Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 50 άτομα (4 μέλη και 46 επισκέπτες)

Xaris Shaolin

Μέλος
Εγγρ.
16 Μαρ 2023
Μηνύματα
185
Like
213
Πόντοι
21
στην γιανιτσων υπαρχει χοτελ για να παρω εκει τις βιζιτες?
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Μετα απο αρκετο καιρο και αφου δεν ελαβα απαντηση απο κανεναν εδω, περασα για κασκαντεριλικι μετα απο μεγαλη προσπαθεια γιατι παντα οταν επαιρνα τηλ να κλεισω ηταν για 3-4 ωρες μετα κλεισμενη, με μπελα στο κρυσταλ/ πρωην νατασα βενους. Αρχικα ειχα περασει μαζι της και στο βενους και ειχα ρίξει μαυρο γιατι με τα εξτρα και την ξεπετα ειχε γινει μαεστρος. Ηθελα να τη δοκιμασω μηπως και αλλαξε κατι γιατι την θεωρω την καλυτερη στη χειρομαλαξη στον τομεα των λαδομαγαζων. Η ροη πηγε οπως παει παντα. Το μασαζ της για τα γουστα μου μετριο όχι τοσο κακο. Αφου απο την αρχη της ειπα να μην ειναι χαιδεμα. Το δεχτηκε. Δευτερο μερος ( με γυρισε στο 25αλεπτο) και αφου κατεβασε πανω μερος και πεταξε βυζαρες εξω αρχισε αυτο που κατεχει αριστα να κανει. Την ειδα πιο προσχαρη απο οτι οταν ηταν στο βενους λογικο γιατι εκει επαιζε μπαλα μονη της ενω τωρα εχει αλλο ανταγωνισμο. Δεν εβγαλε τελειως αυτο που φορουσε (ηταν κατι σαν φορεμα) γιατι μου ειπε οτι ειχε περιοδο( μαλλον παπαριες για να μη το βγαλει) . Ειπε πως αν δεν ειχε δεν ειχε θεμα να το βγαλει. Γενικα την ειδα πιο συνειδητοποιημένη θα ελεγα και οχι τοσο ψυχρη που ηταν απο οταν ηταν στο βενους. Υπαρχει μια λογικη πισω απο αυτο οπως ανεφερα πιο πανω. Ολη η συνεδρια κρατησε 50 λετα με τα ντουζ και τα μεσα - εξω. Οποτε θα ελεγα οτι υπαρχει μια βελτιωση. Πραγμα καλο για τα λαδομαγαζα στις μερες μας γιατι οι καλες περιπτωσεις ολο και μειώνονται . Την προτείνω μαγκες.
Καθαριοτητα και ευγένεια στα βασικα για να περασεις ωραια με την συγκεκριμένη αλλα και με ολες λιγο πολυ.
Υγειες.
Καλή η κριτική σου, να είσαι καλά και ευχάριστο αυτό που περιγράφεις γιατί και για μένα η κοπέλα έχει μάστερ στο να παίζει την πουτσα! Όμως προχθές που την είδα μετά από αερικέ το καιρό.. από το βενους πρόπερσι έχει γίνει σαν φάλαινα ρε μυστη.. αυτή παλιά είχε ένα κωλαρακι να το φας.. τώρα είναι μέσα στην κυτταρίτιδα! Κρίμα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα. Πέρασμα με Μπέλλα στο krystal. Καστανή, λίγα κιλά παραπάνω, αερατη, χαμογελαστη, ξέρει την δουλειά. Μασαζ χαιδεμα, με γύρισε σχετικά γρήγορα. Βυζάρες, καλό παιξιμο αν κ θα μπορούσε και καλύτερο, και φυσικά είχε και περίοδο. Είχα την αίσθηση της ξεπετας αλλά επειδή πολλά έχω δει κ έχω ακούσει, θα περιοριστω σε αυτό.
 

Spuros_spuros

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλημέρα στην παρέα μια π είμαι σχετικά καινούριος έχετε ιδέα για το ekegance
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
327
Like
1.514
Πόντοι
201
Ρε αλανια ρωτησα κατι πριν καιρο. Απαντηση δεν πηρα. Κανω κασκαντεριλικι γραφω πως πηγε και το παιζετε εξυπνοι μερικοι. Σε σχεση με αυτο που εκανε στο βενους υπαρχει μια βελτιωση. Δεν ειπα οτι εγινε η καλυτερη σε ολα. Ξεκολλατε λιγο. Μερικοι το εχετε το νημα μονο να κάνετε τους εξυπνους και να λετε ποτε θα γυρισει η Κρίστη.
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Γιατί τι έγινε και θες κορνίζα της τοκιο
Σιγά μη θέλει και πόστερ...........Σας δουλεύουν ρε .....αν έχεις εικόνα εννοεί αν ξέρεις τι παίζει, αν έχεις εμπεριστατωμένη άποψη, γνώμη........
 

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
46
Like
44
Πόντοι
0
Σιγά μη θέλει και πόστερ...........Σας δουλεύουν ρε .....αν έχεις εικόνα εννοεί αν ξέρεις τι παίζει, αν έχεις εμπεριστατωμένη άποψη, γνώμη........
Είναι από τις καλύτερες την γνώριζα προσωπικά από κοινή μας παρεα
 

SLAVEMITSOS93

Μέλος
Εγγρ.
14 Φεβ 2023
Μηνύματα
46
Like
44
Πόντοι
0
Παιδιά θέλω την γνώμη σας για luxury έχω κλείσει ραντεβού για Κυριακή και ζήτησα σφαλιάρες και ποδοπάτημα αντί εκτόνωση…τι λέτε θα συμβεί η θα φάω φολα
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom