Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 53 άτομα (4 μέλη και 49 επισκέπτες)

AlanPar

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
7 Απρ 2022
Μηνύματα
104
Κριτικές
22
Like
639
Πόντοι
311
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Τελείως καινουργιος και εγω και ηθελα να ρωτησω εμπειριες/ εντυπωσεις για την Ελίνα απο Vana Spa. Δεδομένου του γούστου μου με έχουν παραπέμψει στην συγκεκριμένη αλλα ηθελα να ξερω τι προσφερει-αν ειναι καλη στο μασαζ και στο δευτερο κομματι κλπ..
Μασάζ ψιλό χαϊδολογημα αισθησιακό αλλά όχι πίεση. Δεύτερο μέρος καλό θα έλεγα, άμα δεν είσαι Κάγκουρας όταν πας εκεί θα περάσεις ωραία πιστεύω.
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
καλημέρα καλή εβδομάδα!
για λίγο ακόμα κοντά σας!
 

Συνημμένα

  • 20230320_094035.jpg
    20230320_094035.jpg
    2,4 MB · Εμφανίσεις: 102

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
37
Like
5.802
Πόντοι
7.195

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.016
Κριτικές
37
Like
5.802
Πόντοι
7.195
Από σχόλια συναγωνιστών σχετικά με τα ελαιοτριβεία της Θεσσαλονίκης αλλά και από την συνολική εικόνα που έχω διαμορφώσει απ' αυτά, έχω ήδη καταλήξει στο συμπέρασμα (όχι τώρα, εδώ και χρόνια ισχύει αυτή΄ η κατάσταση) ότι δε αξίζει να "τρώμε" τα λεφτά μας σε αυτά τα ινστιτούτα αισθητικής (sic) όπως αποκαλούνται γιατί η κοροιδία και η εξαπάτηση έχει πιάσει "ταβάνι"! Το κεφάλαιο "Μασαζτζίδικα Θεσσαλονίκης" έχει κλείσει για μένα με τη μοναδική ίσως εξαίρεση να αποτελεί το "Body Free" στη Λ. Κων/νου Καραμανλή στη παλιά Ν. Εγνατία. Το μόνο που έχει full πρόγραμμα. Τα υπόλοιπα, απλά "κόβουν" χρήμα με τις διάφορες παροχές (βγάλσιμο σουτιέν, string κλπ). Ο "φραπές" σε ημερήσια διάταξη! Αντίθετα, τα μασαζτζίδικα στην Αθήνα έχουν υψηλό επίπεδο στις υπηρεσίες, καλές τιμές και ωραία κορίτσια και το καλύτερο...σεβασμό στο πελάτη! Αν έχει κάποιος ή κάποια εξήγηση για ποιούς λόγους συμβαίνει αυτό, θα χαρώ να το συζητήσω...
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Από σχόλια συναγωνιστών σχετικά με τα ελαιοτριβεία της Θεσσαλονίκης αλλά και από την συνολική εικόνα που έχω διαμορφώσει απ' αυτά, έχω ήδη καταλήξει στο συμπέρασμα (όχι τώρα, εδώ και χρόνια ισχύει αυτή΄ η κατάσταση) ότι δε αξίζει να "τρώμε" τα λεφτά μας σε αυτά τα ινστιτούτα αισθητικής (sic) όπως αποκαλούνται γιατί η κοροιδία και η εξαπάτηση έχει πιάσει "ταβάνι"! Το κεφάλαιο "Μασαζτζίδικα Θεσσαλονίκης" έχει κλείσει για μένα με τη μοναδική ίσως εξαίρεση να αποτελεί το "Body Free" στη Λ. Κων/νου Καραμανλή στη παλιά Ν. Εγνατία. Το μόνο που έχει full πρόγραμμα. Τα υπόλοιπα, απλά "κόβουν" χρήμα με τις διάφορες παροχές (βγάλσιμο σουτιέν, string κλπ). Ο "φραπές" σε ημερήσια διάταξη! Αντίθετα, τα μασαζτζίδικα στην Αθήνα έχουν υψηλό επίπεδο στις υπηρεσίες, καλές τιμές και ωραία κορίτσια και το καλύτερο...σεβασμό στο πελάτη! Αν έχει κάποιος ή κάποια εξήγηση για ποιούς λόγους συμβαίνει αυτό, θα χαρώ να το συζητήσω...
και αυτο που εξαίρεις και αυτο για το πουτσο ειναι προσωπικη μου αποψη....κατα τ αλλα συγκρινουμε ανομoια πραγματα Αθηνα-Θεσσαλονικη,στην Αθηνα οι μύστες αν δεν παρουν αυτο που θελουν ριχνουν μαυρο στην καλυτερη και στην χειροτερη πεφτουν καντιλακια....σε αντιθεση μ εδω που αν δεν παρουν αυτο που θέλουν καποιοι τσονταρουν παραπανω λεφτα μηπως και τσιμπησουνε κανα γλωσσοφυλλο η χουφτωμα.....και εδω η φαση δεν ειχει να κανει με τα ελαιοτριβεια οσο με το οι μυστες τις Θεσσαλονικης ειναι πιπιδες.......παρε παραδειγμα απο Τοκυο ,οταν κατεβηκε Αθηνα τις εσκιζαν την ροδελιτσα και ελεγε και ευχαριστω,και εδω για να βγαλει λιγο βυζακι ζητάει εξτρα.......τροφη για σκεψη λοιπον ποιος φταει...(κατα την δικη μου αποψη παντα)
 
Τελευταία τροποποίηση:

Spuros_spuros

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Καλησπέρα συναγωνιστές έχετε να προτείνετε κάποιο μασσατζιδικο σχετικά καινούριος εδώ πέρα έχω διαβάσει αρκετά μυνήματα σας έχουν προτιμηθεί μέχρι στιγμής κρισταλ κ ρουξουρι
 

Spuros_spuros

Μέλος
Εγγρ.
7 Φεβ 2023
Μηνύματα
5
Like
0
Πόντοι
0
Εάν έχετε κάποιο άλλο να προτείνετε όλες η γνώμες αποδέκτες
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Ναι το ξέρω απλά δεν είχα πάει ποτέ εκεί για αυτό ρωτάω
Μια μαυρομαλα με σιλικονατες βυζάρες, φουσκωμένα χείλια που κανει το ίδιο πρόγραμμα με τις άλλες. Για μια φορά για την εμπειρία καλή είναι. ΟΧΙ για παραπάνω
 

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Μια μαυρομαλα με σιλικονατες βυζάρες, φουσκωμένα χείλια που κανει το ίδιο πρόγραμμα με τις άλλες. Για μια φορά για την εμπειρία καλή είναι. ΟΧΙ για παραπάνω
Που είναι αυτή φίλε μου?
 

kritik1982

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
27 Μαΐ 2013
Μηνύματα
918
Κριτικές
33
Like
1.622
Πόντοι
716
Καλησπέρα συναγωνιστές.
Τελείως καινουργιος και εγω και ηθελα να ρωτησω εμπειριες/ εντυπωσεις για την Ελίνα απο Vana Spa. Δεδομένου του γούστου μου με έχουν παραπέμψει στην συγκεκριμένη αλλα ηθελα να ξερω τι προσφερει-αν ειναι καλη στο μασαζ και στο δευτερο κομματι κλπ..
Είσαι μερακλής πάντως. Χοντρούλα, μεγάλη μύτη, κοντά πόδια. Καλή επιλογή
 

So123456

Νέο Μέλος
Εγγρ.
10 Ιαν 2023
Μηνύματα
3
Like
48
Πόντοι
0
Από σχόλια συναγωνιστών σχετικά με τα ελαιοτριβεία της Θεσσαλονίκης αλλά και από την συνολική εικόνα που έχω διαμορφώσει απ' αυτά, έχω ήδη καταλήξει στο συμπέρασμα (όχι τώρα, εδώ και χρόνια ισχύει αυτή΄ η κατάσταση) ότι δε αξίζει να "τρώμε" τα λεφτά μας σε αυτά τα ινστιτούτα αισθητικής (sic) όπως αποκαλούνται γιατί η κοροιδία και η εξαπάτηση έχει πιάσει "ταβάνι"! Το κεφάλαιο "Μασαζτζίδικα Θεσσαλονίκης" έχει κλείσει για μένα με τη μοναδική ίσως εξαίρεση να αποτελεί το "Body Free" στη Λ. Κων/νου Καραμανλή στη παλιά Ν. Εγνατία. Το μόνο που έχει full πρόγραμμα. Τα υπόλοιπα, απλά "κόβουν" χρήμα με τις διάφορες παροχές (βγάλσιμο σουτιέν, string κλπ). Ο "φραπές" σε ημερήσια διάταξη! Αντίθετα, τα μασαζτζίδικα στην Αθήνα έχουν υψηλό επίπεδο στις υπηρεσίες, καλές τιμές και ωραία κορίτσια και το καλύτερο...σεβασμό στο πελάτη! Αν έχει κάποιος ή κάποια εξήγηση για ποιούς λόγους συμβαίνει αυτό, θα χαρώ να το συζητήσω...
Θα συμφωνήσω απολύτως
Έτσι ακριβώς όπως τα λέει ο φίλος
Η δική μου εξήγηση περιγράφεται με δύο λεξεις
Προσφορά - Ζητηση
Δεν χρειάζεται αναλυση
Έχουμε τον τρόπο. Εγώ προσωπικά έχω ξεκινήσει. ΑΠΟΧΗ.
Ας οργανωθούμε λοιπον
Και θα κλείσω με κάτι που έχω ξαναγράψει εδώ... Αν δεν υπήρχαν τα κορόιδα πως θα ζούσαν οι έξυπνοι
Αποχή λοιπόν
 

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Είσαι μερακλής πάντως. Χοντρούλα, μεγάλη μύτη, κοντά πόδια. Καλή επιλογή
Όλες χοντρές εκεί μέσα και άσχημες
1 2 ωραίες που έχει κλεισμένες όλη μέρα
Άμα είσαι 70 και πάνω με κακή αισθητική σε γυναίκες και χώρο το Βάνα είναι μια χαρά λύση
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Στεφανια το κορίτσι της διπλανής πόρτας η καυλιαρα γυναίκα του φρέσκο παντρεμένου γείτονα που θες να πηδηξεις.
Ωραίο δερματακι μοσχομυριστο και απαλό,γλυκιά χαμογελαστή αν και φαινόταν η κούραση στο πρόσωπο της μιας και ήμουν από τα τελευταία ραντεβού λογικά.
Σε καμμια περίπτωση χοντρή η κοπέλα. Ένα συμπαθητικό γυναικείο σώμα με καμπύλες.Εξαιρετικο μασάζ σε κάθε κίνηση των χεριών της ένιωθα ότι παραδίδω ψυχή, πιπα ωραία αργές ριυφηχτες κινήσεις στην αρχή και έντονο βεντουζαρισμα μετά όπου τον έλιωσε τον μάστορα.
Στα αρνητικά αποφεύγει γλυφομουνι δε θέλει δάχτυλο δεν είναι γλωσσοφιλου τουλάχιστον με εμένα και είμαι μια χαρά παίδαρος θαρρώ.
Εν ολίγοις δε κλαίς χρήματα καλή λύση για μια φορά όταν έρχεται
Ωραίο πρόγραμμα
Αλλά δε φεύγεις και λες μου τον πήρε η Σκλεναρικοβα στο στόμα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom