Νέα

Μασατζίδικα στη Θεσσαλονίκη

  • Βλέπουν το thread αυτή τη στιγμή 80 άτομα (17 μέλη και 63 επισκέπτες)

thesspunter

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
17 Οκτ 2006
Μηνύματα
3.341
Κριτικές
6
Like
1.082
Πόντοι
376
Αν μας διαβάζουν οι υπεύθυνοι του spa στη Καραμανλή, θα ήθελα να τους προτείνω να κόψουν την εντελώς άκυρη και οξύμωρη βλακεία με το έξτρα 20ρικο που έχουν βάλει τα κορίτσια να ζητάνε για να βγάλουν το top τους, ειδικά από τη στιγμή που κάποιες ρουφάνε μέχρι και τα τσόφλια
Η ανάρτηση συγχωνεύτηκε αυτόματα:

Μία φορά τον χρόνο μπαίνεις κάνεις μία ερώτηση κ εξαφάνιζεσαι
Για ποιο λόγο τώρα εγώ η κάποιος άλλος να σε ενημερώσει για την tami
Διότι μαζί με αυτόν θα ενημερωθούμε ταυτόχρονα και όλοι εμείς. Δεν είναι επαρκής λόγος;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.437
Κριτικές
97
Like
12.113
Πόντοι
25.015
Διότι μαζί με αυτόν θα ενημερωθούμε ταυτόχρονα και όλοι εμείς. Δεν είναι επαρκής λόγος;
ο Humax ειναι ο τυπος που μπαινει σχεδον καθε μερα γραφει 500 φορες και ολες οι 500 ειναι να την λεει σε αλλους οτι δεν ενημερωνουν. και Humax μην ερθεις σε αντιπαραθεση σε αυτο που λεω, τρελος δεν ειμαι.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
ο Humax ειναι ο τυπος που μπαινει σχεδον καθε μερα γραφει 500 φορες και ολες οι 500 ειναι να την λεει σε αλλους οτι δεν ενημερωνουν. και Humax μην ερθεις σε αντιπαραθεση σε αυτο που λεω, τρελος δεν ειμαι.
Εγώ την λέω τουλάχιστον μόνο δε μαλώνω με όλο τον κόσμο
 

pandesign4

Μέλος
Εγγρ.
15 Ιαν 2016
Μηνύματα
39
Like
45
Πόντοι
0
Εγώ την λέω τουλάχιστον μόνο δε μαλώνω με όλο τον κόσμο
και χαιρεσαι δλδ?και πλροφοριες εχω δωσει και ενημερωνω .αλλα δεν μπορω να μπαινω συχνα.αν δεν εχεις να πεις κατι ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
και χαιρεσαι δλδ?και πλροφοριες εχω δωσει και ενημερωνω .αλλα δεν μπορω να μπαινω συχνα.αν δεν εχεις να πεις κατι ΜΗΝ ΜΙΛΑΣ
Αν ενημέρωνες να είσαι σίγουρος πως θα έπαιρνες απάντηση
Οσο για το αν μιλάω κεχαγιά δε θα σε βάλω το έγραψες κ με μεγάλα κ με τρόμαξες
 
Εγγρ.
14 Μαρ 2022
Μηνύματα
241
Like
640
Πόντοι
81
Επισκεψη πριν λιγες μερες στο body free δεν δουκευε το ασανσερ και πηγα με σκαλα στον τελευταιο οροφο…. Πρωτη φορα πηγα μου ανοιγει την πορτα ενας μπαρμπας μου λεει καλησπερα ελα μεσα και με παει κατευθιαν στο δωματιο και μου λεει ερχετε η κοπελα. Λεω κατσε δεν θα δω τις κοπελες; Δεν θα μου πεις προγραμμα; Ερχετε μια μελαχρινη κοντη ουτε ονομα ειπε ουτε τιποτα λεω ευχαριστω φευγω. Και μου λεει το απιθανο ο τυπος αν δεν εισαι σιγουρος οτι θα περασεις στο δωματιο μην ξαναρθεις…. Ρε παιδια εγω ειμαι ο παραξενος ή αυτος απατη;
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.437
Κριτικές
97
Like
12.113
Πόντοι
25.015
Εγώ την λέω τουλάχιστον μόνο δε μαλώνω με όλο τον κόσμο
Δεν μαλωνο με ολο τον κοσμο. Αυτοι μαλωνουν μαζι μου. Δεν ειμαι επιθετικος, κανονικος ειμαι. Θλιβομαι που αξιοτιμα μελη και παλια μελη του σαιτ εχουν κανει κοιλια και εχουν ξενερωσει με το σαιτ π.χ ατομα που πλεον μονο μπαινουν να κραζουν για κοπελες και δεν ενημερωνουν καθολου για αυτες που πανε (ξερω οτι πανε αλλα δεν μιλανε) κοινως το εχουν γραψει στα @@ τους το σαιτ. Εγω τουλαχιστον περα του να "μαλωνο" οπως λες γιατι δεν μαλωνουμε, κουβεντα κανουμε και απλα λεω τα αυτονοητα (ας ειναι αλλοι που φοβουνται να πουνε την γνωμη τους) γραφω και κριτικες και τις εμπειριες που εχω με κοπελες του χωρου και ενημερωνο, γιαυτο ειναι το σαιτ για να ενημερωνομαστε. Δεν εχω καμια ορεξη να μαλωσο με κανεναν αν τωρα εσυ θιχτηκες και νομιζεις ειναι λογος να μαλωσουμε που απλα εγραψα οτι τα τελευταια σου μηνυματα επι το πλιστον ειναι να κραζεις αλλα μελη οτι δεν δεν δεν, ε νταξει τι να σου πω, προβλημα σου. Τουλαχιστον το παραδεχτηκες.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Δεν μαλωνο με ολο τον κοσμο. Αυτοι μαλωνουν μαζι μου. Δεν ειμαι επιθετικος, κανονικος ειμαι. Θλιβομαι που αξιοτιμα μελη και παλια μελη του σαιτ εχουν κανει κοιλια και εχουν ξενερωσει με το σαιτ π.χ ατομα που πλεον μονο μπαινουν να κραζουν για κοπελες και δεν ενημερωνουν καθολου για αυτες που πανε (ξερω οτι πανε αλλα δεν μιλανε) κοινως το εχουν γραψει στα @@ τους το σαιτ. Εγω τουλαχιστον περα του να "μαλωνο" οπως λες γιατι δεν μαλωνουμε, κουβεντα κανουμε και απλα λεω τα αυτονοητα (ας ειναι αλλοι που φοβουνται να πουνε την γνωμη τους) γραφω και κριτικες και τις εμπειριες που εχω με κοπελες του χωρου και ενημερωνο, γιαυτο ειναι το σαιτ για να ενημερωνομαστε. Δεν εχω καμια ορεξη να μαλωσο με κανεναν αν τωρα εσυ θιχτηκες και νομιζεις ειναι λογος να μαλωσουμε που απλα εγραψα οτι τα τελευταια σου μηνυματα επι το πλιστον ειναι να κραζεις αλλα μελη οτι δεν δεν δεν, ε νταξει τι να σου πω, προβλημα σου. Τουλαχιστον το παραδεχτηκες.
Είσαι από τους τελευταίους πού περίμενα να πεταχτεί να μου την πει κ προφανώς αυτό είναι το ευχαριστώ πού πριν χρόνια σε βοήθησα να πας σε πριβε μαγαζί χωρίς καν να σε γνωρίζω λυπάμαι απλά τίποτε άλλο

Κ ναι δε γούσταρω να ενημερώνω άτομα πού απλά ρωτάνε χωρίς να προσφέρουν
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Επισκεψη πριν λιγες μερες στο body free δεν δουκευε το ασανσερ και πηγα με σκαλα στον τελευταιο οροφο…. Πρωτη φορα πηγα μου ανοιγει την πορτα ενας μπαρμπας μου λεει καλησπερα ελα μεσα και με παει κατευθιαν στο δωματιο και μου λεει ερχετε η κοπελα. Λεω κατσε δεν θα δω τις κοπελες; Δεν θα μου πεις προγραμμα; Ερχετε μια μελαχρινη κοντη ουτε ονομα ειπε ουτε τιποτα λεω ευχαριστω φευγω. Και μου λεει το απιθανο ο τυπος αν δεν εισαι σιγουρος οτι θα περασεις στο δωματιο μην ξαναρθεις…. Ρε παιδια εγω ειμαι ο παραξενος ή αυτος απατη;
Τέτοιος ήταν πάντα ο Νίκολας ένας αυτός κ μία η Εβίτα αν πας κ δε περάσεις σου την λέει στα ίσα
Μία φορά μου την είπε ο Βασίλης smile πού ήταν Καραμανλή κ από τότε δε ξανάπατησα
 

paolo200

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
29 Ιαν 2022
Μηνύματα
28
Κριτικές
6
Like
507
Πόντοι
280
Επίσκεψη στο κρυσταλ και περασμα με Ιριδα, διαθεσιμη ήταν και η Βανεσα αλλά άκουσα τα περι απειρίας και είπα να παω πιο safe. Πρώτη φορα με το συγκεκριμένο κορίτσι, ευχαριστη, ξέρει να κάνει μασαζ, θα έλεγα 8/10. Δεύτερο μέρος άνω του μετρίου, μάλλον 7/10...Πρόσωπο οκ, σώμα καλό, απλά με έκανε να νιώσω αμήχανα με το υπερβολικo girlfriend experience... Μονο που δεν μου ζήτησε να κάνουμε spooning μετά, ή να μου πει οτι εφτιαξε φασολάκια για μεσημερι. Μη παρεξηγηθώ είναι μια χαρα το πακέτο. Επίσης, για μένα απαγορεύεται να κάνεις αυτή τη δουλειά και να μην είσαι πλήρως αποτριχωμένη, αλλά αυτό είναι απλά η γνώμη μου...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.437
Κριτικές
97
Like
12.113
Πόντοι
25.015
Είσαι από τους τελευταίους πού περίμενα να πεταχτεί να μου την πει κ προφανώς αυτό είναι το ευχαριστώ πού πριν χρόνια σε βοήθησα να πας σε πριβε μαγαζί χωρίς καν να σε γνωρίζω λυπάμαι απλά τίποτε άλλο

Κ ναι δε γούσταρω να ενημερώνω άτομα πού απλά ρωτάνε χωρίς να προσφέρουν
Τι ακριβως εγινε? Με εβαλες σε πριβε μαγαζι? Επειδη μ ειπες μια φορα πανε στο ταδε μερος και πες το ταδε ονομα? Ουτε καν πηγα αν θες να ξες και ουτε καν στο ειχα ζητησει αν θυμαμαι καλα.

Κανε οτι γουσταρεις αλλα εχεις καταντησει κουραστικος με το ιδιο ακριβως μηνυμα τον τελευταιο ενα χρονο σε διαφορετικα μελη.
 

Humax

Σπουδαίος
Εγγρ.
29 Νοε 2007
Μηνύματα
5.298
Like
8.913
Πόντοι
2.356
Τι ακριβως εγινε? Με εβαλες σε πριβε μαγαζι? Επειδη μ ειπες μια φορα πανε στο ταδε μερος και πες το ταδε ονομα? Ουτε καν πηγα αν θες να ξες και ουτε καν στο ειχα ζητησει αν θυμαμαι καλα.

Κανε οτι γουσταρεις αλλα εχεις καταντησει κουραστικος με το ιδιο ακριβως μηνυμα τον τελευταιο ενα χρονο σε διαφορετικα μελη.
Δε πας καλά η έχεις άνοια πήγες στην Εύα angel spa στο πανόραμα κ πήρες την Ελένη κ μετά με πήρες τηλ κ με είπες πως πέρασες
Γέρασες μλκ κ δε ξέρεις τι σού γίνεται
Τέλος δε συνεχίζω
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Επισκεψη πριν λιγες μερες στο body free δεν δουκευε το ασανσερ και πηγα με σκαλα στον τελευταιο οροφο…. Πρωτη φορα πηγα μου ανοιγει την πορτα ενας μπαρμπας μου λεει καλησπερα ελα μεσα και με παει κατευθιαν στο δωματιο και μου λεει ερχετε η κοπελα. Λεω κατσε δεν θα δω τις κοπελες; Δεν θα μου πεις προγραμμα; Ερχετε μια μελαχρινη κοντη ουτε ονομα ειπε ουτε τιποτα λεω ευχαριστω φευγω. Και μου λεει το απιθανο ο τυπος αν δεν εισαι σιγουρος οτι θα περασεις στο δωματιο μην ξαναρθεις…. Ρε παιδια εγω ειμαι ο παραξενος ή αυτος απατη;
Κλασσικός Νικόλας, και σε μένα το έχει πει, τον γράφεις στον πουτσο σου και συνεχίζεις.
 

georg1234

Μέλος
Εγγρ.
7 Αυγ 2021
Μηνύματα
244
Like
403
Πόντοι
21
Πάντως πέρα από την πλάκα, στα ανατολικά πέρα από angel spa και μια Κατερίνα Αρετσού που λέτε (δεν την ξέρω εγώ) δεν υπάρχει κάτι άλλο για γαμησι. Ή τουλάχιστον δεν το ξέρω εγώ;
 

a.nesti

Μέλος
Εγγρ.
2 Οκτ 2014
Μηνύματα
145
Like
128
Πόντοι
1
Επισκεψη πριν λιγες μερες στο body free δεν δουκευε το ασανσερ και πηγα με σκαλα στον τελευταιο οροφο…. Πρωτη φορα πηγα μου ανοιγει την πορτα ενας μπαρμπας μου λεει καλησπερα ελα μεσα και με παει κατευθιαν στο δωματιο και μου λεει ερχετε η κοπελα. Λεω κατσε δεν θα δω τις κοπελες; Δεν θα μου πεις προγραμμα; Ερχετε μια μελαχρινη κοντη ουτε ονομα ειπε ουτε τιποτα λεω ευχαριστω φευγω. Και μου λεει το απιθανο ο τυπος αν δεν εισαι σιγουρος οτι θα περασεις στο δωματιο μην ξαναρθεις…. Ρε παιδια εγω ειμαι ο παραξενος ή αυτος απατη;
Σαν τον θείο Αριστείδη ενα πράμα...
 

GetYouBarbara

Γλομπεο-Μύστης
Εγγρ.
19 Απρ 2007
Μηνύματα
5.437
Κριτικές
97
Like
12.113
Πόντοι
25.015
Δε πας καλά η έχεις άνοια πήγες στην Εύα angel spa στο πανόραμα κ πήρες την Ελένη κ μετά με πήρες τηλ κ με είπες πως πέρασες
Γέρασες μλκ κ δε ξέρεις τι σού γίνεται
Τέλος δε συνεχίζω
Ευα angel spa πανοραμα μιλας για πριν 10 χρονια? Ελενη? Το τηλ σ δεν το εχω οποτε μαλλον με μπερδευεις για καποιον αλλον. Παππου που πας να φτασεις τα 60+ αλλος εχει ανοια αν πεφτω τοσο εξω στειλε μου πμ για να μην γεμιζουμε το νημα με ανουσια πραματα.
 

Διαγραμμένο μέλος 56929

Ενεργό Μέλος
Εγγρ.
11 Αυγ 2008
Μηνύματα
1.451
Like
2.480
Πόντοι
456
Δεν μαλωνο με ολο τον κοσμο. Αυτοι μαλωνουν μαζι μου. Δεν ειμαι επιθετικος, κανονικος ειμαι. Θλιβομαι που αξιοτιμα μελη και παλια μελη του σαιτ εχουν κανει κοιλια και εχουν ξενερωσει με το σαιτ π.χ ατομα που πλεον μονο μπαινουν να κραζουν για κοπελες και δεν ενημερωνουν καθολου για αυτες που πανε (ξερω οτι πανε αλλα δεν μιλανε) κοινως το εχουν γραψει στα @@ τους το σαιτ. Εγω τουλαχιστον περα του να "μαλωνο" οπως λες γιατι δεν μαλωνουμε, κουβεντα κανουμε και απλα λεω τα αυτονοητα (ας ειναι αλλοι που φοβουνται να πουνε την γνωμη τους) γραφω και κριτικες και τις εμπειριες που εχω με κοπελες του χωρου και ενημερωνο, γιαυτο ειναι το σαιτ για να ενημερωνομαστε. Δεν εχω καμια ορεξη να μαλωσο με κανεναν αν τωρα εσυ θιχτηκες και νομιζεις ειναι λογος να μαλωσουμε που απλα εγραψα οτι τα τελευταια σου μηνυματα επι το πλιστον ειναι να κραζεις αλλα μελη οτι δεν δεν δεν, ε νταξει τι να σου πω, προβλημα σου. Τουλαχιστον το παραδεχτηκες.
Παιδιά, τα ρήματα με ωμέγα γράφονται . Πχ μαλώνω
 

Stories

Νέο!

Stories

Top Bottom