Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 6 άτομα (0 μέλη και 6 επισκέπτες)
Εγγρ.
10 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.621
Κριτικές
4
Like
4.832
Πόντοι
736
Νταξει φτάνει σας έκανα χαμο πάντως από αύριο θα έχω και τηλέφωνο, οπότε θα μπορούμε να τα λέμε και τηλεφωνικά!!! πάρτε και καμιά φωτογραφία για να μη λέτε!!!
Πάντα επίκαιρες οι φωτογραφίες σου
 

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.006
Κριτικές
37
Like
5.755
Πόντοι
7.195
Α και επίσης θέλω ξανά τα φώτα σας, πως φτιάχνω νήμα έχω νευριάσει δεν μπορώ να το βρω :(
Καλημέρα, Βανέσα! Δεν είναι δύσκολο...Πας στο μενού Forum, επιλέγεις μία κατηγορία που να σου ταιριάζει, βα΄ζεις το τίτλο που θέλεις και πατάς το κουμπί "Νέο θέμα"! Ελπίζω να βοήθησα, λιγουλάκι...
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Όποτε πηγαίνω στην Αθήνα, ευχαριστιέμαι μουνί, φευ΄γω ικανοποιημένος, "άδειος" (από ξαλάφρωμα αρχιδιών) και "γεμάτος" από τη συνα΄ντηση! Εν αντιθέσει, με τα εδώ "ελαιοτριβεία" της Θεσσαλονίκης, που δυστυχώς , ζητούνε περισσότερα χρήματα αλλά προσφέρουν όλο και λιγότερα! Στο χε΄ρι μας, φυσικά, είναι να τους κόψουμε το βήχα, σταματώντας να τα επισκεφτόμαστε...ότι ισχύει κάτω, θα πρέπει να ισχύει και εδώ πάνω...Τίποτα λιγότερο, τίποτα περισσότερο, απλά πράγματα...
Τα έχουμε πει πολλές φορές, πολλοί απο μας, στο παρελθόν για τα έχτρα που ζητάνε σε αυτού του είδους τα μαγαζιά χωρίς αποτέλεσμα δυστυχώς με αποτέλεσμα να γίνεται ολο και χειρότερο.
Είναι προσεκτικά σχεδιασμένη όλη αυτή η συμπεριφορά απο τα αρπακτικά του χρήματος( ακα λαδοκόρες) για να πάρουν όσο το δυνατόν περισσότερα με τη μικρότερη δυνατή έκθεση.
Την πρώτη φορά καλό μασαζ , 20 ευρώ για να βγάλει το απο πάνω και υποσχέσεις για την άλλη φορά.
Τη δεύτερη φορά λιγότερο μασαζ αρχίζουν οι προσθέσεις 20+20 και υποσχέσεις για την άλλη φορά.
Την τρίτη φορά ήδη έχεις παγιδευτεί στον ιστό της καύλας.
Τα έχουμε πει κατ' επανάληψη αλλά αν πάρεις τηλέφωνο ραντεβού δεν υπάρχει , αρα η λεφτά υπάρχουν πολλά η υπάρχουν πολλά κορόιδα!
Μου έλεγε φίλος μου οτι σε μαγαζί του είδους σε πολυαναφερόμενη λαδοκόρη έσταξε 130 ε για πιπα μετά απο παρακάλια κιόλας.
Ο άλλος πιο πάνω λέει ειμαι μικρός, αντικειμενικά εμφανίσιμος κι παρακαλάει να τον επιλέξουν συγκεκριμένες λαδοκόρες.
Συμπεριφορές που αγγίζουν τα όρια ψαξίματος απο ειδικό!
Δεν το παίζω υπεράνω.... εχω πάει , έχω πληρώσει στο παρελθόν αλλα η κατάσταση έχει ξεφύγει οικονομικά και όχι μόνο.
Είναι υποχρέωση λοιπόν των παλιών εξ ημών σε αυτο το φόρουμ να προφυλάξουμε τους νουμπάδες στο χώρο απο την οικονομική αφαίμαξη με φρούδες υποσχέσεις.
Μην ΔΕΧΕΣΤΕ τα εχτρα που ζητάνε.
Αγαπητοί μου με 50 ευρώ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ σε λαδομάγαζα!!!!
(το πορτοφόλι δική σας απόφαση)
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Άσχημες κοινώς "φόλες" ,"σαύρες" ή οτιδήποτε άλλο έχεις στο ρεπερτόριο για χαρακτηρισμό...
Πάρε τηλέφωνο να δείς αυτές οι σαύρες και φόλες που λές μέχρι πότε είναι κλεισμένες.
Δεν υπάρχει σωτηρία!
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
Τα έχουμε πει πολλές φορές, πολλοί απο μας, στο παρελθόν για τα έχτρα που ζητάνε σε αυτού του είδους τα μαγαζιά χωρίς αποτέλεσμα δυστυχώς με αποτέλεσμα να γίνεται ολο και χειρότερο.
Είναι προσεκτικά σχεδιασμένη όλη αυτή η συμπεριφορά απο τα αρπακτικά του χρήματος( ακα λαδοκόρες) για να πάρουν όσο το δυνατόν περισσότερα με τη μικρότερη δυνατή έκθεση.
Την πρώτη φορά καλό μασαζ , 20 ευρώ για να βγάλει το απο πάνω και υποσχέσεις για την άλλη φορά.
Τη δεύτερη φορά λιγότερο μασαζ αρχίζουν οι προσθέσεις 20+20 και υποσχέσεις για την άλλη φορά.
Την τρίτη φορά ήδη έχεις παγιδευτεί στον ιστό της καύλας.
Τα έχουμε πει κατ' επανάληψη αλλά αν πάρεις τηλέφωνο ραντεβού δεν υπάρχει , αρα η λεφτά υπάρχουν πολλά η υπάρχουν πολλά κορόιδα!
Μου έλεγε φίλος μου οτι σε μαγαζί του είδους σε πολυαναφερόμενη λαδοκόρη έσταξε 130 ε για πιπα μετά απο παρακάλια κιόλας.
Ο άλλος πιο πάνω λέει ειμαι μικρός, αντικειμενικά εμφανίσιμος κι παρακαλάει να τον επιλέξουν συγκεκριμένες λαδοκόρες.
Συμπεριφορές που αγγίζουν τα όρια ψαξίματος απο ειδικό!
Δεν το παίζω υπεράνω.... εχω πάει , έχω πληρώσει στο παρελθόν αλλα η κατάσταση έχει ξεφύγει οικονομικά και όχι μόνο.
Είναι υποχρέωση λοιπόν των παλιών εξ ημών σε αυτο το φόρουμ να προφυλάξουμε τους νουμπάδες στο χώρο απο την οικονομική αφαίμαξη με φρούδες υποσχέσεις.
Μην ΔΕΧΕΣΤΕ τα εχτρα που ζητάνε.
Αγαπητοί μου με 50 ευρώ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ σε λαδομάγαζα!!!!
(το πορτοφόλι δική σας απόφαση)
Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον συνάδελφο.
Ο καθένας θα κρίνει τι θα κάνει με το πορτοφόλι του.
Προσωπικά πλέον, διασκεδάζω όταν καμιά φορά προτείνω πχ να βγει εσώρουχο ή να βάλω δάκτυλο, μου ζητούν έξτρα και τους απαντώ: "οκ, την επόμενη φορα".
Ξινισμα φάτσας: αξία ανεκτίμητη.
 

Efthalios

Μέλος
Εγγρ.
11 Νοε 2022
Μηνύματα
45
Like
105
Πόντοι
0
Αυτή η βιολογος σηκώνει πότε το τηλέφωνο? τι φάση,με τα φεγγάρια της είναι?
 

zipas

Μέλος
Εγγρ.
30 Αυγ 2010
Μηνύματα
377
Κριτικές
1
Like
539
Πόντοι
81
αγάπες μου, το βανεσακι σας επέστρεψε, έπρεπε να αλλάξω το ε μειλ καθώς και το λογαριασμό μου εδω, διότι το κινητό μου χρειάστηκε φορματ και δυστυχώς για μένα δε θυμάμαι τους κωδικούς... τώρα με βρίσκετε εδω, θα φτιάξω νήμα φυσικά όλα όπως πριν, απλά αν μπορείτε και θέλετε, κάντε μια αναφορά να κλείσει το παλιό προφίλ μου, δεν υπάρχει λόγος να υπάρχει! Έχω επιστρέψει στη δουλειά, ίσως αύριο θα έχω και τηλέφωνο ώστε να συνεννοουμαστε πιο εύκολα!! περιμένω στο καινούριο νήμα πιο χαμο απ το παλιό!! φιλάκια μωρά μου και με συγχωρείτε για τη διαδικασία που σας έβαλα!!!
Τώρα βρώμας λιγότερο;;
 

vanessakikaulaki12

Call-Girl
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
393
Like
2.129
Καλημέρα, Βανέσα! Δεν είναι δύσκολο...Πας στο μενού Forum, επιλέγεις μία κατηγορία που να σου ταιριάζει, βα΄ζεις το τίτλο που θέλεις και πατάς το κουμπί "Νέο θέμα"! Ελπίζω να βοήθησα, λιγουλάκι...
ευχαριστώ πολύ αστέρι μου και μόνο που απάντησες βοήθησες τέρμα δε φαντάζεσαι τι έπαθα με το κωλοτηέφωνο:angry::kiss-mark:
 

vanessakikaulaki12

Call-Girl
Εγγρ.
2 Φεβ 2023
Μηνύματα
393
Like
2.129
Τώρα βρώμας λιγότερο;;
είχα κάτι για σένα στο παλιό τηλέφωνο αλλά έλεγα να μη το δημοσιεύσω... όμως αυτό με εσάς που μόνο κρίνετε και δε το βουλώνετε το στόμα σας ποτέ, δασκαλεμενοι από μασατζουδες, που το μόνο που τις νοιάζει είναι να κάνουν 20 ραντεβού και σκοτώνονται για το ποια θα πάρει τους πιο πολλούς θα το βρω και θα το ανεβάσω δημόσια ρε για να μάθεις να ανακατεύεσαι εκεί που δε σε σπέρνουν
 

Christos_1984

Μέλος
Εγγρ.
13 Νοε 2022
Μηνύματα
151
Like
404
Πόντοι
21
τι να είχε άραγε στο παλιό τηλέφωνο; :skull:
Λέτε να υπάρχουν καταγραφές και να μην το ξέρουμε;:lipsrsealed:
 

mr migiagki

Μέλος
Εγγρ.
1 Δεκ 2022
Μηνύματα
170
Like
337
Πόντοι
21
Καλησπέρα συνάδελφοι. Πέρασμα από aqua με Ξένια. Στην αρχή με έφερε και μια ωραία κοπελίτσα για δοκιμαστικό. Όνομα δεν είπε και ούτε όταν ρώτησα. Πάντως η κοπέλια έκανε καλούτσικο μασαζ. Τώρα ως προς την ξένια. Στο πρώτο μέρος ωραίο μασαζάκι μου φάνηκε με επιμέρους δύναμη σε κάποια σημεία,αλλά είχε και το χάιδεμα του. Στα του δεύτερου δεν έβγαλε τίποτα και έκανε σαν να ήθελε να σε διώξει γρήγορα. Ακόμα και στο χούφτωμα σαν να την είδα να στράβωσε κάπως. Η αλήθεια είναι δεν την ήξερα φατσικα για να μην μπω μαζί της.Ακόμα ούτε μιλούσε,ούτε λαλουσε. Είχε μια ακόμα που ούτε σύστηθηκε ούτε τίποτα στην αρχή. Σαν χώρος που πήγα ωραίος,από τους καλύτερους νομίζω. Ελπίζω η μικρή να συνεχίσει να περάσω μαζί της και για τα περαιτέρω.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλησπέρα συνάδελφοι. Πέρασμα από aqua με Ξένια. Στην αρχή με έφερε και μια ωραία κοπελίτσα για δοκιμαστικό. Όνομα δεν είπε και ούτε όταν ρώτησα. Πάντως η κοπέλια έκανε καλούτσικο μασαζ. Τώρα ως προς την ξένια. Στο πρώτο μέρος ωραίο μασαζάκι μου φάνηκε με επιμέρους δύναμη σε κάποια σημεία,αλλά είχε και το χάιδεμα του. Στα του δεύτερου δεν έβγαλε τίποτα και έκανε σαν να ήθελε να σε διώξει γρήγορα. Ακόμα και στο χούφτωμα σαν να την είδα να στράβωσε κάπως. Η αλήθεια είναι δεν την ήξερα φατσικα για να μην μπω μαζί της.Ακόμα ούτε μιλούσε,ούτε λαλουσε. Είχε μια ακόμα που ούτε σύστηθηκε ούτε τίποτα στην αρχή. Σαν χώρος που πήγα ωραίος,από τους καλύτερους νομίζω. Ελπίζω η μικρή να συνεχίσει να περάσω μαζί της και για τα περαιτέρω.
Αν έχει δασκάλα την Ξένια, καλά κρασιά
 

sexaris66

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
4 Ιουλ 2014
Μηνύματα
665
Like
1.008
Πόντοι
206
Εγώ 2 φορές που πήρα την Βανέσα στο κρύσταλ δεν είχε θέματα με μυρωδιές και τέτοια πέρασα καλά από εκεί και πέρα θεωρώ τις τιμές τις τσιμπημενες
 

KavliarisJohn

Μέλος
Εγγρ.
4 Νοε 2022
Μηνύματα
218
Like
970
Πόντοι
81
Τα έχουμε πει πολλές φορές, πολλοί απο μας, στο παρελθόν για τα έχτρα που ζητάνε σε αυτού του είδους τα μαγαζιά χωρίς αποτέλεσμα δυστυχώς με αποτέλεσμα να γίνεται ολο και χειρότερο.
Είναι προσεκτικά σχεδιασμένη όλη αυτή η συμπεριφορά απο τα αρπακτικά του χρήματος( ακα λαδοκόρες) για να πάρουν όσο το δυνατόν περισσότερα με τη μικρότερη δυνατή έκθεση.
Την πρώτη φορά καλό μασαζ , 20 ευρώ για να βγάλει το απο πάνω και υποσχέσεις για την άλλη φορά.
Τη δεύτερη φορά λιγότερο μασαζ αρχίζουν οι προσθέσεις 20+20 και υποσχέσεις για την άλλη φορά.
Την τρίτη φορά ήδη έχεις παγιδευτεί στον ιστό της καύλας.
Τα έχουμε πει κατ' επανάληψη αλλά αν πάρεις τηλέφωνο ραντεβού δεν υπάρχει , αρα η λεφτά υπάρχουν πολλά η υπάρχουν πολλά κορόιδα!
Μου έλεγε φίλος μου οτι σε μαγαζί του είδους σε πολυαναφερόμενη λαδοκόρη έσταξε 130 ε για πιπα μετά απο παρακάλια κιόλας.
Ο άλλος πιο πάνω λέει ειμαι μικρός, αντικειμενικά εμφανίσιμος κι παρακαλάει να τον επιλέξουν συγκεκριμένες λαδοκόρες.
Συμπεριφορές που αγγίζουν τα όρια ψαξίματος απο ειδικό!
Δεν το παίζω υπεράνω.... εχω πάει , έχω πληρώσει στο παρελθόν αλλα η κατάσταση έχει ξεφύγει οικονομικά και όχι μόνο.
Είναι υποχρέωση λοιπόν των παλιών εξ ημών σε αυτο το φόρουμ να προφυλάξουμε τους νουμπάδες στο χώρο απο την οικονομική αφαίμαξη με φρούδες υποσχέσεις.
Μην ΔΕΧΕΣΤΕ τα εχτρα που ζητάνε.
Αγαπητοί μου με 50 ευρώ ΔΕΝ ΓΑΜΗΣΕ ΚΑΝΕΙΣ σε λαδομάγαζα!!!!
(το πορτοφόλι δική σας απόφαση)
Σωραιος ρε αγόρι μου!!!
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Πολύ δυνατό ήταν έτσι όπως μπήκε στο δωμάτιο και την είδα. Ελπίζω να μην γίνει σαν την Ξένια.
Να τολμήσω να ρωτήσω το εξής: με ποια λογική πέρασες με την συγκεκριμένη, από την στιγμή που εδω μέσα δεν γράφονται κ τα καλύτερα;
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom