Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 10 άτομα (0 μέλη και 10 επισκέπτες)

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Να τολμήσω να ρωτήσω το εξής: με ποια λογική πέρασες με την συγκεκριμένη, από την στιγμή που εδω μέσα δεν γράφονται κ τα καλύτερα;
Το ανέφερα και στο ποστ μου. Δεν ήξερα ποια είναι η Ξένια. Αν ήξερα προφανώς και δεν θα περνούσα. Εμφανισιακά μιλαω δεν ήξερα ποια είναι. Ούτε στην αρχή με ειπανε τα όνοματα τους οι δυο κοπέλες. Απλά μπήκα και με λένε είμαστε εμεις οι δυο ποια θες.
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Το ανέφερα και στο ποστ μου. Δεν ήξερα ποια είναι η Ξένια. Αν ήξερα προφανώς και δεν θα περνούσα. Εμφανισιακά μιλαω δεν ήξερα ποια είναι. Ούτε στην αρχή με ειπανε τα όνοματα τους οι δυο κοπέλες. Απλά μπήκα και με λένε είμαστε εμεις οι δυο ποια θες.
Τιμολόγιο δεν ανέφερες όμως..πόσα ζήτησε για να της πιάσεις το χέρι της;
Για μπούτι να μην αναφέρω εεε;
 

djgatos

Μέλος
Εγγρ.
13 Σεπ 2008
Μηνύματα
446
Like
464
Πόντοι
21
Εγώ δεν είμαι πουθενά φίλε μου και είμαι παντού, άστο μη το ψάχνεις … μάθε από μένα μάθε! Δεν πάει το μυαλό σου..
Αμα σου διηγηθώ εγώ να δεις πόσα έχεις να μάθεις από μένα !!!!!
Αλλά φίλε μου δεν θα τσακωθούμε τώρα ποιός έχει να μάθει από ποιόν.
Όλοι μαθαίνουν από όλους, κι αν το καταλάβουμε, θα ξεπεζέψουμε από το καλάμι και θα είμαστε όλοι καλλίτεροι.
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
Τελικά αυτή η βιολόγος επιστημων πολύ μουφα υπηρεσίες. Δυσανασχετεί όταν την ζητάς να γλύψεις το βυζί.
 
Τελευταία τροποποίηση:

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Αυτή η βιολογος σηκώνει πότε το τηλέφωνο? τι φάση,με τα φεγγάρια της είναι?
nai k egv dfen mporo na epikoinosio
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μούφα οντως με αφησε να περιμενω στο κρυο ουτε καν μ ανοιξε την πόρτα να μπω και δεν σήκωνε το Κινητο
 

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
Ναι πολύς ντόρος για το τίποτα
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Δωστε ακυρο στην καθυστερημένη την βιολόγο
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Αμα σου διηγηθώ εγώ να δεις πόσα έχεις να μάθεις από μένα !!!!!
Αλλά φίλε μου δεν θα τσακωθούμε τώρα ποιός έχει να μάθει από ποιόν.
Όλοι μαθαίνουν από όλους, κι αν το καταλάβουμε, θα ξεπεζέψουμε από το καλάμι και θα είμαστε όλοι καλλίτεροι.
Τι να πω;; Μένω έκπληκτος… εσυ;; Που μένεις;;
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Αμα σου διηγηθώ εγώ να δεις πόσα έχεις να μάθεις από μένα !!!!!
Αλλά φίλε μου δεν θα τσακωθούμε τώρα ποιός έχει να μάθει από ποιόν.
Όλοι μαθαίνουν από όλους, κι αν το καταλάβουμε, θα ξεπεζέψουμε από το καλάμι και θα είμαστε όλοι καλλίτεροι.
Τότε καλό είναι να μην κρίνουμε … φυσικά και δεν θα μπούμε στη διαδικασία αυτή! Επίσης διαβάζουν και τα μουνακια που μας παίζουν τις ψωλες για 50€ όποτε δεν μπορώ να εκφραστώ εύκολα.. θελουμε ένα νήμα private!
 
  • Χαχα
Αντιδράσεις: cheef4

vevrier

Μέλος
Εγγρ.
21 Αυγ 2009
Μηνύματα
254
Like
514
Πόντοι
81
Δωστε ακυρο στην καθυστερημένη την βιολόγο
Πάντως έχει βιολογικά βυζια να λέμε την αλήθεια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Πολύ τοπ βυζί περηφανο κ στητο
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
είχα κάτι για σένα στο παλιό τηλέφωνο αλλά έλεγα να μη το δημοσιεύσω... όμως αυτό με εσάς που μόνο κρίνετε και δε το βουλώνετε το στόμα σας ποτέ, δασκαλεμενοι από μασατζουδες, που το μόνο που τις νοιάζει είναι να κάνουν 20 ραντεβού και σκοτώνονται για το ποια θα πάρει τους πιο πολλούς θα το βρω και θα το ανεβάσω δημόσια ρε για να μάθεις να ανακατεύεσαι εκεί που δε σε σπέρνουν
Μια φορά πέρασα μαζί σου στο κρυσταλ και παρακαλούσα να χύσω πριν ξεράσω από τη βρώμα…σάπιο ψάρι … δε το πίστευα 20 χρόνων κοριτσάκι τ 2023 ν βρωμάει έτσι… πάντως επειδή το ανέφερες σου επιτρέπω να ανεβάσεις ότι γουστάρεις κ αγαπάς…ναι φοβερές υπηρεσίες δε είπες όχι σε τίποτα αλλά η βρώμα τα διέλυσε ολα
 

vanessakikaulaki12

Call-Girl
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
393
Like
2.129
Μια φορά πέρασα μαζί σου στο κρυσταλ και παρακαλούσα να χύσω πριν ξεράσω από τη βρώμα…σάπιο ψάρι … δε το πίστευα 20 χρόνων κοριτσάκι τ 2023 ν βρωμάει έτσι… πάντως επειδή το ανέφερες σου επιτρέπω να ανεβάσεις ότι γουστάρεις κ αγαπάς…ναι φοβερές υπηρεσίες δε είπες όχι σε τίποτα αλλά η βρώμα τα διέλυσε ολα
 

Συνημμένα

  • Polish_20230125_140710168 (1).jpg.jpg
    Polish_20230125_140710168 (1).jpg.jpg
    164,3 KB · Εμφανίσεις: 58

vanessakikaulaki12

Call-Girl
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
393
Like
2.129
Εγώ 2 φορές που πήρα την Βανέσα στο κρύσταλ δεν είχε θέματα με μυρωδιές και τέτοια πέρασα καλά από εκεί και πέρα θεωρώ τις τιμές τις τσιμπημενες
δες κάτι που βρήκα, το οποίο μου το εστειλε Γυναίκα! μόνο κρίνεις χωρίς να ξέρεις, και βρίζεις τις κοπέλες... τι να σκεφτούμε παίδες;
 
Τελευταία τροποποίηση:

kokinoskoufitsa

Μέλος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
165
Κριτικές
1
Like
142
Πόντοι
1
Μετά από καιρό και κάποιες κριτικές συναθλητών που ανάφεραν πεταχτά κολλαράκια είπα να κάνω επίσκεψη στο VΆΝΑ SPA. Παρουσίες 4,δυστυχώς καμία δεν ταίριαζε με τις περιγραφές που είχα διαβάσει(ούτε ονόματα που ανάφεραν). Όλες πολύ μέτριες. Είπα μια που ήρθα ας πάει και το παλιαμπελο. Μεγάλη μαλάκια μου. Όνομα θυμάμαι μόνο αυτής που πέρασα, ΣΙΑ, έδωσα 30, δεν προχωρήσαμε! Λες και την έβαλα με το ζόρι.Βαριεστημένη. Μασαζ-χαιδεμα τα πόδια και μόλις μου έβγαλε πετσέτα μου είπε αλλά 20€ αλλά ότι κάνω μόνος μου! Για να τον πιάσει ήθελε ακόμη 20€!
30+20+20???
Στα 25' έφυγα άχυστος. (Γαμω την τύχη μου τζάμπα έκανα και 1 ώρα μπάνιο για να πάω φρεσκαδουρα). Δεν μου έχει ξανατυχει. Απίστευτο χάλι!!! Κορόιδευε. ΜΑΚΡΙΆ.
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
Πω πω τι ανέβασες… με εντυπωσίασες…
 

Sardelas4

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
25 Αυγ 2022
Μηνύματα
326
Like
1.504
Πόντοι
201
Μετά από καιρό και κάποιες κριτικές συναθλητών που ανάφεραν πεταχτά κολλαράκια είπα να κάνω επίσκεψη στο VΆΝΑ SPA. Παρουσίες 4,δυστυχώς καμία δεν ταίριαζε με τις περιγραφές που είχα διαβάσει(ούτε ονόματα που ανάφεραν). Όλες πολύ μέτριες. Είπα μια που ήρθα ας πάει και το παλιαμπελο. Μεγάλη μαλάκια μου. Όνομα θυμάμαι μόνο αυτής που πέρασα, ΣΙΑ, έδωσα 30, δεν προχωρήσαμε! Λες και την έβαλα με το ζόρι.Βαριεστημένη. Μασαζ-χαιδεμα τα πόδια και μόλις μου έβγαλε πετσέτα μου είπε αλλά 20€ αλλά ότι κάνω μόνος μου! Για να τον πιάσει ήθελε ακόμη 20€!
30+20+20???
Στα 25' έφυγα άχυστος. (Γαμω την τύχη μου τζάμπα έκανα και 1 ώρα μπάνιο για να πάω φρεσκαδουρα). Δεν μου έχει ξανατυχει. Απίστευτο χάλι!!! Κορόιδευε. ΜΑΚΡΙΆ.
Αρχισε και η βανα τις μλκς; ε παμε κατα διαολου
 

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0
Ναι πολύς ντόρος για το τίποτα
Έχει τρέλα ψυχολογικά,είναι για μέσα.απορω που κανείς δε το αναφέρει.το βλέμμα και η ομιλία,παράνοια.οτι χειρότερο.να μη πούμε για το χώρο...
 

thesp1974

Μέλος
Εγγρ.
23 Νοε 2022
Μηνύματα
333
Like
548
Πόντοι
81
Να δεις πως κατεβαίνει για Να σου ανοιξει την πόρτα ντυμένη σαν βασίλισσα βγαινει εξω στο δρομο με λουλούδια στα μαλλιά παιδιά οντως εχει θεμα η κοπελα
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom