Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 44 άτομα (11 μέλη και 33 επισκέπτες)

kassler

Ανώτερος
Εγγρ.
24 Δεκ 2006
Μηνύματα
1.255
Κριτικές
44
Like
3.554
Πόντοι
7.195
Φίλε μου συγχαρητήρια για τη γνώμη και το χρόνο που έδωσες για να ενημερώσεις με τις απόψεις σου! Βέβαια λόγω της απειρίας σου στο άθλημα αυτό σου προτείνω να πάρεις λίγο το χρόνο σου, να επισκεφτείς 2-3-4 διαφορετικά ελαιοτριβεία του είδους και μετά να εκφέρεις άποψη.. όχι τίποτα άλλο δεν έχει βαρύτητα! Είναι σαν έχω εγώ άποψη για πως Βαράνε πέναλτι ή βολές έχοντας βαρέσει 15 σουτ στο γήπεδο της γειτονιάς μου..
Δεν διαφωνώ σε κάτι.....
Το σχόλιο σου ,"όμως εγώ προτιμώ να μου τον παίζει μια μουναρα από το να μου τον ρουφάει μια μέτρια"
Τα λέει όλα....
Η Στεφανία είναι ενα καλό κορίτσι, έχει εξαιρετική συμπεριφορά,δεν είναι μουνάρα για αυτό ίσως εχει καλύτερη συμπεριφορά απο τα πιο πολλά μασαζοκόριτσα......
Δεν προσφέρει γλειφομούνι ,για αυτούς που ζητάνε και αυτη την υπηρεσία,δεν προσφέρει τσιμπούκι ανευ καπότας και αν θυμάμαι καλά ούτε φιλιά στο στο στόμα προσφέρει.
Το μασάζ της δεν είναι κακό ,αλλα δεν είναι το θεραπευτικό μασάζ.Είναι ενα αξιοπρεπέστατο χαλαρωτικό μαγαζάκι.
Για μια φορά σίγουρα αξίζει.....Για παραπάνω είναι υποκειμενικό.
 

lanoche21

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
167
Like
656
Πόντοι
81
Φίλε μου συγχαρητήρια για τη γνώμη και το χρόνο που έδωσες για να ενημερώσεις με τις απόψεις σου! Βέβαια λόγω της απειρίας σου στο άθλημα αυτό σου προτείνω να πάρεις λίγο το χρόνο σου, να επισκεφτείς 2-3-4 διαφορετικά ελαιοτριβεία του είδους και μετά να εκφέρεις άποψη.. όχι τίποτα άλλο δεν έχει βαρύτητα! Είναι σαν έχω εγώ άποψη για πως Βαράνε πέναλτι ή βολές έχοντας βαρέσει 15 σουτ στο γήπεδο της γειτονιάς μου..
Σ ευχαριστω για την απαντηση για να σου απαντησω κιολας οτι για την εμπειρια σας μπηκα στο νημα. Διαβασα αρκετα σχολια κι ετσι αποφασισα οτι η χρυση τομη σε αυτο που ψαχνω θα ηταν το συγκεκριμενο ραντεβου. Δε προκειται να επισκεφτω κανενα μαγαζι γιατι οπως ειπα δινω εμφαση ΜΟΝΟ στο μασαζ. Λογο δουλειας και ασχολιων και 10 ευρω να χρεωναν το προγραμμα τα μαγαζια αυτα, δηλαδη χαιδεμα και μαλακια δε το θεωρω αξιο επενδυσης χρονου. Γι αυτο ακριβως ανεφερα οτι εμεινα ικανοποιημενος ΑΠΟΛΥΤΑ. Δεν εχασα χρονο ουτε να συνενοηθω ουτε να παρκαρω ουτε να βρω το μερος. Εφτασα, εκανα αυτο που συμφωνησα, εδωσα οσα συμφωνησα και εφυγα χαρουμενος. Νομιζω κιολας οτι η καταλληλη συνενοηση εγινε και λογο απειριας... Μπορει και για χαζο να με περασε το κοριτσι δε ξερω αλλα το θεωρησω σημαντικο να ξερω τι να περιμενω και τι να ζητησω για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Σ ευχαριστω για την απαντηση για να σου απαντησω κιολας οτι για την εμπειρια σας μπηκα στο νημα. Διαβασα αρκετα σχολια κι ετσι αποφασισα οτι η χρυση τομη σε αυτο που ψαχνω θα ηταν το συγκεκριμενο ραντεβου. Δε προκειται να επισκεφτω κανενα μαγαζι γιατι οπως ειπα δινω εμφαση ΜΟΝΟ στο μασαζ. Λογο δουλειας και ασχολιων και 10 ευρω να χρεωναν το προγραμμα τα μαγαζια αυτα, δηλαδη χαιδεμα και μαλακια δε το θεωρω αξιο επενδυσης χρονου. Γι αυτο ακριβως ανεφερα οτι εμεινα ικανοποιημενος ΑΠΟΛΥΤΑ. Δεν εχασα χρονο ουτε να συνενοηθω ουτε να παρκαρω ουτε να βρω το μερος. Εφτασα, εκανα αυτο που συμφωνησα, εδωσα οσα συμφωνησα και εφυγα χαρουμενος. Νομιζω κιολας οτι η καταλληλη συνενοηση εγινε και λογο απειριας... Μπορει και για χαζο να με περασε το κοριτσι δε ξερω αλλα το θεωρησω σημαντικο να ξερω τι να περιμενω και τι να ζητησω για να μην υπαρχουν παρεξηγησεις
Ωραίος.. απλά μπορείς να πετύχεις και καλό μασάζ και πολύ όμορφο κορίτσι για παρακάτω! Όσο για το καλό μασάζ συμφωνώ ότι είναι προϋπόθεση και για μένα, έχουμε όμως διαφορετική άποψη.. κάνω μασάζ μια φορά την εβδομάδα για περισσότερα από 10 χρόνια(χωρίς φραπέ), από 25 ως 35 / 60’ .. & πάλι της κοπέλας που λέτε ήταν με το ζόρι μέτριο! Anyway.. αν θελουμε μασάζ όμως πάμε άλλου όχι εκει είναι η αλήθεια.. επίσης πίπα με προφυλακτικό δεν υπάρχει ξεχάστε το μύστες, σιγά μην μας τον παίξουν και με λαστιχένιο γάντι.. ότι μπορεί ο καθένας!!
 
  • Like
Αντιδράσεις: Humax

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Σίγουρα δεν σταμάτησε γιατί δεν την πετυχαινω. Αν γνωρίζεις κάτι θα ήθελα μια ενημέρωση. Σε ευχαριστω
Δυστυχώς δεν έχω νεότερα. Υπάρχει μια Κριστυ στην vana. Υπήρξε ερωτηση από συνάδελφο αν ειναι η ίδια, αλλά δεν απάντησε κανείς
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
181
Like
180
Πόντοι
1
Το εβδομαδιαίο πρόγραμμα vana....
 

Συνημμένα

  • received_222168250341347.jpeg
    received_222168250341347.jpeg
    154,2 KB · Εμφανίσεις: 76

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Επίσκεψη στη Στεφάνια εξ Αθηνών τις προηγούμενες ημέρες! Αρχικά η κοπέλα όπως προαναφέρθηκε είναι καλουτσικια, της διπλανής πόρτας, που όμως λες(έμπαινα) .. το μασαζάκι όντως σε κρεβάτι όμως για εμε όχι απαγορευτικό. Καλό μασάζ, μου άρεσε- όχι μασέρ βέβαια - αλλά αν ψάχνουμε μασέρ πάμε άλλου! Τέλος Εντζινγκ τελείωμα αρκετά καλο(καλύτερο από απλό φραπέ σε μασατζιδικα)! Ευγενικό το κορίτσι από την πρώτη ως την τελευταία στιγμή.
Ωραίος.. απλά μπορείς να πετύχεις και καλό μασάζ και πολύ όμορφο κορίτσι για παρακάτω! Όσο για το καλό μασάζ συμφωνώ ότι είναι προϋπόθεση και για μένα, έχουμε όμως διαφορετική άποψη.. κάνω μασάζ μια φορά την εβδομάδα για περισσότερα από 10 χρόνια(χωρίς φραπέ), από 25 ως 35 / 60’ .. & πάλι της κοπέλας που λέτε ήταν με το ζόρι μέτριο! Anyway.. αν θελουμε μασάζ όμως πάμε άλλου όχι εκει είναι η αλήθεια..
Λοιπόν,
Έχει ιδιαίτερο κοινωνιολογικο ενδιαφέρον πως μεταβάλλεται έτσι η άποψη σου..
Τον Νοέμβριο λοιπόν που με συνάντησες κ έγραψες κριτική,χαρακτηρίσες πολύ καλό το enging κ τώρα χώρις ν με έχεις συναντήσει ξανά από τότε..μέτριο ..
Επίσης εσύ δεν ήσουν που απαιτούσες κρεβάτι μασάζ για πιθανή επόμενη συνάντηση?
Τώρα που έχω εξοπλιστεί πλήρως ξαφνικά έγινα μόνο για μία φορά δοκιμή..





[
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Μπορεί καποιος να ενημερωσει για τις κοπελες της Βανας; (service κτλ) , ή να προτείνει κάποια;
Εδώ ή σε μηνυμα
Δικη μου προταση Ευριδικη!!! Δομνα!! Ναταλια......
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Σίγουρα δεν σταμάτησε γιατί δεν την πετυχαινω. Αν γνωρίζεις κάτι θα ήθελα μια ενημέρωση.

Σίγουρα δεν σταμάτησε γιατί δεν την πετυχαινω. Αν γνωρίζεις κάτι θα ήθελα μια ενημέρωση. Σε ευχαριστω
Σταματησε επιβαιβεωμενο και απο την Ναντια ...αλλα λενε πωs εχει αδεια για λογουs : {Management Definition and Concept of disorientation} αποπροσανολισμου τηs ερωτησηs απο την επιχειρηση....Η κριστυ εχει να δουλεψει απο τα τελη του προιγουμενου ετουs
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Πολύ σωστά κατάλαβες, σου ζητώ συγνώμη κιόλας που λέω τη γνώμη μου και που άλλαξα(όχι εντελώς) γνώμη μετά από αυτό το διάστημα! Όμως επιμένω, το γεγονός ότι δεν έχω ξανά ρθει θα έπρεπε να βάλει σε σκέψεις για την κριτική που έκανα! Απλά ήμουν ευγενικός όπως & εσυ φυσικά!
Και πάλι συγνώμη αν σε έκανα να νιώσεις άσχημα αλλά αυτή είναι γνώμη πάλι το λέω! Από κει & πέρα οποίος θέλει έρχεται εκει, ποιος θέλει .. μασάζαρα 30’ από μασέρ και μετά πίπα ακαποτη(πιπαρα δηλαδή) από μουνακι όμορφο με βυζαρες 3 Νο αληθινές με 70€ ας στείλει μήνυμα δεν διαφημίζω δημόσια εγώ καμία κοπέλα!
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.067
Πόντοι
34.538
Πολύ σωστά κατάλαβες, σου ζητώ συγνώμη κιόλας που λέω τη γνώμη μου και που άλλαξα(όχι εντελώς) γνώμη μετά από αυτό το διάστημα! Όμως επιμένω, το γεγονός ότι δεν έχω ξανά ρθει θα έπρεπε να βάλει σε σκέψεις για την κριτική που έκανα! Απλά ήμουν ευγενικός όπως & εσυ φυσικά!
Και πάλι συγνώμη αν σε έκανα να νιώσεις άσχημα αλλά αυτή είναι γνώμη πάλι το λέω! Από κει & πέρα οποίος θέλει έρχεται εκει, ποιος θέλει .. μασάζαρα 30’ από μασέρ και μετά πίπα ακαποτη(πιπαρα δηλαδή) από μουνακι όμορφο με βυζαρες 3 Νο αληθινές με 70€ ας στείλει μήνυμα δεν διαφημίζω δημόσια εγώ καμία κοπέλα!
Σε ποιον απευθυνεσαι?
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom