Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 49 άτομα (15 μέλη και 34 επισκέπτες)

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Πάντως στο Venus ήταν ξενέρωμα σκέτο. Θα με βάλεις να πάω για επαναδοκιμή….
Δε το ήξερα καν το εν λόγω ίδρυμα
Μόνο ακουστά.
Εμένα με τρελανε
Και σκοπεύω να της τα σταξω για όσα περισσότερα έξτρα μπορώ
Ξεκινηστε το φάγωμα σε 1,2,3
Παμεεεεε
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Δε το ήξερα καν το εν λόγω ίδρυμα
Μόνο ακουστά.
Εμένα με τρελανε
Και σκοπεύω να της τα σταξω για όσα περισσότερα έξτρα μπορώ
Ξεκινηστε το φάγωμα σε 1,2,3
Παμεεεεε
Θα σε στραγγιξει, παλιά στο Κουρμπέτη ζητούσε + για το ένα + για το άλλο κ πάει λέγοντάς στο είπα διάολος μεταμορφωμένος έτσι την φώναζα
 
Εγγρ.
8 Σεπ 2022
Μηνύματα
111
Like
240
Πόντοι
21
καλησπέρα φίλoi μου. Είμαι στην πόλη για δουλειές. Ψάχνω για μαγαζί με μπριζόλα και όμορφα κορίτσια. μπορείτε να προτείνετε κάτι; Ήμουν στο μασάζ dames πριν από χρόνια. αυτό δεν είναι καλό.
 

mankaran12

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2021
Μηνύματα
16
Like
26
Πόντοι
0
Καλησπέρα , ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ την εμπειρία μου για την βικη Στεφανία. Πήρα φουλ πρόγραμμα 1μιση ώρα . Η κοπέλα δεν έχει μοντελε σώμα το έχουν πει και άλλοι άλλωστε . Πρόσωπο μέτριο αλλά το δυνατό της σημείο είναι οι υπηρεσίες της . Διαμερισμα πεντακάθαρο όπως και αυτή,τέλειο σοσιαλ, μασάζ αρκετά καλό σε όλο το σώμα, στο δεύτερο μέρος σίγουρα δεν είναι από τα καλύτερα γαμησια που έχω κάνει αλλά η κοπέλα κάνει ότι μπορεί για να σε ευχαριστήσει. Γενικά ήταν μια καλή εμπειρία σίγουρα δεν έκλαψα τα λεφτά μου, αξίζει μια επίσκεψη αν ξανά ερθει για να βγάλετε τα δικά σας συμπεράσματα..
 

giannis_alefragkis

Μέλος
Εγγρ.
3 Αυγ 2015
Μηνύματα
264
Like
311
Πόντοι
21
Καλησπέρα , ήρθε η ώρα να γράψω και εγώ την εμπειρία μου για την βικη Στεφανία. Πήρα φουλ πρόγραμμα 1μιση ώρα . Η κοπέλα δεν έχει μοντελε σώμα το έχουν πει και άλλοι άλλωστε . Πρόσωπο μέτριο αλλά το δυνατό της σημείο είναι οι υπηρεσίες της . Διαμερισμα πεντακάθαρο όπως και αυτή,τέλειο σοσιαλ, μασάζ αρκετά καλό σε όλο το σώμα, στο δεύτερο μέρος σίγουρα δεν είναι από τα καλύτερα γαμησια που έχω κάνει αλλά η κοπέλα κάνει ότι μπορεί για να σε ευχαριστήσει. Γενικά ήταν μια καλή εμπειρία σίγουρα δεν έκλαψα τα λεφτά μου, αξίζει μια επίσκεψη αν ξανά ερθει για να βγάλετε τα δικά σας συμπεράσματα..
Βγαζει καύλα στο δεύτερο μέρος? Βογκαει?
 

niksalonica

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουν 2015
Μηνύματα
181
Like
180
Πόντοι
1
Εβδομαδιαίο πρόγραμμα Βάνα......
 

Συνημμένα

  • received_753828159794202.jpeg
    received_753828159794202.jpeg
    80,9 KB · Εμφανίσεις: 70

nikolas ispik

Μέλος
Εγγρ.
28 Μαρ 2023
Μηνύματα
7
Like
26
Πόντοι
0
Γεια σας. Πρώτη φορά γράφω . επίσκεψη σήμερα στο Krystal. Μασάζ με Νεφέλη .πολύ ωραίο μασάζ και πολύ καλό δεύτερο μέρος.
 
  • Like
Αντιδράσεις: Tsouvi

premium1969

Μέλος
Εγγρ.
17 Φεβ 2011
Μηνύματα
540
Κριτικές
1
Like
559
Πόντοι
86

Καλημέρα συναγωνιστές, έχει δοκιμάσει κανείς ? Στο τηλέφωνο μου είπαν εκτός από μασάζ έχουν εκτόνωση, στοματικό, μέχρι και φουλ . Εμπειρία κάνεις?
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom