Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 51 άτομα (6 μέλη και 45 επισκέπτες)
Εγγρ.
15 Φεβ 2006
Μηνύματα
185
Like
566
Πόντοι
81
καλήμερα στην παρέα μια ερώτηση... ξέρει κανένας φίλος που μπορώ να κάνω μασάζ στα πόδια μου λογο μεγάλης κούρασης απο ορθοστασία σε κανονικό μασατζιδικο χωρίς happy time στο τέλος ??? η να μου προτείνει θεραπευτή σε κάποιο μαγαζί της πολης ???
Αν φυσικά υπάρχει μαγαζί που προσφέρει και κατι παραπάνω δεν θα πω οχι !!!!!!
 

miloss

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
8 Μαρ 2008
Μηνύματα
1.315
Κριτικές
4
Like
1.459
Πόντοι
216
καλήμερα στην παρέα μια ερώτηση... ξέρει κανένας φίλος που μπορώ να κάνω μασάζ στα πόδια μου λογο μεγάλης κούρασης απο ορθοστασία σε κανονικό μασατζιδικο χωρίς happy time στο τέλος ??? η να μου προτείνει θεραπευτή σε κάποιο μαγαζί της πολης ???
Αν φυσικά υπάρχει μαγαζί που προσφέρει και κατι παραπάνω δεν θα πω οχι !!!!!!
Animus Massage
 

ΦΑΚΙΡΗΣ

Γλομπεάρχης
Εγγρ.
17 Ιουν 2012
Μηνύματα
17.191
Κριτικές
166
Like
27.067
Πόντοι
34.538
Το πρόβλημα είναι ότι όσοι δεν είμαστε πελάτες της δε θελουμε τις φωτό με τις καλημέρες της. Ας κάνει δικό της να την καυλαντιζετε
Δεν βλεπω να καυλαντιζει η κοπελα με κανεναν.
Απλη ενημερωση κανει ,αυτο δεν ειναι το ζητουμενο στο νημα?
 
Τελευταία τροποποίηση:
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Η Κειση και η Μαρινα που δούλευαν στο μασαζιο , ακούγεται οτι έχουν αλλάξει στέγη, ξέρει κανείς που δουλευουν?
Τις ψαχνω και εγω καιρο αλλα δεν τις εχω πετυχει καπου αλλου σε κρυσταλ και λουξουρι που εχω παει. Αν μαθει καποιος κατι με ενδιαφερει και εμενα
 

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
καλήμερα στην παρέα μια ερώτηση... ξέρει κανένας φίλος που μπορώ να κάνω μασάζ στα πόδια μου λογο μεγάλης κούρασης απο ορθοστασία σε κανονικό μασατζιδικο χωρίς happy time στο τέλος ??? η να μου προτείνει θεραπευτή σε κάποιο μαγαζί της πολης ???
Αν φυσικά υπάρχει μαγαζί που προσφέρει και κατι παραπάνω δεν θα πω οχι !!!!!!
Massage Rania ψάξε στο fb
 

Moonwalker19

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2022
Μηνύματα
32
Like
88
Πόντοι
0
Στεφανια το κορίτσι της διπλανής πόρτας η καυλιαρα γυναίκα του φρέσκο παντρεμένου γείτονα που θες να πηδηξεις.
Ωραίο δερματακι μοσχομυριστο και απαλό,γλυκιά χαμογελαστή αν και φαινόταν η κούραση στο πρόσωπο της μιας και ήμουν από τα τελευταία ραντεβού λογικά.
Σε καμμια περίπτωση χοντρή η κοπέλα. Ένα συμπαθητικό γυναικείο σώμα με καμπύλες.Εξαιρετικο μασάζ σε κάθε κίνηση των χεριών της ένιωθα ότι παραδίδω ψυχή, πιπα ωραία αργές ριυφηχτες κινήσεις στην αρχή και έντονο βεντουζαρισμα μετά όπου τον έλιωσε τον μάστορα.
Στα αρνητικά αποφεύγει γλυφομουνι δε θέλει δάχτυλο δεν είναι γλωσσοφιλου τουλάχιστον με εμένα και είμαι μια χαρά παίδαρος θαρρώ.
Εν ολίγοις δε κλαίς χρήματα καλή λύση για μια φορά όταν έρχεται
Ωραίο πρόγραμμα
Αλλά δε φεύγεις και λες μου τον πήρε η Σκλεναρικοβα στο στόμα
Στεφάνια που ήταν λουξουρι;;
 

Moonwalker19

Μέλος
Εγγρ.
8 Μαΐ 2022
Μηνύματα
32
Like
88
Πόντοι
0
Η Stefania bilky
Αυτή που λες καλύτερα να τον έδινα στα σκυλιά πάρα να μου τον πιάσει
ναι γτ απόρησα, ειχα φάει και εγω φόλα από τις φωτο που ηταν καυλιαρα, αλλα από κοντά τίποτα
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
451
Like
472
Πόντοι
21
Ωρα είναι να μας πεις ότι ήξερες κ το edelweiss :grin:
Τι σουχω τι σουχω

12 μέλη κ 61 επισκέπτες πολύ κίνησή έπεσε
Τι να μας πεις ρε φίλε; ξέρεις εσύ το edelweiss και δεν το ξέρουμε εμείς;
Για πες τώρα... Μαριάννα στο παλληκάρι με την trans γυναίκα , έχεις πάρει;
 

Newboyintown

Μέλος
Εγγρ.
18 Ιαν 2022
Μηνύματα
25
Like
41
Πόντοι
0
Καλησπερα παιδιά. Καινουργιος στην παρέα. Ξέρετε τι υπηρεσίες παρέχει το elegance στη Βασ. Ολγας;
 

gamikos1

Μέλος
Εγγρ.
26 Μαΐ 2012
Μηνύματα
89
Like
40
Πόντοι
0
Τι να μας πεις ρε φίλε; ξέρεις εσύ το edelweiss και δεν το ξέρουμε εμείς;
Για πες τώρα... Μαριάννα στο παλληκάρι με την trans γυναίκα , έχεις πάρει;
Τη μου θυμησες ρε djgate ... Μαριαννα , μαρια , αγγελα , στο στενακι στη μοναστηριου , εποχες 2010 ... Βασιλης & ευα ...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τι να μας πεις ρε φίλε; ξέρεις εσύ το edelweiss και δεν το ξέρουμε εμείς;
Για πες τώρα... Μαριάννα στο παλληκάρι με την trans γυναίκα , έχεις πάρει;
Τσου
Τα σέβη μου γέροντα
Σιγά σιγά θα μας πεις ότι πήρες κ την Εβίτα στο Μάκη
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Τη μου θυμησες ρε djgate ... Μαριαννα , μαρια , αγγελα , στο στενακι στη μοναστηριου , εποχες 2010 ... Βασιλης & ευα ...
Κερδυλίων
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Καλησπερα παιδιά. Καινουργιος στην παρέα. Ξέρετε τι υπηρεσίες παρέχει το elegance στη Βασ. Ολγας;
Τσιμπουκια ο τίγρης με σήμα τον πάνθηρα!!! Χαχαχα….
Μασάζ μια κοπέλα - φραπέ ή πίπα μια αλλη(η Νικολ τον ρουφάει πολύ καλά, φτύνει - γλύφει τα αρχιδια.. καλή) η άλλη δεν ξέρω.. 3 είναι! Full έρχεται σε χώρο σου όχι εκει..
Καλή επιλογή για κάτι διαφορετικό.. μόνο εκει πάω άντε και κανα μασατζιο, κρυσταλ - Βάνα - λουξουρι αν δεν αλλάξουν υπηρεσίες να έχει και τσιμπουκια το λιγότερο δεν βλέπουν φράγκα από μένα.. που πήγαινα κάθε βδομάδα έτσι!! Μπορεί και δυο φορές!! Καλή συνέχεια τσερκεζια!
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Τσιμπουκια ο τίγρης με σήμα τον πάνθηρα!!! Χαχαχα….
Μασάζ μια κοπέλα - φραπέ ή πίπα μια αλλη(η Νικολ τον ρουφάει πολύ καλά, φτύνει - γλύφει τα αρχιδια.. καλή) η άλλη δεν ξέρω.. 3 είναι! Full έρχεται σε χώρο σου όχι εκει..
Καλή επιλογή για κάτι διαφορετικό.. μόνο εκει πάω άντε και κανα μασατζιο, κρυσταλ - Βάνα - λουξουρι αν δεν αλλάξουν υπηρεσίες να έχει και τσιμπουκια το λιγότερο δεν βλέπουν φράγκα από μένα.. που πήγαινα κάθε βδομάδα έτσι!! Μπορεί και δυο φορές!! Καλή συνέχεια τσερκεζια!
Καλημέρα! Μάλλον θα είναι η επόμενη καταδρομική μου! Η Νικόλ πως είναι εξωτερικά; Επιβεβαιωμένη η υπηρεσία;
 

biky-stefania

Μασέζ
Εγγρ.
2 Απρ 2017
Μηνύματα
1.608
Like
19.522
Last day σε αυτή την υπέροχη πόλη!
 

Συνημμένα

  • 20230321_173652.jpg
    20230321_173652.jpg
    1,2 MB · Εμφανίσεις: 122

tefras

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
22 Φεβ 2022
Μηνύματα
298
Like
1.156
Πόντοι
201
Σαν την Μαρία δεν είχε παίδες,γσμηση δυνατό τσιμπούκι ότι καλύτερο εχει παίξει σε ελαιοτριβείο και Μαριάννα το ίδιο ... ...έμπαινες στην οικοδομή και έλεγες θα μου παυ πάρουνε το συκώτι εδώ οι Κινέζοι....
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Ξέρουμε κάτι παραπάνω για την μιχαελα στο λουξουρι
 

Συνημμένα

  • Screenshot_2023-03-23-13-27-33-01_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    Screenshot_2023-03-23-13-27-33-01_1c337646f29875672b5a61192b9010f9.jpg
    972,3 KB · Εμφανίσεις: 81
  • Like
Αντιδράσεις: alex#

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom