Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 75 άτομα (12 μέλη και 63 επισκέπτες)

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Είναι το elegance spa φίλε μου δίπλα στο ακουα... Είχε περάσει πριν κάνα μήνα πέρα από μια Νικόλ τίποτα αξιόλογο
 

P1

Μέλος
Εγγρ.
11 Ιαν 2008
Μηνύματα
552
Like
413
Πόντοι
26

Καλημέρα συναγωνιστές, έχει δοκιμάσει κανείς ? Στο τηλέφωνο μου είπαν εκτός από μασάζ έχουν εκτόνωση, στοματικό, μέχρι και φουλ . Εμπειρία κάνεις?
μασαζ κανει η Σοφια και εκτόνωση η στοματικο η Nicole,για φουλ δεν ξερω
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Σόφια είναι μια θεία που έχει
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.019
Κριτικές
37
Like
5.804
Πόντοι
7.195

Καλημέρα συναγωνιστές, έχει δοκιμάσει κανείς ? Στο τηλέφωνο μου είπαν εκτός από μασάζ έχουν εκτόνωση, στοματικό, μέχρι και φουλ . Εμπειρία κάνεις?
Χωρίς φωτό, είναι μεγάλο ρίσκο η επιλογή.
 

Tasos

Μέλος
Εγγρ.
16 Ιουλ 2019
Μηνύματα
267
Like
376
Πόντοι
21
Γεια σας μασαζολαγνοι είναι το Venus spa στην Καραμανλή έχει πάει κανείς πρέπει να έχει αλλάξει και διεύθυνση το κατάστημα μένει να κάνουμε μια καταδρομική και νά δούμε τι αλλαγές έχουν γίνει
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Είναι το elegance spa φίλε μου δίπλα στο ακουα... Είχε περάσει πριν κάνα μήνα πέρα από μια Νικόλ τίποτα αξιόλογο
Σίγουρα ειναι αυτό; Στο facebook δίνει άλλο τηλέφωνο. Όχι οτι δεν υπάρχει πιθανότητα απλά να έχει δυο αριθμούς, απλά λέω.
 

Masazakias22

Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2022
Μηνύματα
16
Like
10
Πόντοι
0
Καλησπερα! Θέλω να ρωτήσω για το massage rania που αναφέρθηκε τις προηγούμενες μέρες…έχει πάει κανείς;; Τι προσφέρει;;
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Αν θέλεις να τελειώσεις την δουλειά σου γρήγορα, ρωτα ένα τεμπέλη λεει ο θυμόσοφος λαός μας!
Τελος παντων... copy paste το massage rania πανω στο μεγεθυντικό φακό και θα σου βγάλει οτι ζητάς.
 

Diff

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
18
Like
38
Πόντοι
0
Περασμα απο elegance, υποδοχη και καλοσωρισμα απο ενα δυνατο milf (φαινομενικα.. θα εξηγησω). Μου διχνει την μια κοπελα που ηταν διαθεσιμη για μασαζ, η αλλη ηταν ηδη σε αλλο δωματιο. Μου λεει αν θες μπορω να σου κανω και το μασαζ και την χειροκινηση εγω. Σκεφτομαι λιγο στα γρηγορα, λεω οκ εσυ. Βαμμενη ντυμενη φαινοταν γυναικαρα, βγαζει κατι προστυχο κατι ελα να σου δειξω εγω τι δεν μπορουν οι μικροτερες.. Διαλεγω το 50ευρο μασαζ και εκτονωση με χερι.. Χωρος καθαρος, ηρεμος μια χαρα. Το μασαζ για τα γουστα μου πολυ ελαφρυ, ισα ισα πασαλειμμα και χαιδεμα με λαδι, στο 20λεπτο μισαωρο με γυρισε, εβγαλε ρουχα, εκει η φαση μετρια.. βυζια φυσικα μεν, οχι τουμπανα δε (σχετικα πεσμενα, λογικο για την ηλικια της..) αφηνει να τα πασπατευεις οπως αρεσκεσαι, γλειψιμο ρουφηγμα, κωλομερια ζουλιγμα. Βγαζει κατι ψευτο αχ βαχ οτι δηθεν καυλωνει κι αυτη αλλα ισως να πεισουν κανα 20χρονο (νεαρα παλικαρια δεν εχω κατι μαζι σας, μια χαρα! Σας αγαπαμε)! Απλα σε καποιον νεο ισως το περασει. Δεν ηταν οτι πηγαν εντελως χαμενα τα $$ αλλα δεν ειναι να πεις και αμαν τι ηταν αυτο.. (προσωπικη εντυπωση διατυπωνω).
 

Tiger eye

Μέλος
Εγγρ.
20 Μαρ 2023
Μηνύματα
35
Like
101
Πόντοι
0
Περασμα απο elegance, υποδοχη και καλοσωρισμα απο ενα δυνατο milf (φαινομενικα.. θα εξηγησω). Μου διχνει την μια κοπελα που ηταν διαθεσιμη για μασαζ, η αλλη ηταν ηδη σε αλλο δωματιο. Μου λεει αν θες μπορω να σου κανω και το μασαζ και την χειροκινηση εγω. Σκεφτομαι λιγο στα γρηγορα, λεω οκ εσυ. Βαμμενη ντυμενη φαινοταν γυναικαρα, βγαζει κατι προστυχο κατι ελα να σου δειξω εγω τι δεν μπορουν οι μικροτερες.. Διαλεγω το 50ευρο μασαζ και εκτονωση με χερι.. Χωρος καθαρος, ηρεμος μια χαρα. Το μασαζ για τα γουστα μου πολυ ελαφρυ, ισα ισα πασαλειμμα και χαιδεμα με λαδι, στο 20λεπτο μισαωρο με γυρισε, εβγαλε ρουχα, εκει η φαση μετρια.. βυζια φυσικα μεν, οχι τουμπανα δε (σχετικα πεσμενα, λογικο για την ηλικια της..) αφηνει να τα πασπατευεις οπως αρεσκεσαι, γλειψιμο ρουφηγμα, κωλομερια ζουλιγμα. Βγαζει κατι ψευτο αχ βαχ οτι δηθεν καυλωνει κι αυτη αλλα ισως να πεισουν κανα 20χρονο (νεαρα παλικαρια δεν εχω κατι μαζι σας, μια χαρα! Σας αγαπαμε)! Απλα σε καποιον νεο ισως το περασει. Δεν ηταν οτι πηγαν εντελως χαμενα τα $$ αλλα δεν ειναι να πεις και αμαν τι ηταν αυτο.. (προσωπικη εντυπωση διατυπωνω).
Ρε φίλε συγγνώμη κιόλας τι μιλφ?
Αυτό είναι η Γκίλφ γιαγιά μου πήγα είδα και έφυγα για aqua δίπλα φάση
 

Diff

Μέλος
Εγγρ.
23 Ιουλ 2022
Μηνύματα
18
Like
38
Πόντοι
0
Ρε φίλε συγγνώμη κιόλας τι μιλφ?
Αυτό είναι η Γκίλφ γιαγιά μου πήγα είδα και έφυγα για aqua δίπλα φάση
Ως τι ηλικια οριζεται δηλαδη το μιλφ ετσι για να χουμε ενα σημειο αναφορας; 30-40; Αν ναι ας την χαρακτηρισουμε gilf. Βαμμενη ντυμενη ομως γυναικαρα ηταν. Ξεντυμενη οχι και τοσο, ξεβαμμενη σιγουρα θα ηταν χαλια
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
666
Like
1.008
Πόντοι
206
Ως τι ηλικια οριζεται δηλαδη το μιλφ ετσι για να χουμε ενα σημειο αναφορας; 30-40; Αν ναι ας την χαρακτηρισουμε gilf. Βαμμενη ντυμενη ομως γυναικαρα ηταν. Ξεντυμενη οχι και τοσο, ξεβαμμενη σιγουρα θα ηταν χαλια
Μήπως λέει αυτή που το παίζει υπεύθυνη μια βαλερια
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Ανέφερε ένας συνάδελφος πιο πάνω ότι ξεκίνησε με την μια και συνέχισε με καλαμάκι με άλλη.
Αναρωτιέμαι πως έγινε τεχνικά αυτό, σταματάει πχ και περιμένει να έρθει η άλλη κοπέλα;
Η καλύτερη λύση για να μάθω βέβαια είναι να πάω, απλά το προγραμματίζω μέσα στην επόμενη εβδομάδα.
Αν κάποιος έχει εν τω μεταξύ αυτήν την πληροφορία ας την μοιραστεί.
Θα επανέλθω μετά την επίσκεψή μου στο εν λόγω ίδρυμα για ενημέρωση.
 
  • Like
Αντιδράσεις: P1

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Ανέφερε ένας συνάδελφος πιο πάνω ότι ξεκίνησε με την μια και συνέχισε με καλαμάκι με άλλη.
Αναρωτιέμαι πως έγινε τεχνικά αυτό, σταματάει πχ και περιμένει να έρθει η άλλη κοπέλα;
Η καλύτερη λύση για να μάθω βέβαια είναι να πάω, απλά το προγραμματίζω μέσα στην επόμενη εβδομάδα.
Αν κάποιος έχει εν τω μεταξύ αυτήν την πληροφορία ας την μοιραστεί.
Θα επανέλθω μετά την επίσκεψή μου στο εν λόγω ίδρυμα για ενημέρωση.
"..κάτσε λίγο φιλαράκι, να φωνάξω την κοπέλα να σου κάνει πίπα ..."

Θεέ μου, τι μαλακίες ειναι αυτές...
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21

PlayJack

Μέλος
Εγγρ.
9 Σεπ 2022
Μηνύματα
106
Like
291
Πόντοι
21
Ανέφερε ένας συνάδελφος πιο πάνω ότι ξεκίνησε με την μια και συνέχισε με καλαμάκι με άλλη.
Αναρωτιέμαι πως έγινε τεχνικά αυτό, σταματάει πχ και περιμένει να έρθει η άλλη κοπέλα;
Η καλύτερη λύση για να μάθω βέβαια είναι να πάω, απλά το προγραμματίζω μέσα στην επόμενη εβδομάδα.
Αν κάποιος έχει εν τω μεταξύ αυτήν την πληροφορία ας την μοιραστεί.
Θα επανέλθω μετά την επίσκεψή μου στο εν λόγω ίδρυμα για ενημέρωση.
Όλα μπορούν να γίνουν.... θέληση να υπάρχει
 

SKG-2-ALARGAS

Μέλος
Εγγρ.
22 Απρ 2022
Μηνύματα
214
Like
765
Πόντοι
81
Βλέπω Κρίστι στη Βάνα μήπως έχει δοκιμάσει κανεις
Και μονο το ονομα .....αυτο προκαλει ριγοs !!! Αρε κριστυ - κρυσταλ ...κοριτσαρα ομορφη αν με ακουs που σιγουρα με ακουs πολυ ωραιο το καινουριο σου λουκ (το μεταξενιο σου μαλακι εννοω !!!)
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom