Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 68 άτομα (14 μέλη και 54 επισκέπτες)

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Μετα απο πολλες προσπαθιες να κλεισω ραντεβου με νατασα απο venous απογοητευτικα που δεν σηκωναν το τηλεφωνο και πηγα massagio περασμα με τοκιο δεν ηταν καποια κοπελα εξω στο σαλονι αλλα σιγουρα ειχε ακοαμ 2 κοπελες σε ενα δωματιακι διπλα απο το μπανιο. στο πρωτο μερος χαιδεμα στο δευτερο μερος εμενα μαρεσε ξερει πως να σε φτιαχνει. μου ειπε οτι θεσσαλονικη δεν κανει ραντεβου τωρα δεν ξερω αν οντως ειναι ετσι και μου ειπε οτι μεσα στον ιουλιο θα εχουμε δυο νεες ταινιες της
Αντε και με το Όσκαρ!!
 

nikospc1

Μέλος
Εγγρ.
31 Οκτ 2012
Μηνύματα
18
Like
6
Πόντοι
0
Μετά απο τόσα χρόνια που παρακολουθώ το θέμα γράφω την πρώτη μου κριτική, Πέρασα εχθες σπο Luxury είχε προσφορά για 2 γυναίκες και είπα να δοκιμάσω αφού τελείωσε το μασάζ επέλεξα να μείνω με την μία κοπέλα που ήταν άριστη στην μετέπειτα χαλάρωση μου. Απο μασάζ για χαλαρωτικό καλό ήταν θα ήθελα να έτριβαν λιγότερο τα πόδια και περισσότερο το υπόλοιπο σώμα, ο χώρος πεντακάθαρος και οι κοπέλες ευγενικές και ορεξάτες, η χαλάρωση ήταν όπως ακριβώς την ήθελα. Μένει να δοκιμάσω και άλλα μέρη να σχηματίσω καλύτερη γνώμη.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Μετά απο τόσα χρόνια που παρακολουθώ το θέμα γράφω την πρώτη μου κριτική, Πέρασα εχθες σπο Luxury είχε προσφορά για 2 γυναίκες και είπα να δοκιμάσω αφού τελείωσε το μασάζ επέλεξα να μείνω με την μία κοπέλα που ήταν άριστη στην μετέπειτα χαλάρωση μου. Απο μασάζ για χαλαρωτικό καλό ήταν θα ήθελα να έτριβαν λιγότερο τα πόδια και περισσότερο το υπόλοιπο σώμα, ο χώρος πεντακάθαρος και οι κοπέλες ευγενικές και ορεξάτες, η χαλάρωση ήταν όπως ακριβώς την ήθελα. Μένει να δοκιμάσω και άλλα μέρη να σχηματίσω καλύτερη γνώμη.
Με ποιες κοπέλες δοκίμασες;
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456

dorcel

Ανώτερος
Εγγρ.
25 Σεπ 2007
Μηνύματα
2.019
Κριτικές
37
Like
5.804
Πόντοι
7.195
Αυτό φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον...Γνωρίζει κάποιος οτιδήποτε για την αγγελία;
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Αυτό φαίνεται αρκετά ενδιαφέρον...Γνωρίζει κάποιος οτιδήποτε για την αγγελία;
Δεν γνωρίζω κάτι αλλά εμένα πιο πολύ fail μου μοιάζει. Δεν θα το τολμούσα.
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
358
Πόντοι
21
Καλησπερα στα Καρντασια .... Επειδη ελειπα πολλα χρονια κυριος ΙΤΑΛΙΑ ΙΣΠΑΝΙΑ ΑΓΓΛΙΑ και ΕΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ . Μπορειτε να μου πειτε μερικα μαγαζια μασαζ στην Θεσσαλονικη για να παω ?
Σας ευχαριστω πολυ Καρντασια !!!
 

GALLAS

Ανώτερος
Εγγρ.
4 Μαΐ 2017
Μηνύματα
2.013
Κριτικές
51
Like
6.293
Πόντοι
7.636
Καλησπερα στα Καρντασια .... Επειδη ελειπα πολλα χρονια κυριος ΙΤΑΛΙΑ ΙΣΠΑΝΙΑ ΑΓΓΛΙΑ και ΕΝΩΜΕΝΑ ΑΡΑΒΙΚΑ ΕΜΙΡΑΤΑ . Μπορειτε να μου πειτε μερικα μαγαζια μασαζ στην Θεσσαλονικη για να παω ?
Σας ευχαριστω πολυ Καρντασια !!!
Γεια σου αγορίνα,
Μασάζ ή και κάρφωμα θέλεις?
 

Alexconl

Μέλος
Εγγρ.
22 Νοε 2007
Μηνύματα
175
Κριτικές
2
Like
358
Πόντοι
21

forza23

Σεβαστός
Εγγρ.
15 Απρ 2009
Μηνύματα
2.952
Κριτικές
2
Like
5.944
Πόντοι
1.056
Πολύ καλή, ομιλιτική, κοινωνική και πολύ καλό δεύτερο μέρος.

Αν κρίνω από τα τελευταία σχόλια των συναδέλφων και τις φωτογραφίες που ανεβάζει το luxury, πρέπει να πήρε το μάθημά του και αναβαθμίστηκε σε υλικό και υπηρεσίες
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Πέρασμα από Aqua την προηγούμενη βδομάδα. Μαρία την λέγανε.... Ότι πιο χάλια έχω πετύχει στην.. καριέρα μου.... Μισή ώρα κουβέντα, μασαζάκι μηδέν, όταν φτάσαμε στο υπολοιπομενο τέταρτο, μου ζήτησε να γυρίσω. Γυρνάω και μου λέει... να προχωρήσει, απάντησα καταφατικά και με ρωτάει.... τι να κάνει.... ξενέρωσα τρομερά. Άφησα 30 για .. ψυχοθεραπεία και ένα τεράστιο "Χ"...
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom