Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 60 άτομα (14 μέλη και 46 επισκέπτες)
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Πέρασμα από Aqua την προηγούμενη βδομάδα. Μαρία την λέγανε.... Ότι πιο χάλια έχω πετύχει στην.. καριέρα μου.... Μισή ώρα κουβέντα, μασαζάκι μηδέν, όταν φτάσαμε στο υπολοιπομενο τέταρτο, μου ζήτησε να γυρίσω. Γυρνάω και μου λέει... να προχωρήσει, απάντησα καταφατικά και με ρωτάει.... τι να κάνει.... ξενέρωσα τρομερά. Άφησα 30 για .. ψυχοθεραπεία και ένα τεράστιο "Χ"...
Ηταν μηπως μια μελαχρινη με μακρια μαυρα μαλλια και υπερβολικα αδυνατο?αν ηταν αυτη ... εχω εικονα πως περασες:effemine::cartman:
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Πέρασμα από Aqua την προηγούμενη βδομάδα. Μαρία την λέγανε.... Ότι πιο χάλια έχω πετύχει στην.. καριέρα μου.... Μισή ώρα κουβέντα, μασαζάκι μηδέν, όταν φτάσαμε στο υπολοιπομενο τέταρτο, μου ζήτησε να γυρίσω. Γυρνάω και μου λέει... να προχωρήσει, απάντησα καταφατικά και με ρωτάει.... τι να κάνει.... ξενέρωσα τρομερά. Άφησα 30 για .. ψυχοθεραπεία και ένα τεράστιο "Χ"...
Με την ερώτηση τί να κάνω, μήπως εννοούσε πίπα ή φραπέ,; Γτ εκεί οποία θέλει το προσφέρει!
 

Nikiforos70

Μέλος
Εγγρ.
10 Μαρ 2021
Μηνύματα
59
Like
24
Πόντοι
0
Εγγρ.
21 Ιουλ 2019
Μηνύματα
31
Like
36
Πόντοι
0
Ζήτησε και έξτρα 20 για να βγάλει τη μπλούζα....πφφφφ
Μαλλον ειναι επειδη μας διαβαζουν... βλεπουν την εκμεταλευση... και μετα σου λεει η αλλη δεν θελει κοπο θελει τροπο(που και αυτο πρεπει να το χεις και η συγκεκριμενη δεν το χει) ...τον τροπο εκεινο που οταν πας, το μυαλο δεν ειναι στο κεφαλι σου το πανω ....ευτυχως ομως που αρκετοι μπορουν και βαζουν την λογικη πιο πανω απο υην Κ@@λα τους

 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Μαλλον ειναι επειδη μας διαβαζουν... βλεπουν την εκμεταλευση... και μετα σου λεει η αλλη δεν θελει κοπο θελει τροπο(που και αυτο πρεπει να το χεις και η συγκεκριμενη δεν το χει) ...τον τροπο εκεινο που οταν πας, το μυαλο δεν ειναι στο κεφαλι σου το πανω ....ευτυχως ομως που αρκετοι μπορουν και βαζουν την λογικη πιο πανω απο υην Κ@@λα τους

Μου έχουν πει 20 για εκτόνωση 20 για μπλούζα 20 για φούστα 20 για εσώρουχο και 20 για να φάμε μαζί φιστίκια στη μπανιέρα......βρε άντε κάνε καμιά βόλτα καρχάλω που αν δεν ήσουν εδώ ούτε να σε φτύσω.......Μη μασάτε....μην τις κάνετε τα χατήρια.....να ψωμολυσσάξουν να στρώσουν χαρακτήρα οι μέτριες.........
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Μου έχουν πει 20 για εκτόνωση 20 για μπλούζα 20 για φούστα 20 για εσώρουχο και 20 για να φάμε μαζί φιστίκια στη μπανιέρα......βρε άντε κάνε καμιά βόλτα καρχάλω που αν δεν ήσουν εδώ ούτε να σε φτύσω.......Μη μασάτε....μην τις κάνετε τα χατήρια.....να ψωμολυσσάξουν να στρώσουν χαρακτήρα οι μέτριες.........
Αφού δε ζήτησε για φτύσιμο ριξτη μία ροχαλα στα μούτρα τη σαβούρα
Αντε ρε τραβάτε να δουλέψτε έξω να δείτε πως βγαίνουν τα λεφτά πατσαβουρια
 

ALEX5555

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
16 Ιαν 2018
Μηνύματα
500
Like
1.141
Πόντοι
206
Αφού δε ζήτησε για φτύσιμο ριξτη μία ροχαλα στα μούτρα τη σαβούρα
Αντε ρε τραβάτε να δουλέψτε έξω να δείτε πως βγαίνουν τα λεφτά πατσαβουρια
Ότι και να γράφουμε αυτές...θύματα θα υπάρχουν που θα πηγαίνουν και θα τα σκάνε χοντρά.........Απλώς και μερικοί που κοιμούνται όρθιοι αν ξυπνήσουν κέρδος θα ναι...........
 
  • Like
Αντιδράσεις: GRxx

passas87

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
13 Δεκ 2017
Μηνύματα
1.669
Κριτικές
9
Like
4.365
Πόντοι
736
Συγνώμη τύποι, μια ερώτηση. Η Εύα στα Jumbo έκλεισε; Γιατί στο Google το βγάζει οριστικά κλειστό. Έχουμε πληροφορίες;
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Συγνώμη τύποι, μια ερώτηση. Η Εύα στα Jumbo έκλεισε; Γιατί στο Google το βγάζει οριστικά κλειστό. Έχουμε πληροφορίες;
Ανοιχτά είναι, ίσως για άλλους λόγους το έχει έτσι. Πάρε τηλ και πηγαίνεις κανονικά
 
  • Like
Αντιδράσεις: cheef4

Vaggosss

Μέλος
Εγγρ.
9 Ιουλ 2022
Μηνύματα
40
Like
74
Πόντοι
0
Γειά σας μήπως ξερετε κάποια στούντιο για μασάζ++++ να μου προτείνετε? Ευχαριστώ εκ τον προτέρων
 
Τελευταία τροποποίηση:

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Καλημέρα σε όλους, και καλή εβδομαδα
1.Κριστυ, Crystal. Άψογη σε όλα. Μασάζ, συμπεριφορά. Θα ξανά περνούσα
2.Βανέσα, Crystal. Μασάζ δεν κάνει. Δεν το έχει ακόμα η κοπέλα. Αλλά είναι ομορφη και φαίνεται και πολύ καλό κορίτσι. Θα ξαναδοκιμαζα.
3.Λιζα, Luxury. Όμορφη, για εμένα πολύ καλή σε όλο το πρόγραμμα. Εννοείται θα ξαναπηγαινα
4.Λύδια, Luxury. Ομορφη. Δείχνει χαμηλών τόνων αλλά ξεδιπλώνεται αν σε συμπαθήσει. Νομίζω σταμάτησε για λιγάκι .
 

καρδιναλιος

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
20 Ιουν 2013
Μηνύματα
1.235
Κριτικές
9
Like
3.977
Πόντοι
736
Για να δω τα λαγωνικά του bou αν μπορούν να βοηθήσουν,
μια Λυδία χοντρούλα μικρή ελληνίδα με πολυυυυύ καλό πρόγραμμα, που δούλευε πριν καμμια 2ετία στον Μακη αντιστρές, μήπως έχει επιστρέψει στην δράση είτε σε μαγαζί , είτε μόνη της;
 
Εγγρ.
11 Ιουλ 2022
Μηνύματα
15
Like
66
Πόντοι
0
Παιδιά καταρχάς ευχαριστώ γιατί σας διαβάζω χρόνια και με έχετε σώσει αρκετές φορές από πεταμένα λεφτά στα εκαστοτε ελαιοτριβεία.
Κατά δεύτερον ενώ σας διαβάζω χρόνια τώρα αξιώθηκα να κάνω λογαριασμό..
Λοιπόν πέρασα προχθές από krystal και ενώ έπαθα ζημιά γιατί όλες ήταν μια και μια τελικά μέσα μου μια φωνή μου μίλησε και έπαιξα safe με νεφέλη μετά από ξενύχτι διαβάσματος στο forum..
Τι κορίτσι ρε παιδιά 10/10 σώμα 8/10 μασάζ και 9/10 το τελευταίο μέρος..Και επειδή κάποιοι θα βιαστούν να κριτικάρουν να πω ότι έχω τουλαχιστον πεντε Χρόνια στο άθλημα..την επόμενη φορά θέλω να δοκιμάσω με ίριδα γιατί κάτι μου έκανε αλλά δεν ξέρω αν θα αντέξω να μην ξαναπάρω νεφέλη...
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Για να δω τα λαγωνικά του bou αν μπορούν να βοηθήσουν,
μια Λυδία χοντρούλα μικρή ελληνίδα με πολυυυυύ καλό πρόγραμμα, που δούλευε πριν καμμια 2ετία στον Μακη αντιστρές, μήπως έχει επιστρέψει στην δράση είτε σε μαγαζί , είτε μόνη της;
Κ πριν τον Μάκη στην Μαριάννα σαν δάφνη
Από τον Μάκη κ μετά αγνοείτε την έψαξα κ εγώ
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom