Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 61 άτομα (3 μέλη και 58 επισκέπτες)

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Καλησπέρα ομάδα! Ξανά μαζί σας μετά από χρόνια. Στα του αγώνα.
Πέρασμα με Κρίστι από crystal, πολύ μέτριο το τρίψιμο και στον αγώνα λίγα τα πράγματα. Το κορίτσι μουναρος αλλά δεν βγάζει την καύλα... Κρίμα. Άσε που μου προτεινε η ίδια να βγάλει τους βυζους έξω με εξτραδακι... Τις έχετε κακομαθει ή μου φαίνεται;
Φίλε... Πάνε αλλού για παπατζες... Η κριστι σταματήσε... Και δε ζητούσε εύκολα τα έξτρα... Άσε που γδυνοταν μόνη της πριν αρχίσει το μασάζ...
 

tsoures.mple

Μέλος
Εγγρ.
15 Μαρ 2023
Μηνύματα
5
Like
8
Πόντοι
0
Φίλε... Πάνε αλλού για παπατζες... Η κριστι σταματήσε... Και δε ζητούσε εύκολα τα έξτρα... Άσε που γδυνοταν μόνη της πριν αρχίσει το μασάζ...
Μπορεί να είναι Χριστίνα... Μια ψηλουτσικη μελαχρινή αδύνατη με μεγάλους βυζους... Πέρασαν και κάτι μέρες... Αλλά μου έχει κολλήσει το Κρίστι....
 

Filip073

Μέλος
Εγγρ.
30 Νοε 2022
Μηνύματα
16
Like
40
Πόντοι
0
Φίλε... Πάνε αλλού για παπατζες... Η κριστι σταματήσε... Και δε ζητούσε εύκολα τα έξτρα... Άσε που γδυνοταν μόνη της πριν αρχίσει το μασάζ...
Αυτό… η κριστι ήταν από την αρχή συνήθως χωρίς ρούχα ούτε έξτρα ζητούσε το κορίτσι. Πρόσφατο πέρασμα με Τόκιο από κρυσταλ και επιβεβαίωσε ότι σταμάτησε αλλά έχει καλές σχέσεις με το μαγαζί ποτε δεν ξέρουμε . Στα του αγώνα με Τόκιο καλό μασαζ με μέτρια πίεση και προγραμμα σταθερά καλή!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα ομάδα! Ξανά μαζί σας μετά από χρόνια. Στα του αγώνα.
Πέρασμα με Κρίστι από crystal, πολύ μέτριο το τρίψιμο και στον αγώνα λίγα τα πράγματα. Το κορίτσι μουναρος αλλά δεν βγάζει την καύλα... Κρίμα. Άσε που μου προτεινε η ίδια να βγάλει τους βυζους έξω με εξτραδακι... Τις έχετε κακομαθει ή μου φαίνεται;
Είσαι σίγουρος για το όνομα της κοπέλας; Και για το μαγαζί;
 

Bolsonarou

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
21
Like
110
Πόντοι
0
Έβγαλε το luxury το διπλό μασαζ 50’ στα 40 γιουρα. Πήγε κανείς; Αξίζει;
 

GRxx

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
31 Ιουλ 2010
Μηνύματα
357
Κριτικές
4
Like
897
Πόντοι
361
Εσύ με ποια έκανες μασάζ ήταν καλό περιγραφή κοπέλας
Φίλε πήγα για την εμπειρία που λένε.
Σου κάνει μια κοπέλα που ξέρει μασαζ ΜΌΝΟ μασαζ και αν θέλεις έχετε μια κυρία 50+ γεμάτουλα αλλά σφηχτη και σου κάνει φραπέ ή καλαμάκι ανάλογα με το πρόγραμμα.
Θα ξαναπήγαινα μόνο για κανονικό massage.
Η ίδια που το διευθύνει μου είπε ότι γενικά η φιλοσοφία τους θέλουν να ειναι το απλό massage.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Τελικά δεν ξέρω αν αξίζουν τα διπλά. Αναφέρομαι στην σχέση κόστους/ παρεχόμενων υπηρεσιών.
Φανταζόμαστε πραγματα και τελικά ειναι απλά δυο κοπέλες που η μια σου τριβει το πόδι κ η αλλη την πλάτη.
Εξαιρεση Φαιδρα/ Στεφανία που ήταν (για μενα τουλάχιστον) μια κατηγορία από μόνες τους.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Τελικά δεν ξέρω αν αξίζουν τα διπλά. Αναφέρομαι στην σχέση κόστους/ παρεχόμενων υπηρεσιών.
Φανταζόμαστε πραγματα και τελικά ειναι απλά δυο κοπέλες που η μια σου τριβει το πόδι κ η αλλη την πλάτη.
Εξαιρεση Φαιδρα/ Στεφανία που ήταν (για μενα τουλάχιστον) μια κατηγορία από μόνες τους.
Πού να δεις Κριστυ/Ίριδα...
 

elgreco90

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Φεβ 2023
Μηνύματα
694
Κριτικές
4
Like
2.984
Πόντοι
726
Γνωρίζει κανεις το καινούργιο ροστερ του κρυσταλ; παραθέστε πρόσφατες εμπειρίες
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
σημερα στο aqua δουλευουν ξενια ναταλια μαρια, εκτος απο ξενια που ειναι μεγαλο μαυρο απο τα αποδυτηρια ξερουμε τιποτα για τις αλλες δυο?
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
κοντά σας για 1 ακόμα εβδομάδα!
 

Συνημμένα

  • 20230316_143300.jpg
    20230316_143300.jpg
    2,3 MB · Εμφανίσεις: 110

Wasserman

Νέο Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
1
Like
2
Πόντοι
0
Καλησπέρα σε όλους. Εγγραφή μετά από 15 χρόνια στο χώρο ως πελάτης και εδώ ως επισκέπτης. Ελπίζω να ξαναζησουμε εποχές Κωνσταντίνα Ελένη Πλ. Δημοκρατίας, Εβίτα Ανδριανουπολεως γωνία κτλ κτλ. Για την ώρα Νεφέλη Κρυσταλ.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Jtmor

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
327
Like
1.514
Πόντοι
201
Τελικά δεν ξέρω αν αξίζουν τα διπλά. Αναφέρομαι στην σχέση κόστους/ παρεχόμενων υπηρεσιών.
Φανταζόμαστε πραγματα και τελικά ειναι απλά δυο κοπέλες που η μια σου τριβει το πόδι κ η αλλη την πλάτη.
Εξαιρεση Φαιδρα/ Στεφανία που ήταν (για μενα τουλάχιστον) μια κατηγορία από μόνες τους.
Υπαρχει κανενας συναγωνιστης να προτείνει καποιο διπλο που να αξιζει. Με λαδοκορες που ειναι στην ενεργο δραση;
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
327
Like
1.514
Πόντοι
201
Μετα απο αρκετο καιρο και αφου δεν ελαβα απαντηση απο κανεναν εδω, περασα για κασκαντεριλικι μετα απο μεγαλη προσπαθεια γιατι παντα οταν επαιρνα τηλ να κλεισω ηταν για 3-4 ωρες μετα κλεισμενη, με μπελα στο κρυσταλ/ πρωην νατασα βενους. Αρχικα ειχα περασει μαζι της και στο βενους και ειχα ρίξει μαυρο γιατι με τα εξτρα και την ξεπετα ειχε γινει μαεστρος. Ηθελα να τη δοκιμασω μηπως και αλλαξε κατι γιατι την θεωρω την καλυτερη στη χειρομαλαξη στον τομεα των λαδομαγαζων. Η ροη πηγε οπως παει παντα. Το μασαζ της για τα γουστα μου μετριο όχι τοσο κακο. Αφου απο την αρχη της ειπα να μην ειναι χαιδεμα. Το δεχτηκε. Δευτερο μερος ( με γυρισε στο 25αλεπτο) και αφου κατεβασε πανω μερος και πεταξε βυζαρες εξω αρχισε αυτο που κατεχει αριστα να κανει. Την ειδα πιο προσχαρη απο οτι οταν ηταν στο βενους λογικο γιατι εκει επαιζε μπαλα μονη της ενω τωρα εχει αλλο ανταγωνισμο. Δεν εβγαλε τελειως αυτο που φορουσε (ηταν κατι σαν φορεμα) γιατι μου ειπε οτι ειχε περιοδο( μαλλον παπαριες για να μη το βγαλει) . Ειπε πως αν δεν ειχε δεν ειχε θεμα να το βγαλει. Γενικα την ειδα πιο συνειδητοποιημένη θα ελεγα και οχι τοσο ψυχρη που ηταν απο οταν ηταν στο βενους. Υπαρχει μια λογικη πισω απο αυτο οπως ανεφερα πιο πανω. Ολη η συνεδρια κρατησε 50 λετα με τα ντουζ και τα μεσα - εξω. Οποτε θα ελεγα οτι υπαρχει μια βελτιωση. Πραγμα καλο για τα λαδομαγαζα στις μερες μας γιατι οι καλες περιπτωσεις ολο και μειώνονται . Την προτείνω μαγκες.
Καθαριοτητα και ευγένεια στα βασικα για να περασεις ωραια με την συγκεκριμένη αλλα και με ολες λιγο πολυ.
Υγειες.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μετα απο αρκετο καιρο και αφου δεν ελαβα απαντηση απο κανεναν εδω, περασα για κασκαντεριλικι μετα απο μεγαλη προσπαθεια γιατι παντα οταν επαιρνα τηλ να κλεισω ηταν για 3-4 ωρες μετα κλεισμενη, με μπελα στο κρυσταλ/ πρωην νατασα βενους. Αρχικα ειχα περασει μαζι της και στο βενους και ειχα ρίξει μαυρο γιατι με τα εξτρα και την ξεπετα ειχε γινει μαεστρος. Ηθελα να τη δοκιμασω μηπως και αλλαξε κατι γιατι την θεωρω την καλυτερη στη χειρομαλαξη στον τομεα των λαδομαγαζων. Η ροη πηγε οπως παει παντα. Το μασαζ της για τα γουστα μου μετριο όχι τοσο κακο. Αφου απο την αρχη της ειπα να μην ειναι χαιδεμα. Το δεχτηκε. Δευτερο μερος ( με γυρισε στο 25αλεπτο) και αφου κατεβασε πανω μερος και πεταξε βυζαρες εξω αρχισε αυτο που κατεχει αριστα να κανει. Την ειδα πιο προσχαρη απο οτι οταν ηταν στο βενους λογικο γιατι εκει επαιζε μπαλα μονη της ενω τωρα εχει αλλο ανταγωνισμο. Δεν εβγαλε τελειως αυτο που φορουσε (ηταν κατι σαν φορεμα) γιατι μου ειπε οτι ειχε περιοδο( μαλλον παπαριες για να μη το βγαλει) . Ειπε πως αν δεν ειχε δεν ειχε θεμα να το βγαλει. Γενικα την ειδα πιο συνειδητοποιημένη θα ελεγα και οχι τοσο ψυχρη που ηταν απο οταν ηταν στο βενους. Υπαρχει μια λογικη πισω απο αυτο οπως ανεφερα πιο πανω. Ολη η συνεδρια κρατησε 50 λετα με τα ντουζ και τα μεσα - εξω. Οποτε θα ελεγα οτι υπαρχει μια βελτιωση. Πραγμα καλο για τα λαδομαγαζα στις μερες μας γιατι οι καλες περιπτωσεις ολο και μειώνονται . Την προτείνω μαγκες.
Καθαριοτητα και ευγένεια στα βασικα για να περασεις ωραια με την συγκεκριμένη αλλα και με ολες λιγο πολυ.
Υγειες.
Και την προηγούμενη εβδομάδα περίοδο είχε.
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom