Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 99 άτομα (6 μέλη και 93 επισκέπτες)

kokomo

Μέλος
Εγγρ.
17 Αυγ 2010
Μηνύματα
147
Like
394
Πόντοι
21
Relief Center, μασάζ με τη Βασιλεία, ολόγυμνος αλλά εως εκεί αν και έκανε κοντινά περάσματα...μου φαίνεται όλες εκέι απλά σε καυλώνουν έως ένα σημείο...ας δοκιμάσει και άλλος να πει....τα ίδια και παλιά με τη Νικόλ. και αυτή μέχρι ένα σημείο και μετά σταματάει...
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Relief Center, μασάζ με τη Βασιλεία, ολόγυμνος αλλά εως εκεί αν και έκανε κοντινά περάσματα...μου φαίνεται όλες εκέι απλά σε καυλώνουν έως ένα σημείο...ας δοκιμάσει και άλλος να πει....τα ίδια και παλιά με τη Νικόλ. και αυτή μέχρι ένα σημείο και μετά σταματάει...
Ποσο φιλε μου κοστος ; Εχει και ενα με ποδια αξιζει ;
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81

μαλακας

Μέλος
Εγγρ.
20 Απρ 2015
Μηνύματα
24
Like
20
Πόντοι
0
η Αλεξανδρα που λεω,ειχε καμια εβδομαδα που αρχισε εκει ,ειναι Ρωσιδα και ειναι χρονια στην Ελλαδα,περ 35 ετων και στα 2 προγράμματα ηταν καλη...το μαγαζι ειναι πριβε,επομενος μη μου στέλνετε μνμ για τηλέφωνο
πριβέ ;;;; αγγελίες σεξ με γυναίκες | trans & gay - milf aggelies sex | openday.gr
 

linusvonpelt

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
180
Πόντοι
0
Πολύ σωστά κατάλαβες, σου ζητώ συγνώμη κιόλας που λέω τη γνώμη μου και που άλλαξα(όχι εντελώς) γνώμη μετά από αυτό το διάστημα! Όμως επιμένω, το γεγονός ότι δεν έχω ξανά ρθει θα έπρεπε να βάλει σε σκέψεις για την κριτική που έκανα! Απλά ήμουν ευγενικός όπως & εσυ φυσικά!
Και πάλι συγνώμη αν σε έκανα να νιώσεις άσχημα αλλά αυτή είναι γνώμη πάλι το λέω! Από κει & πέρα οποίος θέλει έρχεται εκει, ποιος θέλει .. μασάζαρα 30’ από μασέρ και μετά πίπα ακαποτη(πιπαρα δηλαδή) από μουνακι όμορφο με βυζαρες 3 Νο αληθινές με 70€ ας στείλει μήνυμα δεν διαφημίζω δημόσια εγώ καμία κοπέλα!
Φίλε πρώτον:"μασσέρ" είναι άντρας,"μασσέζ"είναι γυναίκα.Δεύτερον:θα έπρεπε η κοπέλλα να μπει σε σκέψεις επειδή δεν της έκανες επίσκεψη ξανά,η θα έπρεπε να μπεις εσύ σε σκέψεις γιατί αλλά λες την μία και άλλα την άλλη και τρίτο:αυτή που μας προτείνεις κάνει όντως μασσαζάρα και πιπάρα,η μετά θα αλλάξεις γνώμη;
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Φίλε πρώτον:"μασσέρ" είναι άντρας,"μασσέζ"είναι γυναίκα.Δεύτερον:θα έπρεπε η κοπέλλα να μπει σε σκέψεις επειδή δεν της έκανες επίσκεψη ξανά,η θα έπρεπε να μπεις εσύ σε σκέψεις γιατί αλλά λες την μία και άλλα την άλλη και τρίτο:αυτή που μας προτείνεις κάνει όντως μασσαζάρα και πιπάρα,η μετά θα αλλάξεις γνώμη;
Είσαι ωραίος.. αν είσαι αληθινό προφίλ βέβαια.. ότι κατάλαβες! Επαναλαμβάνω λοιπόν.. ΔΕΝ θα ξαναπηγαινα τελικά στην Βίκη-Στεφάνια, ούτε τζάμπα(δεν έχω οικονομικό πρόβλημα βέβαια) .. στην Νικολ στο Elegance έχω πάει 2 φορές ήδη και θα ξανά πάω, έχω απαντήσει ήδη σε 15/20 μέλη του νήματος που ενδιαφέρθηκαν και θα πάνε να επιβεβαιώσουν αυτό που προείπα ο ίδιος..
Τελος δεν με αφορούν ή ενδιαφέρουν οι αμφιβολίες σας μάγκες, στα παπαρια μου, να πατε όπου θέλετε να σχολιάσετε όπως θέλετε οποία θέλετε και καλή συνέχεια!
 

linusvonpelt

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
180
Πόντοι
0
Είσαι ωραίος.. αν είσαι αληθινό προφίλ βέβαια.. ότι κατάλαβες! Επαναλαμβάνω λοιπόν.. ΔΕΝ θα ξαναπηγαινα τελικά στην Βίκη-Στεφάνια, ούτε τζάμπα(δεν έχω οικονομικό πρόβλημα βέβαια) .. στην Νικολ στο Elegance έχω πάει 2 φορές ήδη και θα ξανά πάω, έχω απαντήσει ήδη σε 15/20 μέλη του νήματος που ενδιαφέρθηκαν και θα πάνε να επιβεβαιώσουν αυτό που προείπα ο ίδιος..
Τελος δεν με αφορούν ή ενδιαφέρουν οι αμφιβολίες σας μάγκες, στα παπαρια μου, να πατε όπου θέλετε να σχολιάσετε όπως θέλετε οποία θέλετε και καλή συνέχεια!
Έχω προφίλ από το 2010,λες να είναι ψεύτικο?Μήπως είναι το δικό σου ψεύτικο?Και μένα στα παπάρια μου, αλλά δεν αμφέβαλα,εδώ μέσα υποτίθεται ότι γράφουμε για το ποιά κορίτσια αξίζουν και ποιά δεν αξίζουν,για να βοηθήσουμε,ή να γλυτώσουμε κάποιους που μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος,και εσύ γράφεις μια κριτική που μπορεί να επηρρεάσει κάποιους,και μετά την αλλάζεις,που μπορεί πάλι να επηρεάσει κάποιους.Πστεύεις ότι είσαι φερεγγυος ;
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Είσαι ωραίος.. αν είσαι αληθινό προφίλ βέβαια.. ότι κατάλαβες! Επαναλαμβάνω λοιπόν.. ΔΕΝ θα ξαναπηγαινα τελικά στην Βίκη-Στεφάνια, ούτε τζάμπα(δεν έχω οικονομικό πρόβλημα βέβαια) .. στην Νικολ στο Elegance έχω πάει 2 φορές ήδη και θα ξανά πάω, έχω απαντήσει ήδη σε 15/20 μέλη του νήματος που ενδιαφέρθηκαν και θα πάνε να επιβεβαιώσουν αυτό που προείπα ο ίδιος..
Τελος δεν με αφορούν ή ενδιαφέρουν οι αμφιβολίες σας μάγκες, στα παπαρια μου, να πατε όπου θέλετε να σχολιάσετε όπως θέλετε οποία θέλετε και καλή συνέχεια!
Η Νίκολ είναι η 50+ με το μεγάλο στήθος που κάνει φραπέ ή καλαμάκι;
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Έχω προφίλ από το 2010,λες να είναι ψεύτικο?Μήπως είναι το δικό σου ψεύτικο?Και μένα στα παπάρια μου, αλλά δεν αμφέβαλα,εδώ μέσα υποτίθεται ότι γράφουμε για το ποιά κορίτσια αξίζουν και ποιά δεν αξίζουν,για να βοηθήσουμε,ή να γλυτώσουμε κάποιους που μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος,και εσύ γράφεις μια κριτική που μπορεί να επηρρεάσει κάποιους,και μετά την αλλάζεις,που μπορεί πάλι να επηρεάσει κάποιους.Πστεύεις ότι είσαι φερεγγυος ;
Από το 10 μέλος με 16 μήνυματα όλο κ όλο κ τα 10 για την στεφανια
Ας δει κ ας αποφασίσει ο καθένας ποιος λέει αλήθεια κ ποιος παραμύθια
 

linusvonpelt

Μέλος
Εγγρ.
27 Ιαν 2010
Μηνύματα
19
Like
180
Πόντοι
0
Από το 10 μέλος με 16 μήνυματα όλο κ όλο κ τα 10 για την στεφανια
Ας δει κ ας αποφασίσει ο καθένας ποιος λέει αλήθεια κ ποιος παραμύθια
Ναι στην Στεφανία έχω πάει και στις katia-michelle,και για αυτές έχω γράψει.Να γράφω για κάποιες που δεν έχω πάει,όπως κάποιοι άλλοι εδώ μέσα; Εσύ έχεις βάλει πλαφόν,με πόσες πρέπει να πάμε για να έχουμε δικαίωμα να γράφουμε;
 

SirLancelot

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Ιαν 2022
Μηνύματα
573
Κριτικές
19
Like
2.779
Πόντοι
1.196
Relief Center, μασάζ με τη Βασιλεία, ολόγυμνος αλλά εως εκεί αν και έκανε κοντινά περάσματα...μου φαίνεται όλες εκέι απλά σε καυλώνουν έως ένα σημείο...ας δοκιμάσει και άλλος να πει....τα ίδια και παλιά με τη Νικόλ. και αυτή μέχρι ένα σημείο και μετά σταματάει...
Αυτή η Νικόλ από ηλικία και εμφανισιακά που κυμαίνεται;
 

Happiness26cm

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
40
Πόντοι
0
Έχει μια Νικόλ στο Crystal! Έχετε καμία ενημέρωση γιατί μόνο αυτή είναι διάθεση!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Τελευταία τροποποίηση:

Happiness26cm

Μέλος
Εγγρ.
17 Ιαν 2023
Μηνύματα
19
Like
40
Πόντοι
0
Είναι μια καστανή ομορφούλα καινουργια; Αν είναι αυτή, θέλω και εγώ ενημέρωση!
Είναι μία μαυρομάλλα ψηλή με ωραίο σωματότυπο έτσι λίγα κιλά παραπάνω ωραίο στήθος αλλά πήρα την πήρα μόλις είδα τις βυζάρες αυτές δεν μπόρεσα να αντισταθώ
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Έχω προφίλ από το 2010,λες να είναι ψεύτικο?Μήπως είναι το δικό σου ψεύτικο?Και μένα στα παπάρια μου, αλλά δεν αμφέβαλα,εδώ μέσα υποτίθεται ότι γράφουμε για το ποιά κορίτσια αξίζουν και ποιά δεν αξίζουν,για να βοηθήσουμε,ή να γλυτώσουμε κάποιους που μοιραζόμαστε το ίδιο πάθος,και εσύ γράφεις μια κριτική που μπορεί να επηρρεάσει κάποιους,και μετά την αλλάζεις,που μπορεί πάλι να επηρεάσει κάποιους.Πστεύεις ότι είσαι φερεγγυος ;
Σωστός .. το παίρνω πίσω! Ότι νομίζεις κάνε φίλε μου..
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
καλό απόγευμα πάντα με την καλύτερη διάθεση :*
 

Συνημμένα

  • 20230314_175123.jpg
    20230314_175123.jpg
    1,3 MB · Εμφανίσεις: 149

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom