αγχώνεσαι
Και; Για πες? Καλά? Που πήγες? Ενημέρωση δεν θα κάνεις?
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: Humax

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom