Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 40 άτομα (4 μέλη και 36 επισκέπτες)

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Είμαι περίεργος να δω κριτικές από elegance ολοκληρωμένα εγώ έχω πάει και έχω γράψει όπως επίσης έχω απαντήσει σε messages αλλά δεν βλέπω ανάλογες κριτικές. Προσωπικά είδα μια μεγάλη σε ηλικία να αναλαμβάνει την χειρομαλαξη υπάρχει και κάποια νεότερη;
 

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
46
Like
44
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές ήθελα να ρωτήσω αν η λούνα από luxury που διαφημίζουν είναι η συγκεκριμένη κοπέλα αν κάποιος γνωρίζει ας μου πει σας παρακαλώ
 

Συνημμένα

  • 019DB8C0-A8F5-4261-800E-5EC10642D8E7.jpeg
    019DB8C0-A8F5-4261-800E-5EC10642D8E7.jpeg
    299 KB · Εμφανίσεις: 124
  • 9E6CCE83-BF1E-4BFC-AEF6-BBF2CF21EBB3.png
    9E6CCE83-BF1E-4BFC-AEF6-BBF2CF21EBB3.png
    7,4 MB · Εμφανίσεις: 115

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Relief Center, μασάζ με τη Βασιλεία, ολόγυμνος αλλά εως εκεί αν και έκανε κοντινά περάσματα...μου φαίνεται όλες εκέι απλά σε καυλώνουν έως ένα σημείο...ας δοκιμάσει και άλλος να πει....τα ίδια και παλιά με τη Νικόλ. και αυτή μέχρι ένα σημείο και μετά σταματάει...
δεν παιζει τιποτα εχει αναφερθει και παλιοτερα ειναι να χαμε να λεγαμε....μακρια οσοι θελουν εξτρα αλλα και για απλο μασαζ ειναι μετριο...
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα συναγωνιστές ήθελα να ρωτήσω αν η λούνα από luxury που διαφημίζουν είναι η συγκεκριμένη κοπέλα αν κάποιος γνωρίζει ας μου πει σας παρακαλώ
Καμία σχέση . Μακάρι να ήταν
 

Spuros_spuros

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα στην παρέα σας παρακολουθώ εγώ κ κάτι μήνες κ είπα να γράψω κ εγώ για πρώτη φορά
 

Spuros_spuros

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Εδώ κ καιρό έχω πάει σε δύο μασσατζιδικα crystal κ luxury Εύοσμο έχετε να προτείνετε κ άλλα μέχρι στιγμής ευχαριστημένος κ από τα δύο μαγαζιά
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Δεν βλέπετε δηλαδή η λούνα του luxury?γιατι σαν πόδια φαίνεται θεαρα
Not my cup of tea. Εσύ μπορεί να την δεις μουναρα. Πάντως αυτή στην φώτο δεν είναι. Και για τα πόδια, δεν είμαι σίγουρος...
 

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
46
Like
44
Πόντοι
0
Not my cup of tea. Εσύ μπορεί να την δεις μουναρα. Πάντως αυτή στην φώτο δεν είναι. Και για τα πόδια, δεν είμαι σίγουρος...
Ευχαριστώ πολύ…ποια προτείνετε από luxury που μα το έχει και με τις αγριάδες;;
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Είμαι περίεργος να δω κριτικές από elegance ολοκληρωμένα εγώ έχω πάει και έχω γράψει όπως επίσης έχω απαντήσει σε messages αλλά δεν βλέπω ανάλογες κριτικές. Προσωπικά είδα μια μεγάλη σε ηλικία να αναλαμβάνει την χειρομαλαξη υπάρχει και κάποια νεότερη;
Εσύ με ποια έκανες μασάζ ήταν καλό περιγραφή κοπέλας
 

Readytogo22

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
19 Σεπ 2022
Μηνύματα
1.178
Like
2.077
Πόντοι
456
Μόλις γύρισα από τη Στεφανία.

Καταλαβαίνω πως πρόκειται για προσωπικό θέμα αλλά εμένα προσωπικά με έφτιαξε.

Πολύ καλή στα social , δυνατή στο κρεβάτι , καλό τσιμπούκι αν και τις ξέφυγε λίγο δοντάκι σε κάποια φάση.

Εμφανισιακά τη βρίσκω εντάξει , όχι και καλλονή αλλά τη προσέχεις άμα τη δεις στο δρόμο.
 

tsoures.mple

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Καλησπέρα ομάδα! Ξανά μαζί σας μετά από χρόνια. Στα του αγώνα.
Πέρασμα με Κρίστι από crystal, πολύ μέτριο το τρίψιμο και στον αγώνα λίγα τα πράγματα. Το κορίτσι μουναρος αλλά δεν βγάζει την καύλα... Κρίμα. Άσε που μου προτεινε η ίδια να βγάλει τους βυζους έξω με εξτραδακι... Τις έχετε κακομαθει ή μου φαίνεται;
 

Fulvio

Μέλος
Εγγρ.
1 Μαρ 2023
Μηνύματα
31
Like
122
Πόντοι
0
Πέρασμα προ ημερών από την Στεφανία.Συναντησα μια συμπαθητική κοπέλα.μια καθημερινή κοπέλα που περνάει από δίπλα σου κάθε μέρα και γυρνάς να την κοιτάξεις.Δεν είναι μοντέλο και δεν το παίζει κιόλας.ευγενεστατη από την αρχή ως το τέλος.Οτι συμφωνήθηκε αυτό τηρήθηκε.1,5 ώρα ηρεμίας χαλάρωσης και αγώνα.Δεν ξέρω αν προλάβω να την ξαναδώ όσο είναι εδώ .Είμαι καινούργιος στην πόλη και θέλω να κάνω ένα rotation για να δω που θα κατακρίνω Απ' ότι κατάλαβα εδώ καλύτερα να προτιμώ ανεξάρτητες παρά τα δήθεν μασατζιδικα και με τις δήθεν μασατζουδες.Δεν λέω υπάρχουν και καλά παιδια.Οτι μαθαίνω θα σας το γράφω και ευελπιστώ στην βοήθεια σας.
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Εγώ να πω κάτι, επειδή πολλούς δε μας ενδιαφέρουν οι καλημέρες την κομψοπαχουλης Βίκυς Στεφανίας δεν ανοίγει ένα νήμα δικό της να ενημερώνει να μη σπαμαρουμε αυτό;
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Καλησπέρα ομάδα! Ξανά μαζί σας μετά από χρόνια. Στα του αγώνα.
Πέρασμα με Κρίστι από crystal, πολύ μέτριο το τρίψιμο και στον αγώνα λίγα τα πράγματα. Το κορίτσι μουναρος αλλά δεν βγάζει την καύλα... Κρίμα. Άσε που μου προτεινε η ίδια να βγάλει τους βυζους έξω με εξτραδακι... Τις έχετε κακομαθει ή μου φαίνεται;
ποτε περασες με κριστυ γιατι οσες φορες εχω παρει δεν την εχω πετυχει και νομιζω εχει σταματησει
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom